Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

α μπραβο εχει κ τη θηκη που ελεγα 10 δολαρια με μεταφορικα

 

http://dx-box.com/lg-google-nexus-4-inch-light-slim-simple-envelope-leather-case-black-brown-red.html

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για ακουστικά τι ψάχνουμε? Omtp ή ctia? Πήρα κάτι muvit 25€ απο γερμανό και δεν κανουν για χρήση σαν hands free..
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

H πασίγνωστη εταιρεία κατασκευής όλων των ειδών cases για mobile συσκευές Cruzerlite ξαναχτυπά και αυτή την φορά στόχος της είναι το τελευταίο “googlόφωνο”, το Nexus 4.

 

Όπως μπορείτε να δείτε και από την εικόνα το εν λόγω case έχει ένα scifi look και από ότι μπορώ να καταλάβω φαίνεται πως διαθέτει ένα εφφέ αντίστοιχης λογικής με το πίσω μέρος του Nexus 4, κουνώντας δηλαδή την θήκη και ανάλογα με το που πέφει το φως θα φωτίζεται και η αντίστοιχη επιφάνεια.

 

Η θήκη αναμένεται να κυκλοφορήσει πολύ σύντομα!

 

Source: gadgeta.me

Link to comment
Share on other sites

Για ακουστικά τι ψάχνουμε? Omtp ή ctia? Πήρα κάτι muvit 25€ απο γερμανό και δεν κανουν για χρήση σαν hands free..

 

μεγαλο μειον που δινεται χωρις ακουστικα,βεβαια εχουμε το μεγαλο συν της τιμης..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Mε τη σφραγιδα των xda devs ακομα καλυτερα. :)

Τη περιμενουμε πανω απο μηνα, ειναι λιγο παλια η ειδηση.

 

Το ξέρω, εγώ την είχα ξαναβάλει απλώς τώρα κολλάει και στον εν λόγω νημα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια καλη θηκη στυλ pouch απο ελλαδα που να μου κανει εχει να προτείνει κανεις???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα παρηγγηλα την παρακατω θηκη της Krussell.......στο καφε χρωμα...εξαιρετικη φαινεται εεεε??

απο οτι βλεπω στις διαστασεις πρεπει να μπαινει το κινητο μεσα μαζι με την tpu θηκη.....οποτε κομπλε και ειναι και πανεμορφη.......και την βρισκεις και Ελλαδα απο τον επισημο αντιπροσωπο της krusell σε παρομοια τιμη ( 3-4 ευρο παραπανω) που την βρισκεις εξω...........γυρω στα 30 ευρο μαζι με τα μεταφορικα.....οποιος ενδιαφερεται ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη πιστευω............

 

 

 

http://www.volte-tel.gr/dsonew/smbdso.dll/pd?lan=el&pid=235028&ptype=6

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο screen protector(εμπρος-πίσω) τι έχετε να προτείνετε?Σε κάτι καλό ,όχι 1-2 δολλάρια.

Δώσαμε τόσα λεφτά για το κινητό μην τσιγκουνευτούμε στα screen protector....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο screen protector(εμπρος-πίσω) τι έχετε να προτείνετε?Σε κάτι καλό ,όχι 1-2 δολλάρια.

Δώσαμε τόσα λεφτά για το κινητό μην τσιγκουνευτούμε στα screen protector....

 

Εγώ έβαλα το skin protector της skinomi και είμαι πολύ ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα το skin protector της skinomi και είμαι πολύ ευχαριστημενος

 

 

βρήκα στο ebay με 11 δολλάρια.Σου δίνει μόνο την εμπρός ή και την πίσω?

να φανταστώ ένα τεμάχιο έτσι?

Link to comment
Share on other sites

βρήκα στο ebay με 11 δολλάρια.Σου δίνει μόνο την εμπρός ή και την πίσω?

να φανταστώ ένα τεμάχιο έτσι?

 

Αmazon η απο το site της Skinomi.

Aγοραζεις απο την ιδια με αυτο το τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Για ακουστικά τι ψάχνουμε? Omtp ή ctia? Πήρα κάτι muvit 25€ απο γερμανό και δεν κανουν για χρήση σαν hands free..

