Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι στο γυαλί είναι και ξεκινάει να ξεκολλάει συνήθος απο τήν άκρη, φαίνετε εύκολά με το μάτι

Kαι πιστευα οτι κατι τετοια γινοντουσαν μονο στην sony ericsson, γινονται και με τα σονυ? Ξενερωμα...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι πιστευα οτι κατι τετοια γινοντουσαν μονο στην sony ericsson, γινονται και με τα σονυ? Ξενερωμα...:(

Ποιό sony-ericsson ειχε τέτοιο θέμα ?

Θέμα στατιστικής είναι, δεν νομίζω οτι η Sony είναι στο top3...

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Ποιό sony-ericsson ειχε τέτοιο θέμα ?

Εννοω γενικα ηλιθια προβληματα. Εγω ειπα oτι με το arc s που ειναι sony ericsson δεν εχω ουτε ενα προβλημα εκτος απο αδυναμο wifi.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...εχει περασει κανεις την καμερα απο το z1? κ αν ναι απο που κ αν δουλευει χωρις προβληματα :)

ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...εχει περασει κανεις την καμερα απο το z1? κ αν ναι απο που κ αν δουλευει χωρις προβληματα :)

ευχαριστω !!!

καλημέρα ρίξε μια ματια εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2437314 φαίνετε οτι λειτουργεί και θα το δοκιμάσω και εγώ σύντομα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ..

Εχω μια απορια. μου εφυγε το κινητο απο το μηχανακι και γδαρθηκε η προστασια που εχει και το σημα τοης σονυ.

Τα καλα νεα ειναι οτι δεν απεκτησε κανενα σημαδι πουθενα μονο αυτο το protector ετσι αναγκαστηκα και το εβγαλα.

Ξερει κανενας που μπορω να βρω ενα με το logo της sony επανω?

Ευχαριστω προκαταβολικα για ολα

www.corollaclub.com

www.clubcento.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αυτό με τα μαύρα στίγματα στην κάμερα είναι θέμα φακού ή software;

έχω δύο στιγματα τέτοια και σκέφτομαι την ταλαιπωρία για να το δώσω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αυτό με τα μαύρα στίγματα στην κάμερα είναι θέμα φακού ή software;

έχω δύο στιγματα τέτοια και σκέφτομαι την ταλαιπωρία για να το δώσω

Μάλλον είναι θέμα φακού από όσο έχω διαβάσει, αλλά εγω θα περιμένω την 4.3 μπας και...

Διάβασε τα σχετικά νήματα στο xda

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εγώ έχω ψάξει για της μαμάς ζελατίνες και δεν έχω βρει κάτι με το logo της sony

 

ξερετε καθόλου τι γίνετε με την 4.3 αρχές Δεκεμβρη δεν ήταν να τήν πάρουμε

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

 

Νικολα, οταν θα βγει η 4.3 θα μαστε οι μονοι που θα ασχοληθουμε με root, mods και CWM; Πως το βλεπεις; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νικολα, οταν θα βγει η 4.3 θα μαστε οι μονοι που θα ασχοληθουμε με root, mods και CWM; Πως το βλεπεις; :p

Κωνσταντίνε είμαι χωρίς κανένα mode, just rooted stock :p :lol: ,αλήθεια λέω, χάθηκε κι ο duc Κώστας από το τοπικ..

Ας έρθει η 4.3 και βλέπουμε

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε είμαι χωρίς κανένα mode, just rooted stock :p :lol: ,αλήθεια λέω, χάθηκε κι ο duc Κώστας από το τοπικ..

Ας έρθει η 4.3 και βλέπουμε

 

Καλά και εγώ μόνο CWM και το mode του ήχου έχω γιατί το κινητό είναι απροβλημάτιστο. Αλλά ακόμα και το root θέλει τις κατάλληλες δοκιμές αν δεν είναι εύκολο στην αρχή. Οπότε το βάρος πέφτει στους ώμους μας.. :p

Όντως που χάθηκε ο duc???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Πως πάμε;; 4.3-4.4 τι γίνετε; Επίσης με τα καλούδια του Z1 θα τα πάρουμε;; Και γενικά ποτέ θα γίνουν όλα αυτά;;; Μην εγκαταλείπουμε το θέμα μας ζετακιδες!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες σκοτωνω την βαση της sony και την θήκη αυτη που μολις εκλεισε μηνα

 

