Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καλη εφαρμογη για γραμματοσειρες (στα ελληνικα) στο play store? Οσες εψαξα ειχαν αρκετα αρνητικα σχολια.

Εχω Samsung s7

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαγκες,εχουμε εχει παρει το ματι σας εφαρμογη unfollowers για Linkedin?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καλη εφαρμογη για γραμματοσειρες (στα ελληνικα) στο play store? Οσες εψαξα ειχαν αρκετα αρνητικα σχολια.

Εχω Samsung s7

Στα Samsung δεν μπορείς να βάλεις γραμματοσειρες από το play store. Δεν τις δέχεται. Μόνο από το Samsung store μπορείς να κατεβάσεις και να δουλέψουν.
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιούσα για ενημέρωση την πολύ καλή εφαρμογή Naftemporiki HD. Τελευταία είχαν χαθεί οι εικόνες αλλά εξακολουθούσε να ενημερώνεται με τα τελευταία νέα. Μπήκα στο play store να δω τι γράφουν άλλοι και δεν την βρίσκω πλέον. Έχει εξαφανιστεί τελείως από το play store! Γιατί; γνωρίζει κανείς;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν βαζεις ξυπνητηρια?
Γιατί είναι πολλά και διαφορετικά τα συμπληρώματα και σε συναφείς ώρες, σε διάρκεια 12 ωρών.

Εν τω μεταξύ θα με βοηθήσει και στην οργάνωση, γιατί θα πρέπει να τα έχω μαζί μου και εκτός οικίας, στην δουλειά πχ.

Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για υπενθύμιση λήψης φαρμάκων αναζητώ.

Τι έχετε να προτείνετε; Ευχαριστώ.

Medisafe

 

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για υπενθύμιση λήψης φαρμάκων αναζητώ.

Τι έχετε να προτείνετε; Ευχαριστώ.

 

Είναι το καλύτερο, τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα, έχω δοκιμάσει και ξυπνητήρια,δεν είναι καθόλου ενοχλητικό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medisafe.android.client

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Επειδη ειμαι ολιγον τι "γκαβουλιακας", υπαρχει καμμια σωστη εφαρμογη widjet να βλεπω στην οθονη ποσο γεματη ειναι η μπαταρια? Δοκιμασα πολλες αλλα συμβαινει μερικες φορες να δειχνουν αλλη ενδειξη απο αυτη του τηλεφωνου. Η συσκευη δεν ειναι ρουτ.

Ευχαριστω

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εφαρμογή για να δείχνει σήμα κινητής όπως το powerline (ή κάτι παρόμοιο) υπάρχει που να δουλεύει με huawei συσκευές? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Επειδη ειμαι ολιγον τι "γκαβουλιακας", υπαρχει καμμια σωστη εφαρμογη widjet να βλεπω στην οθονη ποσο γεματη ειναι η μπαταρια? Δοκιμασα πολλες αλλα συμβαινει μερικες φορες να δειχνουν αλλη ενδειξη απο αυτη του τηλεφωνου. Η συσκευη δεν ειναι ρουτ.

Ευχαριστω

Battery doctor.

Βρες την εκδοση 5.61 κ μην την αναβαθμισεις ποτέ. Ειναι η εκδοση πιυ σε ειδοποιεί ηχητικά, οταν φορτίσει το κινητο

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Είναι το καλύτερο, τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα, έχω δοκιμάσει και ξυπνητήρια,δεν είναι καθόλου ενοχλητικό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medisafe.android.client

Ευχαριστώ!
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιούσα για ενημέρωση την πολύ καλή εφαρμογή Naftemporiki HD. Τελευταία είχαν χαθεί οι εικόνες αλλά εξακολουθούσε να ενημερώνεται με τα τελευταία νέα. Μπήκα στο play store να δω τι γράφουν άλλοι και δεν την βρίσκω πλέον. Έχει εξαφανιστεί τελείως από το play store! Γιατί; γνωρίζει κανείς;

Μάλλον δεν ξέρει κανείς γιατί κόπηκε...

Anyway καμιά άλλη αξιόλογη εφαρμογή ειδήσεων;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν ξέρει κανείς γιατί κόπηκε...

Anyway καμιά άλλη αξιόλογη εφαρμογή ειδήσεων;

Προσωπικά, μπαίνω στην google, πατώ τις 3Χ3 τελείες επάνω δεξιά, πηγαίνω στο μενού και μπαίνω στις ειδήσεις της google, δεν χρειάζομαι εφαρμογή αφού τις παρακολουθώ έτσι (υπάρχει και η αντίστοιχη εφαρμογή "google ειδήσεις και καιρός", αλλά γιατί να γεμίζεις το κινητό αφού είναι το ίδιο; )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Ποιά θεωρείται η καλύτερη εφαρμογή για live streaming αθλητικά??

Ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βολεύτει το escore.εχει αγαπημένες ομαδες,ενημέρωση και είναι αμεσο στα αποτελέσματα.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βολεύτει το escore.εχει αγαπημένες ομαδες,ενημέρωση και είναι αμεσο στα αποτελέσματα.
Συγνώμη.... Μάλλον δεν το διατύπωσα σωστά.... Να βλέπω αγώνες θέλω.

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη.... Μάλλον δεν το διατύπωσα σωστά.... Να βλέπω αγώνες θέλω.

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

swifstreamz

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη.... Μάλλον δεν το διατύπωσα σωστά.... Να βλέπω αγώνες θέλω.

 

εδω εισαι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7567375&highlight=mobdro#post7567375

Link to comment
Share on other sites

Battery doctor.

Βρες την εκδοση 5.61 κ μην την αναβαθμισεις ποτέ. Ειναι η εκδοση πιυ σε ειδοποιεί ηχητικά, οταν φορτίσει το κινητο

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Σ ευχαριστω. Θα την βρω και θα την δοκιμασω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εφαρμογή για να δείχνει σήμα κινητής όπως το powerline (ή κάτι παρόμοιο) υπάρχει που να δουλεύει με huawei συσκευές? Ευχαριστώ
Δεν ξςρω για huawei αλλα δοκιμασε την cell signal monitor απο το P/store.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το Key Ring που είχα περάσει τις κάρτες μου από καταστήματα κλπ. δεν είναι πια διαθέσιμο στην Ευρώπη λόγω GDPR. Και το χειρότερο χωρίς να σε αφήνει να διαγράψεις τον λογαριασμό σου... Υπάρχει καμμία άλλη αντίστοιχη εφαρμογή;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Τελικά παιδιά έχετε να προτείνετε κάποια αντίστοιχη εφαρμογή?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...