Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Same here. Η μπαταρία έπεσε κατακόρυφα μετά από τα δύο τελευταία update. Φοράω γαλλική

Κανε ενα κοπο και ξαναπες μας σε 2-3 μερες που θα το εχεις δουλεψει περισσοτερο. :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ενα εχω να πω . . . Μετα απο αρκετες μερες πειραματισμου σε ολους τους τομεις το καλυτερο ρομ που εχω βαλει ποτε Ναι "ποτε" ειναι το Phoenix 4.0 . Απιστευτες επιδοσεις και ταχυτητες .Ημουνα φαν του wanamlite αλλα και των πολυ καλων στοκ .Αυτο το ρομ ομως ξεπερνα τα παντα απο οσα εχω δοκιμασει σε επιδοσεις και πραγματικα το ΝΟΤΕ2 ειναι απο αλλο πλανητη:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα εχω να πω . . . Μετα απο αρκετες μερες πειραματισμου σε ολους τους τομεις το καλυτερο ρομ που εχω βαλει ποτε Ναι "ποτε" ειναι το Phoenix 4.0 . Απιστευτες επιδοσεις και ταχυτητες .Ημουνα φαν του wanamlite αλλα και των πολυ καλων στοκ .Αυτο το ρομ ομως ξεπερνα τα παντα απο οσα εχω δοκιμασει σε επιδοσεις και πραγματικα το ΝΟΤΕ2 ειναι απο αλλο πλανητη:rolleyes:

 

για δώσε λινκ:):)

http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα ακουστικα πως σιχτιρ τα φοραμε ? μηπως εχω μικρα αυτακια ? :p

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα ακουστικα πως σιχτιρ τα φοραμε ? μηπως εχω μικρα αυτακια ? :p

 

Χαχαχα και εμένα δεν με βολεύει κανένα πλαστικό.

Πετανε λιγο εξω από τα αυτιά μου. Άσε που δεν μπορώ να τα συνηθίσω γιατί δεν είχα ποτέ in Ear

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

α ρε δν ξερω πως να τα προσαρμοσω στα αυτια μου.. τι κακο ειναι αυτο ?!

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα ακουστικα πως σιχτιρ τα φοραμε ? μηπως εχω μικρα αυτακια ? :p

 

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με αυτές τις χαζομάρες που εφεύρανε. Μέσα στο πακέτο έχει άλλα τρία ζευγάρια λαστιχάκια. Δοκίμασε το γκρι (τα άλλα είναι διαφάνα) και το μικρότερο από αυτά μήπως σφηνώνουν καλύτερα. Εμένα τα μικρά κάθισαν σχετικά καλά.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

ε δν μπορω γμτ.. που θα βρουμε μια φωτο ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν μπορω να τα βουλευτώ :(

Έχω συνηθίσει με τα απλα του iPhone :p

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

δν γινεται τιποτα.. τα βαζω πανω αλλα αν κουνηθω πεφτουν.. ξενερωσα

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει το stweaks που μπορει να κανει ρυθμίσεις στο ηχο και πειραγματα δοκιμαστε λιγο με καλα ακουστικά να δειτε ποιοτητα στο ηχο . Φευγα τελειως ..

Το πειραξα αρκετα έκανα πειραματα και με τα ακουστικα beats audio ο ηχος του ειναι απιστευτος πραγματικα ......

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

μηπως τελικα δν επρεπε να καθαρισω την μιζιθρα απο τα αυτια μ ? τουλαχιστον ετσι θα κολλουσανε πανω κ θα ελυνα το προβλημα

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

δν γινεται τιποτα.. τα βαζω πανω αλλα αν κουνηθω πεφτουν.. ξενερωσα

 

Άρα θες μεγαλύτερα μαξιλαράκια.

Αν κουνιούνται και πέφτουν βάλε τα πιο μεγάλα.:)

Link to comment
Share on other sites

Άρα θες μεγαλύτερα μαξιλαράκια.

