Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω σκεφτομουν να κολλησω 4 καπακια απο νερο στις 4 γωνιες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

On 11/12/2022 at 3:21 ΠΜ, tzivas31 said:

Εγω σκεφτομουν να κολλησω 4 καπακια απο νερο στις 4 γωνιες

Φυσικά και γίνεται. Μάλιστα εσύ χρειάζεσαι μόνο 4 γιατί ο ανεμιστήρας σου είναι φλατ, ενώ εγώ σε εκείνον που είχα κάνει πολύ παλιά έκανα μία πατέντα με 8 επειδή είχε καμπύλες/κούρμπες στις γωνίες.

Επειδή δε οι θύρες USB έχουν ρεύμα ακόμα και όταν κλείνεις τελείως το κουτί, οι πιο απλές λύσεις (χωρίς επιπλέον επεμβάσεις όπως π.χ. έδειξα πριν λίγες ημέρες με θερμικό διακόπτη) είναι:

- Συνδέεις τον ανεμιστήρα στην USB θύρα της τηλεόρασης, άρα ανοίγει/κλείνει με αυτήν

- Συνδέεις 1 USB Hub με διακόπτες στην 1 θύρα του κουτιού, άρα το κλείνεις με διακόπτη (επιπλέον δεν "χάνεις" κάποια θύρα κατά την λειτουργία του). Υπάρχουν βέβαια και τέτοια απλά καλώδια με διακόπτη.

- Βάζεις ένα διακόπτη πριν το τροφοδοτικό (ή εάν θες κάτι ακόμα πιο high tech 1 πρίζα wifi ή 1 IR)  και τον χειρίζεσαι είτε με το χέρι ή κινητό ή τηλεκοντρόλ αντίστοιχα. Προφυλάσσεις μάλιστα έτσι ταυτόχρονα το κουτί σου σε καταιγίδες, κεραυνούς, μεγάλες αυξομοιώσεις ή διακοπές τάσεων, αυτόματο άνοιγμα της τηλεόρασης (λόγω CEC) σε επαναφορά ρεύματος μετά από διακοπή κλπ

Ίσως το πιο απλο είναι το 1ο.🙂

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό του είχα προτείνει και το x96 air που έχει σαν πλεονέκτημα , πιο χαμηλές θερμοκρασίες, όπου αποδεδειγμένα φτάνει max τους 57-58 βαθμούς, μια θύρα USB 2 παραπάνω, δηλαδή συνολικά 3 USB θύρες, Coreelec, emuelec υποστήριξη. Σε κλειστό κλείνει και την τροφοδοσία στις θύρες USB. Υποστήριξη Slimbox , port Ugoos του Vortex, Ugslim και minislim του slimbox. Επιπλέον παραγγελία από Ελληνικό κατάστημα στο skroutz στα 59€. Θα του έμεναν και 20€ να πάρει ένα ανεμιστηράκι όμορφο , χωρίς καπάκια και μπατονέτες, με πλαίσιο διχτάκι πλαστικό στα 17€ όπου με χειριστήριο επιλέγει και την ένταση του αέρα που φυσάει από AliExpress. Αλλά αφού του άρεσε το μπλε χρώμα, περί ορέξεως...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, makis1024 said:

Γιαυτό του είχα προτείνει και το x96 air που έχει σαν πλεονέκτημα , πιο χαμηλές θερμοκρασίες, όπου αποδεδειγμένα φτάνει max τους 57-58 βαθμούς, μια θύρα USB 2 παραπάνω, δηλαδή συνολικά 3 USB θύρες, Coreelec, emuelec υποστήριξη. Σε κλειστό κλείνει και την τροφοδοσία στις θύρες USB. Υποστήριξη Slimbox , port Ugoos του Vortex, Ugslim και minislim του slimbox. Επιπλέον παραγγελία από Ελληνικό κατάστημα στο skroutz στα 59€. Θα του έμεναν και 20€ να πάρει ένα ανεμιστηράκι όμορφο , χωρίς καπάκια και μπατονέτες, με πλαίσιο διχτάκι πλαστικό στα 17€ όπου με χειριστήριο επιλέγει και την ένταση του αέρα που φυσάει από AliExpress. Αλλά αφού του άρεσε το μπλε χρώμα, περί ορέξεως...

