Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Για την αλλαγή λογισμικού τα έκανα όλα σύμφωνα με τις οδηγίες του gatos αλλά τζίφος.

Δεν είδα ποτέ καμμία μπάρα να ξεκινάει. Το καλώδιο είναι 18 εκατ. το έφτιαξα μόνος και δοκίμασα με πολύμετρο και τις τέσσερις επαφές συν το πλενταζ όλα σωστά. Το μόνο που κάνει είτε με είτε χωρίς πάτημα του μπουτον είναι να ανοίγει το μποξακι (βλέπω την οθόνη του). Καμμιά ιδέα; Έχω τα Windows 7 σε μεγάλο υπολογιστή.

 

 

Edited by realteam101
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

Άρα μήπως συμβαίνει κάτι άλλο και δεν είναι αυτό που σου είπα θα πας τότε στις ρυθμίσεις του TV Box εκεί που είναι συγκεκριμένα οι ρυθμίσεις της οθόνης και δες εκεί πέρα με τα rgb δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς μη σε μπερδέψω κιόλας μήπως χρειάζεται κάποια ρύθμιση.
Επίσης κάποια φωτογραφία πιστεύω θα βοηθούσε περισσότερο
Πείραξα όλες τις ρυθμίσεις,εκτός απο τα rgb,bit και κάτι τέτοια..Μονο με δοκιμες πάλι οπότε.. Κατι άλλο,επειδή αρρώστησα και σκυλοβαρέθηκα σπίτι..Προτείνετε κάποιο παιχνιδακι (οχι ραλακι) κατι σαν το oddmar που να υποστηρίζει controller.Οσα δοκιμαζω δε δουλευουν..
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μήπως έκανα πατάτα; Στο καλωδιο που φτιάχνουμε συνδεουμε όλα τα καλώδια ή μόνο τα data. Τελικά είδα στις οδηγίες ότι είμαι σωστός ως προς το καλώδιο. Με μπερδεψε που λέτε να μην πάρει ρευμα πριν την ολοκλήρωση της εγκατάστασης.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realteam101 said:

Βρε παιδιά μήπως έκανα πατάτα; Στο καλωδιο που φτιάχνουμε συνδεουμε όλα τα καλώδια ή μόνο τα data. Τελικά είδα στις οδηγίες ότι είμαι σωστός ως προς το καλώδιο. Με μπερδεψε που λέτε να μην πάρει ρευμα πριν την ολοκλήρωση της εγκατάστασης.

https://myphone.gr/forum/topic/73324/page/773/?tab=comments#comment-7070217

- Βεβαιώσου ότι εγκαταστάθηκαν οι ντράιβερς του USB Burning Tool. Ίσως χρειασθεί προσωρινά να απενεργοποιήσεις την "υπογραφή" (signed drivers) των οδηγών στα Windows (εάν και στα Win7) συνήθως δεν χρειάζεται αυτό.

- Φορτώνεις το firmware στο UBT (αλήθεια ποια έκδοση χρησιμοποιείς?). Πατά το "START". Συνδέεις την 1 πλευρά του καλωδίου στην θύρα USB του υπολογιστή (δικιμάζεις και διαφορετικές θύρες εάν έχεις θεμα). Πατώντας το reset button sto TVbox συνδέεις ταυτόχρονα και την άλλη πλευρά του καλωδίου στη σωστή θύρα του κουτιού σου.

**Δοκίμασε αυτό το UBT 2.2.0 

https://mega.nz/file/E0MHyaDa#n5BHOVwobmWxLmfgnD9Bn8BWjjfH4RLgesKTiiuwFzY

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, realteam101 said:

Βρε παιδιά μήπως έκανα πατάτα; Στο καλωδιο που φτιάχνουμε συνδεουμε όλα τα καλώδια ή μόνο τα data. Τελικά είδα στις οδηγίες ότι είμαι σωστός ως προς το καλώδιο. Με μπερδεψε που λέτε να μην πάρει ρευμα πριν την ολοκλήρωση της εγκατάστασης.