 

Ξανακανω την ερώτηση.. Πήρε η χρησιμοποίησε κανεις hands free? Του one x παιζουν αλλά ψάχνω να μπαίνουν μέσα στα αυτιά.. Τα muvit δεν παιζουν. Ξέρει κανένας κάποια που να είναι συμβατά?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο screen protector(εμπρος-πίσω) τι έχετε να προτείνετε?Σε κάτι καλό ,όχι 1-2 δολλάρια.

Δώσαμε τόσα λεφτά για το κινητό μην τσιγκουνευτούμε στα screen protector....

 

Xtreme Guard. Τα χρησιμοποιω σε ολες τις συσκευες και τα θεωρω ανωτερα λογο του οτι αν γρατζουνιστουν ελφρως "αυτοθεραπευονται"

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ενα οποιοδηποτε handsfree δεν ειναι συμβατο?

 

Δεν παιζουν όλα.. Παιζουν όσα είναι με το πρότυπο ctia και τα οποία έχουν τα γκρι λαστιχακια στο βύσμα.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=35794117

 

Υ.Γ. επειδή ειμαι Λήμνο φαντάρος και δεν υπήρχε τίποτα κατέληξα αναγκαστικά στα earpods του iphone

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα..εμενα δε θα μου χρειαστει ,αλλα χρησιμη πληροφορια

 

κατι ακομα,αν βαλεις οποιαδηποτε ακουστικα...ακους τι σου λενε?μπορεις να μιλησεις απο το μικροφωνο του κινητου?σε καποια κινητα γινοταν,σε αλλα οχι

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζουν όλα.. Παιζουν όσα είναι με το πρότυπο ctia και τα οποία έχουν τα γκρι λαστιχακια στο βύσμα.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=35794117

 

Υ.Γ. επειδή ειμαι Λήμνο φαντάρος και δεν υπήρχε τίποτα κατέληξα αναγκαστικά στα earpods του iphone

Eχω φάει τα΄σύμπαντα ώστε να βρω ακουστικό μονο για το τηλ, μέχρις στιγμής 2 που χρησιμοποιήσα ( από SE και από Νοκια ) δεν είναι συμβατά, αν πέσει στην αντιληψή σας κάτι παρακαλώ να ενημερώσετε :):)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Xtreme Guard. Τα χρησιμοποιω σε ολες τις συσκευες και τα θεωρω ανωτερα λογο του οτι αν γρατζουνιστουν ελφρως "αυτοθεραπευονται"

 

Το πήρα και εγώ, είναι όντως καλό, αλλά δεν μ'αρέσει η κάπως "κολλώδες" αίσθηση που έχει και ζορίζει το δάχτυλο πολλές φορές. Για την πλάτη καλό είναι γιατί έχει καλύτερο κράτημα, αλλά στην οθόνη μπροστά το έβγαλα τελικά.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Eχω φάει τα΄σύμπαντα ώστε να βρω ακουστικό μονο για το τηλ, μέχρις στιγμής 2 που χρησιμοποιήσα ( από SE και από Νοκια ) δεν είναι συμβατά, αν πέσει στην αντιληψή σας κάτι παρακαλώ να ενημερώσετε :):)

Τελικά πρέπει να κάνουν και όλα τα ακουστικά από galaxy από ότι έψαξα, μονό δεν έχω βρει αλλά με βλέπω να πέρνω κανένα και να το κόβω το περιττό :lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ, είναι όντως καλό, αλλά δεν μ'αρέσει η κάπως "κολλώδες" αίσθηση που έχει και ζορίζει το δάχτυλο πολλές φορές. Για την πλάτη καλό είναι γιατί έχει καλύτερο κράτημα, αλλά στην οθόνη μπροστά το έβγαλα τελικά.

 

Ειναι κολλωδης. :)

Και τα wet applications ειναι ετσι σε σχεση με τα dry, με αποκορυφωμα την Zagg, θα προτινα να την αποφυγετε.

H Skinomi ειναι απολυτως απαλλαγμενη απο τετοια αισθηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...