Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα έπρεπε να δώσουν περισσότερη έμφαση στο σχεδιασμό της συσκευής. Και κανά κομματάκι μέταλο δε θα τους χαλούσε τον προϋπολογισμό. Είναι σχεδόν ίδιο με το προηγούμενο που δεν ήταν και ότι πιό όμορφο κυκλοφορεί. Κάτι τέτοια γυαλιστερά πλαστικά βλέπουν οι κατασκευαστές των iSihtir και γελούν χαιρέκακα!

 

Προφανως αυτοι που αγοραζουν τα προϊοντα των iSihtir τα παιρνουν για να το συνδυασουν με τα υπολοιπα αξεσουαρ τους κ δεν τους ενδιαφερει ουτε το OS ουτε τπτ αλλο.. Αντε κανα instagram ..

 

ΥΓ: Ασχημο μια φορα δεν ειναι, για να λεμε την αληθεια.. Προσωπικα το λατρευω σαν design!!

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειμαι περιεργος να δω το ασπρο πως θα ειναι με το γυαλι απο πισω....

 

επισης αναρωτιεμαι πως ο Duarte ειχε pouch για το N4 του...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο πανέμορφο, χαρακτηριστικα που σκοτώνουν, και τιμη που απο τελειώνει τους πάντες. :lol:

Με μια κίνηση ματ η google ,δυσκολεύει τα windows. Τη τρελή χρόνια είναι αυτή;

Link to comment
Share on other sites

ειμαι περιεργος να δω το ασπρο πως θα ειναι με το γυαλι απο πισω....

 

επισης αναρωτιεμαι πως ο Duarte ειχε pouch για το N4 του...

Νομιζω ειναι αυτες οι θηκες που εχουν οι μη commercial συσκευες για να κρυβονται, οπως ειχε και το nexus 10..

Edited by funk
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλη απορία να δω τις αντοχές της μπαταρίας.

Δεν θα με προβληματισει ιδιαίτερα βέβαια γιατί το θέλω για δεύτερο, αλλά να βγάζει τη μέρα!

Link to comment
Share on other sites

...και πάνω που έλεγα άντε να ανακοινωθεί για να πέσει η τιμή του GΝexus, να τσιμπήσω εκείνο που μου αρέσει πιο πολύ εμφανισιακά και έχει και την AMOLED, σκάει μύτη αυτή η τιμή και με έστειλε αδιάβαστο.

 

Ομολογουμένως με προβληματίζει λίγο η οθόνη του σε συνδυασμό με τη μπαταρία.

Ελπίζω να έχει τα θετικά και από αυτήν του 4Χ αλλά και από αυτή του Optimus G. Επίσης αυτές οι οθόνες είναι και ενεργοβόρες οπότε περιμένω να δω πόσο καλά θα τα πάει με 2100άρα μπαταρία.

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο. Τεχνικά χαρακτηριστικά στην κορυφή. Ο μόνος προβληματισμός μου πως θα σπρώξω το Nexus μου τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αραγε led ειδοποιησεων;
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλη απορία να δω τις αντοχές της μπαταρίας.

Δεν θα με προβληματίσει ιδιαίτερα βέβαια γιατί το θέλω για δεύτερο, αλλά να βγάζει τη μέρα!

 

με μπαταρία στα 2100mAh το μόνο που μπορεί να σε προβληματίσει είναι το βάρος του :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ταμπλέτα 7άρα+Nexus 4=τιμή new ipad.

 

16gb δεν είναι πολλά βέβαια(13-12 για το χρήστη?).

 

Αν έχει δέκτη(στυλ nexus one)θα μπορείς με app να ξεκλειδώσεις το ράδιο.Αλλιώς mp3.

 

Παράξενο πάντως που το optimus G που είναι κοντινός αδερφός του έχει τόσο μεγάλη διαφορά τιμής.

Link to comment
Share on other sites

χαχα σε λιγο θα αρχισουμε να αναρωτιομαστε αν αξιζει τον κοπο να το αγορασουμε γιατι ειναι φθηνο...μηπως υπαρχει καμμια απατη... :lol:

 

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως θα με κάλυπτε και η 8gb έκδοση, δεν βάζω τραγούδια καθόλου στο κινητό, ούτε βιντεος, προσωπικά όταν χρησιμοποιώ τη μνήμη της συσκευής είναι κυρίως για κάποιες φωτογραφίες ή κανα βίντεο.. τα οποία και μετά αρχειοθετούνται στον υπολογιστή.. Οι εφαρμογές πόσο χώρο να πιάσουν 20-30 εφαρμογές είναι αυτές που έχουν νόημα ;)
Link to comment
Share on other sites

με μπαταρία στα 2100mAh το μόνο που μπορεί να σε προβληματίσει είναι το βάρος του :lol::lol:

 

Δε μου λένε κάτι τα 2100 ούτε και το βάρος γιατί έχω note 2 :p

Στο s3 τα 2100 ήταν μια χαρά. Είχε samoled οθόνη όμως και όχι ρουφηχτρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λένε κάτι τα 2100 ούτε και το βάρος γιατί έχω note 2 :p

Στο s3 τα 2100 ήταν μια χαρά. Είχε samoled οθόνη όμως και όχι ρουφηχτρα ;)

 

σωστα,αλλα δεν γνωριζουμε αν οι νεοι επεξεργαστες ᾽᾽καινε᾽᾽λιγοτερο και αν η νεου τυπου μπαταρια της LG ,οπως την παρουσιαζουν εδω μπορει οντως να εχει τοσο καλα αποτελεσματα... ;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρεπει να γίνει κάτι να το βρούμε όμως γιατί σε αυτή την τιμη δεν θα το βρίσκουμε πουθενά εδώ στην Ελλάδα θα το δούμε μετά απο 6 μήνες δυστυχώς
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την μπαταρία είναι ένας λόγος να μην το αγόρασε για παιδιά 2100 δεν φτάνουν ούτε για τηλεφώνημα μακριά :-p ( μπας και μείνει κανένα για εμάς )
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...