Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βάλεις και το MicroG μπορείς να συνδέσεις τον λογαριασμό σου.

 

Update δεν δίνουν συχνά, χωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει ότι θα αντιμετωπίσεις προβλήματα.

Ίσως να δίνουν μετά από κάποιο major update της κανονικής έκδοσης του YouTube.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Το έβαλα και το microG

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτό ακριβώς έχω κάνει. Το έλεγε και στις οδηγίες εγκατάστασης στο vanced.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι έκανα, αλλά η νέα έκδοση του vanced δε λέει να κατέβει. Κάτι κινέζικα μου βγάζει. Μόνο το MicroG κάνει εγκατάσταση.

Τα έσβησα τελικά και τα δύο και έμεινα με την υπάρχουσα έκδοση vanced, διότι δεν βγάζω άκρη! Γιατί το κάνουν τόσο πολύπλοκο δεν μπορώ να καταλάβω! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι έκανα, αλλά η νέα έκδοση του vanced δε λέει να κατέβει. Κάτι κινέζικα μου βγάζει. Μόνο το MicroG κάνει εγκατάσταση.

Τα έσβησα τελικά και τα δύο και έμεινα με την υπάρχουσα έκδοση vanced, διότι δεν βγάζω άκρη! Γιατί το κάνουν τόσο πολύπλοκο δεν μπορώ να καταλάβω! :(

 

Ποια κινέζικα ; μέσα από τη σελίδα του vanced πας. Πρώτο βγαίνει στην αναζήτηση.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ποια κινέζικα ; μέσα από τη σελίδα του vanced πας. Πρώτο βγαίνει στην αναζήτηση.

Μέχρι το κατέβασμα καλά πάνε. Το vanced δεν κάνει εγκατάσταση. Ενώ είναι κατεβασμένο. Εκεί βγάζει τα κινέζικα, μετά το κυκλικό τόξο εγκατάστασης, που ποτέ δεν κάνει. :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το κατέβασμα καλά πάνε. Το vanced δεν κάνει εγκατάσταση. Ενώ είναι κατεβασμένο. Εκεί βγάζει τα κινέζικα, μετά το κυκλικό τόξο εγκατάστασης, που ποτέ δεν κάνει. :(

 

Τι να σου πω, σε μένα κατέβηκε κανονικά. Κατέβασα και το sai από το stare οπως λένε οι οδηγίες και όλα καλά. Από εδώ δοκιμάζεις;

https://vanced.app/

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

πήρε μεγάλη αναβάθμιση το true phone dialer δουλεύει τέλεια και η ενσωματωμένη λειτουργια για εισερχόμενες κλήσεις με δική του screen με πολλές πληροφορίες να φαίνονται από την επαφή! ! και έχει πλέον και ηχογράφηση κλήσεων!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, σε μένα κατέβηκε κανονικά. Κατέβασα και το sai από το stare οπως λένε οι οδηγίες και όλα καλά. Από εδώ δοκιμάζεις;

https://vanced.app/

Από εκεί κατέβασα κι εγώ. Κατεβαίνει. Εγκατάσταση δεν κάνει! Δεν ξέρω τι κάνω λάθος. Και το sai έχω κατεβάσει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

πήρε μεγάλη αναβάθμιση το true phone dialer δουλεύει τέλεια και η ενσωματωμένη λειτουργια για εισερχόμενες κλήσεις με δική του screen με πολλές πληροφορίες να φαίνονται από την επαφή! ! και έχει πλέον και ηχογράφηση κλήσεων!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Νέος χρήστης μπορεί να το κατεβάσει;

Edit

Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν μπορούσα να βάλω άλλον dialer πλην Google και δεν μου άρεσε καθόλου.

Με χαρά διαπιστώνω πλέον ότι μπορώ να βάζω στο rn8 pro μου και άλλους.

Έχω πάθει πλάκα με τον συγκεκριμένο.

Κορυφαίες λειτουργίες και τέτοια παραμετροποίηση δεν έχω ξαναδεί!

Αξίζει όχι 5, αλλά δέκα αστέρια!

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πήρε μεγάλη αναβάθμιση το true phone dialer δουλεύει τέλεια και η ενσωματωμένη λειτουργια για εισερχόμενες κλήσεις με δική του screen με πολλές πληροφορίες να φαίνονται από την επαφή! ! και έχει πλέον και ηχογράφηση κλήσεων!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

απαντάει σε εισερχόμενες τσεκαρισμενα? διαφορετκα είναι άχρηστος για μένα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πήρε μεγάλη αναβάθμιση το true phone dialer δουλεύει τέλεια και η ενσωματωμένη λειτουργια για εισερχόμενες κλήσεις με δική του screen με πολλές πληροφορίες να φαίνονται από την επαφή! ! και έχει πλέον και ηχογράφηση κλήσεων!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Ακόμα κι αν μιλάς μέσο bluetooth?

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν μιλάς μέσο bluetooth?

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η ηχογράφηση κλήσεων έχει τα γνωστά προβλήματα του android 10. Από το android 11 θα λειτουργεί κανονικά και με ΒΤ. Ο dialer αυτός έχει σβήσει τον ανταγωνισμό. Ρυθμίζεις τα πάντα, λειτουργίες και εμφάνιση. Δεν υπάρχει λειτουργία που θα μπορούσα να φανταστώ, και να μην την έχει.

