Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note II (N7100)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλη ρομ εκτός του Γιάννη παίζει παιδιά;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Έλα ελα παίδες για να μαζευόμαστε κ εδώ:) με ότι μπορεί ο καθένας να βρει;)
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Άλλη ρομ εκτός του Γιάννη παίζει παιδιά;

 

Οτι υπαρχει εδω για την ωρα .Η σιωπη πριν το ξεσπασμα:lol:http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1790

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα call recording περιμένω και είμαι πλήρης :-)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Κρατησα τον sslauncher απο το S2 ο οποιος ειναι full-παραμετροποιησιμος και δεν τον αλλαζω με κανενα αλλο!:D
Link to comment
Share on other sites

Θέλω custom auto brightness levels να ρίξω λίγο τα νούμερα και είμαι εντάξει εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Θέλω custom auto brightness levels να ρίξω λίγο τα νούμερα και είμαι εντάξει εγώ!

 

Πιο χαμηλά απ το χαμηλότερο offset που δίνει;

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μου παιδιά μήπως κάποιος από εσάς που χρησιμοποιεί την omega v1.1 έχει πρόβλημα με το Bluetooth???

Βλέπω στο xda αρκετούς που έχουν πρόβλημα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχω και εγώ το θέμα με το Bt.

Όπως και το θέμα με την περιστροφή της οθόνης. Κολλάει σε portret και στρώνει μόνο με reboot.

Και νόμιζα πως χάλασε ο αισθητήρας χθες που έφαγε την πρώτη του τούμπα :Ρ

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Του Γιαννη δεν προλαβα να την δοκιμασω ακομα . Ειμαι με τη μαμα και να πω το εξης για το BT: Με το που πηρα το NOTEII μια μερα πριν τα ειχε φτυσει το παλιο ακουστικο ΒΤ που ειχα . Πηγα λοιπον και πηρα το Motorola HK-250.Εχω παθει πλακα παιδες.Η συζευξη που κανει οταν το ενεργοποιω ειναι ακαριαια δεν κανει ουτε 1 δευτερο για να το βρει . Ειμαι πολυ ικανοποιημενος και δυο μερες τωρα προβλημα δεν εχω . Οσο για το ΒΤ που πηρα ειναι αυτο--->>>

 

 

http://www.91mobiles.com/articles/wp-content/uploads/2012/06/Motorola_HK250_Front.jpg

 

PRODUCT INFORMATION IN DETAIL

 

Features:

 

Extended roaming range up to 300 feet.

Talk time up to 7.5 hours.

Standby time up to 10 days.

Noise reduction technology for wind and echo cancellation.

Stream music with A2DP technology.

Weight: .3 ounces.

Dimensions: 1.78 x .75 x .46 inches.

Bluetooth Version 3.0 + EDR.

 

Specification:

 

Type: Bluetooth Headset.

Manufacturer: Motorola.

Manufacturer Part No.: 89561N.

Color: Black.

 

VIDEO--->>>

Link to comment
Share on other sites

Και εδω με το jabra που το εχω κανα 6 μηνο πάει σφαιρα

http://imageshack.us/a/img577/1408/jabrastone2bluetoothhea.jpg

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο δοκίμασα το fix από το S3 σχετικά με το transparency bug των Nova/Apex αλλά δυστυχώς το πρόβλημα παραμένει :( \\

Ειλικρινά ο TW μου αρέσει αλλά θα τον ήθελα 5x5 όπως έχω ξαναπεί. Δεν είναι μόνο πρακτικό το θέμα αλλά αφήνει κάτι τεράστια κενά που δεν μπορώ να τα βλέπω μες τα μάτια μου...

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο δοκίμασα το fix από το S3 σχετικά με το transparency bug των Nova/Apex αλλά δυστυχώς το πρόβλημα παραμένει :( \\

Ειλικρινά ο TW μου αρέσει αλλά θα τον ήθελα 5x5 όπως έχω ξαναπεί. Δεν είναι μόνο πρακτικό το θέμα αλλά αφήνει κάτι τεράστια κενά που δεν μπορώ να τα βλέπω μες τα μάτια μου...

 

Ευθυμη ποια εκδοση Nova εχεις βαλει?Καπου πηρε το ματι μου οτι με τον τελευταιο beta δεν εχει το bug.Για τσεκαρε το

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ευθυμη ποια εκδοση Nova εχεις βαλει?Καπου πηρε το ματι μου οτι με τον τελευταιο beta δεν εχει το bug.Για τσεκαρε το

 

Εχουμε λινγκ για τον beta???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε λινγκ για τον beta???

 

Μεσα απο την εφαρμογη το κανεις.Διαλεγεις το beta update

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ευθυμη ποια εκδοση Nova εχεις βαλει?Καπου πηρε το ματι μου οτι με τον τελευταιο beta δεν εχει το bug.Για τσεκαρε το

Έχω την τελευταία έκδοση 1.3.1 (nova prime) αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βρω με κάποιο τρόπο την έκδοση beta που λες δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τελευταία έκδοση 1.3.1 (nova prime) αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βρω με κάποιο τρόπο την έκδοση beta που λες δυστυχώς

 

Λειτουργεί άψογα πλέον φίλε!

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του νοβα και εκεί που τσεκαρει για αναβαθμίσεις, πάνω δεξιά, επέλεξε beta!

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνεις την τελευταία ομεγα v3 που ανέβασε ο Γιάννης???

Οποίος κάνει την αρχή ας μας πει...

Είμαι έτοιμος και δεν ξέρω τι να βάλω...

Official end omega v3...

Να πω πως εγώ δεν πήρα το χθεσινό update ελέω Ρουτ και η αλήθεια είναι ότι ψιλοτρογομαι λίγο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί άψογα πλέον φίλε!

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του νοβα και εκεί που τσεκαρει για αναβαθμίσεις, πάνω δεξιά, επέλεξε beta!

 

Δεν έχω την φουλ έκδοση...

Μάλλον θα την αγοράσω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω την φουλ έκδοση...

Μάλλον θα την αγοράσω...

 

Για να κατεβασεις την τελευταια beta δεν χρειαζεται να το αγορασεις.Πηγαινε εδω στα settings του nova

και μετα επελεξε το beta update

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...