Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέχρι πόσες σειρές μπορεί να είναι η υπογραφή btw; Ισχύει ακόμα ο περιορισμός των 5; Eπίσης οι κενές σειρές μετράνε ή όχι; :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

5 seires... oi Kenes fysika kai metrane...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Λυπούμαστε, EddieX.

 

Δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης στη συγκεκριμένη σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε κάποιον από τους παρακάτω λόγους:

 

Είναι πιθανόν να μην έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα, ώστε να σας επιτραπεί η πρόσβαση στη συγκεκριμένη σελίδα. Μήπως επιχειρήσατε να τροποποιήσετε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη ή να χρησιμοποιήσετε κάποια εργαλεία διαχείρισης;

Αν επιχειρήσατε να δημοσιεύσετε ένα νέο μήνυμα, είναι πολύ πιθανόν να μην έχει ακόμη ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σας. Δεν θα πρέπει να ξεχνάτε, ότι αμέσως μετά την εγγραφή σας λαμβάνετε ένα νέο email, στο οποίο περιέχονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες που σχετίζονται με τη διαδικασία ενεργοποίησης του λογαριασμού σας.

Σημειώνεται ότι στις περιοχές που σχετίζονται με το ειδησεογραφικό μέρος του myPhone.gr επιτρέπεται η δημιουργία νέων θεμάτων συζήτησης μόνο από τα μέλη, που έχουν τη σχετική εξουσιοδότηση

 

Γιατι μου βγαινει αυτο το προβλημα οταν καμια φορα παταω σε καποιο link. Και που μπορω να παω στα Buy N Sell εδω στη σελιδα;;;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι πατας και σου βγαζει αυτο το μηνυμα;;

Οσον αφορα το buy & sell διαβασε αυτο .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οχι μονο στο Buy n Sell αλλα και σε διαφορα links που βλεπω στις συζητησεις...

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν θα εχεις προσβαση σε αυτο το link που πατας.

Αν θες δωσε ενα συγκεκριμενο παραδειγμα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Και ένα παραδειγμα ειναι Π.Χ. Στον Global Modelator αυτος εχει στην υπογραφη του ενα link που λεγεται Nokia 6630 cover. Ακομα και εκει μου το βγαζει. Και σε αλλα διαφορα. Τι σημαινει φιλε μου. Μηπως ειμαι Μ@Λ@Κ@Σ;;; :worry: :worry: :worry:

 

Πλακα κάνω! :rolleyes:

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το link στην υπογραφη του Global ειναι αγγελια και απο τη στιγμη που δεν εχεις προσβαση στο buy & sell ειναι λογικο να σου βγαζει μηνυμα λαθους.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

και καλά πως γίνεται να μην έχει πρόσβαση στο Buy & Sell? όλοι δεν έχουν πρόσβαση εκεί?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

προσβασει έχουν μόνο όσοι έχουν γραψει πάνω απο 50 μηνυματα και είναι μέλη για κάποιο χρονικό διάστημα , δες το λιννκ ;)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στη διαφήμιση της Vivodi στο δεξί τμήμα της αρχικής σελίδας. Είναι απαραίτητο να ακούγεται και το τραγούδι της Π@παρίζου? Μια τέτοια κίνηση τη θεωρώ άκομψη και μου θυμίζει sites με cr@cks και κρυφά dialers που στην αρχική σελίδα παίζει -συνήθως απαίσιο- ηχητικό κλιπάκι.

 

Είπαμε, να προωθήσουμε το τραγούδι της Eurovision, αλλά όχι κι έτσι. Υπάρχει περίπτωση να αφαιρεθεί το κλιπάκι ή είναι μέρος της συμφωνίας του site με την Vivodi?

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνουμε ότι είναι δυνατό για να λυθεί το πρόβλημα φίλε μου.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω !

ειναι εκνευριστικο

οπως επισης και στο Ιn.gr νομιζω με την φορμουλα 1 η κατι με αμαξια που κανει ενα ενοχλητικο θορυβο !!!

Link to comment
Share on other sites

και σου χαλάει και το τραγούδι που ακούς εσύ εκείνη τη στιγμή! :p :p :p :p

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Nαι παιδιά είναι όντως ενοχλητικό...Αν γίνεται χωρίς ήχο η διαφήμιση θα ήταν καλύτερο. Στην αρχή δεν το είχα προσέξει, ήμουνα στη δουλειά και έψαχνα να βρώ απο που παίζει η παπαρίζου!!!:blink::fool: Ένταξει ηταν και πρωι... :O
Link to comment
Share on other sites

και σου χαλάει και το τραγούδι που ακούς εσύ εκείνη τη στιγμή! :p :p :p :p

 

Ακριβώς έτσι την έπαθα και εγώ :lol: :p

 

Χτυπιόμουν και ξαφνικά ακούω my number one !

 

Καλά λέω τι γίνεται χάλασε ξαφνικά το μπ3?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το πρόσεξα όταν άκουγα μουσική και έπαιζε παράλληλα. Είναι πάρα πολύ εκνευριστικό και όπως είπαν παραπάνω θυμίζει περίεργα site...
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει τη συγκεκριμένη διαφήμιση, αλλά το καλύτερο κατά τη γνώμη μου είναι κάποιος να σερφάρει χωρίς macromedia flash ενεργοποιημένο, και να τα ενεργοποιεί μόνο όταν είναι ανάγκη...

 

Ούτως ή άλλως στο 95% των περιπτώσεων είναι άχρηστα και περιττά.

 

Στον Opera αυτό μπορεί να γίνει εύκολα με το F12, ενώ για τον Mozilla Firefox νομίζω ότι υπάρχει ειδικό extension, που επιτρέπει να κάνεις κλικ στην περιοχή που κανονικά βρίσκεται ένα flashάκι, για να ενεργοποιηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Και να 'ταν μόνο στο myphone! Γέμισε ο τόπος (flash.gr klp). Κάθε άλλο παρά πετυχημένη διαφήμιση είναι αυτή! (όχι ότι συμπαθούσα την vivodi γενικότερα...)

:X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...