Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

1 hour ago, manthes said:

Τελικα παρήγγειλα το remote που ελεγα. 

Εχω μεινει σε slimbox 9 στο hk1 box. Υπάρχει κανένας λογος να βάλω νεώτερη εκδοση; 

Αφου κανεις την δουλεια σου μια χαρα... εισαι οκ και με αυτη την βερσιον!
Υπαρχουν καποια συν στις πιο νεες βερσιον αλλα και καποια πλην οπως η νεα βερσιον του magisk για καποια απο τις εφαρμογες που χρησιμοποιεις!

 

20 minutes ago, bebius said:

Θα το πυροβολήσω άφοβα τότες, γιατί και από το μαγαζί αυτό έχω πολύ καλές εντυπώσεις από το support, με refunds όταν δεν παίζει κάτι.

Θα πάω κατευθείαν για slimbox, είναι κάτι που πρέπει να προσέξω ιδιαίτερα; Πώς θα βρω ποια είναι η έκδοση του box; Να πάω για atv edition;

Επίσης αν κάποιος από Θεσσαλονίκη θέλει να του χαρίσω το a95x F3 air II που δεν ανάβει, για να το σκατοχεριάσει, ας μου στείλει μήνυμα.

Την βερσιον την γραφει στις ρυθμισεις-πληροφοριες...
Ετσι δεν προκειται να κανεις λαθος...!
Οσα τετοια περασανε απο τα χερια μου ...ακομα και ενα με 100ρι lan ενω ελεγε 1000ρι (αγορα απο Ελλαδα!) ηταν πολυ τιμια μηχανακια...!
Στα μισα μαλιστα απο αυτα ...αν εισαι τυχερος μπορει να παιρνει και την βερσιον με magisk...αν εχει καποια αξια αυτο για σενα!

0-02-05-9ca963c84dc8368e708a259bcef36cb2d31b70f9f2af0be1b54064e552536976_ecbae61e2febe9e9.thumb.jpg.2b7e8b07b3d4406bf8c5c6bf79f63151.jpg

0-02-0a-4fc0b9832992879f3843bd677b9ba77e599777d1c6b757f8777a09f847eea19d_978c9998815bbdd7.thumb.jpg.ec13f8ef2033e73af4fe68907911e674.jpg

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,
Πριν κάποιους μήνες είχα συζητήσει με κάποια παιδιά εδώ μερικά θέματα που είχα με ένα A95x F3 Air II. Δεν έπαιρνε data από την usb θύρα που είναι για φλασάρισμα και δε γινόταν να φλασαριστεί με τίποτα. Τελικά, με είχαν αποζημιώσει μερικώς με €20 από το geekbuying.
Προχτές σταμάτησε να παίρνει μπρος και θα με αποζημιώσουν για τα υπόλοιπα €24. (Γενικά τo box σαν ταχύτητα και wifi speed ήταν ικανοποιητικότατο, ειδικά με fan από κάτω να το ψύχει. Το software για πέταμα.)
Παρεμπιπτόντως επειδή κουβεντιάζονται τα remote control, σε ένα G10s από alixpress που πήρα το μικρόφωνο χάλασε στο μήνα πάνω και ο πωλητής σφύριζε αδιάφορα. Σίγουρα υπάρχουν πολλές ποιότητες και πολλές μούφες.
Εν κατακλείδι, θέλω να πάρω ξανά ένα μποξάκι. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι αντίστοιχο αλλά κάπως αξιόπιστο μέχρι €40-50 που να μπορεί να πάρει slimbox κλπ.;
Βλέπεις ότι αρκετά κινέζικα χαλάνε και θέλεις να πάρεις άλλο ένα.
Αυτό σημαίνει επιμονή.
Και δεν ανέφερες καν για τι χρήση είναι και γιατί θες ειδικά να πάρεις κουτί για slimbox.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, junglist said:

Βλέπεις ότι αρκετά κινέζικα χαλάνε και θέλεις να πάρεις άλλο ένα.
Αυτό σημαίνει επιμονή.
Και δεν ανέφερες καν για τι χρήση είναι και γιατί θες ειδικά να πάρεις κουτί για slimbox.

Sent from my LE2123 using Tapatalk
 

Είχα διαβάσει το νήμα όταν ήταν να πάρω την πρώτη φορά, πήρα γνώμες και κατέληξα σε chinese.

