Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε οκ τότε.

Όταν το πήρα εγώ έκανε 610 (με μεταφορικά) από το Amazon.de και 670-90 από Ελλάδα.

 

Αγόρασε το cerberus και κλείδωσε εφαρμογές με το perfect app locker για να μην κλάψεις και αυτό το κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι πάρα πολύ καλοί του birdphone ένα χρόνο τώρα που έχω πάρει κι εγώ αλλά κι ένας γνωστός μου (καλά αυτός πήρε ότι έχει βγει από όλες τις εταιρίες σε ναυαρχίδα) και είναι πραγματικά επαγγελματιες. Ότι λένε ισχύει και δεν σε έχουν "θα το είχα σήμερα αλλά πέθανε ο αδερφός του ξαδέρφου του μπατζανακη του οδηγού του φορτηγού και δεν παρελαβα" :D
Link to comment
Share on other sites

το ποιο φθηνο ελληνικο τωρα ειναι το kaizershop με 550?Γιατι η χαμηλοτερη τιμη ξεκιναει σημερα που κοιταξα 516.80 απλα δεν γραφουν ποια ειναι GR
Link to comment
Share on other sites

το ποιο φθηνο ελληνικο τωρα ειναι το kaizershop με 550?Γιατι η χαμηλοτερη τιμη ξεκιναει σημερα που κοιταξα 516.80 απλα δεν γραφουν ποια ειναι GR

 

Και στο extreme -mobile που κοίταξα τωρα τοσο το έχει (Ελληνικο )

Αυτά που έχουν 516 δεν ειναι Ελληνικά , λίγη σημασία εχει βέβαια απο την στιγμή που δεν ειναι branded .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξεκοληστε απο την εποχη qtec και μετεπειτα htc που σωνει και καλα δεν αναγνωριζαν στην εγγυηση τα ευρωπαικης ενωσης κινητα...στο 2012 ζουμε ολα τα προιντα που προοριζονται για οποιαδηποτε χωρα ευρωπαικης ενωσης καλυπτονται απο 2 ΧΡΟΝΙΑ εγγυηση πανευρωπαικης καλυψης..και δευτερον τα ελληνικα παιρνουν τις αναβαθμισεις τ ε λ ε υ τ α ι α....
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξεκοληστε απο την εποχη qtec και μετεπειτα htc που σωνει και καλα δεν αναγνωριζαν στην εγγυηση τα ευρωπαικης ενωσης κινητα...στο 2012 ζουμε ολα τα προιντα που προοριζονται για οποιαδηποτε χωρα ευρωπαικης ενωσης καλυπτονται απο 2 ΧΡΟΝΙΑ εγγυηση πανευρωπαικης καλυψης..και δευτερον τα ελληνικα παιρνουν τις αναβαθμισεις τ ε λ ε υ τ α ι α....

 

Πεστα χρυσοστομε γιατι με αυτα που διαβαζω θα τρελαθω.Σε λιγο θα ζητανε και χωρα παραγωγης Ελλαδα.Ημαρτον

 

σημ. αυτο το "να ειναι ελληνικο" παιζει πολυ τελευταια.Πολυ θα ηθελα να μαθω ποιος εχει βγαλει αυτη τη μουφα για καλυψη service-να υπαρχει η εγγυηση στα ελληνικα.Εχει νοημα ισως μονο αν καποιος το αγορασει εντος των 7 ημερων απο την αρχικη ημερομηνια αγορας(doa)

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό εδώ είναι αξιόπιστο; Το ξέρει κανείς; Θέλει ενας φίλος να πάρει το S3 αλλά πρώτη φορά το βλέπω το site

 

http://prepaid.congstar.de/product_info.php?refID=3009&products_id=579&attrib_1=1083

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό εδώ είναι αξιόπιστο; Το ξέρει κανείς; Θέλει ενας φίλος να πάρει το S3 αλλά πρώτη φορά το βλέπω το site

 

http://prepaid.congstar.de/product_info.php?refID=3009&products_id=579&attrib_1=1083

 

Αξιόπιστο είναι, δες εδώ. Δεν στέλνει ελλάδα όμως.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

νέος στο φόρουμ και υποψήφιος κάτοχος του S3....γνωρίζουμε πότε θα είναι διαθέσιμο το κινητό στο χρώμα sapphire black??? είναι πολύ όμορφο από όσο μπορεί κανείς να διακρίνει στις εικόνες που κυκλοφορούν....
Link to comment
Share on other sites

νέος στο φόρουμ και υποψήφιος κάτοχος του S3....γνωρίζουμε πότε θα είναι διαθέσιμο το κινητό στο χρώμα sapphire black??? είναι πολύ όμορφο από όσο μπορεί κανείς να διακρίνει στις εικόνες που κυκλοφορούν....

