Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σίγουρη αγορά κι από μένα το κινητάκι και δε χρειάζεται καν να δω hands on ή review μιας και έχει καθιερωθεί να αγοράζω κάθε Nexus κάθε χρόνο. Υπερπλήρες και ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε tech specs. Μόνο κάνα πρόβλημα hardware να μην προκύψει ότι έχει κι είμαστε comple.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παντως λεω να περιμενω να δω κανα review πριν κανω την κινηση να το τσιμπησω. (οχι οτι θα αλλαξω γνωμη :p).

Απλα Ελλαδα θα αργησει 2-3 βδομαδες να ερθει (ελπιζω να ναι μονο τοσο), αρα θα χουν ηδη βγει αρκετα videos για να δουμε τι παιζει.

Στην τελικη, αν δω κ κατι τοοοοοοοοσο στραβο, τσιμπαω το GN (που τοσο καιρο ειχα βαλει στο ματι) σχεδον τσαμπα ;)

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry: πάρε τα λεφτά μου!!! αφού ρε παιδιά δεν έχει προαναγγελίες τι λέτε? εγώ που θα το πάρω απο γερμανία μόνο σε μια λίστα αναμονής και καλα μπαίνεις...

 

Δεν ξερω αν είναι λιστα αναμονης η preorder το μνμ που του εβγαλε ειναι οτι θα ειδοποιηθεί οταν είναι available για να χρεωθει η κάρτα τιυ

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Στην τελικη, αν δω κ κατι τοοοοοοοοσο στραβο, τσιμπαω το GN (που τοσο καιρο ειχα βαλει στο ματι) σχεδον τσαμπα ;)

 

Και εγώ ανάμεσα σε αυτό και το s2 ήμουνα αλλά να που μας έκατσε απο οτι φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τί θα παιχτει με την εγγυηση για εμας που θα το αγορασουμε απ'έξω? ( Αμερικη )

Ειμαστε καλυμενοι?[/QU

 

Επειδη η εγγυηση ειναι διαφορετικη στην Ευρωπη απ' οτι στην Αμερικη, τα μοντέλα που προοριζονται και πωλουνται εντος της ΕΕ εχουν πανευρωπαϊκη εγγυηση. Απο τριτες χωρες οχι.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τί θα παιχτει με την εγγυηση για εμας που θα το αγορασουμε απ'έξω? ( Αμερικη )

Ειμαστε καλυμενοι?[/QU

 

Επειδη η εγγυηση ειναι διαφορετικη στην Ευρωπη απ' οτι στην Αμερικη, τα μοντέλα που προοριζονται και πωλουνται εντος της ΕΕ εχουν πανευρωπαϊκη εγγυηση. Απο τριτες χωρες οχι.

Α! Οι εγγυησεις που προοριζονται για προϊντα εντος Ε.Ε. υπαγονται σε διαφορετικη νομοθεσια απ'ότι εκτος Ε.Ε.

Λογικο.

Αρα δεν εχουμε δυνατοτητα να το παρουμε απο Αμερικη 350 δολλαρια = 270 ευρω ΚΑΙ να εχουμε και εγγυηση εκτος αν εχουμε καποιον γνωστο εκει στον οποιο με δικα μας εξοδα θα πρεπει να του στειλουμε την συσκευη και μετα να την παραλαβουν απο εκει για την επισκευη.

Ευχαριστω.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Οχι.

350 δολλαρια σκετη συσκευη, 200 δολλαρια με διετες συμβολαιο.

Μαντεψε πιο συμφερει !!!

Για Αμερικη ισχυουν αυτα.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

καλα εδω αυτες οι τιμες δεν παιζουν....ειμαι σιγουρος οτι θα χτυπησει κανα 400-500

εκτος και αν η lg βγαλει τιμες

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες πηρα το Galaxy S3 κι εχω αρχισει ηδη και το λιγουρευομαι...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Day 1 αγορα το κινητο και το 10αρι tablet.400+350 κανουν 750 δηλαδη οσο το φθηνοτερο i5.Απο εδω και περα οποιος αγορασει iphone θα ειναι μονο για glamour και τιποτα αλλο και ειναι λεφτας.Το nexus 4 βαζει κατω οτι κινητο κυκλοφορει μαζι και το s3 για πλακα οπως και το tablet.Μπραβο στην google και στην lg για αυτα που μας προσφερουν και ας εχουν χαμηλο κερδος με αυτες τις τιμες.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τέλειο φαίνεται αυτό το υπερκινητό αλλά μήπως είναι λίγο μεγάλο? Εγώ είχα σαν όριο αγοράς τις 4,3 ίντσες. Για το s3 ούτε λόγος μια που το θεωρώ τεράστιο και πανάκριβο και δεν μου αρέσει κιόλας. Ελπίζω να μην είναι παντόφλα στο χέρι...
Link to comment
Share on other sites

Στο μεγεθος του S3 ειναι. 4.7 ιντσες.

