Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά πάω να κατεβάσω το YouTube vanced, επιλέγω download for non root devices,επιλέγω τα λινκ που μου βγάζει και δεν φορτώνει κανένα λινκ γιατι; Τι κάνω λάθος;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ούτε εγώ μπορώ να το κατεβάσω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ότι είμαι άσχετος πρέπει να το ομολογήσω. Απλά νόμιζα ότι ίσως έχεις βρει καποιο καινούργιο κόλπο και ήθελα να το δοκιμάσω όχι τίποτα άλλο να μαθαίνουμε σιγά-σιγά και εμείς Όσο περισσότερα μπορούμε πάντα με τη βοήθεια των πιο έμπειρων.

 

Πιο καινούριο πιο πρακτικό και πιο εύκολο από αυτό που σου έστειλα?

Δεν πρόκειται να βρείς με τίποτα..... Δλδ το δοκίμασες και δεν σου άρεσε ή δεν έκανες την δουλειά σου?

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για δείτε αν θα κάνετε δουλειά με το Vanced. Με chrome ανοίξτε το.

https://www.dropbox.com/s/m03cz871i6hpbda/com.vanced.android.youtube_14.21.54-1421542300_minAPI19%28arm64-v8a%2Carmeabi-v7a%2Cx86%29%28nodpi%29_apkmirror.com%20%281%29.apk?dl=0

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για δείτε αν θα κάνετε δουλειά με το Vanced. Με chrome ανοίξτε το.

https://www.dropbox.com/s/m03cz871i6hpbda/com.vanced.android.youtube_14.21.54-1421542300_minAPI19%28arm64-v8a%2Carmeabi-v7a%2Cx86%29%28nodpi%29_apkmirror.com%20%281%29.apk?dl=0

Κατεβαίνει αλλά δεν το ανοίγει... :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο ημερολόγιο που να παίρνει πληροφορίες και από επαφές Google αλλά και από Facebook για γενέθλια, να έχει γιορτές κτλ. Με λίγα λόγια να είναι όσο πιο πλήρες γίνεται;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το εργαλείο που έχουν βγάλει τα παιδιά από το γειτονικό forum xiaomi έχω διαγράψει εφαρμογές της Google που δε χρειάζομαι και μαζί το YouTube.

 

Πώς γίνεται διαγραφή; Μόνο απενεργοποίηση υπάρχει ως δυνατότητα για προεγκατεστημένες εφαρμογές Google... (εκτός κι αν θέλει χακάρισμα κλπ)

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται διαγραφή; Μόνο απενεργοποίηση υπάρχει ως δυνατότητα για προεγκατεστημένες εφαρμογές Google... (εκτός κι αν θέλει χακάρισμα κλπ)

 

Τις σβήνει κανονικά.

Το έκανα παλιότερα σε xiaomi συσκευές που είχα, τις έσβησε και από την Samsung που έχω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται διαγραφή; Μόνο απενεργοποίηση υπάρχει ως δυνατότητα για προεγκατεστημένες εφαρμογές Google... (εκτός κι αν θέλει χακάρισμα κλπ)

 

Τις διαγράφει κανονικά, ούτε χακάρισμα ούτε τίποτα δεν θέλει, μια απλή εντολή και έφυγαν, όπως επίσης και το Facebook και πολλές άλλες.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πιο καινούριο πιο πρακτικό και πιο εύκολο από αυτό που σου έστειλα?

Δεν πρόκειται να βρείς με τίποτα..... Δλδ το δοκίμασες και δεν σου άρεσε ή δεν έκανες την δουλειά σου?

 

Όχι βρε συ το δοκίμασα και δουλεύει μία χαρά είναι κομπλέ έκανα και τη δουλειά μου . Αλλα επειδή ξέρω ότι ψάχνεσαι συνέχεια έλεγα μήπως και βρήκες κάτι καινούργιο .χα χα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε συ το δοκίμασα και δουλεύει μία χαρά είναι κομπλέ έκανα και τη δουλειά μου . Αλλα επειδή ξέρω ότι ψάχνεσαι συνέχεια έλεγα μήπως και βρήκες κάτι καινούργιο .χα χα.

 

Πίστεψε με, επειδή υπάρχουν κι άλλα που λένε πως κάνουν την ίδια δουλειά, και έχω δοκιμάσει, κανένα δεν τη κάνει τόσο εύκολα και τόσο καλά τη διαδικασία αφαίρεσης των προγραμμάτων. Να λέμε κι ευχαριστώ στο παιδί που ασχολήθηκε για να κάνουμε εμείς την δουλειά μας.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Για το vanced:

 

Just some quick updates:

 

Yes, it’s known that the site is down. The host found that the site was taking too many resources on his server, so he took it down for the time being. Use the official mirrors in the pinned message/XDA thread OP.

 

No, the app is not dead. It’s still being developed in private, but the devs have lives and there’s some issues with the Vanced mods in later YouTube version, so development is slow going. More info:

 

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-youtube-vanced-edition-t3758757/post80697915#post80697915

 

No, your Google account is not going to get deleted for blocking ads. Read these for more info:

 

 

 

(If you’re really that scared, don’t use your main Google account or use a Google account at all while in Vanced.)

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με, επειδή υπάρχουν κι άλλα που λένε πως κάνουν την ίδια δουλειά, και έχω δοκιμάσει, κανένα δεν τη κάνει τόσο εύκολα και τόσο καλά τη διαδικασία αφαίρεσης των προγραμμάτων. Να λέμε κι ευχαριστώ στο παιδί που ασχολήθηκε για να κάνουμε εμείς την δουλειά μας.