 

Πουθενά δεν είναι διαθέσιμο ακόμα. Δεν το βλέπω πριν τα χριστούγεννα.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξεκοληστε απο την εποχη qtec και μετεπειτα htc που σωνει και καλα δεν αναγνωριζαν στην εγγυηση τα ευρωπαικης ενωσης κινητα...στο 2012 ζουμε ολα τα προιντα που προοριζονται για οποιαδηποτε χωρα ευρωπαικης ενωσης καλυπτονται απο 2 ΧΡΟΝΙΑ εγγυηση πανευρωπαικης καλυψης..και δευτερον τα ελληνικα παιρνουν τις αναβαθμισεις τ ε λ ε υ τ α ι α....

 

Πεστα χρυσοστομε γιατι με αυτα που διαβαζω θα τρελαθω.Σε λιγο θα ζητανε και χωρα παραγωγης Ελλαδα.Ημαρτον

 

σημ. αυτο το "να ειναι ελληνικο" παιζει πολυ τελευταια.Πολυ θα ηθελα να μαθω ποιος εχει βγαλει αυτη τη μουφα για καλυψη service-να υπαρχει η εγγυηση στα ελληνικα.Εχει νοημα ισως μονο αν καποιος το αγορασει εντος των 7 ημερων απο την αρχικη ημερομηνια αγορας(doa)

 

Σας κουοταρα και τους δυο,για τον λογο οτι νοοντας ελληνικο εννοω οχι μπραντιντ. επισης καπου ειχα διαβασει παλιοτερα σε αυτο το φορουμ οτι εκπεμπει σωστοτερα ο δεκτης του κινητου οντως ρυθμισμενο για ελλαδα και οχι για αγγλια πχ. (στο γαλαξια 1 αναφεροταν τοτε.) οσο για τις ρομ μπορεις οποιαδηποτε στιγμη να την αλλαξεις εφοσον την βαρεθηκες/δεν σαρεσει/εχει βγει καινουρια,και αν θες να επανελθεις στην εγγυηση να βαλεις την επισημη. :)

Link to comment
Share on other sites

Σας κουοταρα και τους δυο,για τον λογο οτι νοοντας ελληνικο εννοω οχι μπραντιντ. επισης καπου ειχα διαβασει παλιοτερα σε αυτο το φορουμ οτι εκπεμπει σωστοτερα ο δεκτης του κινητου οντως ρυθμισμενο για ελλαδα και οχι για αγγλια πχ. (στο γαλαξια 1 αναφεροταν τοτε.) οσο για τις ρομ μπορεις οποιαδηποτε στιγμη να την αλλαξεις εφοσον την βαρεθηκες/δεν σαρεσει/εχει βγει καινουρια,και αν θες να επανελθεις στην εγγυηση να βαλεις την επισημη. :)

 

Καλα αυτο με το δεκτη δεν παιζει με τιποτα(δεν ξερω αν παλια ειχε σημασια,που και παλι ψιλομπαρουφα ακουγεται.Ειχα το galaxy s απο γερμανια και δεν ειχα καποιο θεμα).

Και το ξαναλεω,επειδη πηρα τη samsung και τη ρωτησα για αυτο το θεμα οταν τους ειπα αν εχει σημασια αν το τηλεφωνο ειναι "ελληνικο" ο υπαλληλος με ρωτησε "τι εννοειται ελληνικο; με την αποδειξη αγορας θα πατε στο service και αν εχει καποιο θεμα θα σας το επισκευασουν".Μαλιστα επεμεινα και τους εδωσα το imei για να μου πουν αν καλυπτετε (συγκεκριμενα για το s3) και η απαντηση ηταν "με την αποδειξη αγορας βεβαιως"

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες,

σκευτομαι να παρω τον γαλαξια, υπαρχει λογος συμαντικος να προτιμησω πχ το πλ..ο με 100+ euro απο το expanys???

ελλινικο πληκτρολογιο κτλ???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες,

σκευτομαι να παρω τον γαλαξια, υπαρχει λογος συμαντικος να προτιμησω πχ το πλ..ο με 100+ euro απο το expanys???

ελλινικο πληκτρολογιο κτλ???

 

Κανένας λόγος απολύτως! Από expansys είσαι μια χαρά και καλυπτεσαι με εγγύηση για 2 χρόνια.. Πληκτρολόγιο, ελληνικά, είναι όλα εκεί μην αγχώνεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

έχω επιδότηση από wind αλλά δεν έχουν το λευκό..

 

υπάρχει άλλο κατάστημα που να συνεργάζεται με wind και να μπορώ να εξαργυρώσω την επιδότηση μήπως και βρω το λευκό??

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

έχω επιδότηση από wind αλλά δεν έχουν το λευκό..

 

υπάρχει άλλο κατάστημα που να συνεργάζεται με wind και να μπορώ να εξαργυρώσω την επιδότηση μήπως και βρω το λευκό??

 

Δέν ξέρω τι σου είπαν στο κατάστημα που πήγες αλλά εγώ το λευκό το πήρα κανονικότατα με επιδότηση από Wind. Μάλλον θέλουν να σου σπρώξουν το μπλέ λόγω στοκ. Αν επιμένουν απευθύνσου σε αλλο καταστημα...