Τα x96 max plus φλασάρονται από την θύρα USB 3.0

Link to comment
Share on other sites

Ούτε με το UBT 2.2.0 έγινε κάτι. Αν σου είναι εύκολο πως απενεργοποιώ την υπογραφή; Το ότι το μποξάκι ανοίγει όταν το βάζω στο usb είναι σωστό;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realteam101 said:

Ούτε με το UBT 2.2.0 έγινε κάτι. Αν σου είναι εύκολο πως απενεργοποιώ την υπογραφή; Το ότι το μποξάκι ανοίγει όταν το βάζω στο usb είναι σωστό;

Όχι δεν πρέπει να "ανάβει" για να φορτώσει το firmware. Τώρα βλέπω γράφεις "μεγάλο υπολογιστή' άρα PC. Χρησιμοποιείς τις πίσω θύρες δίπλα στο motherboard?

https://www.youtube.com/watch?v=k4RwaI4mn6Y

http://www.icas.no/no/filer/DisableDigitalDriverSigninginWindows7Vista.pdf

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τις πίσω χρησιμοποιώ. Έχει 5. Θα αλλάξω θύρα. Άρα δεν πρέπει να ανάβει. Μάλιστα. Για να δούμε. Θα ενημερώσω. Ευχαριστώ πάντως. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, realteam101 said:

Τις πίσω χρησιμοποιώ. Έχει 5. Θα αλλάξω θύρα. Άρα δεν πρέπει να ανάβει. Μάλιστα. Για να δούμε. Θα ενημερώσω. Ευχαριστώ πάντως. 

Δοκίμασε να απεγκαταστήσεις την εφαρμογή του UBT, να καθαρίσεις τον υπολογιστή με κάποιου τύπου CCleaner, απενεργοποίηση της ψηφιακής υπογραφής των windows, εγκατάσταση του UBT και ξαναδοκιμάζεις με την θύρα USB 3 του box με την USB θύρα 2 του υπολογιστή. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα καλά. Μάκη η πληροφορία σου με έσωσε. Σας ευχαριστώ όλους. Δίνετε τέλεια βοήθεια. Δεν εννοώ την τελευταία καταχώρηση σου Μάκη αλλά την θύρα usb 3.

Edited by realteam101
Link to comment
Share on other sites

Quote

Τελικά όλα καλά. Μάκη η πληροφορία σου με έσωσε. Σας ευχαριστώ όλους. Δίνετε τέλεια βοήθεια.

 

Γενικα η βοηθεια που δινουν συγκεκριμενα μελη ειναι υπερπολυτιμη και αξιζουν συγχαρητηρια αυτα τα παιδια που συνεχιζουν να μας δινουν τα φωτα τους και την βοηθεια τους !

Εγω τους ευχομαι καλες γιορτες και να ειναι παντα καλα !

Συγγνωμη για το offtοpick αλλα καλο ειναι να γραφονται και αυτα.

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2022 at 8:43 ΠΜ, optostyle said:

Φιλε ειναι το ultimate και του εβγαλα το ζουμι...Παιζει μια μικρη περιπτωση να εχει θεμα το τροφοδοτικο του,αλλα δε με πειραζει γιατι ειμαι σε φαση αλλαγης...

OptoStyle
 

Επειδή το συγκεκριμένο boxάκι είναι πολύ σκληρό για να πεθάνει και σπάνια θα βρεις boxάκι να δουλεύει υπό πίεση στους max 60 βαθμούς χωρίς ανεμιστηράκι. Παίρνει και Slimbox και minislim , δοκίμασε άλλο τροφοδοτικό , στην περίπτωση σου δεν είναι δύσκολο , πάρε ένα τροφοδοτικό 5v 2Amp που έτσι και αλλιώς έχεις στο σπίτι σου από κάποιο κινητό και δώσε ρεύμα από εκεί κατευθείαν στο καλώδιο τροφοδοσίας του tv box. 

Το Beelink gt1 ultimate έχει τροφοδοτικό αυτού του τύπου.

IMG_20221125_153328.jpg

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

On 17/9/2022 at 4:21 ΜΜ, gatos814 said:

Συνεχεια τωρα με το X96 X4 ...
Απ'οτι βλεπω δεν υπαρχουν απαγορευσεις στους launchers και λειτουργουν ολα μια χαρα...οπως εδω σε μενα μια παλια βερσιον του Nova Launcher...!
Μπορεις δηλαδη να ... φερεις συντομευση στην αρχικη σου οθονη ...τα παντα ολα χωρις απαγορευσεις!
Σε Android 9 ηθελε....οδηγειες προς ναυτιλομενους...!
Μακαρι ο Slimhouse να το εξεληξει περισσοτερο το project S9054X!

