Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως να περιμένει το 525 με την 1GB ram; Το θέμα είναι πόσο θα κοστίζει και πότε θα έρθει εδώ!

 

Άν μπορεί να περιμένει, ναι. Άλλα δεν θα ξεκινήσει το 525 από την ξεφτίλα τιμή που έχει το 520.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άν μπορεί να περιμένει, ναι. Άλλα δεν θα ξεκινήσει το 525 από την ξεφτίλα τιμή που έχει το 520.

 

Είδα κάπου εδώ στο φόρουμ ότι το 525 θα είναι και δικαρτο! Αληθεύει; Δεν θυμάμαι σε ποιο thread ήταν τώρα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Είδα κάπου εδώ στο φόρουμ ότι το 525 θα είναι και δικαρτο! Αληθεύει; Δεν θυμάμαι σε ποιο thread ήταν τώρα!

 

 

όχι δεν θα είναι

 

to Lumia "moneypenny" υποτίθεται ότι θα είναι η dual sim έκδοση του 625

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν θα είναι

 

to Lumia "moneypenny" υποτίθεται ότι θα είναι η dual sim έκδοση του 625

 

Κι όμως, για το 525 αναφέρει εδώ μόνο! Για το 625 ούτε καν λόγος! Δες το:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=380085

 

Έχεις κάποιο λινκ που να λέει για το δικαρτο 625;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο Ρεσετ περασα στους λογαριασμους το ΦΒ αλλα δεν μου βγαζει στο ημερολογιο τα γενεθλια του ΦΒ οπως γινοταν πριν....ξερει κανενας καμια λυση??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο Ρεσετ περασα στους λογαριασμους το ΦΒ αλλα δεν μου βγαζει στο ημερολογιο τα γενεθλια του ΦΒ οπως γινοταν πριν....ξερει κανενας καμια λυση??

 

 

το έχεις συνδεσει το outlook με το Fb ; κοίταξε στις ρυθμίσεις του ημερολόγιου αν είναι ενεργοποιημένο το birthday calendar

Link to comment
Share on other sites

το έχεις συνδεσει το outlook με το Fb ; κοίταξε στις ρυθμίσεις του ημερολόγιου αν είναι ενεργοποιημένο το birthday calendar

 

Ακου να δεις λυση τωρα να τραβας τα μαλλια σου...

 

Ολα ενεργοποιημενα...Συνχρονισμους παλι συνχρονισμους ... Αφαιρεσα το λογαριασμο τον ξαναπερασα και τπτ... δεν εγινε....

 

 

Και μιλησα με τα Headquarters του Windows Phone :lol::lol:

 

Kαι ακου τι βηματα καναμε και τελικα πως εφτιαξε....

 

 

Πρωτα καναμε διαγραφη ιστορικου στον Εxplorer μετα Reboot .... κανω συνχρονισμο μετα απο ολα αυτα και τζιφος...

 

Και τελικα τι εγινε...προσθεσα στο ημερολογιο ενα στοιχειο οτι να ναι... και μετα εμφανιστηκε και το Ημερολογιο του ΦΒ...

 

 

Τι να πω:blink:

Link to comment
Share on other sites

το έχεις συνδεσει το outlook με το Fb ; κοίταξε στις ρυθμίσεις του ημερολόγιου αν είναι ενεργοποιημένο το birthday calendar

 

οταν λες να συνδεθεί το ημερολόγιο του fb με του outlook, τι εννοείς?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

οταν λες να συνδεθεί το ημερολόγιο του fb με του outlook, τι εννοείς?

 

από το outlook συγχρονίζεις και συνδέεις το facebook με το τηλέφωνο , οπότε σου εμφανίζει τις εκδηλώσεις του ημερολογίου και μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το chat μέσα από το messenger hub

 

Ακου να δεις λυση τωρα να τραβας τα μαλλια σου...

 

Ολα ενεργοποιημενα...Συνχρονισμους παλι συνχρονισμους ... Αφαιρεσα το λογαριασμο τον ξαναπερασα και τπτ... δεν εγινε....

 

 

Και μιλησα με τα Headquarters του Windows Phone

 

Kαι ακου τι βηματα καναμε και τελικα πως εφτιαξε....

 

 

Πρωτα καναμε διαγραφη ιστορικου στον Εxplorer μετα Reboot .... κανω συνχρονισμο μετα απο ολα αυτα και τζιφος...

 

Και τελικα τι εγινε...προσθεσα στο ημερολογιο ενα στοιχειο οτι να ναι... και μετα εμφανιστηκε και το Ημερολογιο του ΦΒ...

:p

 

τώρα που το σκέφτομαι , το ημερολόγιο νομίζω ότι συγχρονίζει ανα μισάωρο , οπότε μπορει απλά να αργούσε αλλα και πάλι συμβαίνουν κάτι τετοια κουλά συνέχεια

 

btw απ' ότι βλεπω στα forum της Ms το πρώτο πράγμα που προτείνουν σε όλους για κάθε πρόβλημα είναι να σβήσουν το ιστορικό και cookies του IE :wacko:

Link to comment
Share on other sites

 

btw απ' ότι βλεπω στα forum της Ms το πρώτο πράγμα που προτείνουν σε όλους για κάθε πρόβλημα είναι να σβήσουν το ιστορικό και cookies του IE :wacko:

 

οπως και στα PC Windows δηλαδη...ολα περνανε απο τον Internet Explorer! εχει τα κολληματα της η MS τελος παντων

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Τρέλα!!!!

 

Μακάρι να το πάρουμε άπαντες!!!

Link to comment
Share on other sites

Τρέλα!!!!

 

Μακάρι να το πάρουμε άπαντες!!!