Για να μην λέμε ότι θέλουμε.....

Στιγμιότυπο οθόνης 2022-12-11 095803.jpg

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Θα πιστέψεις αυτόν ή εμένα που το έχω δύο χρόνια;

Πάνω με ανεμιστήρα, κάτω χωρίς ανεμιστήρα με YouTube 4K βίντεο.

IMG_20221211_100900.jpg

MVIMG_20221211_101053.jpg

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αλλά θα πιστέψω και τους 2 (δύο) χρήστες που γράφουν ακριβώς το ίδιο πράγμα...επίσης screenshots με χρονισμό CPU 500MHz ή 1.000MHz, όταν ο επεξεργαστής μπορεί να χρειασθεί να δουλεύει κανονικά και με 1.908MHz δεν μου λέει τίποτα...Δεκέμβριο μήνα όλα σχεδόν δεν έχουν θέμα - καλοκαίρι όμως?

Τέλος από εμένα αυτή η συζήτηση που δεν έχει άλλωστε και νόημα.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Για βγάλε ένα screenshot με το δικό σου με ανεμιστήρα με 250mhz και δείξε μου θερμοκρασίες κάτω από 40 βαθμούς. Το δικό σου το είχα στα χέρια μου ένα φεγγάρι, το δικό μου το είχες ποτέ στα χέρια σου; Την άλλη φορά θα του στήσω καραούλι να το πετύχω στα 1908mhz για να σε πείσω. Σε 4Κ βίντεο θα πάει στα 1908 , θα πέσει στα 1000 θα ανέβει στα 1200 και ξανά στα 1908 , το άφησα να δουλέψει δύο λεπτά και του τράβηξα φωτογραφία. Η θερμοκρασία όμως δεν θα πέσει από 70 στους 42 όταν κάνει κοιλιά ο χρονισμός, τριάντα βαθμούς. Τέλος πάντων δεν σε κατηγορώ για τις επιλογές σου , σε κατηγορώ όμως ότι παίρνεις και άλλους στον λαιμό σου με τα τηγανάκια που προτείνεις.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ath156 said:

Λυπάμαι αλλά θα πιστέψω και τους 2 (δύο) χρήστες που γράφουν ακριβώς το ίδιο πράγμα...επίσης screenshots με χρονισμό CPU 500MHz ή 1.000MHz, όταν ο επεξεργαστής μπορεί να χρειασθεί να δουλεύει κανονικά και με 1.908MHz δεν μου λέει τίποτα...Δεκέμβριο μήνα όλα σχεδόν δεν έχουν θέμα - καλοκαίρι όμως?

Τέλος από εμένα αυτή η συζήτηση που δεν έχει άλλωστε και νόημα.

Ειπα να μην απαντησω καλε μου συμφορουμιτη αλλα δεν μπορω ...θα σου απαντησω και εγω !
Σοβαρα λοιπον θα πιστεψεις 2 χρηστες που κατα 1299% εχουν βγαλει τα συμπερασματα τους με το μαμα λογισμικο (μαλιστα ο ενας δηλωνει και απειρος με τα tv box!) ...και οχι καποιον που αποδεδειγμενα ειναι πιο σχετικος και εχει και λογισμικο ugoos... μονο και μονο επειδη σε ...βολευει ! ;
Τα δικα σου τα Χ3 δηλαδη τα πηγαιναν καλα με το μαμα λογισμικο ;
Αν ναι...γιατι το αλλαξες ;
αΧ...αΧ....!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Άντε ας το βάλω και εδώ για όποιον έχει HK1Box, H96 max X3 και γενικά σχεδόν οποιοδήποτε άλλο TVbox με Amlogic CPU, μία σχηματική διάταξη (σαν Flow Chart) που έφτιαξα για το πως και τι κάνουμε σε κάθε περίπτωση εγκατάστασης νέου Firmware....ίσως σε κάποιον να φανεί χρήσιμο.

HK1Box_H96maxX3_anyTVBox_HowTo.jpg

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ κάτι Ρε παιδιά που νομίζω ότι είναι χρήσιμο Δεν ξέρω μπορεί να έχει αναφερθεί και στο παρελθόν.

 έχουμε κάποιο τρόπο να κλειδώσουμε το TV Box με κωδικό η με μοτίβο?

