Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα, επειδη και εγω ψηνομαι να το παρω, και επειδη δεν σκοπευω να δωσω 2 κατοσταρικα παραπανω για να ειναι ελληνικής αντιπροσωπειας, μπορειτε να μου προτεινεται καποιο μαγαζι με τιμη το πολυ στα 480 οπου θα εχω το κεφαλι μου ησυχο? εχω το ebw διπλα μου, οπου εχω παρει αρκετα πραγματακια, αλλα διαβασα κατι μπηχτες πιο πανω...

 

Τους παίρνεις τηλέφωνο αν έχουν ετοιμοπαράδοτο.

Πας από εκεί, τσεκάρεις την συσκευασία ότι είναι καλά σφραγισμένη και ότι είναι ευρωπαϊκό (εκτός Βρετανίας) και είσαι Οκ.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ από το birdphone είμαι πολύ ικανοποιημένος .μου ήρθε μπαμ μπαμ στην καλύτερη τιμή.πουτους πήρα τηλ για τον φορτιστή που δεν ξέρω γω αν τον άλλαξαν αυτοι η άλλος η ήταν έτσι μου έστειλαν χωρίς χρεώσει καινούριο γνήσιο σπαστο όπως λένε τα παιδιά ότι είναι ο κανονικός στα 1A.χωρίς να μου ζητήσουν και τον άλλον πίσω .:)στο παρελθόν

Που αγόραζα από τα "καλά ελληνικα μαγαζια "σε ανάλογες καταστάσεις έπρεπε να φωνάξω και να με καθυστερούν χωρίς λόγο για να μου κάνουν κάτι αντιστηχο.

Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μην το ψάχνεις,το κινητό σου ειναι ανοιγμενο,και η σφραγίδα τις Samsung τρώει μπανάνες ντολε :lol: Το συγκεκριμένο μαγαζί τα δινει ανοιγμένα,με μικρότερο φορτιστή σε Α από τον κανονικό,και ειναι Αγγλικα.Προς το παρών τουλάχιστον...

 

Χωρίς να έχω καμία σχέση με το birdphone και ούτε φυσικά να θέλω να τους υποστηρίξω, οφείλω να αναφέρω ότι στη δική μου περίπτωση πριν 2 μήνες, μου απέστειλαν κανονικά σφραγισμένη γερμανική συσκευή, με το γνήσιο αυτοκόλλητο και κανονικό φορτιστή (λογικό αφού δεν ήταν αγγλικό) και απλά το κουτί ήταν πιασμένο σε ζελατίνα με ένα manual στα ελληνικά. Ίσως έχει να κάνει με συγκεκριμένη παρτίδα όπως ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω καμία σχέση με το birdphone και ούτε φυσικά να θέλω να τους υποστηρίξω, οφείλω να αναφέρω ότι στη δική μου περίπτωση πριν 2 μήνες, μου απέστειλαν κανονικά σφραγισμένη γερμανική συσκευή, με το γνήσιο αυτοκόλλητο και κανονικό φορτιστή (λογικό αφού δεν ήταν αγγλικό) και απλά το κουτί ήταν πιασμένο σε ζελατίνα με ένα manual στα ελληνικά. Ίσως έχει να κάνει με συγκεκριμένη παρτίδα όπως ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω.

 

Μα δεν ειχαν εμφανιστεί παράπονα /προβλήματα για το συγκεκριμένο μαγαζί. Τώρα και κάποιες παρτίδες εχει παρουσιαστεί αυτο το θέμα ,και καλα θα κάνουν να το κοιτάξουν .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειχαν εμφανιστεί παράπονα /προβλήματα για το συγκεκριμένο μαγαζί. Τώρα και κάποιες παρτίδες εχει παρουσιαστεί αυτο το θέμα ,και καλα θα κάνουν να το κοιτάξουν .

 

Αναφέρομαι στη συζήτηση που έχει ανοίξει στις τελευταίες σελίδες σχετικά με το συγκεκριμένο κατάστημα. Θεώρησα σωστό να παραθέσω την εμπειρία μου.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στη συζήτηση που έχει ανοίξει στις τελευταίες σελίδες σχετικά με το συγκεκριμένο κατάστημα. Θεώρησα σωστό να παραθέσω την εμπειρία μου.

 

Φυσικα ! και πολύ καλά έκανες ,δεν έκανα το post για να κρίνω/σχολιάσω την εμπειρία σου .

