Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει επιλογη στο viber να διαγραφεις ολο το ιστορικο των μηνυματων.

 

Μολις το δοκιμασα με την αδερφη μου και δεν της πηγε καποια ειδοποιηση.Οποτε μπορεις να τις διαγραψεις αφοβα!

 

Διέγραψε τις άφοβα. Δεν ενημερώνεται ο άλλος

 

Για dialer ψηφίζω κι εγώ ex dialer. Είναι ότι είναι και ο Nova για τους launchers.

Ωραία!!! Σας ευχαριστω παιδια!!!!!!

Στον άλλον μένει κανονικά όμως όλη η συνομιλία, έτσι δεν είναι? Λογικα Ναι....

(χαζή Ερώτηση) Για να διαγράφει η συνομιλία και από το δικό του viber Πρέπει να την διαγράψει αυτός.

Εγώ μπορώ να την σβήσω μόνο από την δικιά μου πλευρά!! Ο άλλος συνεχίζει να την βλέπει κανονικά κατά 99,9%

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ωραία!!! Σας ευχαριστω παιδια!!!!!!

Στον άλλον μένει κανονικά όμως όλη η συνομιλία, έτσι δεν είναι? Λογικα Ναι....

(χαζή Ερώτηση) Για να διαγράφει η συνομιλία και από το δικό του viber Πρέπει να την διαγράψει αυτός.

Εγώ μπορώ να την σβήσω μόνο από την δικιά μου πλευρά!! Ο άλλος συνεχίζει να την βλέπει κανονικά κατά 99,9%

 

αυτό γίνεται σε όλα τα im (whatsapp, viber, facebook, messenger κτλ), ακόμα και στα sms. ο άλλος έχει κανονικά πρόσβαση σε αυτή ακόμα και αν την διαγράψεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Πήρα πριν λίγες μέρες μετά από πολύ κόπο το note 4 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με την εφαρμογή του facebook. Κρασάρει πολύ συχνά και τερματίζει από μόνη της ή όταν βλέπω κάποια σελίδα που με πάει στο ίντερνετ από το facebook κολλάει και μου γράφει ότι η εφαρμογή του facebook δεν ανταποκρίνεται. Με το προηγούμενο κινητό, lg g3, δεν αντιμετώπιζα τέτοιο πρόβλημα. Τι μπορώ να κάνω;:( Κατά τα άλλα το κινητό άψογο βέβαια. :)
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα καλό gps που να έχει ελληνικούς χάρτες και να λειτουργεί και χωρίς ιντερνετ. Μόνο με την τοποθεσία μου ανοιχτή. Η έστω αν δεν υπάρχει κάτι χωρίς ιντερνε τ που να μου δείχνει που ακριβώς βρίσκομαι, να του βάζω την διαδρομή σαν διεύθυνση (αρχή κ τέλος διαδρομης) και να μου δείχνει την απόσταση και πόση ώρα είναι από δω μέχρι εκει με τα πόδια η με το αμαξι έστω.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Πήρα πριν λίγες μέρες μετά από πολύ κόπο το note 4 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με την εφαρμογή του facebook. Κρασάρει πολύ συχνά και τερματίζει από μόνη της ή όταν βλέπω κάποια σελίδα που με πάει στο ίντερνετ από το facebook κολλάει και μου γράφει ότι η εφαρμογή του facebook δεν ανταποκρίνεται. Με το προηγούμενο κινητό, lg g3, δεν αντιμετώπιζα τέτοιο πρόβλημα. Τι μπορώ να κάνω;:( Κατά τα άλλα το κινητό άψογο βέβαια. :)

Κανε μία εκκαθάριση της εφαρμογής....αν δεν στρώσει κανε απεγκατάσταση της εφαρμογής και κατέβασε την ξανά...και βάλε τους εξωτερικούς συνδέσμους να ανοίγονται με τον browser του κινητού και οχι με την εφαρμογή του facebook.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα καλό gps που να έχει ελληνικούς χάρτες και να λειτουργεί και χωρίς ιντερνετ. Μόνο με την τοποθεσία μου ανοιχτή. Η έστω αν δεν υπάρχει κάτι χωρίς ιντερνε τ που να μου δείχνει που ακριβώς βρίσκομαι, να του βάζω την διαδρομή σαν διεύθυνση (αρχή κ τέλος διαδρομης) και να μου δείχνει την απόσταση και πόση ώρα είναι από δω μέχρι εκει με τα πόδια η με το αμαξι έστω.

Για Δωρεάν το here maps. Επί πληρωμή το sygic, navigon.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

 

ωραίος thanks :)

 

 

κάποια εφαρμογή ανοίγει τα ντατα στο παρασκήνιο με αποτέλεσμα να χρεώνομαι και ας τα έχω κλειστά.υπάρχει κάτι, firewall ξέρω γω, που να με ρωτάει για τις εφαρμογές που μπαίνουν στο ινστερνετ μπας και βρω ποια μου κάνει την ζημιά?

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

ωραίος thanks :)

 

 

κάποια εφαρμογή ανοίγει τα ντατα στο παρασκήνιο με αποτέλεσμα να χρεώνομαι και ας τα έχω κλειστά.υπάρχει κάτι, firewall ξέρω γω, που να με ρωτάει για τις εφαρμογές που μπαίνουν στο ινστερνετ μπας και βρω ποια μου κάνει την ζημιά?

 

Κατέβασε αυτό και θα είσαι οκ!

 

https://mega.nz/#!At8EmYyA!lcVOtOZuaHL8ptcSUAIm_W3beeaH4e2WREUZbduCvl4

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό και θα είσαι οκ!