 

Δε νομίζω να κάνει ξανά τα ίδια λάθη. Θέλω να πιστεύω ότι η ms αφουγκράζεται τους χρήστες πια. Θα ήθελα όλοι όσοι έχουν wph8, ανεξάρτητα από τη ραμ(ακόμα και οι 512), να γευθούν την 8.1

Το σίγουρο είναι ότι έχουμε μεγάλες προσδοκίες από την επόμενη ενημέρωση. Θα κριθούν πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να κάνει ξανά τα ίδια λάθη. Θέλω να πιστεύω ότι η ms αφουγκράζεται τους χρήστες πια. Θα ήθελα όλοι όσοι έχουν wph8, ανεξάρτητα από τη ραμ(ακόμα και οι 512), να γευθούν την 8.1

Το σίγουρο είναι ότι έχουμε μεγάλες προσδοκίες από την επόμενη ενημέρωση. Θα κριθούν πολλά.

 

Κι εγώ πιστεύω πως πρέπει να την πάρουν άπαντες. Εκτός κι αν μας έρθει σε 10 χρόνια......

Το παρακάτω έχει δοση αληθειας?

http://youtu.be/AJRGexODxX0

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τώρα μένει ένας καλός Media Player που είχαν παράπονα πολλά γι αυτόν εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον, αλλά και για μένα η έλειψη στοιχείων των φωτογραφιών όπως (πχ. ανάλυση και MB) που δεν τα έβρισκα με τίποτα στα 8άρια!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το παρακάτω έχει δοση αληθειας?

http://youtu.be/AJRGexODxX0

 

Αν φτιαχτεί κάτι τέτοιο μιλάμε για τετραπλασιασμό ποσοστών σε 2-3 μήνες.

Δεν το βλέπω πιθανο για την επόμενη έκδοση. Αργότερα ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καλύτερα μπορεί να γινουν τα πράγματα?? :D Μόλις πέρασα το Nokia camera beta στο 820 μου! Παιδιά νομίζω τα σπάει??????

 

Αυτο που βαζεις όποιο camera app στο camera button αλλαζει με τη black σωστά?

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καλύτερα μπορεί να γινουν τα πράγματα?? :D Μόλις πέρασα το Nokia camera beta στο 820 μου! Παιδιά νομίζω τα σπάει??????

 

Αυτο που βαζεις όποιο camera app στο camera button αλλαζει με τη black σωστά?

 

όχι υπαρχει και τωρα

 

πας στης φωτογραφιες--->ρυθμίσεις ----> και scroll προς τα κατω και θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

Αν φτιαχτεί κάτι τέτοιο μιλάμε για τετραπλασιασμό ποσοστών σε 2-3 μήνες.

Δεν το βλέπω πιθανο για την επόμενη έκδοση. Αργότερα ίσως.

 

Λες να το κρατάνε για την 9; 'Η μήπως θα υπάρξει και κάτι ενδιάμεσα, μεταξύ 8.1 και 9;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

η microsoft πλέον (θεωρητικά) έχει συνειδητοποιήσει ότι πρέπει να δώσει στον καταναλωτή, για να τις επιστέψει πίσω (όχι μούτζες) και αυτός με την σειρά του (κέρδη), άρα θα αρχίσει σιγά σιγά να δίνει νέα στοιχεία στο λειτουργικό της..και λέω σιγά σιγά γιατί πρέπει να έχει κάτι να δίνει με το πέρασμα του χρόνου ώστε να κρατάει σε εγρήγορση τον τωρινό υποστηρικτή της, να ακούγεται στα media, blogs κτλ για τον μελλοντικό αγοραστή...

παίρνω παράδειγμα από εμένα μετά από 4 χρόνια android έχοντας αφήσει στην άκρη το θρυλικό galaxy s2 -που φυσικά παίζει ακόμα με τα χίλια και κοιτάει στα μάτια πολλά άλλα κινητά- σαν δεύτερο κινητό πλέον...περιμένοντας βελτιώσεις στο λειτουργικό της ms, όταν τα έχω ήδη όλα από android μεριά:)

ήδη τώρα ειμαι στην αλλαγή για το 925 πλέον περιμένοντας την προσφορά του πλαισίου καθώς έχω εταιρικό αφμ (έχει ξεμεινει από 925) και ο μόνος λόγος είναι το βάρος του 920, οπότε πάει σιγά σιγά για πώληση

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Λες να το κρατάνε για την 9; 'Η μήπως θα υπάρξει και κάτι ενδιάμεσα, μεταξύ 8.1 και 9;

 

Δεν ξέρω, αλλά αν τα δώσει όλα αυτά στην επόμενη αναβάθμιση θα κάνει άλμα στις πωλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Leak από τις ρυθμίσεις των notifications των wp 8.1

 

http://wmpoweruser.com/windows-phone-8-1-notification-customization-settings-revealed-in-leaked-screenshot/

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Leak από τις ρυθμίσεις των notifications των wp 8.1

 

http://wmpoweruser.com/windows-phone-8-1-notification-customization-settings-revealed-in-leaked-screenshot/

 

fake είναι

 

πουθενά στις ρυθμίσεις δεν υπάρχουν οι τρείς τελείες που βγάζουν ρυθμίσεις . Δεν έχει νόημα άλλωστε

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή picture info για λεπτομέρειες.

 

Αυτήν την εφαρμογή την κατεβάζεις ή υπάρχει ήδη; Εγώ θα ήθελα πάντως να είναι όπως στο symbian όπου πατάς συνεχόμενα την εικόνα και σου βγάζει τα πάντα μαζί με τα στοιχεία αυτής!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...