Και αν βγήκε έτσι λάθος μου .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βεβαία τους έστειλα απο χθες το πρωί mail και τους ρωτούσα κάποια πραγματα για το μαύρο που έχουν και απάντηση δεν έχω πάρει ακόμα .

Κι εγώ έστειλα email σε πολλά μαγαζιά για τη χώρα προέλευσης, αν είναι unbranded και είναι εργοστασιακά σφραγισμένο και τα πιο πολλά κάνανε την πάπια. Όταν πρόκειται για ηλεκτρονική παραγγελία κάτι τέτοιο προκαλεί αρνητική εντύπωση.Επειδή είμαι επαρχία και δεν έχω τη δυνατότητα ελέγχου της συσκευασίας, λέω να προτιμήσω τη σιγουριά του amazon.de (495 ευρώ).

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έστειλα email σε πολλά μαγαζιά για τη χώρα προέλευσης, αν είναι unbranded και είναι εργοστασιακά σφραγισμένο και τα πιο πολλά κάνανε την πάπια. Όταν πρόκειται για ηλεκτρονική παραγγελία κάτι τέτοιο προκαλεί αρνητική εντύπωση.Επειδή είμαι επαρχία και δεν έχω τη δυνατότητα ελέγχου της συσκευασίας, λέω να προτιμήσω τη σιγουριά του amazon.de (495 ευρώ).

 

Αυτα ακριβώς ρώτησα και εγώ για το μαύρο που έχουν (μάλλον είχαν). Και όπως σωστά είπες επειδή είμαι και εγω επαρχία δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω ή μάλλον δεν μπορώ την ταλαιπωρία που θα υποστώ αν μου έρθει με προβλήματα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μαύρο βρήκε κανείς σας σε κάποιο κατάστημα ή πήρε απάντηση για πιθανή παραλαβή,να ξέρουμε αν θα περιμένουμε ή όχι?
Φιλικά Βασίλης...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα για εμας που ειμαστε απο επαρχια και δεν θελουμε να δωσουμε τα 660 πιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να σιγουρευτουμε οτι δεν θα μας στειλουν συσκευασια που εχει ανοιχτει?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μαύρο βρήκε κανείς σας σε κάποιο κατάστημα ή πήρε απάντηση για πιθανή παραλαβή,να ξέρουμε αν θα περιμένουμε ή όχι?

Εδω http://www.ebw.gr/el/product/45374/Samsung-Galaxy-S3-%28S-III%29-I9300-16GB-Sapphire-Black-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Smartphone-%CE%9A%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1-8-MP-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7-720-x-1280-pixels-4-8-inches-3G-G αλλά δεν ξέρουν ακριβή ημερομηνία παραλαβής

Και εδώ http://www.expansys.com/samsung-galaxy-s-iii-16gb-black-238563/?siteID=TnL5HPStwNw-jeosILevpkhYAXeIH9cw9w&ito=LKSTnL5HPStwNw

http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach-hersteller/samsung/639561/?c=41346

Το ψάχνω μήπως βρω και κάπου αλλού .

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω καμία σχέση με το birdphone και ούτε φυσικά να θέλω να τους υποστηρίξω, οφείλω να αναφέρω ότι στη δική μου περίπτωση πριν 2 μήνες, μου απέστειλαν κανονικά σφραγισμένη γερμανική συσκευή, με το γνήσιο αυτοκόλλητο και κανονικό φορτιστή (λογικό αφού δεν ήταν αγγλικό) και απλά το κουτί ήταν πιασμένο σε ζελατίνα με ένα manual στα ελληνικά. Ίσως έχει να κάνει με συγκεκριμένη παρτίδα όπως ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω.

 

Κι εμένα έτσι ακριβώς. Κανένα πρόβλημα απ' το συγκεκριμένο μαγαζί.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/rjvr10irizbmeyp/%23%23%23DSC02575.jpg

https://www.dropbox.com/s/quwfm6td3yeseck/%23%23%23DSC02576.jpg

 

Το αγόρασα από birdphone.gr στις 25/10, φαίνεται ξεκάθαρα πως έχει ανοιχτεί η συσκευασία αν και τους το είχα επισημάνει πως τη θέλω σφραγισμένη (είμαι από Θεσ/νικη).

Δυστυχώς κοροϊδεύουν τον κόσμο γιατί με είχαν διαβεβαιώσει πως θα είναι ακριβώς όπως την ζήτησα στην τηλεφωνική μας συνομιλία.

Άψογο κατά τα άλλα το κινητό, με φορτιστή 1Α κανονικά.

