Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεν είσαι ρουτ δοκίμασε το adguard από xda http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/adguard-ad-blocker-doesnt-require-root-t2958895

Εκπληκτικό :thanks:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό έχω κάνει, απλά ήθελα κάτι με πιο business εμφάνιση, όπως το office outlook

Δοκίμασε το Nine. Έχω την paid έκδοση και έχω σετάρει το εταιρικό mail και δεν το αλλάζω με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ελαφρώς το metal για social media,ειχα ακούσει και καλά λόγια και το αγόρασα..μετα σκέφτηκε να κάνω like σε κάποια σχόλια και η γελοίοι δεν αλλάζει το χρώμα και δεν καταλαβαίνεις ενα κάνεις η Όχι like.τζαμπα το 1.5€ και έμεινα και με τον καρκίνο fb,messenger

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ελαφρώς το metal για social media,ειχα ακούσει και καλά λόγια και το αγόρασα..μετα σκέφτηκε να κάνω like σε κάποια σχόλια και η γελοίοι δεν αλλάζει το χρώμα και δεν καταλαβαίνεις ενα κάνεις η Όχι like.τζαμπα το 1.5€ και έμεινα και με τον καρκίνο fb,messenger

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε να μπεις με τον Opera!!

Τα σπάει!! Και ενεργοποίησε και την εξοικονόμηση δεδομένων... ;)

Link to comment
Share on other sites

αν δεν είσαι ρουτ δοκίμασε το adguard από xda http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/adguard-ad-blocker-doesnt-require-root-t2958895

 

Εκπληκτικό :thanks:
.. αλλά είναι trial. Μήπως κατέβασα λάθος, ή αυτό είναι και πρέπει να το πληρώσω; Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ελαφρώς το metal για social media,ειχα ακούσει και καλά λόγια και το αγόρασα..μετα σκέφτηκε να κάνω like σε κάποια σχόλια και η γελοίοι δεν αλλάζει το χρώμα και δεν καταλαβαίνεις ενα κάνεις η Όχι like.τζαμπα το 1.5€ και έμεινα και με τον καρκίνο fb,messenger

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε να μπαίνεις από Chrome. Εχει και ειδοποιήσεις για το Facebook. Μπορείς να στέλνεις ινμποξ χωρίς το messenger!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ελαφρώς το metal για social media,ειχα ακούσει και καλά λόγια και το αγόρασα..μετα σκέφτηκε να κάνω like σε κάποια σχόλια και η γελοίοι δεν αλλάζει το χρώμα και δεν καταλαβαίνεις ενα κάνεις η Όχι like.τζαμπα το 1.5€ και έμεινα και με τον καρκίνο fb,messenger

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δε θέλεις να μπαίνεις στο Facebook με κάποιον browser (πχ. Opera, Dolphin) δοκίμασε το Slim Social.

 

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε διαφημίσεις στο ταπατολκ , σίγουρα το έχετε βάλει από το store;

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το store το έβαλα και δεν έχω διαφημίσεις

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε διαφημίσεις στο ταπατολκ , σίγουρα το έχετε βάλει από το store;

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Εγώ την έχω από το store την εφαρμογή και δεν βλέπω διαφημισεις. Αλλά μπαίνω μόνο στο myphone...... Μπορεί σε άλλα φόρουμ να έχει!!!! Δεν έχω δοκιμάσει να μπω σε άλλο φόρουμ. Πάντα την είχα από το store, άσχετα που έκανα μια φορά την ______ να δοκιμασω μια έκδοση εκτός store που δημιούργησε προβλήματα. Είδες στο άλλο θέμα....

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε διαφημίσεις στο ταπατολκ , σίγουρα το έχετε βάλει από το store;

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Ούτε εγώ έχω διαφημίσεις.στην έκδοση του store, αλλά έχω περασμένα και προγράμματα που μπλοκάρουν τις διαφημίσεις.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν το είχες αγοράσει κάποια στιγμή το tapatalk, σε έχει σαν vip user, και δεν έχεις διαφημίσεις. Το καταλαβαίνεις από την ένδειξη v σε γαλάζιο φόντο δίπλα από το username.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Aqua Mail φίλε, εγγύηση! :)

 

Δοκίμασε το Nine. Έχω την paid έκδοση και έχω σετάρει το εταιρικό mail και δεν το αλλάζω με τίποτα.

