Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει εφαρμογή που να δίνει ηχητική ειδοποίηση όταν το κινητό φτάσει Εε ένα συγκεκριμένο ποσοστό φόρτισης που του έχω ορίσει; πχ να δίνει ηχητική ειδοποίηση όταν φτάνει η φόρτιση στο 90%;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mboyadjiev.batteryfullnotification

Απλή, λιτή και απέριττη.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Η accubattery κάνει αυτό που ζητάς.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ευχαριστω πολυ και τους δυο.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την vocalizer https://play.google.com/store/apps/details?id=es.codefactory.vocalizertts

 

Meizu m2 με Tapatalk

Σ ευχαριστώ πολύ

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μαγκες,με πια εφαρμογη κανουμε μπλοκ τα pop-up απο streaming σελιδες? Παλια ειχα μια αλλα δεν θυμαμαι πια ηταν.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε μία εφαρμογή για το wifi. Κατέβαζες και ένα αρχειακι με κωδικούς που τους έβαζες και έμπαινες στο κάθε WiFi που σάρωνε το κινητό σου δωρεάν. Την είχα πριν 2 χρόνια και τώρα δεν μπορώ να την θυμηθώ. Ξέρει κανείς κάτι σχετικο?
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε μία εφαρμογή για το wifi. Κατέβαζες και ένα αρχειακι με κωδικούς που τους έβαζες και έμπαινες στο κάθε WiFi που σάρωνε το κινητό σου δωρεάν. Την είχα πριν 2 χρόνια και τώρα δεν μπορώ να την θυμηθώ. Ξέρει κανείς κάτι σχετικο?

 

Wibr+ λεγεται η εφαρμογη που ψαχνεις αλλα αργει παρα πολυ μεχρι να βρει τον σωστο κωδικο.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Wibr+ λεγεται η εφαρμογη που ψαχνεις αλλα αργει παρα πολυ μεχρι να βρει τον σωστο κωδικο.

Σ ευχαριστώ πολύ, αλλά κάπως αλλιώς λεγόταν, δεν λέω για αυτήν.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

@dantspet αμα βρεις κατι καλύτερο σφύρα μου

 

Οκ, αν την βρω.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε μία εφαρμογή για το wifi. Κατέβαζες και ένα αρχειακι με κωδικούς που τους έβαζες και έμπαινες στο κάθε WiFi που σάρωνε το κινητό σου δωρεάν. Την είχα πριν 2 χρόνια και τώρα δεν μπορώ να την θυμηθώ. Ξέρει κανείς κάτι σχετικο?

GWPA finder

 

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε μία εφαρμογή για το wifi. Κατέβαζες και ένα αρχειακι με κωδικούς που τους έβαζες και έμπαινες στο κάθε WiFi που σάρωνε το κινητό σου δωρεάν. Την είχα πριν 2 χρόνια και τώρα δεν μπορώ να την θυμηθώ. Ξέρει κανείς κάτι σχετικο?
Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο που λες.

Δεν υπάρχει εφαρμογή να ξεκλειδώνει wifi, τουλάχιστον σε ευρεία κυκλοφορία.

 

Απλά εφαρμογές όπως το GWPA FINDER έχουν καταχωρημένους τους στανταρ εργοστασιακους κωδικούς όλων των γνωστών ρούτερ.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο Facebook γιατί οταν διαλέγω ενα αυτοκόλλητο να στείλω σε έμενα δεν είναι κινούμενο,

ενώ στον παραλήπτη είναι κινούμενο!

Παίζει ρόλο το κινητο;

Εχω το meizu m5 note. Σε lg που στέλνω (στης γυναίκας μου) είναι κινούμενα.

Link to comment
Share on other sites

Στο Facebook γιατί οταν διαλέγω ενα αυτοκόλλητο να στείλω σε έμενα δεν είναι κινούμενο,

ενώ στον παραλήπτη είναι κινούμενο!

Παίζει ρόλο το κινητο;

Εχω το meizu m5 note. Σε lg που στέλνω (στης γυναίκας μου) είναι κινούμενα.

Εγώ δεν βλέπω κανένα κινούμενο. Πότε δεν έβλεπα. Ούτε όταν στέλνω ούτε όταν μου στέλνουν άλλοι. Γι αυτό και δεν τα χρησιμοποιω σχεδόν ποτέ. Γιατί δεν ξέρω τι ακριβώς κάνει το καθένα... Μη γίνω και ρεζίλι.

