Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακολουθησα ότι ακριβως μου έγραψες και σε ευχαριστω για τις πληροφορίες.

Εκανα δηλαδη reset counter με το triangle away , δεν το αφησα να κανει επανεκκίνηση , μπηκα σε download mode και του φλασαρα την 4.1.2 ( την ειχα ετοιμη κατεβασμένη από καιρο)

Μετα το εκανα ρουτ ξανα εκανα reset counter και στην επόμενη επανεκκίνηση πηρα το επιθυμητό αποτελεσμα

Τελικα τους δυο φακέλους τους εσβησα αφου εκανα μια επαναφορά ( reset ) της stock και τελος αφου ημουν με την 4,1,2 το αφησα να κανει αναβάθμιση ΟΤΑ την 4,3.

Τωρα μου γράφει στην κατάσταση συσκευής :Επίσημη έκδοση ( με την 4,1,2 μου έγραφε κανονικό)

Παρολα αυτά εχω μια απορία σχετικα με την εφαρμογη super user που την βλέπω μεσα στην διαχείριση εφαρμογων.

Μαλιστα πριν από λιγο μου ζήτησε να την κανω αναβάθμιση.

Πως είναι δυνατόν εφοσον περασα από πανω την official 4.3 να υπάρχει ακομα η εφαρμογή SU?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακολουθησα ότι ακριβως μου έγραψες και σε ευχαριστω για τις πληροφορίες.

Εκανα δηλαδη reset counter με το triangle away , δεν το αφησα να κανει επανεκκίνηση , μπηκα σε download mode και του φλασαρα την 4.1.2 ( την ειχα ετοιμη κατεβασμένη από καιρο)

Μετα το εκανα ρουτ ξανα εκανα reset counter και στην επόμενη επανεκκίνηση πηρα το επιθυμητό αποτελεσμα

Τελικα τους δυο φακέλους τους εσβησα αφου εκανα μια επαναφορά ( reset ) της stock και τελος αφου ημουν με την 4,1,2 το αφησα να κανει αναβάθμιση ΟΤΑ την 4,3.

Τωρα μου γράφει στην κατάσταση συσκευής :Επίσημη έκδοση ( με την 4,1,2 μου έγραφε κανονικό)

Παρολα αυτά εχω μια απορία σχετικα με την εφαρμογη super user που την βλέπω μεσα στην διαχείριση εφαρμογων.

Μαλιστα πριν από λιγο μου ζήτησε να την κανω αναβάθμιση.

Πως είναι δυνατόν εφοσον περασα από πανω την official 4.3 να υπάρχει ακομα η εφαρμογή SU?

 

Εντέλει το έκανες πολύ πιο "έξυπνα" απ'ότι πρότεινα εγώ, με το να εγκαταστήσεις την 4.1.2 εννοώ! ;)

 

Πιθανολογώ ότι κάποια αντίγραφα ασφαλείας (στον λογαριασμό της Google ίσως..) ή ακόμα και κάποια αρχεία που ίσως παρέμειναν μέσα στην εσωτερική μνήμη να επανέφεραν την εφαρμογή superuser, μπορείς να τη βρεις στο play και να την απεγκαταστήσεις λογικά.. μάλλον δεν θα λειτουργεί κιόλας οπότε μόλις τη διαγράψεις θα είσαι πλέον "πεντακάθαρος".. :)

Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν μπορω να την βγαλω, ουτε από το Play store αλλα ουτε μεσα από την διαχείριση εφαρμογών.

Την βλέπει σαν εφαρμογή του συστήματος και μου δινει μονο την δυνατότητα να την απενεργοποιήσω .

Φυσικα και δεν λειτούργει η εφαρμογή αλλα είναι τρελό να μένει μεσα λες και το εχω root.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν μπορω να την βγαλω, ουτε από το Play store αλλα ουτε μεσα από την διαχείριση εφαρμογών.

