Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια,το πηρα σημερα κι εγω!Λοιπον εχουν σπασει τα νευρα μου!!Δεν αναγνωριζει με τιποτα τη μικροσιμ με ανταπτορα:mad: Σε αλλο κιν.δουλευει μια χαρα!!!Επισης να πω οτι το πηρα απο το Πλαισο με δωρω χαρτες,χωρις ομως να βλεπω κατι να υπαρχει μεσα!!!Ουτε στην αποδειξη γραφει κατι!!!

 

Για το προβλημα που δεν αναγνωριζει τη καρτα μικροσιμ με ανταπτορα,ξερει κανεις τι να κανω?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια πως μπαινουμε recovery mode me to mini s3?

 

Διάβασε εδω

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να αγορασω μια θηκη για το κηνητο.Πια θα μου προτεινατε?Φτεφτομαι ή ebay ή amazon...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι όντως εκπληκτική (269€ από διάφορα καταστήματα) και κυριολεκτικά διαλύει τον ανταγωνισμό σε αυτά τα χρήματα. Περιμένω και την έλευση του galaxy premiere στη χώρα για να αποφασίσω...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω αρχίσει να το σκέφτομαι για την αδερφή μου μήπως τελικά πάρει αυτό μιας και βρίσκεται σε αναζήτηση κινητού. Έχει την τιμή που θα έπρεπε να έχει οταν πρωτοκυκλοφόρησε. Πιστεύω οτι και λόγω του ονόματος που φέρει (στο ονομα βεβαια τελειώνουν και οι ομοιότητες) θα έχει καλή υποστήριξη απο την Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια....θελω να παρω εβα δευτερο κινητο γιατι το x10mini pro mou τα παιζει...βρηκα ενδιαφερον το galaxy s duos αλλα εχω δει το lg l7 που εχει ιδιο επεξεργαστη και ιδια περιμου μνημη (το χει ο αδελφος μου)και με λιγες εφαρμογες κολλαει...το ιδιο θα κανει και το duos...επειτα ειδα τα χρηματα και με λιγο παραπανω υπαρχει το s3 mini ..εχω μπερδευτει...τι προτεινετε;;να παρω το s duos ή το mini;ευχαριστωωωωωω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια....θελω να παρω εβα δευτερο κινητο γιατι το x10mini pro mou τα παιζει...βρηκα ενδιαφερον το galaxy s duos αλλα εχω δει το lg l7 που εχει ιδιο επεξεργαστη και ιδια περιμου μνημη (το χει ο αδελφος μου)και με λιγες εφαρμογες κολλαει...το ιδιο θα κανει και το duos...επειτα ειδα τα χρηματα και με λιγο παραπανω υπαρχει το s3 mini ..εχω μπερδευτει...τι προτεινετε;;να παρω το s duos ή το mini;ευχαριστωωωωωω

 

Σε σχεση με το Duos,φυσικα το μινι...;)Δες τα χαρακτηριστικα και θα καταλαβεις...!!:)Για το L7 δε ξερω...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Οντως μεγαλυτερη εσωτερικη μνημη και δυο πυρηνες..το αλλο θα σερνεται ε;;

 

Λογικο δεν ειναι???Και στο ποσο που το βρισκεις σημερα,μη το συζητας...;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η προσφορά από το πλαίσιο στα 269 μαζί με χάρτες σταμάτησε και επέστρεψε στα 300 ευρώ πάλη η συσκευή στο παραπάνω κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η προσφορά από το πλαίσιο στα 269 μαζί με χάρτες σταμάτησε και επέστρεψε στα 300 ευρώ πάλη η συσκευή στο παραπάνω κατάστημα

 

Υπάρχει σε electroworld και Κωτσόβολο. Σίγουρα θα ξαναμπεί σε web offer στο Πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν εχει βγαλει καποιο προβλημα η συσκευη οσο την εχετε....θελω να την αγορασω και διαβαζω κατι μεμονομενα περιστατικα με τις κλησεις οτι ακουγετε με ηχό......αλλο περιστατικο οτι κανει reset εχει παρατηρησει κανεις κατι η ειναι σταθερο μεχρι τωρα...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν εχει βγαλει καποιο προβλημα η συσκευη οσο την εχετε....θελω να την αγορασω και διαβαζω κατι μεμονομενα περιστατικα με τις κλησεις οτι ακουγετε με ηχό......αλλο περιστατικο οτι κανει reset εχει παρατηρησει κανεις κατι η ειναι σταθερο μεχρι τωρα...

 

Απο δω μερια,κανενα απολυτως προβλημα,εν αντιθεσει ειμαι απειρα ευχαριστημενη!!

Παντως το ηχειο κατα τη διαρκεια συνομιλιας ειναι απλα αψογο,ακομα και σε χωρο με πολυ δυνατη μουσικη δεν εχει χρειαστει να βγω εξω!!

Η μπαταρια μου κραταει 2 μερες περιπου,με χρηση οθονης 2+ κατι ωρες,με πολυ ιντερνετ,κλησεις και μυνηματα!!

Το μονο που εχω μετανοιωσει (λεμε τωρα) ειναι οτι επρεπε να ειχα παρει το μπλε και οχι το λευκο :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Απο δω μερια,κανενα απολυτως προβλημα,εν αντιθεσει ειμαι απειρα ευχαριστημενη!!