Βέβαια για μένα είναι μικρό το κακό μιας και δεν τα συμπαθώ γεννικα.

Στέλνω μόνο κάτι απλές φατσουλες.

 

Edit : αυτό από δύο συσκευές lg, μια Samsung και υπολογιστή!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω κανένα κινούμενο. Πότε δεν έβλεπα. Ούτε όταν στέλνω ούτε όταν μου στέλνουν άλλοι. Γι αυτό και δεν τα χρησιμοποιω σχεδόν ποτέ. Γιατί δεν ξέρω τι ακριβώς κάνει το καθένα... Μη γίνω και ρεζίλι.

Βέβαια για μένα είναι μικρό το κακό μιας και δεν τα συμπαθώ γεννικα.

Στέλνω μόνο κάτι απλές φατσουλες.

 

Edit : αυτό από δύο συσκευές lg, μια Samsung και υπολογιστή!

 

Στο lg της γυναίκας είναι ολα κινούμενα στο δικό μου και σε ένα Samsung ενός φιλου δεν γίνεται τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Στο lg της γυναίκας είναι ολα κινούμενα στο δικό μου και σε ένα Samsung ενός φιλου δεν γίνεται τίποτα!
Ίσως φταίει ο λογαριασμός σου. Κ εγω από την αρχή που βγήκαν τα αυτοκόλλητα δεν κουνιέται ούτε ένα.
Link to comment
Share on other sites

Απλά εφαρμογές όπως το GWPA FINDER έχουν καταχωρημένους τους στανταρ εργοστασιακους κωδικούς όλων των γνωστών ρούτερ.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

 

Νομίζω ότι δεν έχει κωδικούς αποθηκευμένους.

Απλά έχει περασμένο τον αλγόριθμο που χρησιμοποιεί η κάθε μάρκα για να βγάζει κωδικούς για τον ρούτερ της. Συνήθως οι κωδικοί έχουν σχέση με την mac address ή ακόμη ακόμη και με το μαμά ssid του εκάστοτε ρούτερ.

Όλα αυτά πλέον στα καινούρια ρούτερ, τελευταίας τριετίας ίσως και παραπάνω, είναι παρελθόν.

Μόνο σε παλιά μηχανάκια δουλεύουν τέτοιες εφαρμογές και εννοείται με την προϋπόθεση να μην έχει αλλάξει τον κωδικό ο χρήστης.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Στο lg της γυναίκας είναι ολα κινούμενα στο δικό μου και σε ένα Samsung ενός φιλου δεν γίνεται τίποτα!
Στο Facebook αναφέρεσαι ή στο messenger; Γιατί στο πρώτο δεν έχει κανένα κινούμενο ενώ στο δεύτερο έχει πολλά.

 

Στάλθηκε από το S3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..... Είμαι Ασφαλιστικός Σύμβουλος και θα ήθελα τη βοήθεια σας μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα να μπορώ να οργανώσω το πελατολόγιο μου.... Δλδ να πατάω το όνομα του πελάτη και να μπορώ να δω τα στοιχεία του και ότι έγγραφα μου έχει στείλει.

Σας ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το Lenovo K3 Note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι στο Evernote μπορείς να το κάνεις άνετα αυτό

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Πως δλδ??

 

Στάλθηκε από το Lenovo K3 Note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το YouTube mate σταμάτησε να κατεβάζει από το YouTube ή εγώ κάνω κάτι λάθος; Εναλλακτική εφαρμογή τι προτείνεται;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το YouTube mate σταμάτησε να κατεβάζει από το YouTube ή εγώ κάνω κάτι λάθος; Εναλλακτική εφαρμογή τι προτείνεται;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Πολύ καλή είναι και το YouTube Downloader! Το χρησιμοποιώ απροβληματιστα εδώ και 3 χρόνια.

Αν δεν την βρεις κάπου στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα για στην δώσω εγώ το βράδυ (γιατί τώρα δυστυχώς δεν έχω χρόνο) και να σου λύσω τυχόν απορίες για την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

NewPipe @ F-Droid :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το YouTube mate σταμάτησε να κατεβάζει από το YouTube ή εγώ κάνω κάτι λάθος; Εναλλακτική εφαρμογή τι προτείνεται;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Εγώ ξέρω το Tubemate και μια χαρά δούλευε.

Εσύ αυτό λες ή άλλο;

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...