Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimant ( 8 Αύγ. 2004 , 16:01)

 

...απο περιέργεια κ μόνο θα θελα να ακούσω τι μπορεί να έφταιξε!

 

 

E! Ksereis tora...ligo krasi...ligo thalasa...(katse min pareksigithoume kiolas :wacko: ) :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

dimant :

 

Είναι πολύ απλά τα πράγματα , για το τι μπορεί να έφταιξε .

Φταίει αυτός που σου έστειλε το μύνημα !

Μήπως τον έλεγαν , .... Μητσοτάκη ; :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Statistikos gia na kserete oute ki egw exw ta parapanw problimata me tis antigrafes tis sim, xrisimopoiw sim tis TIM 8 minwn peripou kai xwris problima exw kanei antigrafi 98 epafwn. Episis akomi den exw kanei tin anabathmisi stin teleytaia ekdosi logismikou kai to kinito to exw parei apo to Plaisio.

Ayta malon tha me kanoun ton 11o stous 100 eee ;) :D

 

P.s apo exthes den mporw na sindethw sto wap enw oi endixeis kai oi rithiseis einai kanonikes exei kapoios allos to idio problima ? (mesw tim panta)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

nai sotzyg k gw to paratirisa ayto to provlima akribos to idio pou argei h adapokrisi molis patas na milisis enw se pernoune spastiko d 3ero ti ftei emena h karta mou einai mia cu prepi nanai 3 xronon 4 ekei giro lete na ftei h karta giayto ala den to eixa se kanena allo kin ayto to problima re pedia h an to eixe k alos ayto to provlima k ekane anavathmisi na mas pei an eftiakse !! PAOKARAS MAKOUS? :P tha pao k gw ayrio gia anavathmisi opios 3eri as apadisi ;p
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaIdeN ( 8 Αύγ. 2004 , 19:33)

 

nai sotzyg k gw to paratirisa ayto to provlima akribos to idio pou argei h adapokrisi molis patas na milisis enw se pernoune spastiko d 3ero ti ftei emena h karta mou einai mia cu prepi nanai 3 xronon 4 ekei giro lete na ftei h karta giayto ala den to eixa se kanena allo kin ayto to problima re pedia h an to eixe k alos ayto to provlima k ekane anavathmisi na mas pei an eftiakse !! PAOKARAS MAKOUS? :P tha pao k gw ayrio gia anavathmisi opios 3eri as apadisi ;p

 

Φίλε μου η δική μου κάρτα sim είναι ολοκαίνουργια, δεν φταίει η κάρτα πρέπει να είναι πρόβλημα λογισμικού.

Μετά την αναβάθμιση πες μας αν διορθώθηκε το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώθηκε το FAQ του Κ700i με την προσθήκη τμήματος με τα γνωστά προβλήματα και τα νέα με την τελευεταία αναβάθμιση.

 

Περιμένω να μην γίνονται ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί εκεί.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

ωραιο και το καινουργιο κινητο της SE.Τελικα εχει 40ΜΒ αλλα αυτο αλλαζει γιατι παιρνει καρτουλες (μικρου μεγεθους)οπως μερικες ψηφιακες

το 2 προσον του ειναι πως εχει ενσωματωμενο FM ραδιοφωνο.Οχι οπως στα αλλα SE κινητα που αμα ηθελες ραδιοφωνο επρεπαι να κουβαλας 1 μετρο καλωδιο και με ενα κουτακι στην ακρη για να αλλαζεις σταθμους.ενω τωρα εχεις μονο ενα καλωδιο.το αλλο του προσον ειναι η καλη του καμερουλα που βγαζει καλουτσικες φωτογραφιες.

εφοσον μιλαμε για τα χαρακτηριστικα του πρεπει να πουμε οτι η τιμη του ειναι στα 350Ε χωρις φπα.αλλα αναμενεται να φθηνινει

και καλυτερα ειναι να το παρεται σκετη συσκευη ενοω μην το παρεται σε live γιατι κριμα τα αλεφτα σας.πολλοι νομιζουν πως τα κινητα σε live ειναι καλυτερα αλλα κανουν λαθος,και αμα θελουν να δουν τι διαφορα ας συγκρινουν μια live συσκευη και μια σκετη τοτε μονο θα καταλαβουν.. :cry:

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alexis2004 ( 9 Αύγ. 2004 , 00:00)

 

Τελικα εχει 40ΜΒ αλλα αυτο αλλαζει γιατι παιρνει καρτουλες (μικρου μεγεθους)οπως μερικες ψηφιακες

 

 

συγνωμη αλλα αυτο που το ειδες?οχι τιποτα αλλο,αλλα να μη δημιουργουνται και εσφαλμενες εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 21century ( 8 Αύγ. 2004 , 20:58)

 

Καλο αυτο με την ανανεωση αλλα για την μπαταρια να δουμε τι θα κανουμε που δεν κραταει πολυ..