Slimbox γιατί η μανίσια που δοκίμασα ήταν χάλια μαύρα και laggy ανά περιπτώσεις.

Χαλάνε τα κινέζικα αλλά μου επιστρέφουν και τα λεφτά από το συγκεκριμένο μαγαζί, οπότε no problem. Επίσης όλα τα κινέζικα gadgets έχουν υψηλό ρίσκο βλάβης αλλά τα αγοράζει όλη η γη, μάλλον είναι όλοι επίμονοι.

 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, bebius said:

Είχα διαβάσει το νήμα όταν ήταν να πάρω την πρώτη φορά, πήρα γνώμες και κατέληξα σε chinese.

Slimbox γιατί η μανίσια που δοκίμασα ήταν χάλια μαύρα και laggy ανά περιπτώσεις.

Χαλάνε τα κινέζικα αλλά μου επιστρέφουν και τα λεφτά από το συγκεκριμένο μαγαζί, οπότε no problem. Επίσης όλα τα κινέζικα gadgets έχουν υψηλό ρίσκο βλάβης αλλά τα αγοράζει όλη η γη, μάλλον είναι όλοι επίμονοι.

 

Τα αγοραζουμε για να επαληθευσουμε το ρητο "η φθηνια τρωει τον παρα ".

Εχω ενα H96 max s905x3 4/32 gb το λειτουργω χωρς costom rom .

Ποια εινα τα (+) και τα (-) της χρησης costum rom (slimbox) ?

Ειναι ευκολο το περασμα της εχει κινδυνο brikarismatos ?

Υπαρχουν καπου αναλυτικες οδηγιες εγκαταστασς για εντελος "αρχαριο" χρηστη?

 

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή βάλε το device info hw από play store για να δούμε τι wifi chip έχεις και δες και ανάμεσα στις γρίλιες με φακό από κάτω να δούμε εάν έχεις πράσινη ή μπλέ μητρική.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, powerup said:

Τα αγοραζουμε για να επαληθευσουμε το ρητο "η φθηνια τρωει τον παρα ".

Εχω ενα H96 max s905x3 4/32 gb το λειτουργω χωρς costom rom .

Ποια εινα τα (+) και τα (-) της χρησης costum rom (slimbox) ?

Ειναι ευκολο το περασμα της εχει κινδυνο brikarismatos ?

Υπαρχουν καπου αναλυτικες οδηγιες εγκαταστασς για εντελος "αρχαριο" χρηστη?

 

Εάν σε καλύπτει όπως είναι δεν υπάρχει λόγος να βάλεις άλλη ρομ. Το τι παραπάνω έχει κάθε τέτοια (από XVortex ugoos port ή Slimbox) θα το αποφασίσεις εσύ ανάλογα με τις ανάγκες σου και τις προτιμήσεις σου.

Αυτό που πρέπει να κάνεις ακόμα και να μην βάλεις άλλη ρομ είναι αυτό που λέω εδώ:

https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7074447

Αφού το κάνεις αυτό δεν φοβάσαι τίποτα πλέον. Ακόμα και να το μπρικάρεις θα το επαναφέρουμε όπως ήταν την στιγμή που έκανες το backup μαζί με όλες τις ρυθμίσεις σου, τις εφαρμογές σου και τα πάντα (σαν να μην πέρασε λεπτό !!).

Όταν λοιπόν το έχεις κάνει αυτό, εάν θέλεις να δοκιμάσεις (ακόμα και παραπάνω από 1 ρομς) πες το, ταυτόχρονα δε πες εάν έχεις μπλε ή πράσινο motherboard καθώς και τι δείχνει το HW info apk.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, powerup said:

Μπλε ειναι η motherbord κι το wifi bcmsdh_sdmmc

 

Όταν θα κάνεις αυτό που σε παρακάλεσα με το λινκ που έδωσα, θα έχει λίγη σημασία όλο αυτό και τι θα βάλουμε.

Μπορείς τότε να πας και στα "τυφλά" χωρίς να φοβόμαστε ακόμα και εάν μπρικάρει (που δεν θα μπρικάρει).