οποιος θελει ας στειλει ενα pm να μιλησουμε για τιμη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Πως πάμε;; 4.3-4.4 τι γίνετε; Επίσης με τα καλούδια του Z1 θα τα πάρουμε;; Και γενικά ποτέ θα γίνουν όλα αυτά;;; Μην εγκαταλείπουμε το θέμα μας ζετακιδες!!!!!!
εάν είσαι rout δοκίμασε αυτά τα καλούδια απο το z1 και υπάρχει και λιγο ποιο πάνω μνμα για τήν καμερα του z1 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2339632
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μου έβγαλε 1 πρόβλημα παραμονές πώλησής του.:( Το βάζω στην φόρτιση και αντι για πορτοκαλί λαμπάκι μου βγάζει κόκκινο και ανα 10 δευτερόλεπτα περίπου, ανάβει η οθόνη γράφοντας SONY σε μαύρο φόντο. Μετά απο 8 περίπου δευτερόλεπτα ξανασβήνει και επαναλαμβάνεται η διαδικασία αυτή! Σε άλλο φορτιστή(motorolla) ενώ το κάνει στην αρχή, μετά συνέρχεται και ανάβει πορτοκαλί δείχνοντας και την στάθμη μπαταρίας. Όλα αυτά σβηστό το κινητό και όχι εν λειτουργία. Τι να είναι τώρα αυτό; Θέμα υποδοχής; Κάτι με το λογισμικό, μήπως απο κανα πρόγραμμα έπαθε κάτι; Και εαν δεν βρούμε την απάντηση, σέρβις που πάμε να κάνουμε για sony συσκευές; Είμαι Αθήνα.

Ευχαριστώ πολύ.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μου έβγαλε 1 πρόβλημα παραμονές πώλησής του.:( Το βάζω στην φόρτιση και αντι για πορτοκαλί λαμπάκι μου βγάζει κόκκινο και ανα 10 δευτερόλεπτα περίπου, ανάβει η οθόνη γράφοντας SONY σε μαύρο φόντο. Μετά απο 8 περίπου δευτερόλεπτα ξανασβήνει και επαναλαμβάνεται η διαδικασία αυτή! Σε άλλο φορτιστή(motorolla) ενώ το κάνει στην αρχή, μετά συνέρχεται και ανάβει πορτοκαλί δείχνοντας και την στάθμη μπαταρίας. Όλα αυτά σβηστό το κινητό και όχι εν λειτουργία. Τι να είναι τώρα αυτό; Θέμα υποδοχής; Κάτι με το λογισμικό, μήπως απο κανα πρόγραμμα έπαθε κάτι; Και εαν δεν βρούμε την απάντηση, σέρβις που πάμε να κάνουμε για sony συσκευές; Είμαι Αθήνα.

Ευχαριστώ πολύ.

Κλασσικά το ξαναφλασαρεις με sus και βλεπεις

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά το ξαναφλασαρεις με sus και βλεπεις

 

Ωχχχχ (εδώ άσχετος) Είναι δύσκολη διαδικασία; S.O.S.!!!:O

 

Κλασσικά το ξαναφλασαρεις με sus και βλεπεις

 

Όταν το δώσω σε λίγες μέρες, με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα συνέλθει;

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

ακου τι θα κανεις ειναι πολυ απλο βαλτο ανοικτο να φωρτιση και κατεβασε το παρακατω http://www.sonymobile.com/gr/tools/pc-companion/ και μετα βγαζεις το καλωδιο απο τον φωρτιστη και το περνας σε μια θυρα usb και σου λεει το κινητο σου εχει το ποιο προσφατο λογισμηκο αν αντιμετοπηζεται προβληματα ξανα περαστε το και κανε οτι βημα σου πει παν ευκολο
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αυτό με τα μαύρα στίγματα στην κάμερα είναι θέμα φακού ή software;

έχω δύο στιγματα τέτοια και σκέφτομαι την ταλαιπωρία για να το δώσω

 

Ειναι θεμα φακου,μην περιμενεις αδικα. Το ειχα και εγω.

«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

ακου τι θα κανεις ειναι πολυ απλο βαλτο ανοικτο να φωρτιση και κατεβασε το παρακατω http://www.sonymobile.com/gr/tools/pc-companion/ και μετα βγαζεις το καλωδιο απο τον φωρτιστη και το περνας σε μια θυρα usb και σου λεει το κινητο σου εχει το ποιο προσφατο λογισμηκο αν αντιμετοπηζεται προβληματα ξανα περαστε το και κανε οτι βημα σου πει παν ευκολο

Το πρόβλημα είναι οτι δεν βλέπει καν το κινητό το pc με το καλώδιο. Μόνο σβηστό και στον φορτιστή της motorolla το βλέπει. Με το δικό του καλώδιο δεν ανταποκρίνεται καθόλου. Μόνο κόκκινο χρώμα βγάζει!!!!

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι οτι δεν βλέπει καν το κινητό το pc με το καλώδιο. Μόνο σβηστό και στον φορτιστή της motorolla το βλέπει. Με το δικό του καλώδιο δεν ανταποκρίνεται καθόλου. Μόνο κόκκινο χρώμα βγάζει!!!!

Κατέβασε αυτό κι ακολούθησε τα βήματα

http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

εάν είσαι rout δοκίμασε αυτά τα καλούδια απο το z1 και υπάρχει και λιγο ποιο πάνω μνμα για τήν καμερα του z1 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2339632

 

Καλησπέρα! Δεν είμαι ρουτ και ούτε γνωρίζω πως να γίνω! Με τις αναβαθμίσεις που θα έρθουν 4.3-4.4-4.4.1 θα πάρουμε και αυτά τα καλά; Επίσης μου προτείνετε να γίνω ρουτ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...