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

1. Στον εναμιση μηνα που το ειχα δεν αντιμετωπισα κανενα τετοιο προβλημα. Μπορεις να πας σε ενα μαγαζι και να κρινεις μονο σου αν τα πλαστικα του σε ικανοποιουν

2.Ναι .Ολα ειναι θεμα συνηθειας.Μετα θα εχεις θεμα να πας σε μικροτερη οθονη

3.Τα ακουστικα του iphone ειναι καλυτερα (για τα δικα μου αυτια) και ακομα αυτα χρησιμοποιω

4.Εγω παντα βαζω.

5.Οχι

6.Οχι

7. 2 χρονια

8.Δεν γνωριζω.Εγω ειχα το μπλε.

9. 700 ευρω δεν κανει.Ψαξε το λιγο.Το amazon.de νομιζω το πουλαει 489 ευρω. Νομιζω οτι 3 χρονια θα στα βγαλει

10. Η stock rom ειναι αρκετα καλη.Θελει καποιες βελτιωσεις αλλα οχι restart-κωλυματα)

 

489 ευρώ :blink::blink::blink::blink:

Το θέλω, από πού κάποιο λινκ; είναι παραεισαγωγής; εγγύηση έχει;

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

489 ευρώ :blink::blink::blink::blink:

Το θέλω, από πού κάποιο λινκ; είναι παραεισαγωγής; εγγύηση έχει;

 

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/b22d21f232234984bbfb5c03befcac49/productinfo.aspx

510 με μεταφορικα

 

αν το κινητο προοριζεται για ευρωπαικη εννωση εχει κανονικα 2 χρονια εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/b22d21f232234984bbfb5c03befcac49/productinfo.aspx

510 με μεταφορικα

 

αν το κινητο προοριζεται για ευρωπαικη εννωση εχει κανονικα 2 χρονια εγγυηση

 

και γω απο εκει πηρα πολυ ευχαριστημενος .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

489 ευρώ :blink::blink::blink::blink:

Το θέλω, από πού κάποιο λινκ; είναι παραεισαγωγής; εγγύηση έχει;

 

http://www.amazon.de/Samsung-Smartphone-Super-AMOLED-Touchscreen-Megapixel-metallic-blue/dp/B007VCRRNS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1348659474&sr=8-1

EUR 489,00

 

Καθόλου παραεισαγωγης. Και η εγγυηση του ισχυει κανονικοτατα.Πιστευεις οτι ολοκληρο amazon.de θα εφερνε παραεισαγωγης?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

και γω απο εκει πηρα πολυ ευχαριστημενος .

 

Σου το έστειλαν Καβάλα; Ήταν σφραγισμένο το κουτί; Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το πάρω, μιλάμε για 170 ευρώ διαφορά....

Αν είναι ελαττωματικό αυτό που παρέλαβες????? έχουν DOA?

έχει ελληνικό φορτιστή για το ρεύμα;;;;;;

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

Σου το έστειλαν Καβάλα; Ήταν σφραγισμένο το κουτί; Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το πάρω, μιλάμε για 170 ευρώ διαφορά....

Αν είναι ελαττωματικό αυτό που παρέλαβες????? έχουν DOA?

έχει ελληνικό φορτιστή για το ρεύμα;;;;;;

 

Φίλε οι ερωτήσεις σου φαντάζουν αστείες σε μας που τα τελευταία χρόνια ψωνίζουμε αποκλειστικά από amazon/expansys/skroutzoμάγαζα για να αποφύγουμε τους ληστές (aka ΤΡΙΔΥΚΤΙΟ με τις ψευτοεπιδοτήσεις τους).

 

Φυσικά και έχουν DOA, φυσικά και είναι σφραγισμένο..και φυσικά και έχει 2 χρόνια πανευρωπαϊκή εγγύηση!

 

Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε οι ερωτήσεις σου φαντάζουν αστείες σε μας που τα τελευταία χρόνια ψωνίζουμε αποκλειστικά από amazon/expansys/skroutzoμάγαζα για να αποφύγουμε τους ληστές (aka ΤΡΙΔΥΚΤΙΟ με τις ψευτοεπιδοτήσεις τους).

 

Φυσικά και έχουν DOA, φυσικά και είναι σφραγισμένο..και φυσικά και έχει 2 χρόνια πανευρωπαϊκή εγγύηση!

 

Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση.

 

Ξέχασες το φορτιστή που φυσικά είναι ο ίδιος... :p

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.de/Samsung-Smartphone-Super-AMOLED-Touchscreen-Megapixel-metallic-blue/dp/B007VCRRNS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1348659474&sr=8-1

EUR 489,00

 

Καθόλου παραεισαγωγης. Και η εγγυηση του ισχυει κανονικοτατα.Πιστευεις οτι ολοκληρο amazon.de θα εφερνε παραεισαγωγης?

 

μην ξεχνας και τα 25€ που ειναι τα μεταφορικα για το amazon.de

απο εκει ειχα παρει το δικο μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...