 Ευχαριστώ 

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

On 13/12/2022 at 11:10 ΜΜ, varajohn said:

να ρωτήσω και εγώ κάτι Ρε παιδιά που νομίζω ότι είναι χρήσιμο Δεν ξέρω μπορεί να έχει αναφερθεί και στο παρελθόν.

 έχουμε κάποιο τρόπο να κλειδώσουμε το TV Box με κωδικό η με μοτίβο?

 Ευχαριστώ 

Καλημέρα.

Θα σου πρότεινα αυτό τον τρόπο (δεν ξέρω εάν θα σε καλύψει πλήρως).

Κατέβασε τις 2 αυτές εφαρμογές (υπάρχουν και στο Playstore):

1.  App Locker https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hideitpro.app.protect&hl=en&gl=US

2. Autostart https://play.google.com/store/apps/details?id=com.autostart&hl=en&gl=US

Με την 1η αρχικά θα ορίσεις πως θα κλειδώνει τις εφαρμογές (π.χ. με πιν ή σχήμα) και μετά θα επιλέξεις ποιες εφαρμογές θα κλειδώσεις. Μπορείς σχεδόν όλες ΕΚΤΟΣ από τον Launcher που πιθανόν έχεις βάλει (γιατί υπάρχει πιθανότητα να σου κολλήσει/bootloop -εξαρτάται και από το firmware). Πηγαίνεις στο  "All App", επιλέγεις ποιες και μεταφέρονται στο "Locked APPS" (π.χ. εγώ στην 1η φωτο κλείδωσα ένα παιχνίδι).

Μετά χρησιμοποίησε την 2 εφαρμογή για να ξεκινά εξ' ορισμού η 1η !!! Κάνε ADD την 1η εφαρμογή και κάνε "ON" το Autostart (2nd screenshot).

Δεν ξέρω εάν αυτό θα καλύψει τις απαιτήσεις σου...το ελπίζω

 

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ath156 said:

Καλημέρα.

Θα σου πρότεινα αυτό τον τρόπο (δεν ξέρω εάν θα σε καλύψει πλήρως).

Κατέβασε τις 2 αυτές εφαρμογές (υπάρχουν και στο Playstore):

1.  App Locker https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hideitpro.app.protect&hl=en&gl=US

2. Autostart https://play.google.com/store/apps/details?id=com.autostart&hl=en&gl=US

Με την 1η αρχικά θα ορίσεις πως θα κλειδώνει τις εφαρμογές (π.χ. με πιν ή σχήμα) και μετά θα επιλέξεις ποιες εφαρμογές θα κλειδώσεις. Μπορείς σχεδόν όλες ΕΚΤΟΣ από τον Launcher που πιθανόν έχεις βάλει (γιατί υπάρχει πιθανότητα να σου κολλήσει/bootloop -εξαρτάται και από το firmware). Πηγαίνεις στο  "All App", επιλέγεις ποιες και μεταφέρονται στο "Locked APPS" (π.χ. εγώ στην 1η φωτο κλείδωσα ένα παιχνίδι).

Μετά χρησιμοποίησε την 2 εφαρμογή για να ξεκινά εξ' ορισμού η 1η !!! Κάνε ADD την 1η εφαρμογή και κάνε "ON" το Autostart (2nd screenshot).

Δεν ξέρω εάν αυτό θα καλύψει τις απαιτήσεις σου...το ελπίζω

Screenshot_20221214-102933.png

Screenshot_20221214-102521.png

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά νομίζω ότι δεν ωφελεί γιατί όποια εφαρμογή θα  θέλω να ανοίξω θα πρέπει να βάζω PIN συνεχώς.εγώ χρειάζομαι κάτι πού να βάζω το pin  μία φορά όταν ξεκινάει και να είναι μετά ανοιχτό. Απλά μου φαίνεται περίεργο για ποιο λόγο να μη λειτουργεί το pin όπως τα κινητά με το κλείδωμα δηλαδή

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

On 14/12/2022 at 11:57 ΠΜ, varajohn said:

