Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά αυτός που καλέσες έχει το phone app της Google. Εμφανίζει ονόματα επιχειρήσεων και όταν σε καλούνε αλλά και όταν καλεις.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ilka71 said:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά θα το κάνω. Το 1tb θα είναι για όσους πληρώνουν την σουίτα της google και αυτούς αφορά ο χώρος του 1tb. Δεν είναι για όλο τον κόσμο δωρεάν.  

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά θα το κάνω. Το 1tb θα είναι για όσους πληρώνουν την σουίτα της google και αυτούς αφορά ο χώρος του 1tb. Δεν είναι για όλο τον κόσμο δωρεάν.  
αααα και από όσο βλέπω 9.99 έχει με τον μήνα. και δεν βλέπω να μου προσφέρει κάτι τίποτα ιδιαίτερο
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, DeathAngel said:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά θα το κάνω. Το 1tb θα είναι για όσους πληρώνουν την σουίτα της google και αυτούς αφορά ο χώρος του 1tb. Δεν είναι για όλο τον κόσμο δωρεάν.  

Δλδ όσοι πληρώνουν την σουίτα έχουν μόνο 15GB χώρο;;;

Είσαι σίγουρος;

Γιατί γράφει ότι τα 15 θα γίνουν για όλους 1ΤΒ.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι καταλαβα αφορα τους εταιρικους λογαριασμους Google κι οχι τους απλους προσωπικους.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αφού το γράφει, είναι για επαγγελματικούς λογαριασμούς του Google Workspace.
Πώς νομίζετε ότι είναι για τους δωρεάν λογαριασμούς;

Sent from my LE2123 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σε ποστ του Facebook που έχει ένα νούμερο πχ Iban πως μπορώ να το κάνω copy χωρίς να γίνει copy ο το κείμενο; γίνεται;
απαντώ μόνος μου
παίρνω screenshot και το ακούω από το google lens. εκεί μπορείς να κάνεις copy όποιο κομμάτι του κειμένου θες!
επίσης κάνεις copy όλο το κείμενο και paste πχ στο Google keep σαν σημείωση. και από εκεί παίρνω το κομμάτι του κειμένου που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

  

1 ώρα πριν, adais said:

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο file explorer που να υποστηρίζει και ntfs σύστημα αρχείων γιατί το es explorer που έχω τώρα ενώ το υποστηρίζει κανονικά το play protect το βγάζει σαν "επιβλαβή εφαρμογή(Παρόλο που την έχω κατεβάσει από το samsung store)"

Έχω δοκιμάσει και άλλα file explorer app αλλά κανένα δεν υποστηρίζει δίσκους ή φλασακια που είναι ntfs.

Ίσως επειδή το ntfs σύστημα αρχείων έχει κάποιο θέμα με τα android privacy's δεν ξέρω.

Έχετε να μου προτείνετε εναλλακτικά δωρεάν explorer apps?

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, adais said:

  

Καμιά ιδέα?

Δοκιμασες το MiXplorer;

Κατεβασε το απο το XDA που ειναι δωρεαν γιατι απο τα Store ειναι με πληρωμη (για support στον Dev).

 

[APP][2.2+] MiXplorer v6.x Released (fully-featured file manager) | XDA Forums (xda-developers.com)

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

θέλω με μια κίνηση να ενεργοποιώ την προώθηση σε άλλο κινητό για χ ώρες για να απαντάει τα τηλ η γραμματέας. μετά πάλι με μια κίνηση να απενεργοποιώ την προώθηση και να απαντώ εγώ. γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, ilka71 said:

θέλω με μια κίνηση να ενεργοποιώ την προώθηση σε άλλο κινητό για χ ώρες για να απαντάει τα τηλ η γραμματέας. μετά πάλι με μια κίνηση να απενεργοποιώ την προώθηση και να απαντώ εγώ. γίνεται;

Γινότανε σίγουρα και νομίζω συνεχίζει να γίνεται με κωδικό του τύπου*χ#69χχχχχχχχ ή κάπως έτσι.