 

 

Προσωπικά δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό :D

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alexis2004 ( 9 Αύγ. 2004 , 00:00)

 

ωραιο και το καινουργιο κινητο της SE.Τελικα εχει 40ΜΒ αλλα αυτο αλλαζει γιατι παιρνει καρτουλες (μικρου μεγεθους)οπως μερικες ψηφιακες

 

 

 

. . . Ορίστεεεεε ; :) :blink: :wacko:

 

Εκεί που λες για τις ... καρτούλες , γράψε ΛΑΘΟΣ ! :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

To προβλημα με την αντιγραφη απο τον καταλογο το εχω και εγω...

Απο τις 154 επαφες περναει μονο τις 58 (εχω δοκιμασει 4 φορες μεχρι τωρα)

Η καρτα ειναι καινουρια, αρχες Ιουλιου εκανα νεα συνδεση Csmote.

Link to comment
Share on other sites

κοιτάξτε κουφό που έπαθα όσο ήμουνα διακοπές:

εκεί που κοπροσκύλιαζα ένα μεσημεράκι, κοιτάω το κινητό και βλέπω ότι έχει το σηματάκι του μηνύματος. Πάω στο μενού "μηνύματα->Εισερχόμενα" αλλά μήνυμα πουθενά! αρχίζω μου στέλνω μηνύματα, να μου κάνω αναπάντητες, να το ανοιγοκλείνω μπας κ το ξεκολλήσω αλλά τζίφος!

3-4 ώρες αργότερα (ακόμα εκεί η ένδειξη του μηνύματος) πάω στα εισερχόμενα για άλλη μια προσπάθεια και να σου το μήνυμα!!! Μόνο που το μήνυμα είχε σταλεί 6 -7μέρες πριν!

 

απο περιέργεια κ μόνο θα θελα να ακούσω τι μπορεί να έφταιξε!

 

Τον φάκελο Email τον κοίταξες; :cool:

<?="Hello Myphone";?>

Pura Vida ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gbil ( 8 Αύγ. 2004 , 21:58)

 

Ανανεώθηκε το FAQ του Κ700i με την προσθήκη τμήματος με τα γνωστά προβλήματα και τα νέα με την τελευεταία αναβάθμιση.

 

 

 

:!: Mia poli poli mikri diefkrinisi an mou epitrapei na kano sxetika me to komati poy afora ta mp3(se kamia periptosi gia na kano ton eksipno, apla gia na apofefhti h opiadipote sinxisi se periptosh pou kapios pou den exei idea diabasei apefthias to faq).

Oi vodafone live siskeues dexonte ixous mp3, mporoun na ta kanoun anaparagogi meso tou media player, apla den mporoun na oristoun os ixoi klisis (ringtones).

Kai oson afora to ean kai kataposo auto tha alaksei h apantisi einai nai...den ksero an tha einai me tin amesos epomeni anavathmisi h tin methepomeni (malon h epomeni tha einai) alla oi katoxoi ton live ekdoseon tis siskeyhs, meta tin anavathmisi, tha mporoun na orizoun os ixous klisis ekina ta mp3 kai amr komatia pou tha exoun perasei stin siskeyh me diko toys tropo , oxi omos ekina pou tha exoun katebasei meso vflive (gia amr milame giati mp3 den exei akoma!)

Link to comment
Share on other sites

Νεο τρομερο bug!

 

Γραφοντας την λεξη ''Μ΄αγαπας'' στο νεο μυνημα πριν προλαβω να ολοκληρωσω την λεξη,και οταν ειμαι ακομα στο ''Μ΄ΑΓ'' το κινητο κανει restart!!!!!!!!!!!!!!

Δοκιμαστε με Τ9 και πατοντας διαδοχικα τα πληκτρα 5-1-2-2

 

 

Εχω το k700i με την τελευταια εκδοση firmware R2L001

 

Δοκιμαστε και στο δικο σας και πειτε μου γιατι ειμαι ετοιμος να το ξαναπαω στην ερικσον

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop ( 9 Αύγ. 2004 , 08:52)

 

:!: Mia poli poli mikri diefkrinisi an mou epitrapei na kano sxetika me to komati poy afora ta mp3(se kamia periptosi gia na kano ton eksipno, apla gia na apofefhti h opiadipote sinxisi se periptosh pou kapios pou den exei idea diabasei apefthias to faq).

Oi vodafone live siskeues dexonte ixous mp3, mporoun na ta kanoun anaparagogi meso tou media player, apla den mporoun na oristoun os ixoi klisis (ringtones).

