Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

10 ώρες πριν, kos26k said:

Δίκιο έχεις, το ειχα ξεχάσει αυτό! Χαλια εικόνα βέβαια, αλλά τουλάχιστον βλέπεις! Για στειλε και το βλέπω..

Καλημέρα.

Από ότι θυμάμαι έχεις 3 κουτιά. Το Tox1 , Vorke Z6 και το X88 King. Εάν έχεις και 3 τηλεοράσεις, συνδέεις το καθένα από αυτά σε μία (το X88 King πλέον μόνο με την AV θύρα του εφόσον έχεις κάψει το HDMI). Εάν όμως έχεις μόνο 2 τηλεοράσεις συνδέεις τα άλλα 2 σε αυτές (λόγω φυσικά καλύτερης εικόνας μέσω HDMI) και το X88 King το αφήνεις μόνο του (χωρίς TV !!)  με τα ηχεία που έχεις για μουσικούλα που θέλεις. Για να τα αξιοποιήσεις όλα. Αυτό εννοούσα.

Όμως εάν κάτι θέλεις να δούμε μαζί, στείλε ΠΜ για να μην απασχολούμε το νήμα και θα σου απαντήσω επίσης με ΠΜ (εκτός εάν προκύψει κάτι που θα είναι γενικότερου ενδιαφέροντος, οπότε το αναρτούμε και εδώ).

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Επιτέλους καλά νέα για το X96MAX+ultra μετά την τελευταία 11.3 αναβάθμιση του slimBox.

Συγκεκριμένα με νέο app φαίνονται κανονικά τα κρυφά αρχεία (π.χ. kodi) στα οποία μπορούμε

να επέμβουμε πλήρως. Επίσης επιτέλους λειτουργεί ο κέρσορας στο τηλεκοντρόλ. 

Η συσκευή είναι root κατευθείαν με την εκκίνηση και άλλα που τώρα τα ψάχνω.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον slimhouse που το παλεύει με συνεχείς αναβαθμίσεις και βελτιώσεις. Να βρει λύσεις και να τις δώσει στον λαό.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, realteam101 said:

Καλησπέρα.

Επιτέλους καλά νέα για το X96MAX+ultra μετά την τελευταία 11.3 αναβάθμιση του slimBox.

Συγκεκριμένα με νέο app φαίνονται κανονικά τα κρυφά αρχεία (π.χ. kodi) στα οποία μπορούμε

να επέμβουμε πλήρως. Επίσης επιτέλους λειτουργεί ο κέρσορας στο τηλεκοντρόλ. 

Η συσκευή είναι root κατευθείαν με την εκκίνηση και άλλα που τώρα τα ψάχνω.

Δηλαδη εκανες αντιγραφη επικολληση και το kodi πηρε τα δεδομενα του backup που ειχες;
Με ποια εφαρμογη το εκανες αυτο ;
Μπραβο παντως στον slimhouse !
Το ελεγα εγω...
Αν ειναι καποιος που θα τα καταφερει ειναι αυτος!!!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή ενσωματωμένη στην νέα αναβάθμιση. Μοιάζει με τον X-Plore αλλά δεν είναι.

Έγιναν όλα όπως το λες, κανονικό backup.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Για backup του Kodi χρησιμοποιώ το Backup Addon που υπάρχει στο Kodi repo.Πολύ απλό και εύχρηστο.

'Ετσι εχω μεταφέρει ολοκληρο το Kodi ή μερος του (ανάλογα του τί θελω)ΚΑΙ σε συσκευες με άλλη έκδοση android.

Άσχετο....έπεσε στα χερια μου ένα mecool m8s pro + με s905x. Έχει ATV 7.1.2... 

τί παίζει με αυτό το box από roms βελτιωσεις κτλ;

Επίσης έχω ένα Η96 PRO PLUS με slimbox 15.3 και θέλω να του περάσω την 9.1....Ίσως χρειαστώ την βοήθεια σας γιατί όταν πήγα να περασω την 15.4 (πριν αλλάξει ο slimhouse τους αριθμούς) ακολουθωντας την ίδια διαδικασία (που είχα περάσει την 15.3 απο μαμίσια) μου έβγαζε όλο error το ubt και τα παράτησα λόγω χρόνου.Τωρα λέω να ξαναδοκιμάσω....

Ευχαριστώ.

Edited by saviano
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, saviano said:

Καλησπέρα.Για backup του Kodi χρησιμοποιώ το Backup Addon που υπάρχει στο Kodi repo.Πολύ απλό και εύχρηστο.