Γαλλικό νομίζω γιατί στο άνοιγμα στις συσκευής μου πρότεινε την Γαλλική γλώσσα.

 

Το κράτησα τελικά, αν και δεν θα έπρεπε, γιατί βαρέθηκα την διαδικασία της επιστροφής και η συσκευή ήταν μια χαρά. Τους πηρά πρώτα τηλέφωνο για να δω τι θα μου πουν. Δεν ήξεραν πώς να δικαιολογηθούν γιατί ήμουν ξεκάθαρος στην παραγγελία. Πρότειναν να μου επιστέψουν τα χρήματα κατευθείαν χωρίς να τους το ζητήσω.

Link to comment
Share on other sites

Αφού συνεχίζεται να ψωνίζετε από εκεί,μετά τα όσα που έχουν ακουστή εδώ για το συγκεκριμένο θέμα,μην παραπονιέστε!!Για εμένα απο την στιγμή που το συγκεκριμένο μαγαζί (και όχι μόνο αυτό..) φέρνει ότι βρει και από οπού βρει,δεν ειναι αξιόπιστο!Και όσοι λέτε καλά λογία,ειναι γιατί απλά,ήσασταν τυχεροί και πετύχατε στα καλά που έφερε,για να σας τύχαιναν όμως τα άλλα,να δω τι καλά λόγια θα λέγατε.

 

Κοστελο.Προτίμησε ενα δώσεις λίγα παραπάνω,παρά να αγοράσεις από τα φτηνότερα..Το δικό μου το αγόρασα από εδω,ειναι κοντά μου,γνώρισα και τον ιδιοκτήτη και είδα τι μαγαζί ειναι.Ειναι όμως ελληνικά και ειναι λιγάκι πιο ακριβά,50-60e αλλά δεν θα μπλεξεις.Και δεν θα έχεις να κάνεις με κανένα μαϊμού αντιπρόσωπο εάν γίνει κάτι.. γιατί τα ελληνικά θα στα αλλαξει η αντιπροσωπεία,και δεν θα περιμένεις από τον κάθε μαϊμού "αντιπρόσωπο" Ε πιστεύω ότι αυτό αξίζει τα 50-60ε...

 

http://www.extreme-mobile.gr/c.Kinita-Tilefona-Tablets.80970.html

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/rjvr10irizbmeyp/%23%23%23DSC02575.jpg

https://www.dropbox.com/s/quwfm6td3yeseck/%23%23%23DSC02576.jpg

 

Το αγόρασα από birdphone.gr στις 25/10, φαίνεται ξεκάθαρα πως έχει ανοιχτεί η συσκευασία αν και τους το είχα επισημάνει πως τη θέλω σφραγισμένη (είμαι από Θεσ/νικη).

Δυστυχώς κοροϊδεύουν τον κόσμο γιατί με είχαν διαβεβαιώσει πως θα είναι ακριβώς όπως την ζήτησα στην τηλεφωνική μας συνομιλία.

Άψογο κατά τα άλλα το κινητό, με φορτιστή 1Α κανονικά.

Γαλλικό νομίζω γιατί στο άνοιγμα στις συσκευής μου πρότεινε την Γαλλική γλώσσα.

 

Το κράτησα τελικά, αν και δεν θα έπρεπε, γιατί βαρέθηκα την διαδικασία της επιστροφής και η συσκευή ήταν μια χαρά. Τους πηρά πρώτα τηλέφωνο για να δω τι θα μου πουν. Δεν ήξεραν πώς να δικαιολογηθούν γιατί ήμουν ξεκάθαρος στην παραγγελία. Πρότειναν να μου επιστέψουν τα χρήματα κατευθείαν χωρίς να τους το ζητήσω.

 

χμ περιεργο αντε σε αγγλικο να εχει ανοιχτει λογο φορτιστή σε γαλλικο ομως γιατι?για να βγαλουν το γαλλικο εγχειρίδιο?ποιος ο λογος?:confused:

 

το αυτοκολλητο της samsung ηταν αυθεντικο?

Link to comment
Share on other sites

χμ περιεργο αντε σε αγγλικο να εχει ανοιχτει λογο φορτιστή σε γαλλικο ομως γιατι?για να βγαλουν το γαλλικο εγχειρίδιο?ποιος ο λογος?:confused:

 

το αυτοκολλητο της samsung ηταν αυθεντικο?