Αν κουνιούνται και πέφτουν βάλε τα πιο μεγάλα.:)

 

δηλαδη για να καταλαβω.. η μεβρανη τι ρολο βαραει ? ειναι για να κολλαει πανω στο αυτι ?

ας ανεβασει ενα χριστιανος μια φωτο να δω πως τα φορανε.. αντε γιατι εχω κ ταξιδι αυριοοοοοοοο

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω.. η μεβρανη τι ρολο βαραει ? ειναι για να κολλαει πανω στο αυτι ?

ας ανεβασει ενα χριστιανος μια φωτο να δω πως τα φορανε.. αντε γιατι εχω κ ταξιδι αυριοοοοοοοο

 

Ναι...κολλάει στο αυτί και λειτουργεί σαν βεντούζα.

Δεν είναι τα δικά μου αυτιά.:p

Link to comment
Share on other sites

αστο καταλαβα.. θα παω να αγορασω σαν αυτα που ειχα παλια στο msi http://images.geeksimages.com/imageshare/5/300x300/5515-040-unit.jpg

 

αντε γιατι απο το βγαλε βαλε τα αυτια με πονεσαν

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

δν γινεται τιποτα.. τα βαζω πανω αλλα αν κουνηθω πεφτουν.. ξενερωσα

Της πλακας ειναι τα ακουστικα. Εχω in ear ακουστικα που τα ακουμπας στα αυτια σου και βεντουζαρουν με την μια. Ασε που δεν τα νιωθεις κιολας. Αυτα πρεπει να τα σφινωσεις και αν τυχει και κατσουν, μετα απο 5 λεπτα πονανε τα αυτια σου. Δεν τα χρησιμοποιω καθολου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Της πλακας ειναι τα ακουστικα. Εχω in ear ακουστικα που τα ακουμπας στα αυτια σου και βεντουζαρουν με την μια. Ασε που δεν τα νιωθεις κιολας. Αυτα πρεπει να τα σφινωσεις και αν τυχει και κατσουν, μετα απο 5 λεπτα πονανε τα αυτια σου. Δεν τα χρησιμοποιω καθολου.

 

ναι ασε εχω ξεσηκωσει ολο το σπιτι μηπως κ βρω εκεινα τα παλια που ειχαμε στα cd player.. ευχομαι μονο να ταιριαζουν στην υποδοχη

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αν του iPhone τα ακουστικά κάνουν και στο ΝΟΤΕ2? Είναι ίδια η διάταξη των συνδέσεων?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

για δώσε λινκ:):)

 

Εφτασε! Ανεβαινει προσεχως η Phoenix 5.0! Ωραια πραγματα:rolleyes:

εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2060389

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αν του iPhone τα ακουστικά κάνουν και στο ΝΟΤΕ2? Είναι ίδια η διάταξη των συνδέσεων?

 

Τα δοκίμασα στο note αλλα δεν λειτουργούν τα κουμπιά. :( εννοω κ αλλαγή των κομματιών η αυξομειώση του ήχου κτλ !!!

Δεν ξέρω εάν υπάρχει κανένα προγραμμα για αυτο !!!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα στο note αλλα δεν λειτουργούν τα κουμπιά. :( εννοω κ αλλαγή των κομματιών η αυξομειώση του ήχου κτλ !!!

Δεν ξέρω εάν υπάρχει κανένα προγραμμα για αυτο !!!!!

Πρόγραμμα δεν έχω δει και ίσως δύσκολο να υπάρχει. Το μικρόφωνο όμως έτυχε να το δοκιμάσεις? Λειτουργούν δλδ σαν απλό handsfree?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κάποιο προγραμμα για να ακουσω Athens DJ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα δεν έχω δει και ίσως δύσκολο να υπάρχει. Το μικρόφωνο όμως έτυχε να το δοκιμάσεις? Λειτουργούν δλδ σαν απλό handsfree?

 

Ναι. Λειτουργεί κανονικά..

Link to comment
Share on other sites

οκ βρηκα...

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...