Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note II (N7100)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως αυτά τα προβλήματα που λέτε δεν τα έχω.

Και τα note 3 features δε τα έχω εγκαταστήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως αυτά τα προβλήματα που λέτε δεν τα έχω.

Και τα note 3 features δε τα έχω εγκαταστήσει.

 

Αυτη τη ROM εχεις ? Ειναι οντως ΠΟΛΥ γρήγορη αλλα δεν ειχα ηχο σε μια κληση που εκανα & ΕΦΥΓΕ αμεσως ακλαφτη :P

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη ROM εχεις ? Ειναι οντως ΠΟΛΥ γρήγορη αλλα δεν ειχα ηχο σε μια κληση που εκανα & ΕΦΥΓΕ αμεσως ακλαφτη :P

 

Δική μου έχω 4.3 φρέσκια φρέσκια :cool:

Πάντως μην ακούω γρήγορη και τέτοια.

Όλες ίδια ταχύτητα έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Δική μου έχω 4.3 φρέσκια φρέσκια :cool:

Πάντως μην ακούω γρήγορη και τέτοια.

Όλες ίδια ταχύτητα έχουν.

 

Δεν νομιζω... η DN3 δηλαδή με την δική σου Η αυτη που ειχα περασει εγω ΔΕΝ εχουν την ιδια ταχυτητα.... Ειναι το μονο σιγουρο...

Link to comment
Share on other sites

Δική μου έχω 4.3 φρέσκια φρέσκια :cool:

Πάντως μην ακούω γρήγορη και τέτοια.

Όλες ίδια ταχύτητα έχουν.

 

Καλημέρα

Όταν λες δικιά σου???

Που μπορούμε να την βρούμε??

Ευχαριστώ

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Είναι στην υπογραφή μου.

Δεν πρόκειται να κάνω θέμα και ούτε να παράσχω υποστήριξη.

Αν κάποιος θέλει να τη δοκιμάσει και ξέρει να εγκαταστήσει μία custom rom, ας το κάνει με δική του ευθύνη (όπως πάντα).

Η διαδικασία εγκατάστασης είναι ίδια για όλες τις 4.3 custom.

Link to comment
Share on other sites

Είναι στην υπογραφή μου.

Δεν πρόκειται να κάνω θέμα και ούτε να παράσχω υποστήριξη.

Αν κάποιος θέλει να τη δοκιμάσει και ξέρει να εγκαταστήσει μία custom rom, ας το κάνει με δική του ευθύνη (όπως πάντα).

Η διαδικασία εγκατάστασης είναι ίδια για όλες τις 4.3 custom.

 

εννοειται φιλε μου

να εισαι καλα.

την δοκιμαζω αφου κατεβει

ευχαριστω.. :)

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Είναι στην υπογραφή μου.

Δεν πρόκειται να κάνω θέμα και ούτε να παράσχω υποστήριξη.

Αν κάποιος θέλει να τη δοκιμάσει και ξέρει να εγκαταστήσει μία custom rom, ας το κάνει με δική του ευθύνη (όπως πάντα).

Η διαδικασία εγκατάστασης είναι ίδια για όλες τις 4.3 custom.

 

Exei & Note 3 Feautures ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Όχι.Αν θες βάλτα εσύ.

Εγώ bugged mods, δε βάζω.

 

Στράτο, μπαίνω από Tapatalk και δεν είχα προσέξει πως έφτιαξες τελικά ρομ πάλι..

Εισαι ο λόγος για το πρώτο root του Note μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Δική μου έχω 4.3 φρέσκια φρέσκια :cool:

Πάντως μην ακούω γρήγορη και τέτοια.

Όλες ίδια ταχύτητα έχουν.

 

Την φλασαρω σε λιγο... Ειμαι ηδη σε 4.3 οπότε μονο Cache & Dalvik Cache κανω wipe σωστα ?

Link to comment
Share on other sites

Παω να βάλω την Dn3 και κολάει στο choose which application you want to install δεν προχωράει απο εκεί και πέρα το install ... Του έχει τύχει αυτό κανενός ?

Μέσω philz touch 6 κάνω : 1) Whipe Data / factory reset , 2) Wipe cache Partition και μετά Wipe Dalvik Cache και μου πετάει απο κάτω Ε:unkown volume for path [/sd-ext] ... Dalvik cache wiped .

Κάνω format την /sdcard καi μετά install την Dn3 v3.1 Τι λετε να φταίει ρε guys?

 

Καλησπέρα, να πω την αμαρτία μου ειδικός δεν είμαι, λίγες φορές έχω βάλει custom rom και δεν πολυκατέχω το σπορ, αλλά η ριμάδα η dn3 με έκανε να μπρικάρω το note μου 2 φορές.Έφταιξα κι εγώ γιατί ενώ κόλαγε στην εγκατάσταση νευριάσα και έβγαλα μπαταρία=brick :wacko: Ξανακατέβασα τη ρομ και πάλι κόλαγε. Μήπως φταίει το philz touch γιατί και τη sotmax που φοράω 2 μέρες κόλαγε στο installation.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να πω την αμαρτία μου ειδικός δεν είμαι, λίγες φορές έχω βάλει custom rom και δεν πολυκατέχω το σπορ, αλλά η ριμάδα η dn3 με έκανε να μπρικάρω το note μου 2 φορές.Έφταιξα κι εγώ γιατί ενώ κόλαγε στην εγκατάσταση νευριάσα και έβγαλα μπαταρία=brick :wacko: Ξανακατέβασα τη ρομ και πάλι κόλαγε. Μήπως φταίει το philz touch γιατί και τη sotmax που φοράω 2 μέρες κόλαγε στο installation.