 

 

Από ότι φαίνεται το κινητό εχει ανοιχτή από την πλευρά του serial number....Και σίγουρα για κάποιο λόγο που μονό ύποπτος μπορεί να ειναι..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αφού συνεχίζεται να ψωνίζετε από εκεί,μετά τα όσα που έχουν ακουστή εδώ για το συγκεκριμένο θέμα,μην παραπονιέστε!!Για εμένα απο την στιγμή που το συγκεκριμένο μαγαζί (και όχι μόνο αυτό..) φέρνει ότι βρει και από οπού βρει,δεν ειναι αξιόπιστο!Και όσοι λέτε καλά λογία,ειναι γιατί απλά,ήσασταν τυχεροί και πετύχατε στα καλά που έφερε,για να σας τύχαιναν όμως τα άλλα,να δω τι καλά λόγια θα λέγατε.

 

Κοστελο.Προτίμησε ενα δώσεις λίγα παραπάνω,παρά να αγοράσεις από τα φτηνότερα..Το δικό μου το αγόρασα από εδω,ειναι κοντά μου,γνώρισα και τον ιδιοκτήτη και είδα τι μαγαζί ειναι.Ειναι όμως ελληνικά και ειναι λιγάκι πιο ακριβά,50-60e αλλά δεν θα μπλεξεις.Και δεν θα έχεις να κάνεις με κανένα μαϊμού αντιπρόσωπο εάν γίνει κάτι.. γιατί τα ελληνικά θα στα αλλαξει η αντιπροσωπεία,και δεν θα περιμένεις από τον κάθε μαϊμού "αντιπρόσωπο" Ε πιστεύω ότι αυτό αξίζει τα 50-60ε...

 

http://www.extreme-mobile.gr/c.Kinita-Tilefona-Tablets.80970.html

 

Σκεφτομουν να το παρω απο birdphone το ελληνικο μοντελο το οποιο και παλι ειναι 20 ευρω φθηνοτερο απο το συγκεκριμενο καταστημα που αναφερεις.. λες να εχει παλι πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δε σας καταλαβαινω... αφου απτο μπιρντφον εχετε αρκετα ατομα παραπονα.. γιατι δε κανετε ενα σχολιο κ με χαμηλη βαθμολογια? αααν ειναι οντως ετσι οπως τα λετε θελουν κ αυτοι το κραξιμο τους για να σοβαρευτουν περισσοτερο...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο με τη χαμηλη βαθμολογια, και γιατι συνεχιζετε ν αγοραζετε!! Τοσα μαγαζια εχει το σκρουτζ, εχετε κολησει σ ενα, για το οποιο αναφερονται αρνητικα πραγματα
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν να το παρω απο birdphone το ελληνικο μοντελο το οποιο και παλι ειναι 20 ευρω φθηνοτερο απο το συγκεκριμενο καταστημα που αναφερεις.. λες να εχει παλι πρόβλημα?

 

Εγω δεν θα αγόραζα απο εκει ούτε καρφίτσα...οσα άκουσα μου φτάνουν για να καταλάβω το πως λειτουργούν.Δικη σας η επιλογή, αλλά μετά μην έρχεστε εδω να παραπονεθείτε...

 

Μαργαριτα αν πω γιατί συνεχίζουν να αγοράζουν θα θυμώσουν :lol:

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα αγόραζα απο εκει ούτε καρφίτσα...οσα άκουσα μου φτάνουν για να καταλάβω το πως λειτουργούν.Δικη σας η επιλογή, αλλά μετά μην έρχεστε εδω να παραπονεθείτε...

 

Παρακάτω σας επισυνάπτω την αξιολόγηση μου προς το Birdphone στο Skroutz.gr, τα συμπεράσματα δικά σας!

 

Στις 15/10/2012 επικοινώνησα μe το συγκεκριμένο κατάστημα προκειμένου να αγοράσω ένα Samsung Galaxy S III 16GB Blue. Ζήτησα σφραγισμένο κουτί ευρωπαϊκής προέλευσης, αφού με διαβεβαίωσαν ότι όλες οι συσκευές τους πληρούν αυτές τις προδιαγραφές προχώρησα στην παραγγελία!