Την βλέπει σαν εφαρμογή του συστήματος και μου δινει μονο την δυνατότητα να την απενεργοποιήσω .

Φυσικα και δεν λειτούργει η εφαρμογή αλλα είναι τρελό να μένει μεσα λες και το εχω root.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει, ελπίζω να το δει σύντομα κάποιος που να ξέρει μια λύση και γι'αυτό.. η πλάκα είναι ότι μόλις την πάτησα κι εγώ, μου μπήκε να μηδενίσω τον counter και διαπίστωσα ότι στην 4.3 το triangle away δεν μπορεί με την καμία να τον μηδενίσει! Έχω τρελαθεί στις επανεκκινήσεις, στις επανεγκαταστάσεις του firmware με το Odin.. ε όλα γράφουν "official" αλλά ο counter κολλημένος εκεί, να γράφει 1! Έχουν σπάσει τα νεύρα μου, τώρα κατεβάζω (με ρυθμούς χελώνας..) την 4.1.2 (ΧΕΟ είναι το επίσημο csc της συσκευής μου για να μην μπλέξω και με αυτό) κι ευελπιστώ ότι θα καταφέρω σύντομα να το κάνω root και με το triagle away να μηδενίσω επιτέλους το ρημάδι.. κάτι μου λέει όμως ότι θα έχω τις ίδιες περιπέτειες με σένα μετά, για να δούμε..

 

Είχες custom rom πριν ή είχες γίνει απλά root; (σειρά μου να σε ρωτήσω τώρα :lol: )

Εγώ είχα κάνει απλώς root στην 4.3 (με αυτήν εγκατεστημένη αγόρασα τη συσκευή πρόσφατα) σύμφωνα με αυτόν τον οδηγό, βέβαια ο οδηγός τα λέει όλα καλά αλλά απ'ότι κατάλαβα απευθύνεται σε παλαιότερες εκδόσεις, στην 4.3 υπάρχει πρόβλημα μάλλον και θα πρέπει να σημειωθεί για να μην την πατήσουν κι άλλοι.. 4.3 και triangle away για μηδενισμό του counter ίσον τζίφος.. εκτός κι αν έκατσε μόνο σε μένα τόσο στραβά, τι να πω..:worry:

 

 

Edit: Να συμπληρώσω ότι το ίδιο διάβασα και στο xda, το triangle away δεν λειτουργεί στο S3 με 4.3, η λύση που βρήκαν αρκετοί ήταν η επιστροφή σε 4.1.2 για να μηδενίσουν τον counter.. ;)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Είχα μεν την 4.3 αλλα ήταν custom Rom και όπως έγραψα παραπάνω μεν μηδενιζε τον counter αλλά λόγω ξένου kernel στο τέλος έγραφε 1.

 

Πάντως αν δεν δω προκοπή θα ξανά κάνω ένα ακόμα reset και ίσως ξαναπερασω την 4.1.2.

Τώρα που ξαναθυμήθηκα την διαδικασία ... ευκολακι

Link to comment
Share on other sites

Είχα μεν την 4.3 αλλα ήταν custom Rom και όπως έγραψα παραπάνω μεν μηδενιζε τον counter αλλά λόγω ξένου kernel στο τέλος έγραφε 1.

 

Πάντως αν δεν δω προκοπή θα ξανά κάνω ένα ακόμα reset και ίσως ξαναπερασω την 4.1.2.