Screenshot_20220917-125707.thumb.png.a3e348cfecff7ef229b1dfce418b7ea0.png

Screenshot_20220917-125810.thumb.png.50b75634e0c5815e4389543ec38fa03b.png

Και κατι τελευταιο αν βοηθαει ...για το πως βλεπει ο υπολογιστης το μποξακι με τον S905X4 και το UBT 3.2.0 που ισως ενδιαφερει και  τον @bebius...

430854179_(108).thumb.jpg.b5ba214cd689de8c40e4cd008b8c7105.jpg

Gatos επειδή πήρα κι εγώ το X96MAX+ULTRA με X4 έχεις καταφέρει να δεις κρυφά αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, realteam101 said:

Gatos επειδή πήρα κι εγώ το X96MAX+ULTRA με X4 έχεις καταφέρει να δεις κρυφά αρχεία;

Το ζητημα καλε μου συμφορουμιτη εδω (στα X4 Android 11) δεν ειναι αν θα μπορεσουμε να δουμε τα κρυφα αρχεια... αλλα αν μπορεσουμε καποια στιγμη να τα μεταφερουμε σωστα (και οχι μονο) στο μποξακι μας!
Πλεον ομως δεν εχω το συγκεκριμενο μποξακι στα χερια μου και δεν μπορω να εχω περαιτερω αποψη...
Συνιστω ομως να δοκιμασεις το τελαυταιο λογισμικο του slimhouse για το μποξακι σου που ισως σου λυσει τα χερια!
Κατι λεει στις τελευταιες αλλαγες στο slimbox 16 για ρυθμισεις αποθηκευσης αλλα τι ακριβως εννοει ο ''ποιητης'' δεν ξερω...μιας που δεν το εχω πλεον στα χερια μου ...!
Μπορει να μην ειναι τελικα και τιποτα σχετικο!

1984185460_slimboxchanges.thumb.png.f075ba711ce93e2c17aa85d1e92a1a1b.png

Ομως θα το ξαναπω ... οτι αν ειναι ενα λογισμικο που θα κανει καποια στιγμη την διαφορα και θα κανει τα Χ4 μποξακια πραγματικα αξιοποιησημα σε ολες τους τις δυνατοτητες αυτο ειναι το λογισμικο του SLIMHOUSE !!!

Οποτε αν παρεις την αποφαση το δοκιμαζεις και αυτο και βλεπεις!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, makis1024 said:

Επειδή το συγκεκριμένο boxάκι είναι πολύ σκληρό για να πεθάνει και σπάνια θα βρεις boxάκι να δουλεύει υπό πίεση στους max 60 βαθμούς χωρίς ανεμιστηράκι. Παίρνει και Slimbox και minislim , δοκίμασε άλλο τροφοδοτικό , στην περίπτωση σου δεν είναι δύσκολο , πάρε ένα τροφοδοτικό 5v 2Amp που έτσι και αλλιώς έχεις στο σπίτι σου από κάποιο κινητό και δώσε ρεύμα από εκεί κατευθείαν στο καλώδιο τροφοδοσίας του tv box. 

Το Beelink gt1 ultimate έχει τροφοδοτικό αυτού του τύπου.

IMG_20221125_153328.jpg

Μήπως υπάρχει και αυτό που δεν έχει τέτοιου τύπου τροφοδοτικό, άρα μπορεί εύκολα να κάνει αυτό που του είπα από την θύρα USB (που πιθανό θα καλύψει ταυτόχρονα και μία ακόμα περίπτωση προβλήματος)?

https://mediaplayers.gr/beelink-ultimate-gt1/

https://www.youtube.com/watch?v=kwcwfwLa7qM

 

4.webp

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων ας δοκιμάσει όπως λες εσύ με USB σύνδεση , ή στην περίπτωση που έχει gt1 ultimate όπως την περίπτωση την δική μου με το άλλο τροφοδοτικό και το καλώδιο. Δεν είναι αυτό το θέμα , το θέμα είναι όπως και να έχει να το παλέψει λίγο εάν είναι θέμα τροφοδοσίας πριν το πετάξει σε κανένα συρτάρι.  