Την επόμενη ημέρα το είχα κιόλας στα χέρια μου, μια συσκευή με ταινίες ασφαλείας και ελληνικές οδηγίες χρήσης πιασμένες με ζελατίνα έξω από το κουτάκι της συσκευής! Ανοίγω την συσκευασία και διαπιστώνω ότι μέσα δεν υπήρχε ο εργοστασιακός usb φορτιστής της Samsung 1 A αλλά στην θέση του ο Samsung Travel ADAPTER 0,7 A με συνεχόμενο καλώδιο και υποδοχή micro usb για να ταιριάζει με την υποδοχή φόρτισης του κινητού! Να σημειώσω σε αυτό το σημείο ότι οι προδιαγραφές του φορτιστή που μου έστειλαν, όπως επίσης και τα χαρακτηριστικά του είναι ξεθωριασμένα λες και είναι μεταχειρισμένος! Μετά από ατελείωτες ώρες ψάξιμο στο διαδίκτυο διαπίστωσα ότι η συσκευή μου προοριζόταν για την Μεγάλη Βρετανία και λογικά θα είχε τον φορτιστή Αγγλικού τύπου, συμπεραίνοντας πως η συσκευασία του κινητού μου είχε ανοιχτεί και πως είχαν αντικαταστήσει τον φορτιστή με αυτόν που σας προανέφερα! Σε επικοινωνία μου με το κατάστημα την επόμενη ημέρα υποστήριξαν πως τις συσκευασίες τις ανοίγουν οι προμηθευτές τους και όχι αυτοί και πως ο Φορτιστής αφού είναι λιγότερα αμπερώρια δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!

Συμπερασματικά πλήρωσα 477 ευρώ για συσκευή που είχε ανοιχτεί και είχε αλλαχτεί ο φορτιστής της με έναν φτηνό after market φορτιστή.... Ελπίζω αν το συγκεκριμένο κατάστημα θέλει να είναι αξιόπιστο να αναγνωρίσει το λάθος του και να μου αντικαταστήσει τον φορτιστεί με τον γνήσιο!

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ S3, ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 453Ε ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΕΡΒΙΣ,ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ Κ.Τ.Λ
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ S3, ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 453Ε ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΕΡΒΙΣ,ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ Κ.Τ.Λ

 

Πρώτα φίλε τρόπους αποστολής και πληρωμής ( αν είναι με κατάθεση σε τράπεζα και τέτοια μην δεχτείς, το καλύτερο είναι αντικαταβολή ή paypal) και να τους ρωτήσεις αν πάνω στην απόδειξη θα αναγράφεται το imei number.

Αν αναγράφεται πάνω στην απόδειξη τότε σε καλύπτει η διεθνείς εγγύηση της Samsung.

Να μην είναι ανοιχτή η συσκευασία , ρώτα τους και για ποια χώρα προορίζεται και αν καλύπτει την Ελληνική γλώσσα, η απλά να σου στείλουν το κωδικό μοντέλου και το γκουγκλάρεις εσύ αυτό.

Αν είναι όλα οκ και δεις ότι δεν πουλάνε παραμύθια το παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

χμ περιεργο αντε σε αγγλικο να εχει ανοιχτει λογο φορτιστή σε γαλλικο ομως γιατι?για να βγαλουν το γαλλικο εγχειρίδιο?ποιος ο λογος?:confused:

 

το αυτοκολλητο της samsung ηταν αυθεντικο?

 

Από ότι φαίνεται το κινητό εχει ανοιχτή από την πλευρά του serial number....Και σίγουρα για κάποιο λόγο που μονό ύποπτος μπορεί να ειναι..

 

Ποιό αυτοκόλλητο samsung? Η συσκευασία ήταν όπως την βλέπεις στις φώτο, κανένα αυτοκόλλητο, μόνο οι άσπρες ετικέτες αριστερά και δεξιά που ήταν παραβιασμένες και οι δυο.

Edited by kroumel
Link to comment
Share on other sites

Ποιό αυτοκόλλητο samsung? Η συσκευασία ήταν όπως την βλέπεις στις φώτο, κανένα αυτοκόλλητο, μόνο οι άσπρες ετικέτες αριστερά και δεξιά που ήταν παραβιασμένες και οι δυο.

 

Α καλά.... Είσαι σίγουρος οτι ήταν καινούριο?Γιατι μου βρωμάει οτι ίσως κάποιος απο το κατάστημα να έκανε καμιά αλλαγη με κανένα δικό του για κάποιο λόγο...η παιζει να ειναι και refubrished.. Αλλά να δω πότε θα το πάρετε χαμπάρι να μην ξανά αγοράσετε από αυτό το κατάστημα,γιατι βλέπω μετα λύπης μου οτι το πάθημα αρκετών δεν γινετε μάθημα σε κανένα απο εδώ μέσα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...