 

Σας ευχαριστω.

Τα δοκιμαζω και αποφασίζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει, τουλάχιστον δεν είχα βρει οταν έψαξα και εγώ παλαιότερα. Αν είσαι ρουτ βάλε adaway και δεν θα έχει διαφημίσεις, αν δεν είσαι ρουτ δοκίμασε το adguard από xda http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/adguard-ad-blocker-doesnt-require-root-t2958895

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Το έχει δοκιμάσει κάνεις αξίζει τον κόπο.

Το μόνο που με φοβίζει αν κι δεν νομίζω είναι μη σταματήσει να δουλεύει το ΟΤΕ και το Νόβα που έχω βάλει στο κινητό και είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω ρουταρει μετά από 6 χρόνια. Αλά άρχισα να μην την παλεύω με τις διαφημίσεις.'.

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή email προτείνετε;

Με ενδιαφέρει να είναι απλό και ελαφρύ.

Δες και το bluemail. Το βρίσκω πολύ καλό.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Nine. Έχω την paid έκδοση και έχω σετάρει το εταιρικό mail και δεν το αλλάζω με τίποτα.

Δείχνει πολλά υποσχόμενο αλλά όπως καταλαβαίνω δεν δέχεται pop3 και imap πρωτόκολλα αλλά μόνο exchange σωστά;

Αρκετά περιοριστικό..

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει πολλά υποσχόμενο αλλά όπως καταλαβαίνω δεν δέχεται pop3 και imap πρωτόκολλα αλλά μόνο exchange σωστά;

Αρκετά περιοριστικό..

 

Εγώ έχω αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmagic.mail απλό και τίμιο για αυτά που κάνει..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmagic.mail απλό και τίμιο για αυτά που κάνει..

Και εγώ, αλλά δεν σκιζει από design.

 

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή email προτείνετε;

Με ενδιαφέρει να είναι απλό και ελαφρύ.

Τώρα τελευταία έβαλα το bluemail και.. το κράτησα! :)

 

Sent from my SM-T710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ, αλλά δεν σκιζει από design.

 

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

Και εγώ χρησιμοποιώ CloudMagic και με βολεύει πολύ. Σε ένα δύστροπο εταιρικό email που είχα δούλευε καλύτερα από το desktop Outlook 2013! Πέρασα και από άλλες παρόμοιες εφαρμογές, αλλά με την προσθήκη ημερολογίου θεωρώ ότι το καλό έγινε ακόμα καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το cloudmagic είναι μακράν το καλύτερο email client απ'όλα που κυκλοφορούν εκεί έξω...

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Συμφωνω. Το χρησιμοποιουσα πολυ καιρο. Μονο το σκρολιγκ στη λιστα των μηνυματων ηταν μετριο. Κατα τα αλλα, πολυ αξιοπιστο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το έχει δοκιμάσει κάνεις αξίζει τον κόπο.

Το μόνο που με φοβίζει αν κι δεν νομίζω είναι μη σταματήσει να δουλεύει το ΟΤΕ και το Νόβα που έχω βάλει στο κινητό και είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω ρουταρει μετά από 6 χρόνια. Αλά άρχισα να μην την παλεύω με τις διαφημίσεις.'.

Με το Adguard δεν θα έχεις πρόβλημα όσον αφορά τις εφαρμογές Nova GO και OTE TV GO.

Ο λόγος για να μην παίζουν οι εν λόγω εφαρμογές είναι το root. Άρα όπως σου έγραψαν το Adguard το βάζεις σε non rooted συσκευή και οι εφαρμογές παίζουν μια χαρά, ενώ το AdAway σε rooted συσκευές όπου οι εφαρμογές ΔΕΝ θα παίζουν όχι λόγω του AdAway αλλά επειδή είναι rooted η συσκευή σου.

 

 

Στο non rooted Nexus 7 που έχω, βλέπω και τις 2 υπηρεσίες έχοντας εγκατεστημένο το Adguard.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σωραιος φίλε μου το έβαλα και όλα δουλεύουν μια χαρά καμία Διαφήμιση εκτός λίγων εφαρμογών θα την αγοράσω .

Το μόνο που με φοβίζει είναι ότι έχω μέσα εφαρμογή Τράπεζας για πληρωμές και δεν ξέρω ....

Φυσικά να μου πεις τόσα χρόνια με ρουτ ήταν καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...