Jump to content

Αξεσουάρ S3 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια θα ηθελα να ρωτήσω απο που μπορώ να αγοράσω γνήσιο φορτιστή για το s3 γιατί μου χάλασε πηγα αγόρασα ενα μουφα κ φορτίζει σε 10 ωρες το κινητό.γιατι απο οτι κατάλαβα κυκλοφορουνε πολυ άσχετη πωλητές κ δ θα κάτσω να ασχοληθώ. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

αυτή είναι clear από ότι βλέπω..ευχαριστώ πολύ απλά έψαχνα για κάτι πιο φτηνό!

από ότι κατάλαβα matte και ευκρίνεια οθόνης δεν πάνε μαζί..

Link to comment
Share on other sites

τοποθέτησα matte screen protector και ενώ μου αρέσει η αίσθηση στο χέρι δεν μου αρέσει που αλλοιώνει πολύ την οθόνη του τηλεφώνου.

υπάρχει μήπως κάποιο screen protector που να μην αλλοιώνει τόσο την εικόνα και να είναι matte?

αν όχι έχετε να προτείνετε κάποιο clear? ευχαριστώ

 

http://hurtownia.partnerte...10820/id/30158

 

Έχω μείνει άφωνος με την απόδοση της . Οι δακτυλιές των χεριών μου δεν φαίνονται , και αν μετά από μερικές μέρες χρήσης κάτι φανεί απομακρύνεται πολύ εύκολα με ένα πανάκι .

Είναι ματ , anti glare , δεν κάνει φουσκάλες ,δεν έχει χαράξει έδω και τέσσερις μήνες που την έχω στην κατοχή μου, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Θα την ήθελα 2-3 χιλιοστά μεγαλύτερη στο πλάτος είναι όριακά ώστε να θέλει ακρίβεια στην τοποθέτηση της .

Edited by bilste1965
Link to comment
Share on other sites

http://hurtownia.partnerte...10820/id/30158

 

Έχω μείνει άφωνος με την απόδοση της . Οι δακτυλιές των χεριών μου δεν φαίνονται , και αν μετά από μερικές μέρες χρήσης κάτι φανεί απομακρύνεται πολύ εύκολα με ένα πανάκι .

Είναι ματ , anti glare , δεν κάνει φουσκάλες ,δεν έχει χαράξει έδω και τέσσερις μήνες που την έχω στην κατοχή μου, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Θα την ήθελα 2-3 χιλιοστά μεγαλύτερη στο πλάτος είναι όριακά ώστε να θέλει ακρίβεια στην τοποθέτηση της .

 

σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. το λινκ δεν λειτουργεί.αν μπορείς να μου την περιγράψεις ή αν έχεις κάποιο άλλο λινκ θα με βοηθούσες ιδιαίτερα. βρήκα και στο ebay μία anti-glare hd clear και είπα να την δοκιμάσω.

 

http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=190826953302

Edited by pananton
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα αυτη

http://www.ebay.com/itm/121004924911?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

και για κακη μου τυχη δεν προσεξα οτι ειναι "glossy" και οπως καταλαβαινετε η πλατη της ειναι γεματη στρασακια! χαχαχα :(

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα αυτη

http://www.ebay.com/itm/121004924911?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

και για κακη μου τυχη δεν προσεξα οτι ειναι "glossy" και οπως καταλαβαινετε η πλατη της ειναι γεματη στρασακια! χαχαχα :(

 

Ότι δίνεις παίρνεις!!:rolleyes:

-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πάρει καμιά από αυτές τις θήκες της otterbox: http://www.otterbox.com/samsung-galaxy-s3-cases/samsung-galaxy-s3-cases,default,sc.html

Με ενδιαφέρει η defender, ξέρει κανείς αν είναι πολύ ογκώδης;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πάρει καμιά από αυτές τις θήκες της otterbox: http://www.otterbox.com/samsung-galaxy-s3-cases/samsung-galaxy-s3-cases,default,sc.html

Με ενδιαφέρει η defender, ξέρει κανείς αν είναι πολύ ογκώδης;

Έχω πάρει πολλές Otterbox και για Note και για S3.

