Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνω και επ αυξανω...ειναι ΚΙΝΗΤΑΡΑ...!!εδω σκεφτομαστε να το αγορασουμε 2 χρονια μετα απο την παραγωγη του...φανταστειτε..

 

Καλά, είναι και το ότι η τιμή του έπεσε στο 1/3 βέβαια.. παρόλα αυτά κι εγώ δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος και το πήρα μόλις ένα μήνα πριν, αν εξαιρέσω την ψυχρολουσία που μας πότισε η Samsung με την Κit Kat, κατά τ´άλλα κανένα παράπονο.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πριν αγορασω για 3η φορα το ς3 εψαξα για κατι αλλο,αλλα δεν καλυπταν αυτα που ζηταω να εχει το τηλ.ραδιο,μνημη επαρκη,καρτα μνημης,αποσπωμενη μπαταρια,επωνημο και κομψο.το ενα δεν ειχε μνημη,το αλλο δεν ειχε ραδιο κλπ.προς το παρων(1-2χρονια) μενουμε ς3!!!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και εγώ παρότι κάτοχος S4, στο σπίτι χρησιμοποιώ συνέχεια το S3 και δεν το σκέφτομαι καθόλου να το πουλήσω, δεν αξίζει! Το grip του πολύ καλύτερο από S4 και όσο και αν ακούγεται κουλό και οι φωτογραφίες του, ειδικά σε one handed use! Όπως επίσης και ο μαμά browser που στο S4 αντί να πάνε ένα βήμα εμπρός, πήγαν ένα πίσω! Edited by Ancient_Flame
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παντος ρε παιδια στα 240 ευρω που εχει παει πιστευω οτι ψιλοτσιμπιμενο ειναι για την σημερινη εποχη...με 60 σχεδον ευρω παραπανω περνεις το νοτε 3 νεο..
Link to comment
Share on other sites

Παντος ρε παιδια στα 240 ευρω που εχει παει πιστευω οτι ψιλοτσιμπιμενο ειναι για την σημερινη εποχη...με 60 σχεδον ευρω παραπανω περνεις το νοτε 3 νεο..

 

Εδώ με 50 ευρώ παραπάνω παίρνεις nexus 5 τι λέμε τώρα...πλέον έχει χαθεί το value for money του.200 και κάτω αξίζει μονάχα...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ με 50 ευρώ παραπάνω παίρνεις nexus 5 τι λέμε τώρα...πλέον έχει χαθεί το value for money του.200 και κάτω αξίζει μονάχα...

 

Συμφωνω,εκει κοντα στα 200 αντε 210 καλα θα ηταν...

Edited by psiliammos
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω,εκει κοντα στα 200 αντε 210 καλα θα ηταν...

 

Ναι παιδια.πολυ σωστα.πλεον ειναι πολυ ακριβο.με αυτα τα λεφτα παιρνεις ενα πολυ καλο μεταχειρισμενο s4.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

ενα τηλεφωνο που ειχε τον τιτλο numper1 χανει τιμη μεχρι ενα οριο,μετα απλως αποσυρεται απο την ιδια την κατασκευαστρια,νομιζω, γιατι με την λογικη παλαιωτητας μετα απο ενα χρονο ακομα θα το δινουν δωρεαν:p
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ενα τηλεφωνο που ειχε τον τιτλο numper1 χανει τιμη μεχρι ενα οριο,μετα απλως αποσυρεται απο την ιδια την κατασκευαστρια,νομιζω, γιατι με την λογικη παλαιωτητας μετα απο ενα χρονο ακομα θα το δινουν δωρεαν:p

 

Ας το αποσυρουν λοιπον γιατι με αυτη την τιμη απλα δεν ειναι ανταγωνιστικο...με 50 ευρω παραπανω περνεις το lg g2 και το neo nοte 3..εγω αν διεθετα 240 για κινητο θα εδινα και αλλα 50 ευρω σιγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Ας το αποσυρουν λοιπον γιατι με αυτη την τιμη απλα δεν ειναι ανταγωνιστικο...με 50 ευρω παραπανω περνεις το lg g2 και το neo nοte 3..εγω αν διεθετα 240 για κινητο θα εδινα και αλλα 50 ευρω σιγουρα...

 

παρα πολυ σωστο..!!!

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

...ναι αλλα με 220 παιρνεις ς3 που πριν ενα χρονο πολλοι απο εμας μονο στον υπνο μας.:X

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ας το αποσυρουν λοιπον γιατι με αυτη την τιμη απλα δεν ειναι ανταγωνιστικο...με 50 ευρω παραπανω περνεις το lg g2 και το neo nοte 3..εγω αν διεθετα 240 για κινητο θα εδινα και αλλα 50 ευρω σιγουρα...

 

για το νοτε ενταξει αλλα για lg2...χωρις μνημη,!!!!edit..μολις ειδα στο σκρουτζ 238 το φθηνοτερο,,,πουλαει ακομα!!!

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

είνια να απορείς πάντως,όταν το πάσχα είχε 203 ευρώ...

το πασχα ειχαν φορτωθει ολοι με ς3 γιατι ειναι ακομα εμπορικο.τωρα ανεβηκε λογω ελειψης.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το πασχα ειχαν φορτωθει ολοι με ς3 γιατι ειναι ακομα εμπορικο.τωρα ανεβηκε λογω ελειψης.

 

Ναι,φοβερή έλλειψη.όλοι σε στοκ έχουν ακόμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τυχαίνει να τα κοιτάω το Πάσχα είχε φτάσει 210€ και το S4 310€ ενώ τώρα βλέπουμε μια αύξηση.
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει..210 ευρω ειναι λογικη τιμη για σημερα..οχι ομως και 240...

Με αυτην την τιμη εγω θα σταματησω να ασχολουμαι με το συγκεκριμενο..Αφηστε που για ιουνιο του 2014 οι 4.8 ιντσες αρχιζουν και μου φαινονται λιγες....

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου φαίνοναι ακόμα πολλές ενώ το έχω πάνω από 1 χρόνο (το 4g) . Σίγουρα τα νέα S5 δεν με συγκινούν αφού μοιάζουν περισσότερο με NOTE παρά με galaxy και μάλλον η επόμενη συσκευη μου θα είναι πάλι BlackBerry. Μέχρι τότε, νομίζω πως υπάρχει σε κάποια site με 215 ευρώ και θεωρώ πως είναι καλή η τιμή
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει..210 ευρω ειναι λογικη τιμη για σημερα..οχι ομως και 240...

Με αυτην την τιμη εγω θα σταματησω να ασχολουμαι με το συγκεκριμενο..Αφηστε που για ιουνιο του 2014 οι 4.8 ιντσες αρχιζουν και μου φαινονται λιγες....

 

Συμφωνω.κοιτα το lg g2.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το s3 me to 1.5 γιγα ραμ τι λετε να λεει??

αν εννοεις το ι9305 lte,καλο,λενε θα παρει αναβαθμηση,αλλα δεν εχει ραδιοφωνο αν σε ενδιαφερει.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις το ι9305 lte,καλο,λενε θα παρει αναβαθμηση,αλλα δεν εχει ραδιοφωνο αν σε ενδιαφερει.

 

1,5GB RAM έχει το s3 neo.Το Ι9305 έχει 2 GB RAM.

Link to comment
Share on other sites

ποσα ς3 βγηκαν τελικα...

 

1. Ι9300 1gb RAM

2. I9305 lte 2 GB RAM

3. S3 mini

4. S3 neo 1.5gb RAM

5. S3 mini value edition αν θυμάμαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...