Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εσείς μπορείτε να κάνετε log in στο YouTube Vanced;; Μου κολλάει εκεί που λέει συμφωνώ στους όρους.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς μπορείτε να κάνετε log in στο YouTube Vanced;; Μου κολλάει εκεί που λέει συμφωνώ στους όρους.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεν έχεις κατεβάσει το microg κατέβασε το και μετά κάνει login. Εγω συνδέομαι κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις κατεβάσει το microg κατέβασε το και μετά κάνει login. Εγω συνδέομαι κανονικά.
Το έχω κάνει κανονικά εγκατάσταση, μου συμβαίνει σε δύο συσκευές, προσπάθησε να κάνεις προσθηκη λογαριασμού

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει κανονικά εγκατάσταση, μου συμβαίνει σε δύο συσκευές, προσπάθησε να κάνεις προσθηκη λογαριασμού

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασε με κάποια παλαιότερη έκδοση ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με κάποια παλαιότερη έκδοση ίσως.
Είχα μια παλιά έκδοση, δεν δούλευε

Την έκανα update μπας και δουλέψει, πάλι τίποτα

Έκανα uninstall και update το micro g,πάλι τίποτα...

Τα δοκίμασα όλα αυτά και στο Xiaomi Mi A1 και στο Pocophone F1.

Εσείς ποια πηγή χρησιμοποιείται για να το κατεβάσετε;;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και από εδώ όλες τις εκδόσεις και του vanced και του micro g, και κολλάει εκεί που λέει συμφωνώ στους όρους...

Μήπως είναι πρόβλημα της Google;; Μπορείτε να δοκιμάσετε και εσείς να κάνετε προσθήκη;;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υστέρα από πολλά χρόνια με WM 10, αναγκάστηκα να πάω σε android 9. Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει υπενθύμιση, όπως έκανε το calendar των WM 10 ?? Δηλ. να βάζεις μια υπενθύμιση και να στην εμφανίζει στην οθόνη του κινητού ακόμα και στην οθόνη κλειδώματος, για όλη την ημέρα και όχι να σου κάνει μια απλή υπενθύμιση με ήχο για λίγα λεπτά ??

Ευχαριστώ.

ex WM10, now android pie.
Link to comment
Share on other sites

Δηλ. όπως μου εμφανίζει το ξυπνητήρι στην οθόνη κλειδώματος, έτσι να μου εμφανίζει και τις ειδοποιήσεις έτσι ώστε να τις βλέπω όλη την ημέρα.
ex WM10, now android pie.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πρόσφατα, το Excel & Word έχοντας κάνει login στον λογαριασμό μου, με άφηνε να επεξεργαστώ και να σώσω τα αρχεία. Σήμερα που άλλαξα τάμπλετ και έβαλα ξανά τα Excel & Word μου ζητάνε να κάνω συνδρομή στο office 365 για να μπορώ να κάνω επεξεργασία. Αλλιώς έχω μόνο προβολή. Τραγικό! Θα μπορούσαν να βάλουν εφάπαξ χρέωση. Πια εφαρμογή είναι η καλύτερη σε συμβατότητα (λειτουργία και εμφάνιση) για αντικατάσταση των Excel & Word; Προτιμώ να είναι με χρέωση, για να μην έχω διαφημίσεις. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πρόσφατα, το Excel & Word έχοντας κάνει login στον λογαριασμό μου, με άφηνε να επεξεργαστώ και να σώσω τα αρχεία. Σήμερα που άλλαξα τάμπλετ και έβαλα ξανά τα Excel & Word μου ζητάνε να κάνω συνδρομή στο office 365 για να μπορώ να κάνω επεξεργασία. Αλλιώς έχω μόνο προβολή. Τραγικό! Θα μπορούσαν να βάλουν εφάπαξ χρέωση. Πια εφαρμογή είναι η καλύτερη σε συμβατότητα (λειτουργία και εμφάνιση) για αντικατάσταση των Excel & Word; Προτιμώ να είναι με χρέωση, για να μην έχω διαφημίσεις. Ευχαριστώ.
https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το πρόβλημα με το YouTube Vanced, και με την αδυναμία σε σύνδεσης Google Account.

Λόγω μιας ενημέρωσης του Google Chrome, το micro g δεν μπορεί να επικοινωνήσει με τους server της google για επαλήθευση, και για αυτό πριν κάνετε login θα κάνετε disable/απενεργοποίηση του Google Chrome από τις ρυθμίσεις εφαρμογών.

 

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σε ενα αλλο νημα σχετικα με εφαρμογη συλλογης για τις φωτογραφιες, ενα μελος προτεινε την f-stop.

