Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Σε αυτό το θέμα θα συγκεντρώσουμε πληροφορίες για την διάθεση της συσκευής στα ελληνικά καταστήματα άλλα και συμβουλές/εμπειρίες για αγορά αυτής μέσω on-line καταστημάτων. Edited by Superuser

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εγκαινιάζω εγώ λοιπόν το επίσημο :lol::lol: Edited by athanaso77
quote removed

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφόρησε επίσημα αλλά πότε θα το δούμε επίσημα δεν ξέρω!!! Όποιος βρει κάνα review χρηστών κτλ κάντε ένα share εδώ μπας και απαλύνουμε λιγάκι τον πόνο... Φάτε μάτια ψάρια δηλαδή! :lol:
Link to comment
Share on other sites

επαναλαμβανω την ερωτηση αν ξερει κανεις:ποτε ανοιγει το playstore στην usa για παραγγελιες?

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει link για την παραγγελία της συσκευής να τα ποστάρει, έτσι ώστε και εμείς που δεν έχουμε πρόσβαση στο google play να μπορέσουμε να το αποκτήσουμε! Ξεκινώ με το γνωστό από το προηγούμενο τοπικό link που το δίνει στα 400 ευρώ + 15 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα - χωρίς όμως να ενημερώνει για το πότε θα το έχουν διαθέσιμο!

 

http://www.getgoods.de/smartphones-handys-und-festnetz/handys-und-smartphones/hersteller/lg/656211/google-nexus-4-16gb-smartphone

Link to comment
Share on other sites

επαναλαμβανω την ερωτηση αν ξερει κανεις:ποτε ανοιγει το playstore στην usa για παραγγελιες?

 

Πρεπει να ανοιγει μεσα στις επομενες 2-4 ωρες λογικα.

 

 

 

Θα γραψω κατι στο επισημο μιας και στο προηγουμενο λογω πολλων δημοσιευσεων μπορει να μην το ειδαν.

Αν το θεωρουν οι mods spam ζητω συγνωμη και ας το σβησουν ή ας μου πουν εμενα να το σβησω.

Ευχαριστω.

 

"Επειδη το ατομο με το οποιο ειχα κανονισει να μου το αγορασει απο Αγγλια τωρα μου λεει οτι δεν μπορει και δεν εμπιστευεται και διαφορα τετοια...( κοινως...βαριεται )....αν καποιος δεν το εχει παραγγειλει ακομη και εχει την ορεξη και καλοσυνη να μου παραγγειλει ενα ας μου το πει.

Ευχαριστω."

no sig...
Link to comment
Share on other sites

thx φιλε μου μηπως εχεις link που το βλεπουμε αυτο?

 

USA - New York - Albany -7:0 hrs

USA - California - Anaheim -10:0 hrs

σε σχεση με εμας.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπω για νορητερα απο αρχες με μεσα Δεκεμβρη :-(
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ωγηκε το nexus 4 τι λετε για αυτο. Πηγα στην Ο2 εδω στην Αγγλια ομορφο φαινεται αλλα δεν το χειριστικα για πολλη ωρα επειδη το ειχε φερει απο την αποθηκη ο υπαλληλος εκει.
Link to comment
Share on other sites

Kι εγω πιστευω oτι θα τo εχoυν τα μαγαζια πριν μπει o Δεκεμβριoς.Τoυλαχιστoν ετσι μoυ απαντησε υπαλληλoς των Public μoυ ειπε oτι θα τo διαθεσoυν τελoς Νoεβριoυ χωρις να ξερoυν τιμη γιατι δεν εχει τιμoλoγηθει ακoμη.Ετσι μoυ ειπαν.Kαι μια ερωτηση.H LG πoτε θα αρχησει να τo διαθετει στην αγoρα γιατι αν δεν κανω λαθoς τωρα πωληται μoνo απo την Google. Edited by xxSAKISxx

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

ας ελπισουμε να μην υπαρχουν κατασκευαστικα λαθακια.

