Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει θέμα φόρου σε ιδιώτη για κινητό.

Πριν είκοσι χρόνια ίσως.

Αν το στειλει τοτε το τελωνιο θα χρεωσει το φορο.

Οσο για το αν καποιος ταξιδευει απο Αμερικη για εδω....μακαρι να εχεις δικιο. Θα ημουν επιφυλακτικος παντως.

καπου διαβασα για Thermal Throttling?

τι εινα αυτο αλλο φρουτακι;

 

Software optimize δεν εχει γινει ακομη. Μετα απο μερικα Updates θα ειναι οκ. Αν θες ψαξτο στο google και θα το δεις.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Software optimize δεν εχει γινει ακομη. Μετα απο μερικα Updates θα ειναι οκ. Αν θες ψαξτο στο google και θα το δεις.

 

ναι το ειδα ευχαριστω.

 

τελικα το Ν4 ανηκει στο AOSP ή οχι;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα ευχαριστω.

 

τελικα το Ν4 ανηκει στο AOSP ή οχι;

Nexus συσκευή και να μην είναι AOSP? Δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοια περίπτωση..

 

offtopic: Έχουμε και άβαταρ πλέον :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Nexus συσκευή και να μην είναι AOSP? Δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοια περίπτωση..

 

offtopic: Έχουμε και άβαταρ πλέον :D

ακομα δεν το εχουν περασει στα AOSP.

προφανως ειναι θεμα χρονου μαλλον...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Mακάρι απλά να μην πρόλαβαν γιατί από ότι διαβάζω http://www.androidpolice.com/2012/11/13/breaking-android-4-2-being-released-to-aosp/ ήδη υπάρχει θέμα με το nexus 7 3g σε ότι αφορά το gsm κομμάτι
Link to comment
Share on other sites

Καλό μας κάνει το sold out.

Θα δούμε θέλουμε-δε θέλουμε αν υπάρχουν θέματα στη συσκευή :)

 

απολυτα συμφωνος.Αλλα θα πρεπει να περιμενουμε καμμια εβδομαδα μην σου πω και μηνα να δουμε πραγματικα τι κανει η συσκευη.

 

Το καλο ειναι οτι εχει πιεσει πολυ τις τιμες των αλλων ανδροιδ ......

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Από το παρακάτω review και σχετικά με την μπαταρία.. Καλά νέα ;)

 

http://mashable.com/2012/11/12/nexus-4-review/

 

"The most impressive part of the phone to me was the battery. It’s the same battery that’s inside the Optimus G but I found that the Nexus 4 has even better performance

On my iPhone 5, I’m lucky if I can get through 10 hours with heavy to moderate use. With the Nexus 4, I was able to go 14 hours before needing to recharge the phone — and this was with tons of open apps, lots of online communications, tons of data downloads and even some quality time with Grand Theft Auto III.

I’m not sure if it was Android 4.2 and Google’l own optimizations that led to the increased battery life — or if it was the lack of a 4G radio (more on that below) — but this is one smartphone that won’t leave you searching for a place to get extra juice."

Link to comment
Share on other sites

πολυ αναλυτικο, τοσο πολυ που τα μισα απο αυτα που λεει μπορει να μην τα καταλαβει ο μεσος χρηστης. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απορια...μηπως ξερετε αν για την παραγγελια η google θελει η διεθυνση της αποστολης να ειναι ιδια με την διεθυνση κατοικιας του κατοχου της καρτας??
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

μου αρέσει που μέσω γνωστού ήθελα να φέρω απο λονδίνο καμιά 10+ τεμάχια.. :lol:

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καμια εκτιμηση για το ποτε θα ξαναφερουν εχουμε? Η μηπως απλα ητανε κραχτης? Γιατι διαβασα οτι οι εταιριες στην Αγγλια πχ πουλανε κανονικα (σε συμβολαιο βεβαιως).
Link to comment
Share on other sites

μου αρέσει που μέσω γνωστού ήθελα να φέρω απο λονδίνο καμιά 10+ τεμάχια.. :lol:

Ναι το είχα διαβάσει :p

Πάντως για να φεύγουν οι συσκευές τόσο γρήγορα και μέσα σε λίγα λεπτά μάλλον δεν δίνουν πολλά κομμάτια. Ίσως και για να γίνει ο ντόρος??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν δεν καταλαγιάσει αυτος ο πανικός δεν βλέπω να βρίσκουμε συσκευή σε διαθεσιμότητα.

Θέλει υπομονή παίδες.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις να μου απαντησει ή οχι??
Ακριβως οπως το λες.Πρεπει η πιστωτικη καρτα που θα κανεις την παραγγελια τα στοιχεια της να συμβαδιζουν με την διευθυνση που μενεις.
Link to comment
Share on other sites

Παντως στην Αγγλια η O2 το δινει σαν καρτοκινητο με 399.99 λυρες..:X
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Και η πρώτη αναφορά σε πρόβλημα από κάτοχο της συσκευής: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=34083152#post34083152

 

Κιτρινίλα στην οθόνη όταν ζεσταίνεται (τι μου θυμίζει τι μου θυμίζει.... α ναι το πρώτο μου xperia S) :(

Link to comment
Share on other sites

Και η πρώτη αναφορά σε πρόβλημα από κάτοχο της συσκευής: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=34083152#post34083152

 

Κιτρινίλα στην οθόνη όταν ζεσταίνεται (τι μου θυμίζει τι μου θυμίζει.... α ναι το πρώτο μου xperia S) :(

 

Χμμμ και σε εμενα το nexus s..... Μακαρι να ειναι θεμα που θα εχουν οι πρωτες οι παρτιδες και να το φτιαξουν γρηγορα!!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

μενει να δουμε αν αυτο ειναι κατι το τυχαιο ή οχι.

 

Παιδια και το Lg Optimus 4X εβγαλε αυτο το προβλημα με τη κιτρινιλα στην οθονη, την επομενη μερα που το αγορασα οταν το δουλεψα κανα 5ωρο συνεχομενα και ζεσταθηκε πολυ, εκαιγε στη πισω πλευρα. Το κρατησα μερικες μερες μηπως υποχωρησει η κιτρινιλα αλλα τιποτα, και το πουλησα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ο καθένας γράφει το μακρύ του κ το κοντό του... αφήστε να το πιάσουμε κ εμείς που το έχουμε παραγγείλει, γιατί πραγματικά δεν πιστεύω η δεν ξέρω ποιον να πιστέψω πλέων.

Εχθές σε ενα review διάβασα οτι έχει καλύτερη μπαταρία απο iphone 5 ,προχθές οτι η μπαταρία είναι χάλια... τι να πω?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα χαλάει που οι Αμερικανοί το έχουν 65 και 75 ευρώ αντίστοιχα φτηνότερο?

http://img822.imageshack.us/img822/166/400x90.jpg

StarCraft2 Hellenic Community @ http://www.StarCraft2.gr

StarCraft 2 Gaming Stream @ http://www.Twitch.tv/Lunaticoldschool

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και το Lg Optimus 4X εβγαλε αυτο το προβλημα με τη κιτρινιλα στην οθονη, την επομενη μερα που το αγορασα οταν το δουλεψα κανα 5ωρο συνεχομενα και ζεσταθηκε πολυ, εκαιγε στη πισω πλευρα. Το κρατησα μερικες μερες μηπως υποχωρησει η κιτρινιλα αλλα τιποτα, και το πουλησα

 

Σε ποιον το πούλησες; Του εξήγησες ότι είχε πρόβλημα;

 

Παιδιά αναμένουμε διαθεσιμότητες;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...