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά νομίζω ότι δεν ωφελεί γιατί όποια εφαρμογή θα  θέλω να ανοίξω θα πρέπει να βάζω PIN συνεχώς.εγώ χρειάζομαι κάτι πού να βάζω το pin  μία φορά όταν ξεκινάει και να είναι μετά ανοιχτό. Απλά μου φαίνεται περίεργο για ποιο λόγο να μη λειτουργεί το pin όπως τα κινητά με το κλείδωμα δηλαδή

Αρχικά ήθελα να πω ότι συνήθως θέλουμε να μπλοκάρουμε κάποιες εφαρμογές (π.χ. KODI με τίποτα "παράξενα" addons άπό το παιδί μας ή άλλον, youtube, settings για να μην αλλάξει κάποιος τις ρυθμίσεις μας κλπ). ΟΚ όμως καταλαβαίνω ότι θέλεις να αποτρέψεις τελείως την πρόσβαση στο κουτί. Αυτό βέβαια θα μπορούσε να γίνει και με "hardware" τρόπο (π.χ. αφαιρώντας το τροφοδοτικό ή το χειριστήριο κλπ).

Μία άλλη πιθανή λύση σε αυτό:

Δοκίμασε αντί για την 1η εφαρμογή να βάλεις την: https://m.apkpure.com/pin-lock-screen/com.henry.app.optimizer.pin.lockscreen

Δώσε της permissions και όρισε πιν (π.χ. 1234). Η 2η εφαρμογή να έχει την μορφή του screenshot:  Κάνε ριμπούτ. Κάνει αυτό που θέλεις?

***Θα χρειασθεί να κάνεις "slide" άρα χρειάζεσαι airmouse ή ποντίκι !!!! (ή πατάς το ΟΚ)

Screenshot_20221216-203052.png

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, ath156 said:

Αρχικά ήθελα να πω ότι συνήθως θέλουμε να μπλοκάρουμε κάποιες εφαρμογές (π.χ. KODI με τίποτα "παράξενα" addons άπό το παιδί μας ή άλλον, youtube, settings για να μην αλλάξει κάποιος τις ρυθμίσεις μας κλπ). ΟΚ όμως καταλαβαίνω ότι θέλεις να αποτρέψεις τελείως την πρόσβαση στο κουτί. Αυτό βέβαια θα μπορούσε να γίνει και με "hardware" τρόπο (π.χ. αφαιρώντας το τροφοδοτικό ή το χειριστήριο κλπ).

Μία άλλη πιθανή λύση σε αυτό:

Δοκίμασε αντί για την 1η εφαρμογή να βάλεις την: https://m.apkpure.com/pin-lock-screen/com.henry.app.optimizer.pin.lockscreen

Δώσε της permissions και όρισε πιν (π.χ. 1234). Η 2η εφαρμογή να έχει την μορφή του screenshot:  Κάνε ριμπούτ. Κάνει αυτό που θέλεις?

***Θα χρειασθεί να κάνεις "slide" άρα χρειάζεσαι airmouse ή ποντίκι !!!! (ή πατάς το ΟΚ)

Screenshot_20221216-203052.png

Σε ευχαριστώ πολύ.
  έβαλα αυτό που είπες το pin lock screen είναι ακριβώς αυτό που ήθελα τώρα πλέον το μποξάκι είναι κλειδωμένο Οπότε αν πέσει σε λάθος χέρια δεν μπορεί να δει τα περιεχόμενα του

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, madmax said:

Υπαρχει τροπος σε αυτα τα box να απενεργοποιησουμε το αυτοματο ανοιγμα οταν συνδεονται στο ρευμα;

Εάν έχεις Ugoos Port, σίγουρα (Settings-Device Preferences-Power)....για άλλες ρομ δεν ξέρω.

**Πάντως όπως έχω ξαναπεί για εμένα η καλύτερη λύση όταν δεν χρησιμοποιείς το κουτί είναι ένας διακόπτης ON/OFF πριν το τροφοδοτικό.

Screenshot_20221220-193656.png

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... δεν εχω ugoos αλλα νομιζω οταν την ειχα βαλει στο προηγουμενο box δεν ειχε δουλεψει.
Αυτο που εχω τωρα ειναι το HK1 S905x4. Δεν εχει ακομα καποια ugoos απ οσο ξερω.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, madmax said:

Χμμμ... δεν εχω ugoos αλλα νομιζω οταν την ειχα βαλει στο προηγουμενο box δεν ειχε δουλεψει.
Αυτο που εχω τωρα ειναι το HK1 S905x4. Δεν εχει ακομα καποια ugoos απ οσο ξερω.

