Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εφαρμογων τουλαχιστον που εχω κατεβασει.

 

Αυτό γίνεται στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου σου.

Έχει επιλογή να πάρεις αντίγραφο ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανένας παιδιά ποια ήταν η εφαρμογή εκείνη που κρατούσε backup τις εφαρμογές σαν .apk? Δηλαδή έτοιμες για εγκατάσταση πάλι. Την είχα παλιά και ήταν πολύ χρήσιμη αλλά τη ξέχασα.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα root τελικα γιατι βαριομουν να ξαναπερασω τα παντα απο την αρχη ,κατεβασα το titanium backup και στο μενου επαναφορα ολων των εφαρμογων κλπ κλπ λεει διπλα 0..

Που πηγαν τα αντιγραφα που ειχα κανει μεσω του titanium?

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις το titanium και ψάξε για τον φάκελο TitaniumBackup. Αν δε τον βρεις στη μνήμη της συσκευής ψάξε στη κάρτα μνήμης. Αν δε το βρείτε ούτε και εκεί και έκανες επαναφορά εργοστασιακών μέσω μενού συσκευής τότε τα έσβησες μάλλον όλα.... :eek:
Link to comment
Share on other sites

Στο myfiles ειναι αυτος ο φακελος στο sdcard/titaniumbackup και ειναι αδειος...Τι τον κανω?

 

απο μενου συσκευης δεν εχω πειραξει τπτ.

Edited by m4rvel
Link to comment
Share on other sites

Στο myfiles ειναι αυτος ο φακελος στο sdcard/titaniumbackup και ειναι αδειος...Τι τον κανω?

 

απο μενου συσκευης δεν εχω πειραξει τπτ.

 

Εάν έχεις κρατήσει κάπου το nandroid backup το titanium σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις επαναφορά με αυτό, χωρίς να έχεις κρατήσει αντίγραφα μέσα από το ίδιο.

 

Το λέω αυτό γιατί προφανώς τα έσβησες όλα κατά τη διάρκεια της επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Maria τον ειχα δοκιμασει για λιγο. Με ενημερωσεις δεν γνωριζω αλλα με τα ακουστικα ηταν ολα οκ.να ρωτησω κατι μπορει καποιος να μπει megatv και να μας πει αν παιζει βιντεο απο μια εκπομπη? Εμενα οχι
Link to comment
Share on other sites

φτου και απο την αρχη δλδ...τεσπα... Ρε παιδια το ψαχνω εδω και μερες..οταν ανοιγετε το πληκτρολογιο σας πεταει στο status bar μια βλακεις να επιλεξετε μεθοδο εισαγωγης κλπ..ΞΕΤΣΕΚΑΡΩ συνεχεια την μεθοδο google φωνητικη πληκτρολογηση .

Γιατι καθε φορα που ανοιγω το πληκτρολογιο παλι μου το ξανα πεταει αυτο το πραγμα στο status bar?

Link to comment
Share on other sites

Από χθες αντιμετωπίζω πρόβλημα με το κινητό. Σε διάφορες στιγμές κολλάει και συνεχίζει μόνο με ρεσταρτ. Το έχει κάνει πάνω από δέκα φορές χωρίς να προσθέσω κάποια νέα εφαρμογή. Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό;;
Link to comment
Share on other sites

Maria τον ειχα δοκιμασει για λιγο. Με ενημερωσεις δεν γνωριζω αλλα με τα ακουστικα ηταν ολα οκ.να ρωτησω κατι μπορει καποιος να μπει megatv και να μας πει αν παιζει βιντεο απο μια εκπομπη? Εμενα οχι

 

Με την 4.1.2 παίζει σίγουρα αλλά πρεπει να κατεβασεις πχ τον Firefox και φυσικά να κανεις install το flash player..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιει κανεις το go launcher ex? εχω εγκαταστησει το go launcher ex nofitication αλλα δεν μου εμφανιζει ενημερωσεις πχ σε fb instagram κτλ..

κ κατι αλλο οταν ανοιγω το go launcher ex δεν μου αναγνωριζει τα ακουστικα η συσκευη εχει παρατηρησει καποιος κατι αντιστοιχο?