 

 

Εννοείται ένα ευχαριστώ Είναι πολύ λίγο για αυτούς που ασχολήθηκαν για να τα βρούμε εμείς έτοιμα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να με βοηθήσετε λίγο, κάποιο από τα παιδιά εδώ ειχε αναφέρει το tube video σαν εναλλακτικο τρόπο για το youtube. Όντως είναι πολύ καλό. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν έχει λειτουργία να παίζει στο background;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να με βοηθήσετε λίγο, κάποιο από τα παιδιά εδώ ειχε αναφέρει το tube video σαν εναλλακτικο τρόπο για το youtube. Όντως είναι πολύ καλό. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν έχει λειτουργία να παίζει στο background;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασε pipe tube που έχει επιλογή και για download.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Outlook κάνει πλέον αμφίδρομο συγχρονισμό ή όχι; Γιατί κάθε φορά που έβαζα μια νέα επαφή στο κινητό, συγχρόνιζε μονόδρομα από το νέφος στο κινητό και διέγραφε τη νέα επαφή. Οπότε έπρεπε να γράψω πρόχειρα την επαφή π.χ. στο Jot (οποιαδήποτε εφαρμογή για σημειώσεις), μετά να συνδεθώ από τον περιηγητή, να προσθέσω στο λογαριασμό τη νέα επαφή και μετά να κάνω συγχρονισμό!

 

Επίσης, σε Lollipop η εφαρμογή όσο πάει γίνεται όλο και πιο "βαριά"... Καθυστερεί και η συσκευή μόλις ανοίξει η εφαρμογή, αλλά και η εφαρμογή να φορτώσει...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Outlook κάνει πλέον αμφίδρομο συγχρονισμό ή όχι; Γιατί κάθε φορά που έβαζα μια νέα επαφή στο κινητό, συγχρόνιζε μονόδρομα από το νέφος στο κινητό και διέγραφε τη νέα επαφή. Οπότε έπρεπε να γράψω πρόχειρα την επαφή π.χ. στο Jot (οποιαδήποτε εφαρμογή για σημειώσεις), μετά να συνδεθώ από τον περιηγητή, να προσθέσω στο λογαριασμό τη νέα επαφή και μετά να κάνω συγχρονισμό!

 

Επίσης, σε Lollipop η εφαρμογή όσο πάει γίνεται όλο και πιο "βαριά"... Καθυστερεί και η συσκευή μόλις ανοίξει η εφαρμογή, αλλά και η εφαρμογή να φορτώσει...

Ναι είναι πια αμφίδρομος ο συγχρονισμός των επαφών

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πια αμφίδρομος ο συγχρονισμός των επαφών

 

Ωραία, ευχαριστώ! Γιατί έχει γίνει αρκετά βαριά, κι αν ήταν ακόμη μονόδρομος ο συγχρονισμός, σκεφτόμουν να βάλω κάποια παλιότερη έκδοση...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχετε να προτείνετε καμιά εφαρμογή που να μπορώ να σταματήσω την αυτόματη φόρτιση του κινητού όταν το συνδέσω σε μια συσκευή; Δοκίμασα αυτή https://play.google.com/store/apps/details?id=org.bramantya.stopcharging

Αλλά δεν δούλεψε

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορούν να διαγραφούν τα πάντα.

 

Thanks!! Έψαχνα για ένα τέτοιο εργαλείο πολύ καιρό, αλλά κανένα δε λειτουργούσε σε όλα τα apps!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ευχαριστώ! Γιατί έχει γίνει αρκετά βαριά, κι αν ήταν ακόμη μονόδρομος ο συγχρονισμός, σκεφτόμουν να βάλω κάποια παλιότερη έκδοση...

Αν δεν έχει τσικι-τσικι συσκευή δεν βάζεις να σου συγχρονίζει μόνο τα email 3μήνου;

 

Πρόσφατα χρειάστηκε να δουλεύω το Outlook App σε ένα Moto G προπολεμικό. Δεν λέω αργούσε αλλά, τελικά η δουλεία μου γίνονταν και είχα 4 e-mail accounts.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει τσικι-τσικι συσκευή δεν βάζεις να σου συγχρονίζει μόνο τα email 3μήνου;

 

Πρόσφατα χρειάστηκε να δουλεύω το Outlook App σε ένα Moto G προπολεμικό. Δεν λέω αργούσε αλλά, τελικά η δουλεία μου γίνονταν και είχα 4 e-mail accounts.

 

Το CM1 είναι του 2014, για σύγκριση, παραπλήσια επεξεργαστική ισχύ είχε το Samsung Galaxy S5 και το Sony Xperia Z3... Γενικά είναι οκ, αλλά με το Outlook έχω σοβαρό θέμα... Πιο γρήγορα βλέπω τα μέιλ με το Nokia 808 του 2012 (με Symbian OS και όχι Android), παρά με το CM1... Θα κοιτάξω λίγο στις ρυθμίσεις τι επιλογές έχουν οι νέες εκδόσεις, μήπως το συνεφέρω λίγο...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι είναι βαριά εφαρμογή αλλά ειδικά το Gmail App δεν νομίζω να είναι ιδιαίτερα πιο ελαφριά. Άσε που ίσως να μην και τόσο συμβατή, όσο το App από την ίδια την Microsoft.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε:

Στα παλιά κινητά, όριζες μήνα, ή 10ήμερο στις κλίσεις, και σου έβγαζαν χρόνους εισερχομένων και εξερχομένων, και ήξερες στο περίπου πόση ώρα μίλησες.

Ξέρω ότι οι εταιρίες με τις εφαρμογές τους σου δίνουν τον υπολειπόμενο χρόνο δωρεάν, αλλά υπάρχει εφαρμογή κλίσεων που να σου δίνει τον χρόνο εισερχομένων και εξερχομένων στο smartphone που χρησιμοποίησες στο τάδε χρονικό διάστημα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...