Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο προγραμμα samsung apps που εχω βγαλει στην κεντρικη μου οθονη, εχει εμφανιστει ο αριθμος "1" που σημαινει οτι εχω καποια ενημερωση.

ωραια ως εδω.ανοιγοντας λοιπον την εφαρμογη samsung apps και επιλεγω την επιλογη ΛΗΨΕΙΣ΅δεν μου βγαζει κανενα προγραμμα που να μην ειναι ενημερωμενο,απλα μου εχει το photo editor (το οποιο το εχω κατεβασει) σαν να μην εχει ενημερωθει αλλα οταν το ανοιξω δεν μου λεει οτι υπαρχει ενημερωση...

εχει κολλησει το samsung apps,εχει κολλησει η συσκευη, τι γινεται γνωριζει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

στο προγραμμα samsung apps που εχω βγαλει στην κεντρικη μου οθονη, εχει εμφανιστει ο αριθμος "1" που σημαινει οτι εχω καποια ενημερωση.

ωραια ως εδω.ανοιγοντας λοιπον την εφαρμογη samsung apps και επιλεγω την επιλογη ΛΗΨΕΙΣ΅δεν μου βγαζει κανενα προγραμμα που να μην ειναι ενημερωμενο,απλα μου εχει το photo editor (το οποιο το εχω κατεβασει) σαν να μην εχει ενημερωθει αλλα οταν το ανοιξω δεν μου λεει οτι υπαρχει ενημερωση...

εχει κολλησει το samsung apps,εχει κολλησει η συσκευη, τι γινεται γνωριζει κανεις?

 

Μου Εβγαλε κ μενα το ίδιο χθες!χωρίς να έχω εγκατεστημενο το photo editor...οποτε το εγκατέστησα κ τελειωσε η υπόθεση!Ετσι κ αλλιώς το ήθελα!

Link to comment
Share on other sites

Μου Εβγαλε κ μενα το ίδιο χθες!χωρίς να έχω εγκατεστημενο το photo editor...οποτε το εγκατέστησα κ τελειωσε η υπόθεση!Ετσι κ αλλιώς το ήθελα!

 

το θεμα ειναι οτι το εχω ηδη εγκατεσημενο και εξακολουθει να μου βγαζει το μηνυμα....

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι το εχω ηδη εγκατεσημενο και εξακολουθει να μου βγαζει το μηνυμα....

 

Κανε μια εκκαθάριση στο samsung apps .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια εκκαθάριση στο samsung apps .

 

μολις εκανα και μου εφυγε το νουμερο 1 μπροστα απο το εικονιδιο του samsung apps αλλα οταν ξανασυνδεθηκα παλι τα ιδια μου κανει

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα και μου εφυγε το νουμερο 1 μπροστα απο το εικονιδιο του samsung apps αλλα οταν ξανασυνδεθηκα παλι τα ιδια μου κανει

 

Μου το κάνει κι εμένα κάποιες φορές.

Για να φύγει ανοίγω το samsung apps και το αφήνω λίγη ώρα.

Μετά βγαίνω και λίγο μετά φεύγει.

Μάλλον αργεί να συγχρονιστεί με τους servers της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Μου το κάνει κι εμένα κάποιες φορές.

Για να φύγει ανοίγω το samsung apps και το αφήνω λίγη ώρα.

Μετά βγαίνω και λίγο μετά φεύγει.

Μάλλον αργεί να συγχρονιστεί με τους servers της Samsung.

η συγκεκριμενη εφαρμογη χρειαζεται στο κινητο εφοσων εχουμε το market place? αν την καταργησω θα γινει τιποτα?

μιλαω για το samsung apps.

διοτι εμενα απο εχθες που εκανα τον λογαριασμο εχει κολησει εκει περα το 1 και φαινεται και μου εχει παιξει στα νευρα

Link to comment
Share on other sites

η συγκεκριμενη εφαρμογη χρειαζεται στο κινητο εφοσων εχουμε το market place? αν την καταργησω θα γινει τιποτα?

μιλαω για το samsung apps.