Αν εχει το κινητο της υπογραφης σου τοτε ναι οντως...ειναι πολυ μεγαλο!!!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ανάμεσα σε αυτό και το s2 ήμουνα αλλά να που μας έκατσε απο οτι φαίνεται!

 

H αληθεια ειναι οτι θα περιμενα το event της Google οπως κ να χε, αλλα οντως σε πολυ καλο μας βγηκε η τοση αναμονη!!

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

Στο μεγεθος του S3 ειναι. 4.7 ιντσες.

Αν εχει το κινητο της υπογραφης σου τοτε ναι οντως...ειναι πολυ μεγαλο!!!

Μια ιδέα πιο μικρό δεδομένου οτι μέσα στις 4.7" είναι και τα κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τέλειο φαίνεται αυτό το υπερκινητό αλλά μήπως είναι λίγο μεγάλο? Εγώ είχα σαν όριο αγοράς τις 4,3 ίντσες. Για το s3 ούτε λόγος μια που το θεωρώ τεράστιο και πανάκριβο και δεν μου αρέσει κιόλας. Ελπίζω να μην είναι παντόφλα στο χέρι...

 

Άρα δεν κάνει για σένα :)

 

Μου φαίνεται πολύ αστείο αυτό γιατί κάθε φορά που πιάνω κινητό στις 4,7-8 μου φαίνεται μινιατούρα :lol:

 

Μια ιδέα πιο μικρό δεδομένου οτι μέσα στις 4.7" είναι και τα κουμπιά.

 

Δεν έχει σχέση αυτό. Το μέγεθος είναι σχεδόν ίδιο γιατί και αυτό έχει νεκρό χώρο πάνω και κάτω από την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του Samsung Galaxy Nexus το οποίο και θα αναβαθμιστεί σε 4.2. Δεν ξέρω αν αξίζει να το αλλάξω για το LG. Τόσο μεγάλη θα είναι η διαφορά; Αρχές 2013 θα αποφασίσω!!!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει (αν γινεται) πως μπορω να επιλεξω την χωρα για την προβολη του site του google play?? Πχ θελω να παω στην αγγλια για να δω τιμες κτλ για Nexus 4, και δε με αφηνει... Προφανως αναγνωριζει την Ip οτι ειναι ελληνικη και με κοβει, δειχνοντας μου το γνωστο μηνυμα οτι δεν ειναι διαθεσιμο στη χωρας σας...

Καμια ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν κάνει για σένα :)

 

Μου φαίνεται πολύ αστείο αυτό γιατί κάθε φορά που πιάνω κινητό στις 4,7-8 μου φαίνεται μινιατούρα :lol:

 

 

 

Δεν έχει σχέση αυτό. Το μέγεθος είναι σχεδόν ίδιο γιατί και αυτό έχει νεκρό χώρο πάνω και κάτω από την οθόνη.

 

Αμα συνηθίσεις στις 5.6 συμβσινουν αυτα:)

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

ασχημα μαντατα απο Ιταλια...μαλλον θα το βαλουν πανω απο 449Ε....

ωρε μανωλαμ....

 

ελπιζω να κανει λαθος ο φιλος απο μεγαλο φορουμ που μου το ανεφερε...

καληνυχτα και καλο μηνα!

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ασχημα μαντατα απο Ιταλια...μαλλον θα το βαλουν πανω απο 449Ε....

ωρε μανωλαμ....

 

ελπιζω να κανει λαθος ο φιλος απο μεγαλο φορουμ που μου το ανεφερε...

καληνυχτα και καλο μηνα!

 

Που το είδες δώσε link

Link to comment
Share on other sites

Που το είδες δώσε link

 

δεν το ειδα...δεν υπαρχει λινκ...απλα ελπιζω να διαψευθει αυτος που μου το ειπε ;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...