Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πειτε κανενα call recorder που να δουλευει ρε παιδια!

ACR δουλεύει εκτός της αναγνώρισης κλήσεων! Αυτό έχω κι εγώ...

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλοι τη παρέα!!

 

Λοιπόν η ερώτηση αφορά εφαρμογή για ημερολόγιο...

 

Τι θέλω όμως από αυτό..

 

Στο ημερολόγιο που χρησιμοποιούν οι συσκευές της Samsung έχει την εξής δυνατότητα (πολύ σημαντική για εμένα που το χρησιμοποιώ καθημερινά) όταν βάλεις ένα συμβάν σε μια ημερομηνία , πχ "Κανονική Άδεια" ή "Κανονική Άδεια παλαιάς Χρήσης" και πηγαίνοντας σε μια άλλη ημερομηνία γράφοντας τους 2 πρώτους χαρακτήρες, δηλαδή το "Κα" σου βγάζει την επιλογή ποια από της 2 ή 3 ή και παραπάνω καταχωρήσεις έχεις κάνει με αυτούς του χαρακτήρες ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το...

 

Σε κανένα άλλο custom ημερολόγιο δεν έχω δει τέτοια επιλογή (χρησιμοποιώ τώρα Honor & Xiaomi & Huawei)

 

Ψάχνωντας μήπως βρω το ημερολόγιο της Samsung δεν το βρήκα...

 

Υπάρχει λοιπόν κάποια εφαρμογή ημερολογίου στο play store και να κάνει αυτό που χρειάζομαι;;;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ACR δουλεύει εκτός της αναγνώρισης κλήσεων! Αυτό έχω κι εγώ...

 

Σε ΧΖ1 με android 9 δεν παίζει

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ACR δουλεύει εκτός της αναγνώρισης κλήσεων! Αυτό έχω κι εγώ...

 

Λες αυτο που λεει ο stef, ή αλλο; Γιατι βρισκω διαφορα ACR

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

Link to comment
Share on other sites

Με android 9 παντως γενικα δεν δουλευουν σωστα αυτα τα καταγραφικα κλησεων.

Ειδικα σε Samsung δεν δουλευουν καθολου.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Λες αυτο που λεει ο stef, ή αλλο; Γιατι βρισκω διαφορα ACR

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

Το δεύτερο. Όχι το cube. Σε Nokia 8 με pie λειτουργεί η ηχογράφηση κανονικά. Όπως είπα όμως, χωρίς αναγνώριση κλήσεων.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Δεν μπορούσα να φανταστώ για ποιο λόγο να θέλει κάποιος να καταγράψει μία κλήση.

 

Αν και η αλήθεια είναι, ότι μου φαίνεται πιο πρακτικό από το να μου τηλεφωνήσουν και να μου δώσουν μία παραγγελία, να μου τη στείλουν με email. Έτσι έχω τη δυνατότητα να κάνω ό,τι θέλω, να την προωθήσω, να την επεξεργαστώ με το copy/paste κοκ.

 

Αφού βολεύει όμως εσάς...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο αυτό. Είναι και μερικοί που δεν "θυμούνται" τι σε είπαν και τους το... υπενθυμίζεις! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλοι τη παρέα!!

 

Λοιπόν η ερώτηση αφορά εφαρμογή για ημερολόγιο...

 

Τι θέλω όμως από αυτό..

 

Στο ημερολόγιο που χρησιμοποιούν οι συσκευές της Samsung έχει την εξής δυνατότητα (πολύ σημαντική για εμένα που το χρησιμοποιώ καθημερινά) όταν βάλεις ένα συμβάν σε μια ημερομηνία , πχ "Κανονική Άδεια" ή "Κανονική Άδεια παλαιάς Χρήσης" και πηγαίνοντας σε μια άλλη ημερομηνία γράφοντας τους 2 πρώτους χαρακτήρες, δηλαδή το "Κα" σου βγάζει την επιλογή ποια από της 2 ή 3 ή και παραπάνω καταχωρήσεις έχεις κάνει με αυτούς του χαρακτήρες ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το...

 

Σε κανένα άλλο custom ημερολόγιο δεν έχω δει τέτοια επιλογή (χρησιμοποιώ τώρα Honor & Xiaomi & Huawei)

 

Ψάχνωντας μήπως βρω το ημερολόγιο της Samsung δεν το βρήκα...

 

Υπάρχει λοιπόν κάποια εφαρμογή ημερολογίου στο play store και να κάνει αυτό που χρειάζομαι;;;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Το καλύτερο επαγγελματικό ημερολόγιο που είναι 100 χρόνια μπροστά από όλα τα ημερολόγια στο Play Store είναι το Pimlical Calendar. Θα πρέπει όμως να το αγοράσεις και να διαβάσεις το manual που είναι αρκετά μεγάλο! :)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pimlicosoftware.PimlicalA

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουν εξαφανιστεί όλοι οι dialers; Υπάρχει κάποιος αξιοπρεπείς με Ελληνικό Τ9 για δίκαρτο;
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουν εξαφανιστεί όλοι οι dialers; Υπάρχει κάποιος αξιοπρεπείς με Ελληνικό Τ9 για δίκαρτο;

 

Πολιτική της Google. Πολλές εφαρμογές που έχουν πρόσβαση στις επαφές και στις κλήσεις έχουν διαγραφεί από το Google Play.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έφυγα από iPhone γιατί δεν είχε T9 dialer, call recorder και dual sim. Και τώρα το iPhone έχει dual sim, και η google έκοψε τα call recorder & dialer!!! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο. Όχι το cube. Σε Nokia 8 με pie λειτουργεί η ηχογράφηση κανονικά. Όπως είπα όμως, χωρίς αναγνώριση κλήσεων.