Εάν δεν φοβάσαι θα σου πω και πως ανοίγει πανεύκολα για να δεις το wifi chip. Πρέπει να ξεβιδώσεις το motherboard, να το γυρίσεις ανάποδα και το wifi είναι το μεγάλο ασημί στοιχείο με γράμματα και νούμερα όπως 6355 ή 6334 ή .....βέβαια όπως ήδη προανέφερα δεν είναι εντελώς απαραίτητο αυτό, με την προυπόθεση ότι θα έχεις κάνει το μπακαπ που λέω.

https://www.youtube.com/watch?v=-UHMhNjQOK8

 

1647213128592.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Το Χ96 Μax Plus μπορεί να απαντήσει κάποιος με σιγουριά ποια είναι η μεγαλύτερη micro sd που μπορεί να διαβάσει; Στα μαγαζιά αναφέρεται το εξής: "Max extended capacity: 64GB". Σε κάποιο review αναφέρoνται τα 128GB.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.Σε tv box πως μπορούμε να κάνουμε backup μόνο το kodi;Και απλα να το κάνω restore μόλις αλλάζω rom.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bebius said:

Το Χ96 Μax Plus μπορεί να απαντήσει κάποιος με σιγουριά ποια είναι η μεγαλύτερη micro sd που μπορεί να διαβάσει; Στα μαγαζιά αναφέρεται το εξής: "Max extended capacity: 64GB". Σε κάποιο review αναφέρoνται τα 128GB.

Νομιζω οτι ολοι οι Amlogic S905X3 αναλογως και του λογισμικου τους μπορει να διαχειριστουν μεχρι 128GB...
Εχω δει παντως σε περιγραφες αλλων S905X3 tv box να αναφερονται και μεχρι 256GB...!
Εγω παντως δεν εχω την αναγκη για εξτρα χωρο οποτε... δεν χρησιμοποιω καρτουλα προσωπικα για να σου πω ... 1000%!
Υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος που θες να την χρησιμοποιησεις;

 

42 minutes ago, kos26k said:

Χαίρετε.Σε tv box πως μπορούμε να κάνουμε backup μόνο το kodi;Και απλα να το κάνω restore μόλις αλλάζω rom.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε καποιον file manager οπως ο ES file explorer (pro) με τικαρισμενα τα κρυφα αρχεια ...πας στο Android/data και ψαχνεις και αντιγραφεις τον φακελο ''org.xbmc.kodi'' !
Προσοχη...
Αν χρησιμοποιεις αλλη βερσιον kodi (fork) θα πρεπει να ψαξεις μεσα στο Android/data για το ιδιο ονομα της βερσιον που εχεις αλλα αυτο που πραγματικα θα χρειαστει αντιγραφη ειναι μονο οτι εχει ... μεσα σε αυτον τον φακελο!
Τελος ... μεχρι στιγμης δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα σε Android 11!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gatos814 said:

Νομιζω οτι ολοι οι Amlogic S905X3 αναλογως και του λογισμικου τους μπορει να διαχειριστουν μεχρι 128GB...
Εχω δει παντως σε περιγραφες αλλων S905X3 tv box να αναφερονται και μεχρι 256GB...!
Εγω παντως δεν εχω την αναγκη για εξτρα χωρο οποτε... δεν χρησιμοποιω καρτουλα προσωπικα για να σου πω ... 1000%!
Υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος που θες να την χρησιμοποιησεις;

Θέλω να πάρω back up της μανισιας και επιπλέον να σετάρω δύο ίδια boxes με ακριβώς το ίδιο setup (το 2ο είναι για τον πατέρα μου). Και παράλληλα να την έχω και για μια φωτογραφική, γι'αυτό και χρειάζομαι μεγάλη χωρητικότητα.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bebius said:

Θέλω να πάρω back up της μανισιας και επιπλέον να σετάρω δύο ίδια boxes με ακριβώς το ίδιο setup (το 2ο είναι για τον πατέρα μου). Και παράλληλα να την έχω και για μια φωτογραφική, γι'αυτό και χρειάζομαι μεγάλη χωρητικότητα.

Η καρτουλα δεν χρειαζεται μετα το backup...ετσι κι'αλλιως!
Και αυτο με την φωτογραφικη και το tv box ...sorry αλλα δεν το καταλαβα!

17 minutes ago, kos26k said:

Ωραία!! Και μετά απλά paste τον φάκελο πάλι εκεί;

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΝΑΙ!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gatos814 said:

Η καρτουλα δεν χρειαζεται μετα το backup...ετσι κι'αλλιως!
Και αυτο με την φωτογραφικη και το tv box ...sorry αλλα δεν το καταλαβα!

