Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το έχω δουλέψει ποτέ όμως για να σου πω πως συμπεριφέρεται. Από τις ρυθμίσεις όμως που έχει, μου φαίνεται αρκετό

 

Δίκιο έχεις αλλά είναι επί πληρωμή. Θα λήξει σε δυο εβδομάδες λέει.

Ίσως υπάρχει κάποια άλλη δωρεάν που να έχει αυτή τη λειτουργία. Αν ξέρει κανείς..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το picsart το έχεις δοκιμάσει;

Χμμμ αλλά πολύ πολύπλοκο! Απλά θέλω να πιξελιαζω πρόσωπα σε φωτο η να βάζω κανένα βελάκι σε κάποια φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ αλλά πολύ πολύπλοκο! Απλά θέλω να πιξελιαζω πρόσωπα σε φωτο η να βάζω κανένα βελάκι σε κάποια φωτο.

Κάτι τέτοιο, σωστά;

http://s28.postimg.org/kuqfqcbl5/set_beckhams_452102064.jpghttp://s21.postimg.org/yd314y48z/f0c6f9a7_3e6b_42a4_99d9_26568dbbc336.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πια θεωρείται καλή εφαρμογή για να παίζει τραγούδια .mp3 και αν είναι δυνατόν να δηλώνω μία λίστα και να τα παίζει με τη σειρά. Υπάρχει γενικά και δυνατότητα για fade in/fade out για να μην υπάρχει νεκρός χρόνος ανάμεσα στα τραγούδια;

 

Αυτά τα κάνει όλα σίγουρα το Poweramp.

 

Κάτι σε free :rolleyes:;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι! Και να κρύβω τα πρόσωπα των παιδιών! Πως γίνεται; Δεν το βρήκα, ούτε τα βελάκια που ανέβασες στην φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εφαρμογή σαν το appshopper του ios υπάχρει και για μας ? Δηλαδή να του βάζω wishlist apps και να με ειδοποιεί όταν πέφτει η τιμή ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι! Και να κρύβω τα πρόσωπα των παιδιών! Πως γίνεται; Δεν το βρήκα, ούτε τα βελάκια που ανέβασες στην φωτο!

Τα βελάκια είναι στο draw

Τα pixels στα πρόσωπα των παιδιών, είναι στα effect/distort/pixelize

 

http://s27.postimg.org/9bvi9soe7/Pics_Art_02_28_09_45_08.jpg

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα βελάκια είναι στο draw

Τα pixels στα πρόσωπα των παιδιών, είναι στα effect/distort/pixelize

 

http://s27.postimg.org/9bvi9soe7/Pics_Art_02_28_09_45_08.jpg

Τα βελάκια τα βρήκα όταν όμως πατάω στο distort pixelated μου κάνει όλη την φωτο με pixel.Πώς μπορώ να κάνει μόνο μια περιοχή που θέλω;

Link to comment
Share on other sites

Τα βελάκια τα βρήκα όταν όμως πατάω στο distort pixelated μου κάνει όλη την φωτο με pixel.Πώς μπορώ να κάνει μόνο μια περιοχή που θέλω;

Καθαρίζεις με το δάχτυλο σου τα υπόλοιπα, και αφήνεις τα πρόσωπα.:)

Χρησιμοποίησε δύο δάχτυλα για να ζουμάρεις και να μετακινείς την εικόνα

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εφαρμογή σαν το appshopper του ios υπάχρει και για μας ? Δηλαδή να του βάζω wishlist apps και να με ειδοποιεί όταν πέφτει η τιμή ?

 

App sales

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.tsapps.appsales&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά άλλη εφαρμογή σαν το switch τώρα που την καταργησανε υπάρχει; να βάζεις βελάκια κλπ να σβήνεις πρόσωπα κλπ;

To photo editor νομίζω ότι θα σου κάνει, είναι και στα Ελληνικά. Δεν ξέρω να βάζω λινκ από το κινητό, μια φωτογραφική μηχανή με ένα ψαλίδι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το snapchat. Δεν με αφήνει να συνδεθώ, παρόλο που τα στοιχεία είναι σωστά.. Το έχω κατεβάσει ξανά 2 φορές, έχω ακολουθήσει ότι μου λέει στη υποστήριξη, ωστόσο δεν μπαίνει..άλλαξα και κωδικό μπας και πιάσει αλλά Τίποτα... Τι μπορώ να κάνω? Ευχαριστώ
Being Otaku my way! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Καποια εφαρμογη για ολα τα δρομολογια ΚΤΕΛ στην Ελλαδα;

Μονο μια και μοναδικη εφαρμογη βλεπω, και μονο για δρομολογια απο Αθηνα προς επαρχια....μισες δουλειες....

Link to comment
Share on other sites

 

Μπα καμία σχέση δεν με αφήνει να ψάξω ποιες εφαρμογές θέλω για whishlist παρά μόνο ότι θέλει εκείνο.......