Όχι μόνο δουλεύει αλλά κάποιοι που δεν είχαν φροντίσει να εξασφαλίσουν το άνοιγμα του κουτιού με τους εναλλακτικούς τρόπους που αναφέρονται, μπλόκαραν το κουτί και έπρεπε να το ανοίξουν με "ειδικό" τρόπο πλέον😂...δοκιμασμένο και σε HK1 Box  και σε H96 max X3 με ugoos ports.

Για το κουτί σου πράγματι δεν υπάρχει ugoos port  και δεν ξέρω εάν θα υπάρξει καν, εφόσον ο XVortex που είχε "σπάσει" το λογισμικό, έχει δηλώσει ότι δεν ξαναασχολείται με αυτό.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Μετά τη σύνδεση τηλεόρασης (lg) και mecool km2 plus, μέσω hdmi, ο ήχος ακούγεται εξαιρετικά χαμηλά, σε σημείο που στο 100% ίσα ίσα που ακούγεται από τα ηχεία της τηλεόρασης.

Είναι κάποιο bug; ξέρετε κάποιο τρόπο να το φτιάξω;

Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mv040 said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Μετά τη σύνδεση τηλεόρασης (lg) και mecool km2 plus, μέσω hdmi, ο ήχος ακούγεται εξαιρετικά χαμηλά, σε σημείο που στο 100% ίσα ίσα που ακούγεται από τα ηχεία της τηλεόρασης.

Είναι κάποιο bug; ξέρετε κάποιο τρόπο να το φτιάξω;

Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.

Προφανώς θέλει κάποια ρύθμιση είτε στο κουτί σου είτε στην τηλεόραση. Δες και εάν έχει κουμπώσει το καλώδιο HDMI σωστά και στις 2 συσκευές (πάντοτε έλγχο με ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ !!!). Μπορείς να δοκιμάσεις και άλλο καλώδιο HDMI παρόλο που δεν νομίζω ότι φταίει αυτό (σχεδόν σίγουρα στις ρυθμίσεις). Δοκίμασε και σε άλλη θύρα της τηλεόρασης.

Σαν προσωρινή λύση εγκατέστησε και την εφαρμογή αυτή (υπάρχουν και άλλες βέρσιονς). Μου λες εάν χρειασθεί.

sound_volume_up_30%max.rar

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Εβαλα την εφαρμογή της cosmote tv στο box (H96 MAX X3) και ότι βάλω να παίξω μου βγάζει μήνυμα ότι υπάρχει περιορισμός από τον κατασκευαστή του box, η από το λειτουργικό (rooting).

Τι φταίει ;

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, memostrikas said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Εβαλα την εφαρμογή της cosmote tv στο box (H96 MAX X3) και ότι βάλω να παίξω μου βγάζει μήνυμα ότι υπάρχει περιορισμός από τον κατασκευαστή του box, η από το λειτουργικό (rooting).

Τι φταίει ;

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Και λογικά δεν σε αφήνει να παίξει, εφόσον φαίνεται ως ρουταρισμένο.

Αρχικά να πω ότι δεν είμαι συνδρομητής εκεί, όμως τον τρόπο του πως παίζει τον έχω πει από το 2020. Δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει κάτι, πιστεύω όμως ότι δεν έχει γιατί εάν είχε αυτοί που το χρησιμοποιούν θα είχαν κάνει ανάρτηση εδώ.

Παρακαλώ λοιπόν όποιον ήδη το χρησιμοποιεί στα H96 max X3, HK1 Box κλπ να επικοινωνήσει μαζί σου με προσωπικό μήνυμα και να σε βοηθήσει.

Σε περίπτωση που κάποιος δεν ανταποκριθεί, στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα και θα το κάνουμε μαζί.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Βλέπω βγήκε slimbox 54.1 βασισμένη λέει στην Ugoos 0.5.4.Την έχει δοκιμάσει κανείς σε Tox1 η γενικά;Έχει ρυθμίσεις αρκετές όπως η ugslimtv;Εχω καιρο να ασχοληθω και έχασα τη μπάλα..Επίσης θεωρώ ότι έχει magisk..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...