Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3220


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek ( 2 Ιούν. 2004 , 00:34)

 

Wirelessly posted (:) :o :* :stupid: :up: :down:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Και λέω και εγώ δεν θα σχολιάσει μπαααα. Και εμένα μου αρέσει πολύ το κινητάκι αυτή η τεχνολογία με τα φωτάκια είναι μοναδική, φοβερή, τέλεια, προτωποριακή μου αρέσει πολύ! Ανυπομονώ να το δώ στις προθήκες των μαζαγιών!! :)

 

 

Εγώ ανυπομονώ να το δώ στην τσέπη μου!!! Θα το πάρω στάνταρ!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα σε οτι λετε -- αλλα εχω μια απορια . αυτα συνηθως τα εφφε τρωνε πολυ μπαταρια --αρα μηπως ολα αυτα ειναι σε βαρος της αυτονομιας -- αν ειναι ετσι οπως το λεω ποιος θα ειναι ο πραγματικος χρονο αναμονης ?--το βρισκω κατα αλλα πολυ καλο --
Link to comment
Share on other sites

Shmera eixa thn eukairia na to xanapiasw sta xeria mou.(a re ta kone mou LOL)Oso gia ta specs de tha pw polla(ram etc) afou einai pre production.Auto pou mou ekane entypwsh einai to oti to gadget me ta fwtakia einai entypwsiako(mou thymise kati paixnidia tetoia pou eixa mwro)alla kagouriko.(opws diapistwsame sto kafe)Allwste yparxoun polles thikes me fwtakia sto emporio kai mallon exei paraginei.Kata ta alla koryfaio gia 3ari kai ta lefta tou kai anabathmizei thn kathgoria.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alantin (21 Ιούν. 2004 , 16:36)

 

re paidia to kinhto brisketai sthn agora h to perimenoume???

 

 

Το κινητο αναμενεται φιλε μου :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (21 Ιούν. 2004 , 16:51)

 

Το κινητο αναμενεται φιλε μου :worry:

 

kai pote me to kalo an gnwrizeis?? :o

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ο Δίας να μας φυλάξει!!!!!!!! Το μεγαλύτερο δείγμα γυφτιάς και ψευτοεπιδειξιομανίας που έχω δει ποτέ μου, μετά φυσικά από τα underside neon lights για αυτοκίνητα :(

 

*Υποθέτω* ότι το κινητό αυτό θα είναι κυρίως για μικρά παιδάκια, αφού μόνο σε αυτή τη ηλικιακή κατηγορία μπορώ να φανταστώ κάποιον να του αρέσει αυτό το πράγμα.....

 

Εχοντας το Τ610 και λίαν συντόμως το 6230, μόνο άσχημα σχόλια μπορώ να κάνω για τέτοια κινητά όπως αυτό το "φωτορυθμικό".....γι'αυτό θα σταματήσω εδώ :whistle:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εξαρτάται από το lifestyle του κάθε ένα. Για εμένα προσωπικά είναι super. Θα μπορούσα να το πάρω μόνο και μόνο για τα λεντάκια και τα παιχνίδια ... αλλά αν δεν έχει υπέρυθρες και ραδιόφωνο, και τρώει και πολύ μπαταρία, τότε μάλλον θα πάρω ένα game boy advance με τα μισά χρήματα! :whistle:

 

Ρε παιδιά, για την τιμή σίγουρα θα είναι 280€ ; Και για το 3200 έτσι έλεγαν και τελικά ξεκίνησε από 220 και έπεσε στα 100!Τώρα το δίνουν και σε διαγωνισμούς μπισκότων!

 

Άντε και καλό μήνα να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roborge ( 3 Αύγ. 2004 , 16:12)

 

ρε παιδιά, για την τιμή σίγουρα θα είναι 280€ ; Και για το 3200 έτσι έλεγαν και τελικά ξεκίνησε από 220 και έπεσε στα 100!Τώρα το δίνουν και σε διαγωνισμούς μπισκότων!

 

Άντε και καλό μήνα να έχουμε!

 

Ποτε επεσε το 3200 στα 100 ευρω???Που το βρήκες τοσο να παω να παρω κι αλλο..Μαλλον 180 θα εννοεις..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Εγώ είμαι από άλλο forum αλλά μια φίλη μου πήρε το 3220 και ψάχνουμε τις ρυθμίσεις για MMS (Vodafone). Η Vodafone λέει οτι δεν τις έχει ακόμα για τη συγκεκριμένη συσκευή. Μήπως δουλεύει αν βάλω τις ρυθμίσεις από κάποια άλλη συσκευή; Ευχαριστώ...!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spaul (22 Αύγ. 2004 , 12:47)

 

Γειά σας παιδιά! Εγώ είμαι από άλλο forum αλλά μια φίλη μου πήρε το 3220 και ψάχνουμε τις ρυθμίσεις για MMS (Vodafone). Η Vodafone λέει οτι δεν τις έχει ακόμα για τη συγκεκριμένη συσκευή. Μήπως δουλεύει αν βάλω τις ρυθμίσεις από κάποια άλλη συσκευή; Ευχαριστώ...!!!

 

 

Για δες εδω φιλε μου

http://www.nokia.com/nokia/0,6771,60689,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια πατηστε εδω:

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,58035,00.html#

Ειναι το demo του κινητου!!! Μπορεις να το περιστρεψεις, και να κανεις zoom in!!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια... πως δουλευει αυτος ο διαολος...

Εδω και 6 ωρες ψαχνω....

 

Edit

 

Δυστυχως θελει αλλο καλυμα απο οτι καταλαβα για να υποστηριζει την δυνατοτητα αυτη... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά αξίζει το κινητό να το αγοράσω?

Η κάμερα του είναι καλή?Να το προτιμήσω?

Είμαι μεταξύ αυτού,του 6610i και του Sharp GX20.που παίζουν στα ίδια χρήματα...

Ευχαριστώ και οποιαδήποτε γνώμη σας πολύτιμη...

Link to comment
Share on other sites

hi paides...

mhpws kserete pou mporw na vrw tis diastaseis gia ti photo pou vazoume sto kapaki pisw;;;

ki an einai eukolo akribws ti photo

 

help me pls

χάρισε μου έναν κόσμο μοναχά για μας... αν μ' αγαπάς
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johnvrak (10 Οκτ. 2004 , 00:02)

 

epishs ematha pws exei kai themes to kinito(h filh mou to xei...)

mhpws kserete pou mporw na vrw....????

thanx!!!!

 

υπαρχει το nokia series 40 theme studio 1.1 για να φτιαχνεις μονο σου. μπορεις να το κατεβασεις στο forum της nokia.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/27755aek_1.gif

ΑΕΚ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...