διοτι εμενα απο εχθες που εκανα τον λογαριασμο εχει κολησει εκει περα το 1 και φαινεται και μου εχει παιξει στα νευρα

 

Μπορείς να την καταργήσεις, δεν θα επηρεάσει σε τίποτα τη συσκευή σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος και εγώ ενος λευκού (απο Πλαίσιο) με θήκη Samsung πορτοκαλί (απο birdphone) και μιας 16αρας Class 10 San Disk :). Ο ενδοιασμός που είχα για το μέγεθος έφυγε μόλις το ενεργοποίησα :D Το ερώτημα τώρα είναι: Το αφήνω ώς έχει ή πάω κατευθείαν για root, custom ROM etc? :confused:

 

Και μερικές ερωτήσεις για όποιον μπορεί να βοηθήσει:

- Πώς απενεργοποιείται η δόνηση όταν γράφεις μήνυμα;

- Μόνο εμένα πέφτει το δάχτυλο μου στο Multi Window όταν γράφω μήνυμα και πάω να πατήσω το γράμμα "Α";

- Είμαι στην 4.1.2. Να κάνω update ή να το αφήσω άν είναι να το πειράξω;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! :)

Samsung Note II - Young Duos - Nexus 7 3G

----------------------------

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Nα το αφήσεις όπως είναι. Σε λίγο έρχεται η πολύ καλή 4.3.

 

* με παρατεταμένο το back space φεύγει το multi window και με τον ίδιο τρόπο ξαναεμφανίζεται. Επίσης αν το πατήσεις παρατεταμένα μπορείς να το ανεβάσεις πιο πάνω ή να το πας από την άλλη μεριά. Δες βίντεο στο youtube. Εχεις πολλά να μάθεις ακόμα! :)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Nα το αφήσεις όπως είναι. Σε λίγο έρχεται η πολύ καλή 4.3.

 

* με παρατεταμένο το back space φεύγει το multi window και με τον ίδιο τρόπο ξαναεμφανίζεται. Επίσης αν το πατήσεις παρατεταμένα μπορείς να το ανεβάσεις πιο πάνω ή να το πας από την άλλη μεριά. Δες βίντεο στο youtube. Εχεις πολλά να μάθεις ακόμα! :)

 

Thanks a lot!! Αν μου πείς πως βγαίνει και η δόνηση στα πλήκτρα όταν γράφεις το μήνυμα θα σου ήμουν υπόχρεος! :) Εχω να ρίξω πολύ διάβασμα είναι η αλήθεια :D

Samsung Note II - Young Duos - Nexus 7 3G

----------------------------

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Το εκανε κανεις; ειχα custom rom και γυρισα σε official jb με odin flash αλλα δεν ειχα τσεκαρεο το flash counter παρα μονο το auto boot. Λετε να εχω θεμα;
smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot!! Αν μου πείς πως βγαίνει και η δόνηση στα πλήκτρα όταν γράφεις το μήνυμα θα σου ήμουν υπόχρεος! :) Εχω να ρίξω πολύ διάβασμα είναι η αλήθεια :D

 

Όπως έχεις ανοιχτό το πληκτρολόγιο, πάτα το γρανάζι αριστερά από το space. Πήγαινε στο για προχωρημενους και ξετικαρε την.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχεις ανοιχτό το πληκτρολόγιο, πάτα το γρανάζι αριστερά από το space. Πήγαινε στο για προχωρημενους και ξετικαρε την.

 

Thanks! Το μηχανάκι τα σπάει! Του έχω πιεί το αίμα και δεν καταλαβαίνει τίποτα η μπαταρία!

Samsung Note II - Young Duos - Nexus 7 3G

----------------------------

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

TurdoX ειναι η καρτα μνημης

 

Ναι θα λέει και πάνω τι class είναι .. Αν βαρίεσαι να την βγαλεις για να δεις , δες απο το site του πλαισιου την καρτα που πηρες και βαλε το λινκ

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχεις ανοιχτό το πληκτρολόγιο, πάτα το γρανάζι αριστερά από το space. Πήγαινε στο για προχωρημενους και ξετικαρε την.

 

να ρωτησω κατι το δικο μου γιατι δεν εχει το γραναζει διπλα απο το space; ανοιξα το πληκτρολογιο να γραψω μηνυμα και δεν το εχει...

Galaxy note2,iPad air,iPhone 7plus 128GB,
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι το δικο μου γιατι δεν εχει το γραναζει διπλα απο το space; ανοιξα το πληκτρολογιο να γραψω μηνυμα και δεν το εχει...

 

Κράτησε το εικονίδιο ακριβώς αριστερά από το space, και θα σου ανοίξει και άλλες επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...