Τώρα που ξαναθυμήθηκα την διαδικασία ... ευκολακι

 

Εγώ εντέλει (κι αφού έφτασα να δω το ρομαντικό ξημέρωμα της Μεγάλης Πέμπτης.. :lol: ) κατάφερα επιτέλους με την εγκατάσταση της 4.1.2 να μηδενισω και τον μετρητή, τσεκαρισμένο μετά από αρκετές επανεκκινήσεις δεν ξανάγραψε. Μιλάμε ότι τα είδα όλα όταν διαπίστωσα ότι το triangle away δεν έκανε δουλειά, οφείλω να σ'ευχαριστήσω μάλιστα αφού εσύ μου έδωσες την ιδέα για το downgrade διαφορετικά θα το πάλευα ακόμα (αν δεν είχα πετάξει το τηλέφωνο στον τοίχο :D ), αγοράζοντας τη συσκευή με εγκατεστημένη την 4.3 δεν θα το σκεφτόμουν, είμαι σχεδόν σίγουρος.

Ο λόγος που επέμενα να κάνω unroot και μηδενισμό του μετρητή ήταν ένα καινούργιο update που ήρθε για την 4.3 (θυμίζω ότι το δικό μου είναι πολωνικό με csc XEO) και το ανακάλυψα χτες όσο μιλούσαμε για το δικό σου πρόβλημα, ε μου καρφώθηκε στο μυαλό να το κάνω! Θα μπορούσα να κατεβάσω απ'ευθείας το καινούργιο firmware να το περάσω με το Odin αλλά κάπου ανάμεσα βρέθηκε και η επιθυμία να μηδενισω τον μετρητή, κι εκεί βέβαια έγινε το μπέρδεμα..

 

Όλα καλά λοιπόν για μένα, μόλις τελείωσα και με τις τελευταίες μου ρυθμίσεις. Να σου πω μόνο ότι εγώ δεν έχω το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις τώρα εσύ, superuser δεν φαίνεται πουθενά.

Ήμουν όμως στην stock με απλό root, ούτε custom recovery ούτε τίποτα τέτοιο.. πιστεύω ότι κάποια λύση θα υπάρχει και για σένα χωρίς να χρειάζεται να ξαναστήνεις από την αρχή..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι πηγε λάθος αλλα στην προσπάθεια μου να φλασαρω ξανα την 4,1,2 απο την 4,3 το κινητό πλεον δεν ανοιγει.

Η διαδικασία ενω εγινε σωστα με το Odin και ενω μου εγραψε τα προβλεπόμενα ( succeed 1 / failed 0 ) μου βγάζει το logo της samsung ξανα και ξανα χωρις να αφήνει την συσκευή να bootαρει..

Ξαναφλασσαρα μπας και στρώσει αλλα παλι τα ιδια.

Τι κανω παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι πηγε λάθος αλλα στην προσπάθεια μου να φλασαρω ξανα την 4,1,2 απο την 4,3 το κινητό πλεον δεν ανοιγει.

Η διαδικασία ενω εγινε σωστα με το Odin και ενω μου εγραψε τα προβλεπόμενα ( succeed 1 / failed 0 ) μου βγάζει το logo της samsung ξανα και ξανα χωρις να αφήνει την συσκευή να bootαρει..

Ξαναφλασσαρα μπας και στρώσει αλλα παλι τα ιδια.

Τι κανω παιδια;

 

Μπες σε recovery mode και κανε wipe data/factory .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι πηγε λάθος αλλα στην προσπάθεια μου να φλασαρω ξανα την 4,1,2 απο την 4,3 το κινητό πλεον δεν ανοιγει.

Η διαδικασία ενω εγινε σωστα με το Odin και ενω μου εγραψε τα προβλεπόμενα ( succeed 1 / failed 0 ) μου βγάζει το logo της samsung ξανα και ξανα χωρις να αφήνει την συσκευή να bootαρει..

Ξαναφλασσαρα μπας και στρώσει αλλα παλι τα ιδια.

Τι κανω παιδια;

 

Μην ξαναφλασάρεις! Κλείσε τη συσκευή (βγάλε ακόμα και μπαταρία αν χρειαστεί ;)) και μπες recovery, κάνε factory reset και wipe cache. Reboot και θα μπει, μην ανησυχείς.:)

 

 

(Στο τσακ πρέπει να σε πρόλαβα :lol: )

 

Edit: κι εμένα ο Μιχάλης :p

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Ουφ ξε-ίδρωσα...