 

Την κατεβασα, την δοκιμασα, ειδα καλα δειγματα αρχικα. Την προτεινετε γενικα, ωστε να αγορασω και την pro; θα αντικαταστησει την quickpic που χρησιμοποιω χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σε ενα αλλο νημα σχετικα με εφαρμογη συλλογης για τις φωτογραφιες, ενα μελος προτεινε την f-stop.

 

Την κατεβασα, την δοκιμασα, ειδα καλα δειγματα αρχικα. Την προτεινετε γενικα, ωστε να αγορασω και την pro; θα αντικαταστησει την quickpic που χρησιμοποιω χρονια.

 

Piktures - Beautiful Gallery

Για δες και αυτή.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Καλησπέρα σας, υστέρα από πολλά χρόνια με WM 10, αναγκάστηκα να πάω σε android 9. Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει υπενθύμιση, όπως έκανε το calendar των WM 10 ?? Δηλ. να βάζεις μια υπενθύμιση και να στην εμφανίζει στην οθόνη του κινητού ακόμα και στην οθόνη κλειδώματος, για όλη την ημέρα και όχι να σου κάνει μια απλή υπενθύμιση με ήχο για λίγα λεπτά ??

Ευχαριστώ.

 

google keep ή google calendar και με τα widget τους θα κάνεις αυτό που θες

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

google keep ή google calendar και με τα widget τους θα κάνεις αυτό που θες

 

νομιζω δεν κανει ακριβως αυτο που θελει ο φιλος , αυτα με ενα απλο swipe εξαφανιζει την ειδοποιηση και δεν ξαναχτυπα. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υστέρα από πολλά χρόνια με WM 10, αναγκάστηκα να πάω σε android 9. Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει υπενθύμιση, όπως έκανε το calendar των WM 10 ?? Δηλ. να βάζεις μια υπενθύμιση και να στην εμφανίζει στην οθόνη του κινητού ακόμα και στην οθόνη κλειδώματος, για όλη την ημέρα και όχι να σου κάνει μια απλή υπενθύμιση με ήχο για λίγα λεπτά ??

 

Ευχαριστώ.

Δοκίμασε Microsoft To Do.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε Microsoft To Do.

 

Εγώ αυτό που θέλει ο φίλος το πετυχαίνω με το Google Calendar

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

polaris εγώ είδα να μου ανοίγει pdf με ελληνικά που δεν μπορούσαν τα υπόλοιπα

 

εντωμεταξυ βρηκα εγγραφο που δεν το ανοιγει ουτε το polaris,

ελληνικο φυσικα, για δειτε αν σας το ανοιγει εσας (με οποιο pdf viewer εχετε):

 

https://press.ert.gr/wp-content/uploads/2019/05/ERT-WORLD-%E2%80%93-%CE%95%CE%B2%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%BF-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-04-10.05.2019.docx

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ βρηκα εγγραφο που δεν το ανοιγει ουτε το polaris,

ελληνικο φυσικα, για δειτε αν σας το ανοιγει εσας (με οποιο pdf viewer εχετε):

 

https://press.ert.gr/wp-content/uploads/2019/05/ERT-WORLD-%E2%80%93-%CE%95%CE%B2%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%BF-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-04-10.05.2019.docx

 

Μου το άνοιξα αμέσως και γενικά μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κάτι που να μην το ανοίγει. Βέβαια εγώ δεν κάνω κάποια δουλειά που να μου χρειάζεται ιδιαίτερα. Οπότε δεν είμαι ο κατάλληλος να ρωτήσεις κάτι επ αυτού. Για την ιστορία το άνοιξα με αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι pdf αρχείο για να ανοίξει με pdf viewer, είναι αρχείο word. Με το word ανοίγει και μπορείς να το επεξεργαστείς.

Απλά για άνοιγμα υπάρχει και το Google docs

Link to comment
Share on other sites

ναι, σωστα, μπερδευτηκα,

για δοκιμαστε κι αυτο:

http://www.tanagra.gr/tanagra4/wp-content/uploads/2018/08/%CE%98%CE%91%CE%9B%CE%91%CE%A3%CE%A3%CE%91-%CE%9A%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%A9%CE%9D%CE%97%CE%A3-24-7-2018.pdf

αυτο δεν μου ανοιγε με wps, το ανοιξα με polaris μονο, θελω να πω μονο με αυτο φαινοντουσαν οι ελληνικοι χαρακτηρες

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου το άνοιξα αμέσως και γενικά μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κάτι που να μην το ανοίγει. Βέβαια εγώ δεν κάνω κάποια δουλειά που να μου χρειάζεται ιδιαίτερα. Οπότε δεν είμαι ο κατάλληλος να ρωτήσεις κάτι επ αυτού. Για την ιστορία το άνοιξα με αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

 

οκ αυτο μου το ανοιγει και το polaris, καποια προηγουμενα δεν μου τα ανοιγε για καποιο λογο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...