'Ετσι εχω μεταφέρει ολοκληρο το Kodi ή μερος του (ανάλογα του τί θελω)ΚΑΙ σε συσκευες με άλλη έκδοση android.

Άσχετο....έπεσε στα χερια μου ένα mecool m8s pro + με s905x. Έχει ATV 7.1.2... 

τί παίζει με αυτό το box από roms βελτιωσεις κτλ;

Επίσης έχω ένα Η96 PRO PLUS με slimbox 15.3 και θέλω να του περάσω την 9.1....Ίσως χρειαστώ την βοήθεια σας γιατί όταν πήγα να περασω την 15.4 (πριν αλλάξει ο slimhouse τους αριθμούς) ακολουθωντας την ίδια διαδικασία (που είχα περάσει την 15.3 απο μαμίσια) μου έβγαζε όλο error το ubt και τα παράτησα λόγω χρόνου.Τωρα λέω να ξαναδοκιμάσω....

Ευχαριστώ.

H96 Pro Plus (Πράσινο ή μπλε Μπορτντ) https://slimboxtv.ru/h96-pro-plus/

***** Επίσης εάν σε ενδιαφέρει στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα για να σου πω πως μπορείς να δοκιμάσεις διαφορετικά firmwares με ασφάλεια, χωρίς ουσιαστικά να διακινδυνεύσεις την "ακεραιότητά" τους και να γυρίσεις γρήγορα πίσω στην προηγούμενη κατάστασή τους (με όλα τα δεδομένα σου), σε περίπτωση ατυχήματος/ασυμβατότητας του υπό δοκιμή λογισμικού. Αυτό ισχύει και για τα 2 κουτιά που ανέφερες πιο πάνω.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2023 at 7:32 ΜΜ, saviano said:

Καλησπέρα.Για backup του Kodi χρησιμοποιώ το Backup Addon που υπάρχει στο Kodi repo.Πολύ απλό και εύχρηστο.

'Ετσι εχω μεταφέρει ολοκληρο το Kodi ή μερος του (ανάλογα του τί θελω)ΚΑΙ σε συσκευες με άλλη έκδοση android.

Άσχετο....έπεσε στα χερια μου ένα mecool m8s pro + με s905x. Έχει ATV 7.1.2... 

τί παίζει με αυτό το box από roms βελτιωσεις κτλ;

Επίσης έχω ένα Η96 PRO PLUS με slimbox 15.3 και θέλω να του περάσω την 9.1....Ίσως χρειαστώ την βοήθεια σας γιατί όταν πήγα να περασω την 15.4 (πριν αλλάξει ο slimhouse τους αριθμούς) ακολουθωντας την ίδια διαδικασία (που είχα περάσει την 15.3 απο μαμίσια) μου έβγαζε όλο error το ubt και τα παράτησα λόγω χρόνου.Τωρα λέω να ξαναδοκιμάσω....

Ευχαριστώ.

Για το mecool m8s pro plus πρωτα...
Πας εδω:
https://disk.yandex.ru/d/u3xpXTx42Wke2A
 κατεβαζεις το λογισμικο για Megaphone M8S Pro+
Λογικα ειναι το ιδιο μποξακι με αλλο ..περιτυλιγμα!
Αν για οποιονδηποτε λογο δεν ειναι ενταξει αυτο ... η κανεις αναγνωρiση του wifi chip απο πριν με το Device Info HW η το ανοιγεις απο κατω για να το βρεις!
Μολις δεις πιο wifi chip εχεις πας εδω :
https://slimboxtv.ru/amlogic-s905x/
κατεβαζεις το Universal λογισμικο και αφου το εγκαταστησεις πρωτα βαζεις το αναλογο πατσακι του wifi chip που εχεις μεσω μια οπιαδηποτε προσωρινης twrp...!
Tωρα για το Η96 PRO PLUS...
Θεωρω οτι αφου εχεις ηδη την slimbox 15.3 λογικα εχεις την lpddr μνημη γιατι μονο γι'αυτην την βερσιον πρεπει να εβγαλε λογισμικο ο slimhouse ...
Οποτε προσπαθεις για την 9.1 και βλεπουμε...!
Αν παλι αντιμετωπισεις προβλημα με το ubt ανεβασε μια φωτο εδω για να καταλαβουμε περισσοτερα!!!
Καλη επιτυχια!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζεις την Rom που σου έδωσε ο @gatos814 για το mecool m8s pro plus και στην συνέχεια του περνάς το patch όπως είναι σε zip μορφή μέσω TWRP αυτό το patch. https://disk.yandex.ru/d/kAxm1ufOALlvQg και μας λες εάν έχεις wifi.