Ευχαριστω παιδια.

 

 

Καλό είναι να το κάνεις πάντα, κάθε φορά δηλαδή που εγκαθιστάς ένα νέο firmware. To ότι δεν το είχες συναντήσει ξανά είναι εντελώς τυχαίο γεγονός. Ειδικά στο S2 που είχα πριν τις περισσότερες φορές δεν έμπαινε αν δεν έκανα τα wipes πρώτα..:p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα για να ξεφορτωθώ την εφαρμογή SU αφου δεν εφευγε με reset της 4.3 , εβαλα την 4.1.2 και επιτελους εξαφανίστηκε...

Παντως δεν ειναι καθολου άσχημη η επισημη 4,3.

Σημερα που την δούλεψα ολη την μερα μου έτρεξε πολυ καλα...

Θα δω και τις επόμενες μέρες ...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα για να ξεφορτωθώ την εφαρμογή SU αφου δεν εφευγε με reset της 4.3 , εβαλα την 4.1.2 και επιτελους εξαφανίστηκε...

Παντως δεν ειναι καθολου άσχημη η επισημη 4,3.

Σημερα που την δούλεψα ολη την μερα μου έτρεξε πολυ καλα...

Θα δω και τις επόμενες μέρες ...

 

Τέλος καλό όλα καλά με το su λοιπόν!

Συμφωνώ απόλυτα για την 4.3, κι εμένα μ'αρέσει σε γενικές γραμμές αλλά κάτι μου λέει πως είναι μπαταριοφάγα.. δεν έχω εμπειρία με άλλο firmware στο S3 βέβαια αλλά αν θυμηθώ αυτά που διάβαζα για τη μπαταρία του όταν πρωτοεμφανίστηκε.. το καλό της επίσης είναι ότι σου δίνει τη δυνατότητα να απενεργοποιήσεις stock εφαρμογές που δεν χρησιμοποιείς, εγώ έχω αρκετές ανενεργές και μπορώ να πω με σιγουριά ότι πάει αρκετά καλύτερα από άποψη αυτονομίας.

Επίσης χτες έκανα και το update που ήρθε στο Πολωνικό μου firmware, ίσως έχει αλλάξει κάτι προς το καλύτερο σε αυτόν τον τομέα, θα δείξει..:)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μου έκανε και μένα τα ίδια προχθές που ήθελα να περάσω καθαρή 4.3 (revolution hd 51). Είχα κάνει νωρίτερα wipe τα πάντα και format τα πάντα εκτός της external sd. Μετά έμενε στο logo της Samsung το αρχικό. Πως το έλυσα? Ήμουν έτοιμος να κάνω ερωτήσεις εδώ ώσπου σκέφτηκα το " Android_Revolution_HD_Super_Wipe_Galaxy_S3" που είχα στην εξωτερική sd. Έτρεξα αυτό από recovery και μετά ξανά install την rom και όλα οκ. Προσοχή όμως γιατί κάνει wipe τα ΠΆΝΤΑ πλην εξωτερικής sd. Αν θες δοκίμασε αυτό.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Τέλος καλό όλα καλά με το su λοιπόν!

Συμφωνώ απόλυτα για την 4.3, κι εμένα μ'αρέσει σε γενικές γραμμές αλλά κάτι μου λέει πως είναι μπαταριοφάγα.. δεν έχω εμπειρία με άλλο firmware στο S3 βέβαια αλλά αν θυμηθώ αυτά που διάβαζα για τη μπαταρία του όταν πρωτοεμφανίστηκε.. το καλό της επίσης είναι ότι σου δίνει τη δυνατότητα να απενεργοποιήσεις stock εφαρμογές που δεν χρησιμοποιείς, εγώ έχω αρκετές ανενεργές και μπορώ να πω με σιγουριά ότι πάει αρκετά καλύτερα από άποψη αυτονομίας.

