Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Μου εμφανίζει το play store καινούργια εφαρμογή winbank της Πειραιώς. Την έχει βάλει κανείς;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου εμφανίζει το play store καινούργια εφαρμογή winbank της Πειραιώς. Την έχει βάλει κανείς;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ναι την έχω βάλει. Μία χαρά είναι. Πιο φρέσκο look από την παλιά. Και λίγο ανανεωμένο το μενού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Ξερει κανεις το tapatalk με το tapatalk pro τι διαφορα εχουν?

Εν τω μεταξυ θυμαμαι οτι πριν χρονια ειχα πληρωσει για την εφαρμογη του tapatalk και τωρα παλι για το pro ζηταει χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το έχω ξανά γράψει αλλά λύση δεν βρέθηκε.μετά από κάθε κλήση το swiftkey ΜΌΝΟ(όχι τα άλλα πληκτρολόγια) μένει ανοιχτό και μια ειδοποίηση λέει ότι "ανιχνεύθηκε φυσικά πληκτρολόγιο"! ο μόνος τρόπος να φύγει από την μέση το swiftkey είναι είτε επανεκκίνηση είτε να πληκτρολογήσω κάτι με αυτό, να ανοίξει η εφαρμογή Google και μόνο τότε πατώντας το πλήκτρο του κινητού πίσω φεύγει το swiftkey! τι να φταίει άραγε; έκανα και hard reset και το κάνει πάλι και σε android 5.1 και σε 6.0

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το έχω ξανά γράψει αλλά λύση δεν βρέθηκε.μετά από κάθε κλήση το swiftkey ΜΌΝΟ(όχι τα άλλα πληκτρολόγια) μένει ανοιχτό και μια ειδοποίηση λέει ότι "ανιχνεύθηκε φυσικά πληκτρολόγιο"! ο μόνος τρόπος να φύγει από την μέση το swiftkey είναι είτε επανεκκίνηση είτε να πληκτρολογήσω κάτι με αυτό, να ανοίξει η εφαρμογή Google και μόνο τότε πατώντας το πλήκτρο του κινητού πίσω φεύγει το swiftkey! τι να φταίει άραγε; έκανα και hard reset και το κάνει πάλι και σε android 5.1 και σε 6.0

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χρησιμοποιώ το SwiftKey εδώ και 1,5 χρόνο (;) περίπου, σε συσκευή με 5,1 και εδώ και κανα 2μηνο σε συσκευή με 6.0. Δεν έχω κανένα θέμα.

 

Μήπως χρησιμοποιείς τη συσκευή κάπου που έχει αρκετή υγρασία, με αποτέλεσμα να πηγαίνει στη θύρα usb και να "νομίζει" το κινητό ότι έχει μπει κάποιο βύσμα;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Ξερει κανεις το tapatalk με το tapatalk pro τι διαφορα εχουν?

Εν τω μεταξυ θυμαμαι οτι πριν χρονια ειχα πληρωσει για την εφαρμογη του tapatalk και τωρα παλι για το pro ζηταει χρηματα.

Στείλε τους ένα μήνυμα και λογικά θα σε κάνουν πάλι VIP για να έχεις την Pro.

Τώρα για διαφορές θα σε γελάσω μιας και έχω μόνο την Pro.

 

Sent from my Amstrad CPC6128

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το SwiftKey εδώ και 1,5 χρόνο (;) περίπου, σε συσκευή με 5,1 και εδώ και κανα 2μηνο σε συσκευή με 6.0. Δεν έχω κανένα θέμα.

 

Μήπως χρησιμοποιείς τη συσκευή κάπου που έχει αρκετή υγρασία, με αποτέλεσμα να πηγαίνει στη θύρα usb και να "νομίζει" το κινητό ότι έχει μπει κάποιο βύσμα;

όχι Αθήνα μένω σιγά την υγρασία! δεν μου το έκανε παλαιότερα. έχω φάει το κεφάλι μου.