 

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Να πω και ένα μικρό τιπ που αφορά όλους όσους χρησιμοποιούν USB dongles (από airmouse, game controllers κλπ) ή και USB memory sticks. Μάλιστα το τιπ αυτό δεν αφορά μόνο τα TVboxes, αλλά και τις άλλες συσκευές όπως PC και λάπτοπ.

Το (πιθανό) πρόβλημα: Να μην μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε κάποιο TVbox, PC, Laptop κλπ και να πιστεύετε είτε ότι είναι ελαττωματικό το προιόν ή ότι έχει πρόβλημα η θύρα σας USB.

Αφορμή για αυτό την πήρα από ένα πρόβλημα που είχα πρόσφατα (αντίστοιχα είχα με άλλες συσκευές στο παρελθόν) από ένα οικονομικό game controller wirelles (με USB dongle) που ενώ δούλευε κανονικά στα TVboxes, δεν δούλευε στο καινούργιο μου gaming laptop. Η 1η σκέψη ήταν ότι δεν ήταν συμβατό με τα Windows 11. Άρχισα λοιπόν να εγκαθιστώ drivers να κοιτάζω ρυθμίσεις και άλλα κουλά. Πρόβλημα στην θύρα του λαπτοπ φυσικά ήταν γνωστό ότι δεν υπήρχε. Αποτέλεσμα μηδέν !! Οπότε θυμήθηκα τι μπορεί να φταίει.......

Η εύκολη λύση: Βάζοντας ένα καλώδιο προέκτασης (USB-A/USB-A αρσενικό/θηλυκό) δούλεψε αμέσως χωρίς τίποτα άλλο !

Δυστυχώς τα USB dongles τα κάνουν όλο και πιο μικρά, πιο κοντά και πιο "κομψά". Αυτή ή "κοψότητα" κάποιες φορές δημιουργεί το παραπάνω πρόβλημα. Η λύση λοιπόν απλή. Έχετε στην άκρη ένα τέτοιο καλώδιο (μπορεί να σας φανεί χρήσιμο και όχι μόνο για το παρόν πρόβλημα......)😉

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντησεις @ath156, @gatos814 και @makis1024 Θα δοκιμάσω (μόλις βρώ λίγο χρόνο) τις συμβουλές-οδηγίες σας και για οτιδήποτε θα επανέλθω.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

On 14/1/2023 at 1:59 ΜΜ, ath156 said:

Να πω και ένα μικρό τιπ που αφορά όλους όσους χρησιμοποιούν USB dongles (από airmouse, game controllers κλπ) ή και USB memory sticks. Μάλιστα το τιπ αυτό δεν αφορά μόνο τα TVboxes, αλλά και τις άλλες συσκευές όπως PC και λάπτοπ.

Το (πιθανό) πρόβλημα: Να μην μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε κάποιο TVbox, PC, Laptop κλπ και να πιστεύετε είτε ότι είναι ελαττωματικό το προιόν ή ότι έχει πρόβλημα η θύρα σας USB.

Αφορμή για αυτό την πήρα από ένα πρόβλημα που είχα πρόσφατα (αντίστοιχα είχα με άλλες συσκευές στο παρελθόν) από ένα οικονομικό game controller wirelles (με USB dongle) που ενώ δούλευε κανονικά στα TVboxes, δεν δούλευε στο καινούργιο μου gaming laptop. Η 1η σκέψη ήταν ότι δεν ήταν συμβατό με τα Windows 11. Άρχισα λοιπόν να εγκαθιστώ drivers να κοιτάζω ρυθμίσεις και άλλα κουλά. Πρόβλημα στην θύρα του λαπτοπ φυσικά ήταν γνωστό ότι δεν υπήρχε. Αποτέλεσμα μηδέν !! Οπότε θυμήθηκα τι μπορεί να φταίει.......

Η εύκολη λύση: Βάζοντας ένα καλώδιο προέκτασης (USB-A/USB-A αρσενικό/θηλυκό) δούλεψε αμέσως χωρίς τίποτα άλλο !

Δυστυχώς τα USB dongles τα κάνουν όλο και πιο μικρά, πιο κοντά και πιο "κομψά". Αυτή ή "κοψότητα" κάποιες φορές δημιουργεί το παραπάνω πρόβλημα. Η λύση λοιπόν απλή. Έχετε στην άκρη ένα τέτοιο καλώδιο (μπορεί να σας φανεί χρήσιμο και όχι μόνο για το παρόν πρόβλημα......)😉

Αυτό συμβαίνει κυρίως σε USB3 θύρες και USB dongles (έχει σχέση με το radio frequency).