 

https://mega.nz/#!At8EmYyA!lcVOtOZuaHL8ptcSUAIm_W3beeaH4e2WREUZbduCvl4

 

thanks ωραίος

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα καλό gps που να έχει ελληνικούς χάρτες και να λειτουργεί και χωρίς ιντερνετ. Μόνο με την τοποθεσία μου ανοιχτή. Η έστω αν δεν υπάρχει κάτι χωρίς ιντερνε τ που να μου δείχνει που ακριβώς βρίσκομαι, να του βάζω την διαδρομή σαν διεύθυνση (αρχή κ τέλος διαδρομης) και να μου δείχνει την απόσταση και πόση ώρα είναι από δω μέχρι εκει με τα πόδια η με το αμαξι έστω.

 

Ο,τι θέλεις για gps εδω θα βρεις τα πάντα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θεωρείτε πως είναι ο καλύτερος RSS; Στα WP έχω τον nextgen και τώρα που στήνω το p8 lite ψάχνω κάτι ανάλογο. Επειδή όμως υπάρχουν πολλές επιλογές η γνώμη των πιο έμπειρων μετράει.

Ευχαριστώ.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θεωρείτε πως είναι ο καλύτερος RSS; Στα WP έχω τον nextgen και τώρα που στήνω το p8 lite ψάχνω κάτι ανάλογο. Επειδή όμως υπάρχουν πολλές επιλογές η γνώμη των πιο έμπειρων μετράει.

Ευχαριστώ.

Δοκίμασε το greader

Link to comment
Share on other sites

αξιοπιστη εφαρμογη για καιρο εχουμε? εχω αυτην της foreca και τωρα μου λεει ηλιο με λιγα συννεφα και εξω εδω και 2 ωρες ριχνει καρεκλοποδαρα

 

edit απ οτι βλεπω κανεις δεν ειναι ευχαριστημενος με τετοιου ειδος εφαρμογη

Καιρός XL ,δοκίμασε το

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

αξιοπιστη εφαρμογη για καιρο εχουμε? εχω αυτην της foreca και τωρα μου λεει ηλιο με λιγα συννεφα και εξω εδω και 2 ωρες ριχνει καρεκλοποδαρα

 

edit απ οτι βλεπω κανεις δεν ειναι ευχαριστημενος με τετοιου ειδος εφαρμογη

 

Όλες οι εφαρμογές καιρού δείχνουν την πρόβλεψη για της επόμενες ώρες (6-8) και μέρες (επόμενη μέρα έως 7ήμερο), δεν δείχνουν τι κάνει αυτήν την ώρα......!!!! ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΚΑΙΡΟΥ λέμε......!!! Αν θες να δεις τη κάνει τώρα.......σηκώνεις το κεφάλι και βλέπεις....:lol:

 

Εμένα μια χαρά με εξυπηρετη, το παρακάτω...!!!

 

http://s3.postimg.org/3yosk35hv/2015_08_18_14_16_00.png

windows screen capture

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

αξιοπιστη εφαρμογη για καιρο εχουμε? εχω αυτην της foreca και τωρα μου λεει ηλιο με λιγα συννεφα και εξω εδω και 2 ωρες ριχνει καρεκλοποδαρα

 

edit απ οτι βλεπω κανεις δεν ειναι ευχαριστημενος με τετοιου ειδος εφαρμογη

Aix weather το πιο αξιόπιστο παίδες 99/100 επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το θες για να μπορείς να απαντήσεις στην ερώτηση "τι καιρό κάνει εκεί που πήγες στο ταξίδι αγάπη μου..;"

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το θες για να μπορείς να απαντήσεις στην ερώτηση "τι καιρό κάνει εκεί που πήγες στο ταξίδι αγάπη μου..;"

 

Άλλοθι ψάχνεις....???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εφαρμογές καιρού δείχνουν την πρόβλεψη για της επόμενες ώρες (6-8) και μέρες (επόμενη μέρα έως 7ήμερο), δεν δείχνουν τι κάνει αυτήν την ώρα......!!!! ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΚΑΙΡΟΥ λέμε......!!! Αν θες να δεις τη κάνει τώρα.......σηκώνεις το κεφάλι και βλέπεις....:lol:

 

Εμένα μια χαρά με εξυπηρετη, το παρακάτω...!!!

Που είσαι άρχοντα; άλλαξα στρατόπεδο και χαθήκαμε.......το πήρα απόφαση φίλε, όλες το ίδιο είναι , μια στο τόσο θα πέσει μέσα στην πρόβλεψη,λες και παίζουν κινο :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aix weather το πιο αξιόπιστο παίδες 99/100 επιτυχία

Θα το δώσω μια ευκαιρία και αυτό, ευχαριστώ:)

Edited by kollatos
αφαίρεση εικόνων από quote
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει OTE TV και θελω να το κάνω κουμάντο με το Note 4. Επίσης έχω την εφαρμογή Smart Remote. Ξέρει κανείς πως λέγεται το μοντέλο του αποκωδικοποιητή για δορυφορική σύνδεση και αν λειτουργεί με την παραπάνω εφαρμογή;

 

Edit: Το βρήκα. Είναι το KAONMEDIA NS1110

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Για καιρο εδω και 1 χρονο (αφου δοκιμασα ποοολλα) κατεληξα...Weather Pro για μενα το καλυτερο και με ενημερωνε και για τις καταιγιδες στην περιοχη μου..:)
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Για καιρο εδω και 1 χρονο (αφου δοκιμασα ποοολλα) κατεληξα...Weather Pro για μενα το καλυτερο και με ενημερωνε και για τις καταιγιδες στην περιοχη μου..:)

[ATTACH]63655[/ATTACH]

ποιο από τα δύο pro; το XL η το πρώτο;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογουλα, σαν το passport που έχει το ios για να αποθηκευω όλα τα εισιτήρια μου!Υπάρχει και αντίστοιχο;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...