Kai oson afora to ean kai kataposo auto tha alaksei h apantisi einai nai...den ksero an tha einai me tin amesos epomeni anavathmisi h tin methepomeni (malon h epomeni tha einai) alla oi katoxoi ton live ekdoseon tis siskeyhs, meta tin anavathmisi, tha mporoun na orizoun os ixous klisis ekina ta mp3 kai amr komatia pou tha exoun perasei stin siskeyh me diko toys tropo , oxi omos ekina pou tha exoun katebasei meso vflive (gia amr milame giati mp3 den exei akoma!)

 

 

Φυσικά και είναι δεκτή κάθε παρατήρηση για το FAQ καθώς αυτό βγαίνει από αυτά που γράφετε εσείς :)

 

Θα γίνει μια αλλαγή στο FAQ γιατί αυτό που εννοώ και ίσως δεν το γραφω σωστά, είναι ότι δεν μπορείς να βάλεις σαν ήχο κλήσης ένα mp3 και όχι να το βάλεις γενικά στην συσκευή. Όσο για το αν διορθωθεί ή όχι αυτό δεν το αλλάζω από την στιγμή που δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση από την SE ή έστω να έχει ακουστεί κάτι τέτοιο.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να περασεις με καλωδιο τις φωτογραφιες απο το κινητο στο κομιουτερ?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LimassoL ( 9 Αύγ. 2004 , 11:18)

 

to mono meion einai oti exei polu aktinobolia...to exei parathrisei kaneis allos?

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E? Τι εννοείς???

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελει και καποιο προγραμμα?Το FMA δεμ κατεβαζει τιςφωτογραφιες,μονο τον καταλογο των ονοματων.Υπαρχει κατι αλλο?να κατεβαζω τις φωτο [που εχω τραβηξει?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει το file manager που ειναι μεσα στο cd Που σου δινουν μαζι με το κινητο η απο το το site της ericsson που θα βρεις και το πιο καινουριο
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος After ( 9 Αύγ. 2004 , 12:21)

 

Νεο τρομερο bug!

 

Γραφοντας την λεξη ''Μ΄αγαπας'' στο νεο μυνημα πριν προλαβω να ολοκληρωσω την λεξη,και οταν ειμαι ακομα στο ''Μ΄ΑΓ'' το κινητο κανει restart!!!!!!!!!!!!!!

Δοκιμαστε με Τ9 και πατοντας διαδοχικα τα πληκτρα 5-1-2-2

 

 

Εχω το k700i με την τελευταια εκδοση firmware R2L001

 

Δοκιμαστε και στο δικο σας και πειτε μου γιατι ειμαι ετοιμος να το ξαναπαω στην ερικσον

 

 

To dokimasa (kai go tin R2L001 exo) alla den mou ekane tipota, mia xara to egrapse :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LimassoL ( 9 Αύγ. 2004 , 13:18)

 

hi all!!!!!!!!! to peira kai ego to kinhto einai gamatooooooooooo apla!!!!to mono meion einai oti exei polu aktinobolia...to exei parathrisei kaneis allos?

 

Μα απ'ό,τι ξέρω έχει SAR 0.48 , δηλαδή μέτρια ως καλά. Τόσο δε λέει και το φυλλάδιο; :worry: Πώς το παρατήρησες;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος After ( 9 Αύγ. 2004 , 12:21)

 

Νεο τρομερο bug!

 

Γραφοντας την λεξη ''Μ΄αγαπας'' στο νεο μυνημα πριν προλαβω να ολοκληρωσω την λεξη,και οταν ειμαι ακομα στο ''Μ΄ΑΓ'' το κινητο κανει restart!!!!!!!!!!!!!!

Δοκιμαστε με Τ9 και πατοντας διαδοχικα τα πληκτρα 5-1-2-2

 

 

Εχω το k700i με την τελευταια εκδοση firmware R2L001

 

Δοκιμαστε και στο δικο σας και πειτε μου γιατι ειμαι ετοιμος να το ξαναπαω στην ερικσον

 

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ!!!!!αν ειναι δυνατον ρε π........ μου!!!ηθελα να ηξερα τι στο διαολο αρχιζουν να πουλανε κινητα οι εταιρειες με τοσα προβληματα!!!!δεν μπορουν να τα τεσταρουν ρε γαμω τη μου πριν τα πουλησουν?ειναι γελοιοι ρε στην ερικσον και οποιος υποστηριζει με μανια το κινητο που αγοραζει λες και ειναι μετοχος της εταιρειας τι να πω.......!αυτα δεν ειναι παιδικες ασθενεις αλλα γενετικες ανωμαλιες !!!!!!το τ9 εχει προβλημα δυο χρονια και... μετα απο 4 αναβαθμισεις τ610 και τωρα μια στο κ700 ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!!!αυτοι που μου απαντησατε τοτε οτι το κινητο σας δεν εχει το προβλημα με το τ9 που ειστε τωρα και δεν απαντατε?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...