Παντως το ηχειο κατα τη διαρκεια συνομιλιας ειναι απλα αψογο,ακομα και σε χωρο με πολυ δυνατη μουσικη δεν εχει χρειαστει να βγω εξω!!

Η μπαταρια μου κραταει 2 μερες περιπου,με χρηση οθονης 2+ κατι ωρες,με πολυ ιντερνετ,κλησεις και μυνηματα!!

Το μονο που εχω μετανοιωσει (λεμε τωρα) ειναι οτι επρεπε να ειχα παρει το μπλε και οχι το λευκο :p

 

σευχαρηστω για την γνωμη σου!!!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

επιτελους εμενα ηρθε θα το παραλαβω το απογευμα που θα παω για δουλεια.... μιας κ το παραγγειλα απο το μαγαζι που εργαζομαι .... περιμενω πως κ πως να περασει η ωρα...επειδη θηκες δεν ειχαμε αμεσα στο μαγαζι πηρα απο αλλου... 13.5 ευρο μου βγηκε αλλα χαλαλι...

μονο προστατευτικη μεμβρανη οθονης μου λειπει ...αλλοι μου λενε να παρω.. αλλοι πως δε χρειαζεται με τη full case θηκη που πηρα, εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

επιτελους εμενα ηρθε θα το παραλαβω το απογευμα που θα παω για δουλεια.... μιας κ το παραγγειλα απο το μαγαζι που εργαζομαι .... περιμενω πως κ πως να περασει η ωρα...επειδη θηκες δεν ειχαμε αμεσα στο μαγαζι πηρα απο αλλου... 13.5 ευρο μου βγηκε αλλα χαλαλι...

μονο προστατευτικη μεμβρανη οθονης μου λειπει ...αλλοι μου λενε να παρω.. αλλοι πως δε χρειαζεται με τη full case θηκη που πηρα, εσεις τι λετε?

 

Η full θήκη που πήρες θα προστατέψει από σπάσιμο σε ενδεχόμενο πέσιμο, όχι από γρατζουνιά.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Η full θήκη που πήρες θα προστατέψει από σπάσιμο σε ενδεχόμενο πέσιμο, όχι από γρατζουνιά.

 

Tyxerakias θα ηθελα και εγω μια θηκη για το κινητο.Τι προτεινεις?Λεω ή ebay ή amazon...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Tyxerakias θα ηθελα και εγω μια θηκη για το κινητο.Τι προτεινεις?Λεω ή ebay ή amazon...

 

Δεν έχει διαφορά από πού θα την πάρεις, βρες κάποια που σ'αρέσει και χτύπα την :) Εγώ πάντως προτιμώ μετά από πάθημα/μάθημα τις θήκες που αγκαλιάζουν τη συσκευή, σιλικόνης ή πιο σκληρες, αντί για τις θήκες που απλά το βάζεις μέσα (π.χ. δερμάτινες).

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει διαφορά από πού θα την πάρεις, βρες κάποια που σ'αρέσει και χτύπα την :) Εγώ πάντως προτιμώ μετά από πάθημα/μάθημα τις θήκες που αγκαλιάζουν τη συσκευή, σιλικόνης ή πιο σκληρες, αντί για τις θήκες που απλά το βάζεις μέσα (π.χ. δερμάτινες).

 

Αυτην λεω http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009VGOXFW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ωραία φαίνεται και δεν "παχαίνει" το τηλέφωνο αλλά από μια παρόμοια που είχε φίλος για το s3, και λόγω του βαλε - βγάλε στην τσέπη του, το μπροστινό μέρος χάλασε αρκετά γρήγορα..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

Eπίσης δεν προσφέρει καμία απολύτως προστασία σε περίπτωση πεσίματος.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή http://www.ebay.co.uk/itm/Flip-Leather-Cover-Pouch-For-Samsung-MOBILE-PHONE-Pink-Black-Magnetic-New-Case-/251192984397?ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

 

Έδωσα παραγγελεία απόγευμα 10/1 και ήρθε σήμερα ταχυδρομικά Στην φωτο δεν φαίνεται αλλά είναι flip case ανοίγει προς τα κάτω και έχει εγκοπές για κάμερα πίσω και το κουμπιά στα πλάγια. Η ποιότητα δέρματος καλή, αλλα για να κουμπώσει το κινητό με την θήκη έχει μια μεταλική πλάτη που είναι κολλημένη στο δέρμα και δεν ξέρω πόσο θα αντέξει αν πρέπει να μπαινοβγαίνει το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης δεν προσφέρει καμία απολύτως προστασία σε περίπτωση πεσίματος.

 

Για γενικη προστασια την χρεαιζομαι..Δεν εχω προβλημα για πεσιμο γιατι τα προσεχω ιδιαιτερα τα κινητα μου.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Για γενικη προστασια την χρεαιζομαι..Δεν εχω προβλημα για πεσιμο γιατι τα προσεχω ιδιαιτερα τα κινητα μου.

 

Μα δεν είπα ότι θα το πετάξεις κάτω, θα σου πέσει είπα :) Ωραία είναι, αλλά εκτός από ομορφιά δεν προσφέρει προστασία, ούτε γενική ούτε ειδική :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι θα το πετάξεις κάτω, θα σου πέσει είπα :) Ωραία είναι, αλλά εκτός από ομορφιά δεν προσφέρει προστασία, ούτε γενική ούτε ειδική :)

 

Πια μου προτεινεις?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...