Η λύση είναι να μπαίνουν σε USB2 τα dongles ή όπως είπες με μια έστω μικρή προέκταση.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

@makis1024, ναι το H96 pro plus είναι με την μπλε μητρικη.

Αυτό ειναι το εσωτερικο του mecool που αναφερω λίγο παραπάνω.chip wifi AP6236. Το κατα πόσο μοιάζει με το megafone....θα δείξει.Λέω να πάω για universal slimbox s905x.

Mecool m8spro+ a.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, saviano said:

 ναι το H96 pro plus είναι με την μπλε μητρικη.

 

έχεις π.μ

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, saviano said:

@makis1024, ναι το H96 pro plus είναι με την μπλε μητρικη.

Αυτό ειναι το εσωτερικο του mecool που αναφερω λίγο παραπάνω.chip wifi AP6236. Το κατα πόσο μοιάζει με το megafone....θα δείξει.Λέω να πάω για universal slimbox s905x.

Mecool m8spro+ a.jpg

Ετσι κι αλλιως καλε μου συμφορουμιτη θα χρειαστει να ανοιξεις το καπακι οταν φλασαρεις γιατι φανταζομαι δεν θα εχει το μποξακι σου reset button οπως τα περισσοτερα τοτε και ισως και τωρα ATV μποξακια!
Οποτε με οποια και αν ξεκινησεις θα ειναι το ...ιδιο πραγμα!

Οι επαφες παντως για το φλασαρισμα ειναι αυτες!

11395795.jpg

Καλη επιτυχια!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

https://disk.yandex.ru/d/iQpDckF8xQ5JLA Slimbox universal s905x και στην συνέχεια, Settings , slimbox settings , install patches και του περνάς driver για AP6236 αυτό που σου παρέθεσα , δεν χρειάζεται ούτε καν TWRP.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gatos814 said:

Ετσι κι αλλιως καλε μου συμφορουμιτη θα χρειαστει να ανοιξεις το καπακι οταν φλασαρεις γιατι φανταζομαι δεν θα εχει το μποξακι σου reset button οπως τα περισσοτερα τοτε και ισως και τωρα ATV μποξακια!
Οποτε με οποια και αν ξεκινησεις θα ειναι το ...ιδιο πραγμα!

Οι επαφες παντως για το φλασαρισμα ειναι αυτες!

11395795.jpg

Καλη επιτυχια!

Ευχαριστώ, ναι όντως δεν εχει κουμπι reset...για να δούμε τί θα γίνει.. 😅

@makis1024, ετσι το σκέφτηκα και εγώ.ευχαριστω ξανά.

Edited by saviano
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλό να μας παραθέσεις και φωτογραφία της μητρικής του H96 pro plus με τον s912. Διότι ναι μεν ο slimhouse έδωσε Rom για μνήμες LPDDR ανεξαρτήτως χρώματος μητρικής , αλλά H96 pro plus είχαν βγεί και με μνήμες DDR. Στις οποίες προφανώς δεν ταιριάζουν οι Rom του slimhouse , για τις οποίες ποτέ δεν έδωσε ROMs.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, makis1024 said:

Θα ήταν καλό να μας παραθέσεις και φωτογραφία της μητρικής του H96 pro plus με τον s912. Διότι ναι μεν ο slimhouse έδωσε Rom για μνήμες LPDDR ανεξαρτήτως χρώματος μητρικής , αλλά H96 pro plus είχαν βγεί και με μνήμες DDR. Στις οποίες προφανώς δεν ταιριάζουν οι Rom του slimhouse , για τις οποίες ποτέ δεν έδωσε ROMs.

Αυτη ειναι σίγουρα lpddr (τσεκαρισμενο πολλακις 😉 ) γιατι εκτός του οτι του ειχα περασει και παλαιότερα..(απο το 2017 οταν το πρωτοπηρα...μετα τα ψιλοπαράτησα) διάφορες rom απο freaktab και αλλου..το καλοκαίρι του έκανα και "επέμβαση" ωστε να εμφανίσω και τις αλλες δυο usb που ειναι κρυμμένες/τυφλες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς υπόψιν του κανένα image με "γεμάτο" Emuelec (64 ή 128GB) για το HK1;

Αν ναι και μπορεί να μου πει σε pm αν είναι ενάντια στους κανονισμούς.