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί κατέβασα κι εγώ. Κατεβαίνει. Εγκατάσταση δεν κάνει! Δεν ξέρω τι κάνω λάθος. Και το sai έχω κατεβάσει.
Πρέπει να το κάνεις εγκατάσταση μέσο του sai και αν έχεις xiaomi κινητό είναι λίγο πιο περίπλοκη διαδικασία. Όλα αυτά τα γράφει αναλυτικά και στην επίσημη σελίδα του vanced και στο φόρουμ του στο XDA..
Link to comment
Share on other sites

Η ηχογράφηση κλήσεων έχει τα γνωστά προβλήματα του android 10. Από το android 11 θα λειτουργεί κανονικά και με ΒΤ. Ο dialer αυτός έχει σβήσει τον ανταγωνισμό. Ρυθμίζεις τα πάντα, λειτουργίες και εμφάνιση. Δεν υπάρχει λειτουργία που θα μπορούσα να φανταστώ, και να μην την έχει.
κι όμως δεν έχει όταν πλησιάζεις το κινητό στο αυτί σου να ανοίγει αυτόματα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απαντάει σε εισερχόμενες τσεκαρισμενα? διαφορετκα είναι άχρηστος για μένα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

δεν καταλαβα; τι εννοείς να απαντάει σε εισερχόμενες; εάν εννοείς να έχει δική του οθόνη ναι πλέον έχει και είναι πολύ όμορφη

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο dialer είναι εξαιρετικος και μόλις τελειώσει η δωρεάν χωρίς διαφημίσεις εβδομάδα, θα τον αγοράσω lifetime.

Και μάλιστα σου δίνει 3 επιλογές με 9,99, με 6,99 ή με 4,99 € οι οποίες δεν έχουν διαφορές ως προς το τι δίνουν.

Καιρό είχα να ενθουσιαστω τόσο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα; τι εννοείς να απαντάει σε εισερχόμενες; εάν εννοείς να έχει δική του οθόνη ναι πλέον έχει και είναι πολύ όμορφη

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

όχι,σε εισερχόμενη χωρίς να πατήσεις κάτι βάζεις το κινητό στο αυτί σου και απαντάς

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο dialer είναι εξαιρετικος και μόλις τελειώσει η δωρεάν χωρίς διαφημίσεις εβδομάδα, θα τον αγοράσω lifetime.

Και μάλιστα σου δίνει 3 επιλογές με 9,99, με 6,99 ή με 4,99 € οι οποίες δεν έχουν διαφορές ως προς το τι δίνουν.

Καιρό είχα να ενθουσιαστω τόσο.

 

Αν δεν έχει διαφορά γιατί έχει διαβάθμιση η τιμή; Όταν λες lifetime συμβαίνει εφάπαξ πληρωμή μια κι έξω δηλαδή, για πάντα. Πόσο κάνει αυτό γιατί τελευταία φορά που τον είχα δει ήταν με συνδρομή.Για τον true phone dialer μιλάμε, σωστα;

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχει. Για τον true μιλάμε, σωστά.

Διαλέγεις το ποσό, χωρίς να έχει διαφορά στις παροχές. Κι εμένα μου έκανε εντύπωση, υπάρχουν κάποιες εφαρμογές που ακολουθούν αυτό το σύστημα.

Έχει και την επιλογή σαν συνδρομή, να χρεώνει 1,99 € κάθε εξάμηνο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

όχι,σε εισερχόμενη χωρίς να πατήσεις κάτι βάζεις το κινητό στο αυτί σου και απαντάς

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

α αυτό δεν το έχω δει πουθενά! είναι μέρος εφαρμογής η πρέπει το κινητό να το υποστηρίζει; ποια εφαρμογή το έχει;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

α αυτό δεν το έχω δει πουθενά! είναι μέρος εφαρμογής η πρέπει το κινητό να το υποστηρίζει; ποια εφαρμογή το έχει;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Οποιαδήποτε εφαρμογή με πρόσβαση στους αισθητήρες μπορεί να το κάνει. Απλά δε ξέρω πόσο ασφαλές είναι αυτό. Μπορεί να απαντήσει σε κλήση χωρίς να το καταλάβεις, με ότι αυτό συνεπάγεται.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε εφαρμογή με πρόσβαση στους αισθητήρες μπορεί να το κάνει. Απλά δε ξέρω πόσο ασφαλές είναι αυτό. Μπορεί να απαντήσει σε κλήση χωρίς να το καταλάβεις, με ότι αυτό συνεπάγεται.
μήπως λες για την αυτόματη απάντηση?

άλλο λεω εγώ πάντως ,τα lg είχαν τέτοια ρύθμιση ,τέλος πάντων οκ,ο dialer πραγματικά είναι απλά τέλειος

edit:https://www.lg.com/us/mobile-phones/VS980/Userguide/109-1.html

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

πήρε μεγάλη αναβάθμιση το true phone dialer δουλεύει τέλεια και η ενσωματωμένη λειτουργια για εισερχόμενες κλήσεις με δική του screen με πολλές πληροφορίες να φαίνονται από την επαφή! ! και έχει πλέον και ηχογράφηση κλήσεων!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Τι έγινε; Το έβγαλε από το store η Google;

Ενώ μέχρι το πρωί το έβρισκα, τώρα δεν το ανοίγει....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; Το έβγαλε από το store η Google;

Ενώ μέχρι το πρωί το έβρισκα, τώρα δεν το ανοίγει....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρά υπάρχει:

https://www.google.com/search?q=true+phone+dialer&oq=true&ie=UTF-8

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; Το έβγαλε από το store η Google;

Ενώ μέχρι το πρωί το έβρισκα, τώρα δεν το ανοίγει....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ενώ εγώ το έχω κατεβασμενο καιρό όντως τώρα που το είπες δεν το βρίσκω στο play store στο κινητό!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Που το βλέπεις ότι υπάρχει???:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...