Επίσης χτες έκανα και το update που ήρθε στο Πολωνικό μου firmware, ίσως έχει αλλάξει κάτι προς το καλύτερο σε αυτόν τον τομέα, θα δείξει..:)

 

Μια απο τα ιδια...

Πρεπει να εχω απενεργοποιήσει καμια 20αρια εφαρμογές και μπορει και σε μενα σε πρωτη φαση να μου φάνηκε λιγο πιο μπαταριοφαγα οπως λες , αλλα πιστευω πως θα στρωσει.

Μου αρεσε πολυ η διαχείριση μνημης που μεν δεν φτανει την archidroid 4,3 που ειχα , αλλα ειναι παρα πολυ κοντα στα ιδια επιπεδα.

Ισως στο μελλον να κανω απλως ενα καθαρο root για να χρησιμοποιήσω καποιες εφαρμογες που εχω αγορασμένες και να μεινω με την επίσημη 4,3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Ανάσταση σε όλους. Θα ήθελα να μου πείτε ποιος είναι ο καλύτερος συνδυασμός ρομ και κέρνελ για το S3 και πάντα σε 4.4.2 κιτκατ... Με ενδιαφέρει να είναι απροβλημάτιστος ο συνδυασμός και όσο γίνεται πιο battery friendly...Ευχαριστώ εκ των προτέρων για πιθανές απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Ανάσταση σε όλους. Θα ήθελα να μου πείτε ποιος είναι ο καλύτερος συνδυασμός ρομ και κέρνελ για το S3 και πάντα σε 4.4.2 κιτκατ... Με ενδιαφέρει να είναι απροβλημάτιστος ο συνδυασμός και όσο γίνεται πιο battery friendly...Ευχαριστώ εκ των προτέρων για πιθανές απαντήσεις.

 

Εγώ χρησιμοποιουσα ΠΆΝΤΑ boeffla kernel. Πιστεύω είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε kernel τώρα. (Πρόσεξε να βάλεις την σωστή έκδοση)

Κατέβασε και την εφαρμογή να κάνεις κάποιες ρυθμίσεις που θα βοηθήσουν και την μπαταρία.

Από εκεί και πέρα υπάρχουν πολλές καλές roms.. Τώρα εγώ έχω αυτή του temasek, o οποίος την αναβαθμίζει περίπου 1-2 φορές την εβδομάδα, αλλά νομίζω πως θα πρέπει να δοκιμάσεις και να διαλέξεις εσύ ο ίδιος..

Αν θες κάτι πιο κοντά στο στοκ υπάρχει και η paranoid.

Μπορείς να δοκιμάσεις επίσης CyanogenMod... Έχεις πολλές επιλογές.

Όμως να ξέρεις, θα πρέπει να δοκιμάσεις ο ίδιος για να δεις. Άλλος θα σου πει μια rom, άλλος άλλη.. Ο καθένας έχει και δική του.

Άρχισε από τις επίσημες καλύτερα. (εμένα η paranoid μου άρεσε αρκετά, σε αντίθεση με την CyanogenMod)

Link to comment
Share on other sites

Για να κανω root αλλα και να αλλαξω το recovery ( αυτην την φορα στην 4.3 ) χρησιμοποιώ το ιδιο αρχειο που υπαρχει στο πρωτο μήνυμα αυτου του τοπικ η θελει καποιο αλλο;
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και δουλεύει μια χαρά.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

H Omega σταματησε τις ρομ για το S3 παιδια?Εχει τωρα εναμιση μηνα,ουτε φωνη ουτε ακροαση..Μειναμε στην v58..ισως ειναι καιρος για αλλη ρομ..:(
Link to comment
Share on other sites

H Omega σταματησε τις ρομ για το S3 παιδια?Εχει τωρα εναμιση μηνα,ουτε φωνη ουτε ακροαση..Μειναμε στην v58..ισως ειναι καιρος για αλλη ρομ..:(