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να σβήνω κάποια αρχεία και ο solid pro να μου δείχνει την ίδια χωρητικότητα με πριν ?????

Υπάρχει κάπου κάδος ανακύκλωσης που τα περνάει εκεί και δεν τον βλέπω?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όχι Αθήνα μένω σιγά την υγρασία! δεν μου το έκανε παλαιότερα. έχω φάει το κεφάλι μου.

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χμμμ... Έχω απενεργοποιημένα φωνητική πληκτρολόγηση, δόνηση και ήχο (κατά το πάτημα). Αν θες, δοκιμάζεις αυτά, βλέπουμε τα αποτελέσματα και προχωράμε ανάλογα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος ποια εφαρμογη ειναι να δειχνει την ταχυτητα που κατεβαζω αρχεια κλπ.. Δεν μιλαω για το speedtest . καποια τηλ το εχουν εγκατεστημενο ωστε στο πανω δεξι μερος της οθονης δειχνει τη ταχυτητα εχει συνεχωμενα το δικτυο που εισαι
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος ποια εφαρμογη ειναι να δειχνει την ταχυτητα που κατεβαζω αρχεια κλπ.. Δεν μιλαω για το speedtest . καποια τηλ το εχουν εγκατεστημενο ωστε στο πανω δεξι μερος της οθονης δειχνει τη ταχυτητα εχει συνεχωμενα το δικτυο που εισαι

Δοκίμασε το Internet speed meter από το store.

 

HTC 10 Matte Black Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στείλε τους ένα μήνυμα και λογικά θα σε κάνουν πάλι VIP για να έχεις την Pro.

Τώρα για διαφορές θα σε γελάσω μιας και έχω μόνο την Pro.

 

Sent from my Amstrad CPC6128

Δεν χρειάζεται κανένα μήνυμα.

Αν το είχες αγοράσει παλιά, δεν χανεται η άδεια.

Αυτόματα γίνεσαι VIP.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος ποια εφαρμογη ειναι να δειχνει την ταχυτητα που κατεβαζω αρχεια κλπ.. Δεν μιλαω για το speedtest . καποια τηλ το εχουν εγκατεστημενο ωστε στο πανω δεξι μερος της οθονης δειχνει τη ταχυτητα εχει συνεχωμενα το δικτυο που εισαι

Αν θες δες και αυτή.

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.kfsoft.android.TrafficIndicator

Έχω την αγορασμένη έκδοση και είναι πολύ καλή.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να σβήνω κάποια αρχεία και ο solid pro να μου δείχνει την ίδια χωρητικότητα με πριν ?????

Υπάρχει κάπου κάδος ανακύκλωσης που τα περνάει εκεί και δεν τον βλέπω?

 

Αυτό μου το κάνει και εμένα, αλλά συνήθως αν κλείσω και ξανανοίξω την εφαρμογή (force close) δείχνει σωστή χωρητικότητα.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Έχω απενεργοποιημένα φωνητική πληκτρολόγηση, δόνηση και ήχο (κατά το πάτημα). Αν θες, δοκιμάζεις αυτά, βλέπουμε τα αποτελέσματα και προχωράμε ανάλογα.

απενεργοποιημενα τα έχω

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απενεργοποιημενα τα έχω

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ούτε εγώ είχα ποτέ πρόβλημα με αυτό. Πιστεύω ότι το πρόβλημα το δημιουργεί κάποιο άλλο πληκτρολόγιο. Από την διαχείριση εφαρμογών, δες αν μπορείς να απενεργοποιήσεις ή να απεγκατασστήσεις τα άλλα πληκτρολόγια, και νομίζω ότι θα είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ είχα ποτέ πρόβλημα με αυτό. Πιστεύω ότι το πρόβλημα το δημιουργεί κάποιο άλλο πληκτρολόγιο. Από την διαχείριση εφαρμογών, δες αν μπορείς να απενεργοποιήσεις ή να απεγκατασστήσεις τα άλλα πληκτρολόγια, και νομίζω ότι θα είσαι οκ.