 

@Tweaked Mind καλοριζικο!τελεια τιμη.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν το παρω απο αμερικη, που ειναι μια θεια μου αυτες τις μερες, και μου το φερει, θα δουλεψει κανονικα? δεν ειναι κλειδωμενο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν το παρω απο αμερικη, που ειναι μια θεια μου αυτες τις μερες, και μου το φερει, θα δουλεψει κανονικα? δεν ειναι κλειδωμενο?

Δουλεύει κανονικά χωρίς κανένα θέμα, πες της να στο πάρει!! (εγγύηση δεν θα έχεις!!)

 

Ένα video σχετικά με lock screen widgets (για μένα δεν λέει κατι) και multi user accounts για το nexus10 όμως :)

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν το παρω απο αμερικη, που ειναι μια θεια μου αυτες τις μερες, και μου το φερει, θα δουλεψει κανονικα? δεν ειναι κλειδωμενο?

 

Ναι αλλα...

1 δεν θα εχεις εγγυηση ( αν και λογικα αν το στειλεις στην θεια σου στην Αμερικη λογικα εκεινη μπορει να πει πως το χρησιμοποιει αυτη και να εχει εγγυηση )

και

2 προσεξε γιατι αν σου το στειλει ταχυδρομικα ή αν την ελενξουν στο αεροδρομιο και δουν οτι το αγορασε απο Αμερικη και το φερνει Ευρωπη θα πρεπει να πληρωσει φορο.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν το παρω απο αμερικη, που ειναι μια θεια μου αυτες τις μερες, και μου το φερει, θα δουλεψει κανονικα? δεν ειναι κλειδωμενο?

Δεν είναι κλειδωμένο άρα θα δουλέψει. Απλά δεν θα' χεις εγγύηση.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Ξεπούλησε σε μια μέρα στη Γερμανία.Αγνωστο πότε θα είναι διαθέσιμο ξανά!http://www.pcwelt.de/news/Enttaeusche_Android-Fans-Google_Nexus_4_und_Nexus_10_sind_ausverkauft-7063351.html?r=662510729339273&lid=207937
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα...

1 δεν θα εχεις εγγυηση ( αν και λογικα αν το στειλεις στην θεια σου στην Αμερικη λογικα εκεινη μπορει να πει πως το χρησιμοποιει αυτη και να εχει εγγυηση )

και

2 προσεξε γιατι αν σου το στειλει ταχυδρομικα ή αν την ελενξουν στο αεροδρομιο και δουν οτι το αγορασε απο Αμερικη και το φερνει Ευρωπη θα πρεπει να πληρωσει φορο.

 

Δεν υπάρχει θέμα φόρου σε ιδιώτη για κινητό.

Πριν είκοσι χρόνια ίσως.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει link για την παραγγελία της συσκευής να τα ποστάρει, έτσι ώστε και εμείς που δεν έχουμε πρόσβαση στο google play να μπορέσουμε να το αποκτήσουμε! Ξεκινώ με το γνωστό από το προηγούμενο τοπικό link που το δίνει στα 400 ευρώ + 15 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα - χωρίς όμως να ενημερώνει για το πότε θα το έχουν διαθέσιμο!

 

http://www.getgoods.de/smartphones-handys-und-festnetz/handys-und-smartphones/hersteller/lg/656211/google-nexus-4-16gb-smartphone

 

Ακόμα μια γερμανική σελίδα η netbook.de το διαθέτει στα 450 ευρώ. Θέλουν και 75 ευρώ μεταφορικά για Κύπρο! Τρελάθηκαν φαίνεται...... Δεν ξέρουμε πότε θα είναι διαθέσιμο φυσικά...

 

http://www.notebook.de/index.php?section=shop&productid=51867&lang=en

 

Και μια αγγλική σελίδα, η handtec που το έχει στις 334.80 λίρες (418 ευρώ). Το στέλνουν σε Ελλάδα και Κύπρο με μεταφορικά από 10 λίρες (ξεκινούν από 12.50 ευρώ). Κάπου 430 ευρώ περίπου συνολικά.

 

http://www.handtec.co.uk/product.php/8177/lg-google-nexus-4--16gb--sim-free-unlocked-

Edited by lemonis
Samsung Galaxy Note10 Lite owner
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...