 

Είμαι με Phoenix 15.7. Με philztouch k όλα είναι σούπερ...

Link to comment
Share on other sites

Παω να βάλω την Dn3 και κολάει στο choose which application you want to install δεν προχωράει απο εκεί και πέρα το install ... Του έχει τύχει αυτό κανενός ?

Μέσω philz touch 6 κάνω : 1) Whipe Data / factory reset , 2) Wipe cache Partition και μετά Wipe Dalvik Cache και μου πετάει απο κάτω Ε:unkown volume for path [/sd-ext] ... Dalvik cache wiped .

Κάνω format την /sdcard καi μετά install την Dn3 v3.1 Τι λετε να φταίει ρε guys?

 

Τελικά την πέρασα και όλα πανε σφαίρα .. Όλα μου δουλεύουν κανονικά και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις εισερχόμενες κλήσεις και τα άλλα προβλήματα που έχω διαβάσει ότι έχουν παρουσιαστεί σε μερικούς.

Δεν μπορεσα να καταλάβω γιατί μου κόλαγε στην εγκατάσταση.. Μετά απο 7-8 φορές την πέρασε κανονικα.

Thanks guys :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την πέρασα και όλα πανε σφαίρα .. Όλα μου δουλεύουν κανονικά και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις εισερχόμενες κλήσεις και τα άλλα προβλήματα που έχω διαβάσει ότι έχουν παρουσιαστεί σε μερικούς.

Δεν μπορεσα να καταλάβω γιατί μου κόλαγε στην εγκατάσταση.. Μετά απο 7-8 φορές την πέρασε κανονικα.

Thanks guys :)

 

Σου πάει η σφαίρα η DN3? Έχεις δοκιμάσει ποτέ revolution??? Πάει τόσο γρήγορα; εγώ καμιάααπό όσες 4.3 έχω δοκιμάσει δεν πάει έτσι

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω την καινούργια ΜΚ9 του Στράτου και μέχρι στιγμής πάει άψογα!!
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς 4.3 custom rom με Note 3 extras που να την χρησιμοποιεί για πάνω από εβδομάδα να μας πει εντυπώσεις;;;

Sorry, αλλά εντυπώσεις εντός ωρών μετά από φλασαρισμα δεν τις αξιολογω ως αξιόπιστες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς 4.3 custom rom με Note 3 extras που να την χρησιμοποιεί για πάνω από εβδομάδα να μας πει εντυπώσεις;;;

Sorry, αλλά εντυπώσεις εντός ωρών μετά από φλασαρισμα δεν τις αξιολογω ως αξιόπιστες.

 

5 μερες με phoenix 15.7 κανενα προβλημα μεχρι τωρα...εγω παντα περιμενω κανα 10ημερο για ν κρίνω την ρομ...θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

@StratosGR η ρομ σου, είναι η επίσημη; :)

 

Ναι. Πατάει στην επίσημη MK9. Δεν πάω δουλειά σήμερα και θα την περάσω και εγώ. Το έχω χιλιοπεί, αλλά σαν τις ρομ του Στράτου δεν έχω βρει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω την καινούργια ΜΚ9 του Στράτου και μέχρι στιγμής πάει άψογα!!

 

+1 όλα μια χαρά!!! :)

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς 4.3 custom rom με Note 3 extras που να την χρησιμοποιεί για πάνω από εβδομάδα να μας πει εντυπώσεις;;;

Sorry, αλλά εντυπώσεις εντός ωρών μετά από φλασαρισμα δεν τις αξιολογω ως αξιόπιστες.

 

Εγώ ήμουνα για καιρό με την τελευταία sotmax και γενικώς τον τελευταίο καιρό ήμουνα με όλες τις custom του. Σε 4.3. Στην αρχή ήτανε οκ μέχρι που τις τελευταίες μέρες άρχισε επανεκκινήσεις να μην ακούω τις κλήσεις η ram στα κόκκινα και γενικώς το τηλ ήτανε αργό! Επέστρεψα στην 4.1.2 και έπαθα πλάκα με την ταχύτητα και την σταθερότητα του κινητού. Για αυτό μέχρι να βγει η επίσημη 4.3 και να περπατήσει δεν την ξανα αλλαζω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ,Απο χτες επισημα στηv 4.3, Eπανω στην notification μου βγάζει Ενα μικρόφωνο,τι είναι;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ,Απο χτες επισημα στηv 4.3, Eπανω στην notification μου βγάζει Ενα μικρόφωνο,τι είναι;

 

Εκτός απο το εικονίδιο του smart stay σου εμφανίζει και μικρόφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...