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μια εφαρμογή που να γράφω μέσα πόση ώρα έτρεξα η περπάτησα, να γράφω μόνη μου πόσες θερμίδες έχασα και πόσα χιλιόμετρα έκανα. Κάτι σαν ημερολόγιο καθημερινό. Για να κρατάω τι κάνω κάθε μέρα με την άσκηση μου λόγω γυμναστηριου.

 

Ξέρω πως υπάρχει εφαρμογή (endomondo) που σου δείχνει πόση ώρα έχεις περπατήσει, πόσα χιλιόμετρα έχεις κανει, πόση ώρα έκανες και πόσες θερμίδες έχασες και την διαδρομή που εκανες αλλά αυτό λειτουργεί μέσω GPS στο κινητό και μετράει την διαδρομή σου μέσω δορυφόρου που βλέπει την τοποθεσία σου. Δεν θέλω κάτι τέτοιο γιατί εγώ είμαι σε σταθερό σημείο.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Μπα καμία σχέση δεν με αφήνει να ψάξω ποιες εφαρμογές θέλω για whishlist παρά μόνο ότι θέλει εκείνο.......

Βρίσκεις την εφαρμογή από Play Store-> κάνεις share->επιλέγεις αυτή την εφαρμογή->έτοιμος! ;)

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι θαμπώνοντας τα κατάλληλα σημεία στην εικόνα, δίνει μια όψη στα αντικείμενα σαν να είναι μινιατούρες.

Τρελός κόσμος! Άλλοι προσπαθούν να κάνουν τις μινιατούρες να φαίνονται πραγματικές κι άλλοι το αντίθετο.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μια εφαρμογή που να γράφω μέσα πόση ώρα έτρεξα η περπάτησα, να γράφω μόνη μου πόσες θερμίδες έχασα και πόσα χιλιόμετρα έκανα. Κάτι σαν ημερολόγιο καθημερινό. Για να κρατάω τι κάνω κάθε μέρα με την άσκηση μου λόγω γυμναστηριου.

 

Ξέρω πως υπάρχει εφαρμογή (endomondo) που σου δείχνει πόση ώρα έχεις περπατήσει, πόσα χιλιόμετρα έχεις κανει, πόση ώρα έκανες και πόσες θερμίδες έχασες και την διαδρομή που εκανες αλλά αυτό λειτουργεί μέσω GPS στο κινητό και μετράει την διαδρομή σου μέσω δορυφόρου που βλέπει την τοποθεσία σου. Δεν θέλω κάτι τέτοιο γιατί εγώ είμαι σε σταθερό σημείο.

 

Στο endo μπορείς να βάλεις και manually τα στοιχεία...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Στο endo μπορείς να βάλεις και manually τα στοιχεία...

Ναι? Πως γίνεται? Την είχα πριν λίγο καιρό αλλά την χρησιμοποιούσα με το GPS. Τώρα κατέβασα την δωρεάν έκδοση παλι. Πως γίνεται να τα βάζω χειροκίνητα??

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να μοιραζει (σαν hotspot) το ίντερνετ απο wifi (οχι data) ή δεν γίνεται;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να μοιραζει (σαν hotspot) το ίντερνετ απο wifi (οχι data) ή δεν γίνεται;

Σόρυ κι όλας αλλά, αφού πιάνεις εσύ wifi, δε θα πιάνει κι ο άλλος; Ποιος ο λόγος να το πάρει από σένα; :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη για αποστολη μηνυματων; θελω να υποστηριζει 2καρτο και τους 160 χαρακτηρες. παλια χρησιμοποιουσα handcent sms και sms go pro, στο 1ο μου android κυριως.. επειτα οταν αλλαξα κινητο ημουν με το default αλλα ελεγα να το αντικαταστησω αν υπαρχει κατι.. δοκιμασα και τα παραπανω καθως και textra, sms chomp.. αλλα δε βρηκα καποιο αξιολογο. αφηστε δε που στα περισσοτερα για πλακα γεμισαν τη μνημη με 20-30ΜΒ το καθενα...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη για αποστολη μηνυματων; θελω να υποστηριζει 2καρτο και τους 160 χαρακτηρες. παλια χρησιμοποιουσα handcent sms και sms go pro, στο 1ο μου android κυριως.. επειτα οταν αλλαξα κινητο ημουν με το default αλλα ελεγα να το αντικαταστησω αν υπαρχει κατι.. δοκιμασα και τα παραπανω καθως και textra, sms chomp.. αλλα δε βρηκα καποιο αξιολογο. αφηστε δε που στα περισσοτερα για πλακα γεμισαν τη μνημη με 20-30ΜΒ το καθενα...

 

Για 160 χαρακτήρες εγώ χρησιμοποιώ αυτό

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...