Αυτό που έχω να πω είναι ότι η defender με δυσκόλεψε πολύ στην αποσυναρμολόγηση και από όσο έψαξα δυσκολεύει τους πάντες.

Έψαχνα σε forum πως θα την αποσυναρμολογήσω ώστε να μη μου σπάσουν τα κλιπς της μόνιμης ζελατίνας από το σώμα της θήκης.

Θα μου πεις και γιατί να την αποσυναρμολογήσω;

Γιατί πιάνει πολύ εύκολα σκόνη μεταξύ οθόνης και ζελατίνας.

Commuter έχω πια και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ξερεις κανεις καμια θηκη σιλικονης αλλα σκληρης σιλικονης,δηλ.τα πλαινα του τηλεφωνου να ειναι σφιχτα.Ξερετε,κατι σιλικονες ειναι πολυ μαλακες και μολις το ακουμπας,κυριως στο S3,βγαινει αμεσως απο το τηλεφωνο.Αυτες που λεω,δυσκολευει και λιγο να μπει το κινητο στη θηκη.Ειχα τετοια στο S2 και ηταν φοβερη,αλλα στο 3 δεν μπορω να βρω,αν μπορουν να βοηθησουν και 2 fotos που βαζω και αν καποιος εχει δοκιμασει κατι τετοιο ας βοηθησει,ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει πολλές Otterbox και για Note και για S3.

Αυτό που έχω να πω είναι ότι η defender με δυσκόλεψε πολύ στην αποσυναρμολόγηση και από όσο έψαξα δυσκολεύει τους πάντες.

Έψαχνα σε forum πως θα την αποσυναρμολογήσω ώστε να μη μου σπάσουν τα κλιπς της μόνιμης ζελατίνας από το σώμα της θήκης.

Θα μου πεις και γιατί να την αποσυναρμολογήσω;

Γιατί πιάνει πολύ εύκολα σκόνη μεταξύ οθόνης και ζελατίνας.

Commuter έχω πια και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Δηλαδή η commuter δεν πιάνει σκόνη; Βασικά την defender την πήρα για την παραλία πιο πολύ και όχι για κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ξερεις κανεις καμια θηκη σιλικονης αλλα σκληρης σιλικονης,δηλ.τα πλαινα του τηλεφωνου να ειναι σφιχτα.Ξερετε,κατι σιλικονες ειναι πολυ μαλακες και μολις το ακουμπας,κυριως στο S3,βγαινει αμεσως απο το τηλεφωνο.Αυτες που λεω,δυσκολευει και λιγο να μπει το κινητο στη θηκη.Ειχα τετοια στο S2 και ηταν φοβερη,αλλα στο 3 δεν μπορω να βρω,αν μπορουν να βοηθησουν και 2 fotos που βαζω και αν καποιος εχει δοκιμασει κατι τετοιο ας βοηθησει,ευχαριστω

 

Τι δική μου σιλικόνης όπως περίπου στη φώτο την είχα πάρει από Media Markt 11€ νομίζω μαζί με protector για την οθόνη. Δεν βγαίνει με τίποτα μονή της, θέλει χέρι και προσπάθεια να βγει και όσοι έβλεπαν το τηλ πρώτη φορά ούτε που καταλάβαιναν ότι έχει θήκη.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

τι μπαταρία προτείνετε να πάρω για το galaxy s3? μια ίδια με αυτη που έχει; ή υπαρχει κάποια που να κρατάει περισσότερο;
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

τι μπαταρία προτείνετε να πάρω για το galaxy s3? μια ίδια με αυτη που έχει; ή υπαρχει κάποια που να κρατάει περισσότερο;

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.013421

Link to comment
Share on other sites

Τι δική μου σιλικόνης όπως περίπου στη φώτο την είχα πάρει από Media Markt 11€ νομίζω μαζί με protector για την οθόνη. Δεν βγαίνει με τίποτα μονή της, θέλει χέρι και προσπάθεια να βγει και όσοι έβλεπαν το τηλ πρώτη φορά ούτε που καταλάβαιναν ότι έχει θήκη.
θυμασαι αν ηταν καποια μαρκα?
Link to comment
Share on other sites

θυμασαι αν ηταν καποια μαρκα?