Την καρτούλα θα την χρειαστώ και για μια DSLR που έχω, γι'αυτό με ενδιαφέρει το μέγεθος. Θα πάρω 64gb για σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bebius said:

Την καρτούλα θα την χρειαστώ και για μια DSLR που έχω, γι'αυτό με ενδιαφέρει το μέγεθος. Θα πάρω 64gb για σιγουριά.

Οκ...!

Καλες τηλεθεασεις!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bebius said:

Την καρτούλα θα την χρειαστώ και για μια DSLR που έχω, γι'αυτό με ενδιαφέρει το μέγεθος. Θα πάρω 64gb για σιγουριά.

Σου στέλνω με προσωπικό μήνυμα τι θα κάνεις και πως......no problem😎

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, kos26k said:

Ωραία!! Και μετά απλά paste τον φάκελο πάλι εκεί;

 

Καλημέρα.

Υποθέτω ότι πιθανόν ήδη να το έκανες, όμως βάζω εδώ την παλιά μου ανάρτηση (του 2020) για αυτό που ζητάς:

https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=6888917

****Ένα μικρό τιπ επιπλέον όμως:  Αφού εγκαταστήσεις το KODI πρέπει να το τρέξεις τουλάχιστον 1 φορά για να δημιουργήσει τον κρυφό φάκελλο  ".kodi" , αλλιώς πιθανόν να μην τον βρίσκεις !😉

Έτσι θα είσαι και σίγουρος που ακριβώς πρέπει να αντιγράψεις τα αρχεία σου.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites



Είχα διαβάσει το νήμα όταν ήταν να πάρω την πρώτη φορά, πήρα γνώμες και κατέληξα σε chinese.
Slimbox γιατί η μανίσια που δοκίμασα ήταν χάλια μαύρα και laggy ανά περιπτώσεις.
Χαλάνε τα κινέζικα αλλά μου επιστρέφουν και τα λεφτά από το συγκεκριμένο μαγαζί, οπότε no problem. Επίσης όλα τα κινέζικα gadgets έχουν υψηλό ρίσκο βλάβης αλλά τα αγοράζει όλη η γη, μάλλον είναι όλοι επίμονοι.
 


Και ακόμα να αναφέρεις ποια είναι η χρήση που θες να κάνεις. Τελικά;
Και επίσης τα πράγματα αλλάζουν, υπάρχουν και άλλες συσκευές αλλά είναι θέμα πόσο ενημερωμένος είναι ο καθένας.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, junglist said:

Και ακόμα να αναφέρεις ποια είναι η χρήση που θες να κάνεις. Τελικά;
Και επίσης τα πράγματα αλλάζουν, υπάρχουν και άλλες συσκευές αλλά είναι θέμα πόσο ενημερωμένος είναι ο καθένας.

Σου απάντησα ήδη (αν και δε θα έπρεπε μετά την ειρωνία σου) ότι το είχα λύσει παλιότερα το πρόβλημα της επιλογής με βάση τη χρήση. Τέλος πάντων, θέλω kodi greek builds, stremio, youtube, twich, nba tv κ.α. και επίσης προτιμώ τη δυνατότητα για customisation και δοκιμή διαφόρων roms. Eπίσης θέλω να μπορώ να σετάρω 2 ίδια box με ακριβώς το ίδιο setup με αυτόματο τρόπο.

Edited by bebius
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι.Αρχικά για τυχόν βοήθεια,ενημερωνω οτι η 54.2 slimbox εως τώρα δουλεύει 100% σωστά στο Tox1.Τωρα μια άλλη απορία.Θέλω να κατεβασω το θρυλικό μου Vorke Z6 (Tanix TX92) στο υπόγειο για μουσικουλα και yt.Βλεπω έχει μία θύρα SPDIF.Μπορώ εκεί να συνδεσω τα κλασικά ηχειακια υπολογιστή με 3.5mm jack;

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bebius said:

 

Σου απάντησα ήδη (αν και δε θα έπρεπε μετά την ειρωνία σου) ότι το είχα λύσει παλιότερα το πρόβλημα της επιλογής με βάση τη χρήση. Τέλος πάντων, θέλω kodi greek builds, stremio, youtube, twich, nba tv κ.α. και επίσης προτιμώ τη δυνατότητα για customisation και δοκιμή διαφόρων roms. Eπίσης θέλω να μπορώ να σετάρω 2 ίδια box με ακριβώς το ίδιο setup με αυτόματο τρόπο.

