Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, το άλλαξαν δυστυχώς.σε κάποια φάση είδα να γίνονται σαν πορτοκαλί στα title.

 

@Batman στο σημείο που περιγράφεις καθυστερεί Αλλά μάλλον το παρακάνει εσένα.

Κράτα πατημένο το power button,μέχρι να κλείσει και ξανάνοιξε το.Αλλά καλύτερα περίμενε να στο επιβεβαίωση και κάποιος άλλος,ή Google it Μήπως βρεις κατι

 

Μπορεις να δώσεις κάποιο λίνκ?

 

http://www.greeceandroid.gr/app/1045-gel-launcher-available

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά!

 

Έκανα μία εξυπνάδα και δεν μου εμφανίζεται το update. :lol:

Για την ακρίβεια, κι ενώ μου είχε εμφανιστεί το update, σκέφτηκα να κάνω ένα reset πρώτα το κινητό, για να περαστεί η 4.4 σε "καθαρό" λειτουργικό.

Το θέμα είναι ότι μετά το reset, κι ενώ κάνω check for updates, δεν μου εμφανίζει τίποτα.

 

Καμμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Έκανα μία εξυπνάδα και δεν μου εμφανίζεται το update. :lol:

Για την ακρίβεια, κι ενώ μου είχε εμφανιστεί το update, σκέφτηκα να κάνω ένα reset πρώτα το κινητό, για να περαστεί η 4.4 σε "καθαρό" λειτουργικό.

Το θέμα είναι ότι μετά το reset, κι ενώ κάνω check for updates, δεν μου εμφανίζει τίποτα.

 

Καμμία ιδέα;

 

Προφανώς περιμένεις...

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κ μένα πριν απο λίγο χωρίς να κάνω απολύτως τίποτα...Μια χαρά!Στο 7αρι του 2012 ακόμα έρχεται...Και ας βγήκε νωρίτερα...
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου ηρθε αλλα περιμενω για εντυπωσεις.......στο iphone 4 η αναβαθμιση σε ios7 ηταν θανατος!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα το πουλήσω σε 20 ημέρες βαριέμαι να του κάνω factory reset. Υπάρχει πιθανότητα να μη μου δουλέψει καλά? (ΟΤΑν!!!! έρθει)
Link to comment
Share on other sites

Πως γυρνάω το τηλέφωνο μου σε stock τελείως; Να βγάλω και root και τα πάντα.

 

Επίσης έχω Windows 8.1 και δοκίμασα με το Toolkit αλλά δεν δουλέυει με τπτ το ADB...

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το μικρό update και μένα..

Πάλι unroot και στοκ κερνελ θέλει τώρα για να το περάσω;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,εγώ μαλλον τη πάτησα.Βλέποντας προ ολιγου το update στις ενημερώσεις απλα έδωσα το οκ,και ενω ολα βαίναν καλώς (ή τουλάχιστον έτσι φανταζόμουν) μετά απο λίγο μου βγάζει Σφάλμα.΄Κλείσιμο και άνοιγμα και τώρα βγάζει Καμμία Εντολή.Προφανώς ψιλοέμπλεξα και καθότι άσχετος,ξέρει κανείς να μου δώσει φώς?

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,εγώ μαλλον τη πάτησα.Βλέποντας προ ολιγου το update στις ενημερώσεις απλα έδωσα το οκ,και ενω ολα βαίναν καλώς (ή τουλάχιστον έτσι φανταζόμουν) μετά απο λίγο μου βγάζει Σφάλμα.΄Κλείσιμο και άνοιγμα και τώρα βγάζει Καμμία Εντολή.Προφανώς ψιλοέμπλεξα και καθότι άσχετος,ξέρει κανείς να μου δώσει φώς?

Ευχαριστώ.:)

 

Δώσε λίγα στοιχεία.

Ήσουν root?με custom rom ή μόνο kernel?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λίγα στοιχεία.

Ήσουν root?με custom rom ή μόνο kernel?

Πιο καθαρό δε γίνεται.Δεν έχω αλλάξει τίποτα.Απο την 4,3,3 που είχε δωσει προ μηνών h google προέρχομαι ,και για τα υπόλοιπα που ρωτάς τελείως stock.:)

Link to comment
Share on other sites

ART = Android runtime. Ειναι μια επιλογη που μπορεις να ενεργοποιησεισ στο 4.4 χωρις να το rootareις και το κινητο ανοιγει τις εφαρμογές πιο γρηγορα...
Link to comment
Share on other sites

ART = Android runtime. Ειναι μια επιλογη που μπορεις να ενεργοποιησεισ στο 4.4 χωρις να το rootareις και το κινητο ανοιγει τις εφαρμογές πιο γρηγορα...

 

Που βρισκεται αυτη η επιλογη?

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου ηρθε αλλα περιμενω για εντυπωσεις.......στο iphone 4 η αναβαθμιση σε ios7 ηταν θανατος!!!!!

 

Για να μην περιμένεις άδικα, σου λέω να την κάνεις αμέσως. Μια χαρά είναι. Τόσες μέρες την έχουν τόσα παιδιά.

 

Που βρισκεται αυτη η επιλογη?

 

Developer options, 4η επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις/Σχετικα με το τηλεφωνο/ πατας στον αριθμοεκδοσης γυρω στις 7 φορες μεχρι να σου βγαλει κατι του στυλ "εισαι προγραμματιστης" και μετα έχεις την επιλογη!
Link to comment
Share on other sites

Που βρισκεται αυτη η επιλογη?

 

Ρυθμίσεις>Σχετικά με το τηλέφωνο. Πατάς 7 φορές εκεί που λέει αριθμός έκδοσης krt... Και αν πας πίσω σου έχει εμφανίσει ενα νεο μενού.Επιλογές για προγραμματιστές.Εκεί λέει επιλογή χρόνου εκτέλεσης.Και το αλλάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Απο 4.4 που εισασταν, βαζοντας το μικρο update είδατε διαφορά σε perfomance;

 

Ελάχιστη που λογικά είναι placebo.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κ το Αρτ φίλε να σαι καλά. Μια ερώτηση απο τις τόσες εφαρμογές που έχω μου ανέφερε οτι το what's up δεν δουλεύει. Υπάρχει κάποιο κόλπο για να δουλέψει η απλα θα περιμένουμε κάποια αναβάθμιση για τις εφαρμογές που δεν υποστηριζει το art ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...