λες; πάντα είχα Swype, swiftkey και το gboard προσφάτως. θα ήθελα και τα τρία να τα έχω γμτ

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κανένα μήνυμα.

Αν το είχες αγοράσει παλιά, δεν χανεται η άδεια.

Αυτόματα γίνεσαι VIP.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

Έχει αναφερθεί πολλές φορές και μπορεί να μην σε έχει vip όπως είχε τύχει και σε εμένα. Έστειλα απλά ένα μειλ και αμέσως με επανέφεραν σε vip.

Link to comment
Share on other sites

απενεργοποιημενα τα έχω

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χμ..

 

λες; πάντα είχα Swype, swiftkey και το gboard προσφάτως. θα ήθελα και τα τρία να τα έχω γμτ

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μήπως είναι το Swype; Γιατί έχω και το Gboard ενεργοποιημένο και δεν έχω κανένα θέμα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Χμ..

 

 

 

Μήπως είναι το Swype; Γιατί έχω και το Gboard ενεργοποιημένο και δεν έχω κανένα θέμα.

έχω απενεργοποιήσει όλα πλην swiftkey εάν το ξανά κάνει θα τα απεγκαταστησω όλα και να δοκιμάσω με μόνο swiftkey να δω...

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να σβήνω κάποια αρχεία και ο solid pro να μου δείχνει την ίδια χωρητικότητα με πριν ?????

Υπάρχει κάπου κάδος ανακύκλωσης που τα περνάει εκεί και δεν τον βλέπω?

 

Το ίδιο μου κάνει και μένα τον τελευταίο καιρό.

Επίσης τσέκαρε εάν το σβήνει σίγουρα το αρχείο, γιατί κάποιες φορές δεν το σβήνει ή το δείχνει διπλό με ένα έξτρα αρχείο και μηδέν χωρητικότητα.

Και πάνω που νόμιζα ότι έφταιγε το Miui γιατί το διαπίστωσα σχεδόν ταυτόχρονα αφότου άλλαξα κινητό.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Στείλε τους ένα μήνυμα και λογικά θα σε κάνουν πάλι VIP για να έχεις την Pro.

Τώρα για διαφορές θα σε γελάσω μιας και έχω μόνο την Pro.

 

Sent from my Amstrad CPC6128

 

Δεν χρειάζεται κανένα μήνυμα.

Αν το είχες αγοράσει παλιά, δεν χανεται η άδεια.

Αυτόματα γίνεσαι VIP.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

Έχει αναφερθεί πολλές φορές και μπορεί να μην σε έχει vip όπως είχε τύχει και σε εμένα. Έστειλα απλά ένα μειλ και αμέσως με επανέφεραν σε vip.

 

 

 

Μισο λεπτο ρε παιδια γιατι εχω μπερδευτει...

Το vip με τo tapatalk pro ειναι το ιδιο πραμα?

Γιατι εγω βλεπω το vip να εχει μια τρελη χρεωση για να το παρεις lifetime (15 $) ενω η εφαρμογη tapatalk pro εχει περιπου 3,50 ευρω.

Να σημειωσω οτι εχω το απλο tapatalk αυτη τη στιγμη στη συσκευη μου και μου δινει την επιλογη να γινω μονιμα vip με 15ευρω οπως ειπα.

Eπισης πως μπορω να δω αν οντως την ειχα πληρωσει στο παρελθον για την εφαρμογη? Νομιζω πως ειχα πληρωσει αλλα δεν ειμαι σιγουρος 100%. Οποτε μη τους στειλω mail και γινω ρομπα.

Link to comment
Share on other sites

Από Google Play πας

λογαριασμός - ιστορικό παραγγελιών

και βλέπεις ποιες εφαρμογές έχεις αγορασμένες καθώς και πότε τις αγόρασες.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...