Jump to content

Sony Xperia™ Ε και Xperia E dual


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ενα SONY Xperia E1, μοντέλο D2005. Θέλω να το κάνω backup ή να βρω ενα τροπο να κάνω φουλ αντίγραφο οτι εχει μέσα, ώστε να μπορέσω να τα βλέπω απο τον υπολογιστή μου. Το κινητο θα το πάρει άλλος χρήστης και θα του κάνω σχετικό reset αλλα δεν θέλω να χάσω αρχεία, sms, κτλ. Έχετε καποια πρόταση?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 409
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλα ε αυτο το Ε κολαει τραγικα δεν ειναι κινητο αλα σερνεται πραγματικα ευτιχως που εχω το Ζ που πεταει
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα SONY Xperia E1, μοντέλο D2005. Θέλω να το κάνω backup ή να βρω ενα τροπο να κάνω φουλ αντίγραφο οτι εχει μέσα, ώστε να μπορέσω να τα βλέπω απο τον υπολογιστή μου. Το κινητο θα το πάρει άλλος χρήστης και θα του κάνω σχετικό reset αλλα δεν θέλω να χάσω αρχεία, sms, κτλ. Έχετε καποια πρόταση?

 

http://www.fjsoft.at/en/ :)

http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Αν και δεν είναι το κύριο μου τηλέφωνο, έχω ένα E dual που γενικά με είχε ταλαιπωρήσει αρκετά παλιότερα.

Είχα προσπαθήσει να το ρουτάρω με το Framawork χωρίς επιτυχία.

Και από το πουθενά δοκίμασα και κατέβασα το Kingroot apk και μέσα σε 2 λεπτά, χωρίς καλώδια, ίντερνετ και υπολογιστές το κινητό ήταν έτοιμο.

Το γράφω αν τυχόν κάποιος χρήστης το παλεύει και δεν...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
γεια χαρα! Φιλος εχει το sony xperia e και αντιμετωπιζει το εξης προβλημα. Εχει καποια mp3 σε sd card, τα οποια εχει μετονομασει μεσα απο το κινητο. Καθε 5-6 μηνες οι τιτλοι που εβαλε και τοσο καιρο εβλεπε σωστα το κινητο, εξαφανιζονται και επανερχονται στην αρχικη τους μορφη πχ track01 κτλ. Δεν εχει αλλο τροπο να τα μετονομασει, δεν εχει pc κτλ Εχετε καμια ιδεα γιατι μπορει να συμβαινει αυτο; Και τι θα μπορουσε να κανει; Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

για την καρτα δε γνωριζω δυστυχως... μια αναβαθμιση θα βοηθουσε αραγε; ειναι εκνευριστικο να περναει τιτλους σε 100αδες mp3 και οποτε του τη δινει του xperia να χανει τους τιτλους. Αυτο συμβαινει βεβαια μονο σε οσα βλεπει απο καρτα, στην εσωτερικη μνημη δεν εχει κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπέρα, το χρησιμοποιεί κάποιος ακόμη ως πρώτο κινητό; Εγώ το χρησιμοποιώ και είμαι ευχαριστημένος :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χρησιμοποιώ και δεν πρόκειται να το αλλάξω, γιατί πλέον όλα τα κινητά είναι σαν παντόφλες... :lol:

 

υ.γ. δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Την δουλειά του την κάνει μια χαρά. Φυσικά έχω βάλει πάνω του ελάχιστες εφαρμογές και εργαλεία και δεν "πειραματίζομαι" καθόλου.

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia™ Ε και Xperia E dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...