Ψάξε στον πάροχο σου.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογη, που οχι απλως να 'εξαγει' τα contacts σε excel αρχειο,

αλλα και να μπορει απο excel αρχειο να τα εισαγει σε contacts στο τηλεφωνο.

Δοκιμασα την εφαρμογη 'import export excel contacts' αλλα ενω κανει μια χαρα export, το import οταν το χρειαστηκε τωρα που αλλαξα τηλεφωνο, δεν φανηκε/δεν νομιζω οτι δουλεψε σωστα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.vijaykhatri.exportimportexcelcontacts&hl=en&gl=US&pli=1

Θελω κατι offline, να μπορει να κανει import contacts στις επαφες του τηλεφωνου, απο excel με επαφες.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, karib said:

Θελω μια εφαρμογη, που οχι απλως να 'εξαγει' τα contacts σε excel αρχειο,

αλλα και να μπορει απο excel αρχειο να τα εισαγει σε contacts στο τηλεφωνο.

Δοκιμασα την εφαρμογη 'import export excel contacts' αλλα ενω κανει μια χαρα export, το import οταν το χρειαστηκε τωρα που αλλαξα τηλεφωνο, δεν φανηκε/δεν νομιζω οτι δουλεψε σωστα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.vijaykhatri.exportimportexcelcontacts&hl=en&gl=US&pli=1

Θελω κατι offline, να μπορει να κανει import contacts στις επαφες του τηλεφωνου, απο excel με επαφες.

Γιατί δεν τις αποθηκεύεις / συγχρονίζεις στο gmail σου; 

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να ασχολείται με KWGT ή activity shortcuts γενικότερα και να έχει Android 13 εδώ;

Προσπαθώ να περάσω σε ένα σημείο συντόμευση με το battery summary των settings σε Samsung συσκευή και αρνείται πεισματικά. Με Android 12 δεν είχα θέμα, κάποια πρόταση;

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, _dimdim_ said:

Γιατί δεν τις αποθηκεύεις / συγχρονίζεις στο gmail σου; 

Θελω manual και offline λυση.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, karib said:

Θελω manual και offline λυση.

Αν τις σώσεις το λογαριασμό της google έχεις online πρόσβαση από εδώ. Από εκεί μπορείς να κάνεις επεξεργασία και ότι κάνεις περνάει και στο κινητό σου. Ακόμα μπορείς να κάνεις εισαγωγή και εξαγωγή των επαφών. 

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, karib said:

Θελω manual και offline λυση.

Κάθε εφαρμογή Επαφές έχει στις ρυθμίσεις εξαγωγή των επαφών. Αυτό το αρχειακι σε άλλο τηλεφωνο το κάνεις εισαγωγή και τέλος. Χωρίς άλλες τρίτες εφαρμογές.

Edited by akilleas
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να κανω export/import αρχειο, με τις ρυθμισεις του handcent/new sms; Μονο για cloud βλεπω επιλογες, και να κανεις account σε αυτους κλπ κλπ

Edited by karib
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο application που να επεξεργάζομαι τα στοιχεία των τραγουδιών (καλλιτέχνη, άλμπουμ κ.α);

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, memostrikas said:

Υπάρχει κάποιο application που να επεξεργάζομαι τα στοιχεία των τραγουδιών (καλλιτέχνη, άλμπουμ κ.α);

Όλες οι εφαρμογές μουσικής το κάνουν. 

Εαν θες μαζικά είχα δοκιμάσει παλιότερα την 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fillobotto.mp3tagge

και θυμάμαι έκανε δουλειά.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Σίγουρα κάπου θα έχει απαντηθεί αλλά δεν είμαι τόσο εξοικειωμένος με την αναζήτηση...

Ψάχνω για εφαρμογή SMS που να σε αφήνει να επιλέγεις με ποια από τις δυο SIM μιας Dual SIM συσκευής μπορείς να στέλνεις μηνύματα, αλλά και να στέλνει SMS με 160 ελληνικούς χαρακτήρες

Ευχαριστώ προκαταβολικά όσους μπουν στον κόπο να απαντήσουν

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι το πρόγραμμα μηνυμάτων της google;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι και το textra δίνει αυτήν τη δυνατότητα.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...