 

Cellular Line γράφει από πίσω.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Cellular Line γράφει από πίσω.

να σαι καλα σε ευχαριστω πολυ,αυτο ακριβως ψαχνω,την ειδα και στο site του media και ειναι και διαθεσιμη,φευγω κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω αγόρασα UAG απο ebay αμερικής... πρώτες και τελευταίες εντυπώσεις απλά ΤΕΛΕΙΕΣ!!! Για μένα που εχω κ μεγάλα χέρια κατάλαβα οτι κρατάω κινητό πριν φοβόμουν οτι θα μου γλυστρήσει απ τα χερια!!! Το μόνο μείον είναι η screen protector Που παρέχει μαζί της! Ψάχνομαι για matt anti figerprint αν εχει κανεις καμια ιδεα ας μου προτεινει! Κατα τ αλλα η θηκη είναι απλά γ@μ@τη!!!!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. την εχεις δοκιμασει; ποσο κραταει περιπου;

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχετε να μου προτεινετε καποια αξιοπιστη Microsd στα 32gb class 10?

 

Της ιδίας της Samsung. Εγώ την πήρα από eBay και ευτυχώς ήταν original και όχι μαϊμού. Με τα μεταφορικά είχε βγει 27 ευρώ.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πήρα την Sandisk και δουλεύει άψογα. Από ebay 24,00.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. την εχεις δοκιμασει; ποσο κραταει περιπου;

 

2,5 μερες και κατι παραπανω με πολυ viber,facebook λιγες κλησεις και το wifi ανοικτο πανω απο 24ωρες,γενικα δεν ανχωνεσαι και δεν σε πιανει ψυχολογικο μολις παει στο 25-30 θα αντεξει και θα κανεις την δουλεια σου!θελει αρκετες ωρες φορτιση αλα εγω το κανω το βραδυ που πεφτω για υπνο!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ξερεις κανεις καμια θηκη σιλικονης αλλα σκληρης σιλικονης,δηλ.τα πλαινα του τηλεφωνου να ειναι σφιχτα.Ξερετε,κατι σιλικονες ειναι πολυ μαλακες και μολις το ακουμπας,κυριως στο S3,βγαινει αμεσως απο το τηλεφωνο.Αυτες που λεω,δυσκολευει και λιγο να μπει το κινητο στη θηκη.Ειχα τετοια στο S2 και ηταν φοβερη,αλλα στο 3 δεν μπορω να βρω,αν μπορουν να βοηθησουν και 2 fotos που βαζω και αν καποιος εχει δοκιμασει κατι τετοιο ας βοηθησει,ευχαριστω

 

την original της samsung την μπλε εχω. 12Ε πολυ καλη.

http://www.mobilefun.co.uk/genuine-samsung-galaxy-s3-tpu-protective-cover-blue-efc-1g6wbecstd-p35113.htm

 

αυτοι την εχουν ακριβα αλλ στην βαζω να δεις πως ειναι.

Link to comment
Share on other sites

2,5 μερες και κατι παραπανω με πολυ viber,facebook λιγες κλησεις και το wifi ανοικτο πανω απο 24ωρες,γενικα δεν ανχωνεσαι και δεν σε πιανει ψυχολογικο μολις παει στο 25-30 θα αντεξει και θα κανεις την δουλεια σου!θελει αρκετες ωρες φορτιση αλα εγω το κανω το βραδυ που πεφτω για υπνο!!!

 

2.5 μέρες; 62 ώρες δηλαδή; Εμένα με την 3000 απλά φτάνει το 24ωρο

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

2.5 μέρες; 62 ώρες δηλαδή; Εμένα με την 3000 απλά φτάνει το 24ωρο

πες τη χρηση κανεις να σου πω!αν μπαινεις ολη μερα με 3γκ ισως,μιλαμε παντα για την γνησια 3000 samsung ετσι?εκανες 3 πληρεις φορτισεις εκφορτισεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...