 

thanks!

Λοιπον, φαινεται οτι οντως λειτουργει!

Αλλα δεν θελω auto mode, θελω manual. Δηλαδη, δεν θελω αυτοματη καταγραφη ολων των κλησεων.

Πατω να ορισω manual, και με βγαζει να δω τα features της επι πληρωμης εκδοσης!

Η free version, κανει αναγκαστικη καταγραφη ολων των κλησεων;

Link to comment
Share on other sites

Έφυγα από iPhone γιατί δεν είχε T9 dialer, call recorder και dual sim. Και τώρα το iPhone έχει dual sim, και η google έκοψε τα call recorder & dialer!!! :mad:

 

"Dual sim" έχει το iphone. Δε μπορείς ούτε να εισάγεις, ούτε να εξάγεις την κάρτα sim σου, με φυσικό τρόπο. Native call recorder έχουν τα Xiaomi.

 

Επίσης, κάνε μια αναζήτηση στο Play Store πρώτα. Ίσως έχει φτιάξει κάποιος το app του να παρακάμπτει τον περιορισμό του Pie 9.0.

 

Τέλος, αν δε βρεις στο Play Store κάτι, μπορείς να το βρεις και αλλού, σε αντίθεση με το ios.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουν εξαφανιστεί όλοι οι dialers; Υπάρχει κάποιος αξιοπρεπείς με Ελληνικό Τ9 για δίκαρτο;

 

Drupe.....

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Καλημέρα σε όλοι τη παρέα!!

 

Λοιπόν η ερώτηση αφορά εφαρμογή για ημερολόγιο...

 

Τι θέλω όμως από αυτό..

 

Στο ημερολόγιο που χρησιμοποιούν οι συσκευές της Samsung έχει την εξής δυνατότητα (πολύ σημαντική για εμένα που το χρησιμοποιώ καθημερινά) όταν βάλεις ένα συμβάν σε μια ημερομηνία , πχ "Κανονική Άδεια" ή "Κανονική Άδεια παλαιάς Χρήσης" και πηγαίνοντας σε μια άλλη ημερομηνία γράφοντας τους 2 πρώτους χαρακτήρες, δηλαδή το "Κα" σου βγάζει την επιλογή ποια από της 2 ή 3 ή και παραπάνω καταχωρήσεις έχεις κάνει με αυτούς του χαρακτήρες ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το...

 

Σε κανένα άλλο custom ημερολόγιο δεν έχω δει τέτοια επιλογή (χρησιμοποιώ τώρα Honor & Xiaomi & Huawei)

 

Ψάχνωντας μήπως βρω το ημερολόγιο της Samsung δεν το βρήκα...

 

Υπάρχει λοιπόν κάποια εφαρμογή ημερολογίου στο play store και να κάνει αυτό που χρειάζομαι;;;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Business Calendar Ημερολογιο, Αμεσοκαι με το Google οτι κανετε τα συγχρονιζει...φοβερο!!!! Εχει αυτο που θελεις με την αναζητηση ?

Edited by c3250
userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Κάνουν αυτά τα 2 αυτό που ζητάω;;

 

Έγινε c3250 θα το δοκιμάσω...

 

Edit, δυστυχώς μόλις το δοκίμασα το business calendar και δεν το κάνει και αυτό....

 

Ούτε το calengoo...

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Κάνουν αυτά τα 2 αυτό που ζητάω;;

 

Έγινε c3250 θα το δοκιμάσω...

 

Edit, δυστυχώς μόλις το δοκίμασα το business calendar και δεν το κάνει και αυτό....

 

Ούτε το calengoo...

Τρεχεις το Προγγραμμα Πας Πανω αριστερα στις 3 Γραμμες, και σου βγαζει διαφορες επιλογες , πατας το Search και οτι γραφεις σου τα φερνει πρωτα ? αυτο δεν θελεις ?

Α επειδη εχω την Πληρωμενη εκδοση μηπως δεν το κανει στην Απλη ??? Δεν Ξερω ...

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Κάνουν αυτά τα 2 αυτό που ζητάω;;

 

Έγινε c3250 θα το δοκιμάσω...

 

Edit, δυστυχώς μόλις το δοκίμασα το business calendar και δεν το κάνει και αυτό....

 

Ούτε το calengoo...

Και γιατι δεν βαζεις το s planner για να κανεις τη δουλεια σου?

Δεν τρεχει στο honor?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στο play store....
https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/calendar-samsung/calendar-unknown-developer-3-1-69-release/

 

Αυτό δεν είναι;

 

 

sent from my Amstrad CPC 6128

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...