Jump to content

[Επίσημο] Nokia Asha 305


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336544

 

Παιχνίδια λογικά στο Κατάστημα Nokia που έχει μέσα η συσκευή του.

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κ κατι αλλο...

Aν κατεβασει παιχνιδια απο το Nokia store,θα μπορει να τα παιζει offline;

Ρωταω γιατι πριν κατι χρόνια την πατησε με ενα αλλο Nokia,οποτε επαιζε ενα συγκεκριμενο παιχνιδι,αυτό συνδεοταν με το δικτυο κ στο τελος του μηνα του ηρθε η λυπητερη!

 

Γεια σας,να κανω μια ερωτηση;

Aν κατεβασω παιχνιδια απο το Nokia store,θα μπορω να τα παιζω offline;

Ρωταω γιατι πριν κατι χρόνια την πατησα με ενα αλλο Nokia,οποτε επαιζε ενα συγκεκριμενο παιχνιδι,αυτό συνδεοταν με το δικτυο κ στο τελος του μηνα μου ηρθε η λυπητερη!

Edited by stendor
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

για όποιον ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο κινητό, το έχει προσφορά το MediaMarkt σήμερα με 49€......

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 1 asha 305. Εργοστασιακή έκδοση λογισμικού είχε την 7.35. Είχε κάποια παιχνίδια μέσα, τα οποία έπαιζαν κανονικά και εμφάνιζαν σωστά γράμματα στα μενού. Η γλώσσα του κινητού ήταν ελληνικά. Του κάνω την αναβάθμιση σε 7.42, όπως μου έβγαλε το Nokia Suite, του έκανα 1 format στην κάρτα μνήμης, του κατέβασα πάλι τα παιχνίδια, αλλά πλέον δεν μου εμφανίζει τα γράμματα σωστά όταν έχω για γλώσσα του κινητού τα ελληνικά (σε άλλες γλώσσες είναι οκ, στα ελληνικά έχει πρόβλημα). Αντίθετα, μου εμφανίζει κάτι ορθογώνια που μοιάζουν με αυτό [] . Τι γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στα παιχνίδια. Ανοίγω τα solitaire, memorize, music guess, puzzle, maze και όταν η γλώσσα του κινητου είναι ελληνικα, αντί να γράφει: play game, options, high scores, αυτό μου δείχνει [][][][][][][] αντί για γράμματα. Οταν όμως γυρνάω τη γλώσσα του κινητου στα αγγλικά, ή στα γαλλικά, εκεί κανονικά γράφει new game/game nouveau κλπ... Αυτό συμβαίνει μόνο στα παιχνίδια που είχε προεγκατεστημένα το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Δεν ανταποκρίνεται η οθόνη. Δεν μπορώ να πληκτρολογήσω τίποτα. Τη κάνω?? sos

Και σημερα το ιδιο προβλημα, παω στο σερβις

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...