Αν δεν βγεί καμία νέα επίσημη, δεν θα βγεί και άλλη Omega stock based.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Άκυρη ερώτηση αλλά τι ακριβώς αλλάζει από μόντεμ σε μόντεμ;

Επίσης, υπάρχουν custom εκδόσεις τους;

 

(φαντάζομαι κάπου εδώ θα εξηγούνται όλα αυτά. Αν είναι κάτι εύκολο να απαντηθεί, πείτε μου, αν όχι ζήτω συγνώμη, θα ψάξω καλύτερα)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ,

εγω εδω και αρκετες μερες εχω βαλει την ArchiDroid 2.4.1 και σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Σημερα ομως ανακαλυψα ενα bug και θα ηθελα την βοηθεια σας.

Συνδεω (MTP) το τηλεφωνο με τον υπολογιστη και ενω βλεπω κανονικα στον υπολογιστη τα αρχεια που εχω στο τηλεφωνο , οταν προσπαθω να περασω καποιο αρχειο απο τον υπολογιστη στο τηλεφωνο η μεταφορα "κολλαει" και μετα απο λιγο σταματαει.

Βεβαια για καποια πολυ μικρα αρχεια η μεταφορα εγινε επιτυχως.

Ο υπολογιστης δεν φταιει γιατι το εχω δοκιμασει και σε αλλον και κανει ακριβως το ιδιο.

Εχει κανενας ιδεα τι μπορει να φταιει?

Απο kernel εχω τον Boeffla.

 

ευχαριστω!!

Edited by tassos_t
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ,

εγω εδω και αρκετες μερες εχω βαλει την ArchiDroid 2.4.1 και σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Σημερα ομως ανακαλυψα ενα bug και θα ηθελα την βοηθεια σας.

Συνδεω (MTP) το τηλεφωνο με τον υπολογιστη και ενω βλεπω κανονικα στον υπολογιστη τα αρχεια που εχω στο τηλεφωνο , οταν προσπαθω να περασω καποιο αρχειο απο τον υπολογιστη στο τηλεφωνο η μεταφορα "κολλαει" και μετα απο λιγο σταματαει.

Βεβαια για καποια πολυ μικρα αρχεια η μεταφορα εγινε επιτυχως.

Ο υπολογιστης δεν φταιει γιατι το εχω δοκιμασει και σε αλλον και κανει ακριβως το ιδιο.

Εχει κανενας ιδεα τι μπορει να φταιει?

Απο kernel εχω τον Boeffla.

 

ευχαριστω!!

Καλησπέρα κοίτα εδώ φίλε στο 1519 καί μετά Edited by Antonybak
LG G4 RED
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή έχω ένα πρόβλημα που δεν έχει λυθεί μήνες τώρα (συγκεκριμένα, βγάζω φωτογραφίες κανονικά, που όταν τις μεταφέρω σε υπολογιστή, γίνονται copy με rotate), και μια που έτσι κ αλλιώς, σκεφτομουν ενα hard reset, έχω τις εξής απορίες, και αν θέλει κανείς, βοηθάει:

1) Εχουμε κάποιον απλοικό, απλούστατο, πανευκολο οδηγό για CyanogenMod ? (Αξίζει?)

2) Πρόγραμμα που να κάνει back-up εφαρμογές, επαφές, ΣΜΣ, bookmarks, passwords , wifi passwords, ρυθμίσεις, και αντίστοιχα restore?

3) Εχει τύχει σε κανεναν, με CyanogenMod , να έχει την εφαρμογή Alpha Bank Safe Access? (φοβάμαι μη δε δουλεύει, όπως στο κανονικό Android).

4) Εναλλακτικά, αν αντί για CyanogenMod πάω να περάσω πάλι android, τι πρέπει να κάνω? (οδηγός υπάρχει?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...