 

μπορει να με βοηθησει καποιος?:(

Link to comment
Share on other sites

μπορει να με βοηθησει καποιος?:(

 

μεχρι πριν 10 μερες που τον εβγαλα, ειχα ενημερωσεις κανονικα.

τα ακουστικα εχω καιρο να τα χρησιμοποιησω, σιγουρα πριν περασω την 4.1.2 ,και κανονικα δουλευαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Κάτοχος s 3 μαμά και σήμερα το πρωί άνοιξα το κινητό το οποίο είχα κλειστό όλο το βράδυ και μπήκε σε ασφαλής λειτουργία βγήκε το wallpaper earth live που είχα! Έκανα επανεκκίνηση και άνοιξε κανονικά με το μαμά φόντο! Γιατί αυτό πρώτη φορά έγινε Edited by GeoSmart
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχω ένα θεματάκι όσο αφορά το να κάνει λήψη με την κίνηση του χεριού, όσο και να περνάω το χέρι δεν τραβάει με τίποτα, έχει κανείς το ίδιο θέμα; επίσης με το handcent γίνεται να καλέσεις κάποιον με την αντίστοιχη κίνηση όπως γίνεται με την μαμά εφαρμογή;
Link to comment
Share on other sites

Από χθες αντιμετωπίζω πρόβλημα με το κινητό. Σε διάφορες στιγμές κολλάει και συνεχίζει μόνο με ρεσταρτ. Το έχει κάνει πάνω από δέκα φορές χωρίς να προσθέσω κάποια νέα εφαρμογή. Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό;;

 

Το έχω και εγώ αυτο το προβλημα όταν χρησιμοποιω το κινιτό σε τυχαίες εφαρμογές και δοκιμασα επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων και απο το recovery αλλα πάλι τα ίδια. Είμαι με stock ROM.

Link to comment
Share on other sites

Εχω στο s3 το mobile Odin pro και το triangle away.

Η version μου λέει :

Ap:i9300XXDLIH

Τι πρέπει να κάνω τώρα για να πάω από την 4.1.1 στην 4.1.2 ;

Το τηλ είναι root.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι πριν 10 μερες που τον εβγαλα, ειχα ενημερωσεις κανονικα.

τα ακουστικα εχω καιρο να τα χρησιμοποιησω, σιγουρα πριν περασω την 4.1.2 ,και κανονικα δουλευαν.

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση..

εμενα παντως δε μου δουλευουν οι ενημερωσεις απο τοτε που εβαλα το go launcher ex κ δε μου αναγνωριζει κ τα ακουστικα απο τοτε που το περασα..μολις το βγαζω δουλεουν ολα κανονικα..

καποιος αλλος που να εχει παρατηρησει κατι μηπως κ με βοηθησει να δω τι φταει..??:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Τελικα τι παιζει με τα μηνυματα στην νεα αναβαθμιση? Οποτε βαζω λεξη απο το auto coorect (που βαζει τονους) μου βγαζει μηνυμα πριν την αποστολη "αλλαξε τη μεθοδο εισαγωγης γιατι μπορει να μην ειναι συμβατο με την αλλη συσκευη" Αλλαζω τη μεθοδο εισαγωγης απο αλφαβητο GSM σε αυτοματο και παιρνει μονο ~50 χαρακτηρες.

Κανω κατι λαθος? Πριν δεν υφισταντο τετοιο προβλημα τουλαχιστον σε μενα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Τελικα τι παιζει με τα μηνυματα στην νεα αναβαθμιση? Οποτε βαζω λεξη απο το auto coorect (που βαζει τονους) μου βγαζει μηνυμα πριν την αποστολη "αλλαξε τη μεθοδο εισαγωγης γιατι μπορει να μην ειναι συμβατο με την αλλη συσκευη" Αλλαζω τη μεθοδο εισαγωγης απο αλφαβητο GSM σε αυτοματο και παιρνει μονο ~50 χαρακτηρες.

Κανω κατι λαθος? Πριν δεν υφισταντο τετοιο προβλημα τουλαχιστον σε μενα

 

Νομίζω πως αν γράφεις με κεφαλαία σου κρατάει τους 160 χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...