Ευχαριστώ.

 

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Lurker said:

Έχει κανείς υπόψιν του κανένα image με "γεμάτο" Emuelec (64 ή 128GB) για το HK1;

Αν ναι και μπορεί να μου πει σε pm αν είναι ενάντια στους κανονισμούς.

Ευχαριστώ.

 

Ψαξε στο νετ για galisteo....

 

 

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ !!

Εάν έχετε ενεργοποιημένες τις αυτόματες ενημερώσεις στο Playstore θα σας ενημερώσει το KODI στην έκδοση 20.0   !!!

Ίσως να μην το θέλετε αυτό (διότι κάποια addons που χρησιμοποιείτε πιθανόν να είναι ασύμβατα). Άρα ίσως θα ήταν σκόπιμο (τουλάχιστον για την ώρα) να απενεργοποιήσετε τις αυτόματες ενημερώσεις.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Θα μιλησω ως καποιος που χρησιμοποιει το kodi με ενα απο τα πιο βαρια builds...
Το manalab...
Με την τελευταια αναβαθμιση στην βερσιον 20...το kodi απεκτησε την καλυτερη ''γρηγοραδα'' που θα μπορουσε να εχει μεχρι τωρα αυτη η εφαρμογη!!!
Το manalab το ''τρεχει'' παιχνιδακι και σε ολα του ανταποκρινεται...ταχυστα!
Για τις τυχων ασυμβατοτητες η λυση ειναι απλη...
Μπειτε στις αναβαθμισεις των addons που εχουνε προβλημα και καντε τις χειροκινητα!
Αν συνεχισουν τα προβληματα πηγαινετε ακομα πιο ''βαθια'' και δειτε ποιες εξαρτησεις εχουν και αλλες βερσιον και καντε τες και αυτες χειροκινητα!
Αν παλι δεν διορθωθουν τα προβληματα πηγαινετε στα addons με το προβλημα στις αναβαθμισεις και καντε την υποβαθμιση στην προηγουμενη βερσιον .... αν υπαρχει ...και κλειστε τις αυτοματες ενημερωσεις!
Αυτα που δεν εχουν εναλλακτικες πηγες αναβαθμισης θα συνεχισουν να ειναι προβληματικα....!
Ειναι ομως πολυ πολυ λιγα ...ανευ μειζονος σημασιας για το kodi και την εν γενει λειτουργεια του!!!
Τα οφελη τις νεας βερσιον θα τα δειτε ολοι ...και πραγματικα αξιζει  ο κοπος...!
Και ενα βασικοτατο tip που ισως καποιοι να το ξεχνανε και καποιοι να μην το ξερουνε....
Χρησιμοποιηστε στα μποξακια σας εφαρμογες με καθαρισμο η ''killing apps'' !
Ο συχνoς καθαρισμος κραταει την μνημη τους παντα σε καλη κατασταση και ετοιμη για οτι στριμαρισμα θελετε!!!
Ενα απο τα must δε ...ειναι ο συχνος καθαρισμος της προσωρινης μνημης του μποξ μας και ιδιως σε ολους αυτους που χρησιμοποιουν εφαρμογες στριμαρισματος που θελουν πολυ buffering ...
Δηλαδη ολοι εσεις που χρησιμοποιητε ... iptv εφαρμογες ... kodi ... eon tv ... cosmote ott κτλ....!

Οσοι δεν εχουν τσεκαρει την προσωρινη μνημη του μποξ τους θα ...εκπλαγουν με το ποσο ''πραμα'' εχει μεσα!!!
Εγω για παραδειγμα εχω κανει μια συντομευση στην επιφανεια του launcher που χρησιμοποιω ...του αποθηκευτικου χωρου και μια στις 2 μερες καθαριζω της προσωρινη μνημη ανελλιπως !!!
Καλες τηλεθεασεις ... και μιας και το απαιτει και η μερα σημερα...
Χρονια πολλα σε οσους και σε οσες γιορταζουνε...!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Περάστηκε η εκδοση slimhouse 9.2 aosp στο H96 Pro Plus μπλε board και το εργαλείο πετάει!!! Τώρα μένει το mecool αλλά θα το σκεφτώ λιγάκι...(τί λυση προτείνετε για ερτφλιξ-μόνο-στο box;

Όσον αφορά το kodi θα συμφωνησω απολυτα με τον @gatos814 γιατι κι εγω ακριβώς αυτά κάνω και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Η δε νέα εκδοση nexus 20 είναι ποοοολυ γρήγορη.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...