Oι μαγικες λεξεις (και stop) εδω σε αυτα που εγραψες ειναι :
''kodi greek builds''.....
Δεν μπορουν να διαχειριστουν ολες οι Android συσκευες streaming  το... ''kodi greek builds''....!
Τουλαχιστον ...αυτες που υπονοουν καποιοι συμφορουμιτες μας εδω μεσα!

 

3 ώρες πριν, kos26k said:

Καλησπέρα και πάλι.Αρχικά για τυχόν βοήθεια,ενημερωνω οτι η 54.2 slimbox εως τώρα δουλεύει 100% σωστά στο Tox1.Τωρα μια άλλη απορία.Θέλω να κατεβασω το θρυλικό μου Vorke Z6 (Tanix TX92) στο υπόγειο για μουσικουλα και yt.Βλεπω έχει μία θύρα SPDIF.Μπορώ εκεί να συνδεσω τα κλασικά ηχειακια υπολογιστή με 3.5mm jack;

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η μινι οπτικη υποδοχη...σαν αυτη που εχει το μποξακι σου... χρησιμοποιειται συνηθως σε συσκευες ηχου... οπως το Chromecast Audio σε καποιους φορητους υπολογιστες και οπως βλεπεις και σε καποια κινεζομποξακια οπως το δικο σου (πιο σπανια βεβαια!) ....
Ορισμενα δε laptop διαθετουν συνδυασμενη υποδοχη ηχου Mini TOSLINK / 3.5 mm καθως αυτες οι υποδοχες ειναι πολυ παρομοιες σε μεγεθος!
Εδω σε σενα...εσυ θα μας πεις!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kos26k said:

Καλησπέρα και πάλι.Αρχικά για τυχόν βοήθεια,ενημερωνω οτι η 54.2 slimbox εως τώρα δουλεύει 100% σωστά στο Tox1.Τωρα μια άλλη απορία.Θέλω να κατεβασω το θρυλικό μου Vorke Z6 (Tanix TX92) στο υπόγειο για μουσικουλα και yt.Βλεπω έχει μία θύρα SPDIF.Μπορώ εκεί να συνδεσω τα κλασικά ηχειακια υπολογιστή με 3.5mm jack;
 

Έτσι από περιέργεια 🤔

Δεν έχεις ακόμα το X88 King που του έκαψες την HDMI θύρα του? Γιατί δεν το χρησιμοποιείς για μουσικούλα? 

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Αχχ τι πληγές άνοιξες τώρα φίλε μου Απιστευτο μποξακι πήγαινε σφαίρα.Μπορώ κάλιστα ναι,αλλά σκοπεύω να το συνδεσω σε μια μικρή τηλεόραση έτσι ώστε να βλέπω και yt να κάνω και καμία άσκηση γυμναστικής.Τωρα όσον αφορά το SPIDF θα το δοκιμασω καθώς οπτικά απο έξω φαίνεται ίδια με το jack 3.5mm.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, kos26k said:

Αχχ τι πληγές άνοιξες τώρα φίλε μου emoji17.pngemoji17.pngΑπιστευτο μποξακι πήγαινε σφαίρα.Μπορώ κάλιστα ναι,αλλά σκοπεύω να το συνδεσω σε μια μικρή τηλεόραση έτσι ώστε να βλέπω και yt να κάνω και καμία άσκηση γυμναστικής.Τωρα όσον αφορά το SPIDF θα το δοκιμασω καθώς οπτικά απο έξω φαίνεται ίδια με το jack 3.5mm.

Απλά να σου πω ότι για τη μουσική στο X88 King δεν χρειάζεται καν να το έχεις συνδεδεμένο στην τηλεόραση (στην AV port βέβαια, εφόσον έχεις κάψει το HDMI). Μπορείς να το χειριστείς αποκλειστικά από το κινητό σου !!😎

**και μπορείς να βάλεις το    mod  μου για να έχεις συνεχώς την θερμοκρασία του στην μικρή οθονίτσα του (εάν έχεις ήδη ή του βάλεις ugoos port from XVortex or Sadman888).

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...