Υ.Γ Στο δεύτερο βιντεάκι σου αυτός που κάνει την παρουσίαση είναι ο mad doctor , του MIUI gr ή αλλιώς ο Ευτύχης από το itech News , ο οποίος πέθανε χθες μετά από άνιση μάχη με τον καρκίνο. Τα συλλυπητήρια μας στην οικογένεια του , θα μας μείνει αξέχαστος για την προσφορά του σε διάφορα forum.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Παντως απο την κανονικη εισοδο του ρευματος,αν και δοκιμασα αρκετα τροφοδοτικα,τζιφος...θα δοκιμασω και απο το USB που ειπατε πριν,αν και δε νομιζω....
Βασικα δε βρισκω καλωδιο ενω ειχα παντου στο σπιτι

OptoStyle



Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, optostyle said:

Παντως απο την κανονικη εισοδο του ρευματος,αν και δοκιμασα αρκετα τροφοδοτικα,τζιφος...θα δοκιμασω και απο το USB που ειπατε πριν,αν και δε νομιζω....
Βασικα δε βρισκω καλωδιο ενω ειχα παντου στο σπιτι

OptoStyle


 

Μηπως εφαγε καποιο ζορι απο καμια πτωση τασεως , κεραυνο, κτλ ;
Μηπως του εβαλες κανενα τροφοδοτικο καποια στιγμη μεγαλυτερο σε βολτ...θυμασε ;
Δυσκολα παντως να ''καουν'' (οχι οτι δεν συμβαινει και αυτο απλα συνηθως σταματανε να δουλευουν σωστα) αυτα τα τροφοδοτικα .... και ακομα πιο δυσκολα τα μποξακια μιας και το ''ζορι'' πρωτα πρωτα το τραβαει το τροφοδοτικο!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2022 at 1:04 ΜΜ, ath156 said:

Καλημέρα.

Ρίξε μια ματιά εδώ:https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7096528

Πρώτα-πρώτα σε μία καρτούλα sd κάνε το backup που λέω εκεί. Τις οδηγίες μου για αυτό τις έχουν ως 1η κίνηση και "must" κίνηση στο γνωστό ξένο σάιτ (εδώ και καιρό βέβαια..........😉).

Επίσης βάλε και την εφαρμογή CPU Monitor από το Playstore για να βλέπεις την θερμοκρασία συνεχώς (δες και το μικρό βιντεάκι στο λινκ που βάζω).....εάν δεις κάτι στην περιοχή 75+ προσοχή.......σε κάθε περίπτωση συνιστάται USB ανεμιστήρας από κάτω......https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7099049

Για το KODI συνιστώ την εγκατάσταση έτοιμου build (Ελληνικού), υπάρχει και ειδικό νήμα....λίγο διάβασμα και εκεί...https://myphone.gr/forum/topic/113713/?do=findComment&comment=7107316

Για την EON Tv διάβασε λίγα ποστ πιο πριν για την εμπειρία μου από δοκιμαστική περίοδο που την είχα στο HK1 Box & X88 King (HK1 Box = αδελφάκι του Η96 μαχ Χ3).Πιθανόν θα χρειασθείς κάποια προηγμένα κόλπα..........δοκίμασε πάντως και όπως είναι τώρα στην στοκ....δεν δοκίμασα στην στοκ εγώ.

H96maxX3_Temperature_Mod2.jpg

Πώς εμφανίζεται στην οθόνη του μπροστά??

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nekromanths said:

Πώς εμφανίζεται στην οθόνη του μπροστά??

Καλημέρα.

Για να εμφανίζεται η θερμοκρασία μπροστά πρέπει να έχεις κάποια Ugoos port (οποιαδήποτε από 0.4.2 έως 0.5.4, όχι όμως Slimbox). Μετά εγκαθιστάς με απλό τρόπο ένα από τα μοντς που έχω φτιάξει για αυτό τον σκοπό (διάφοροι συνδυασμοί, όπως μόνιμα μπροστά η θερμοκρασία ή 5 δευτερόλεπτα θερμοκρασία & 5 δευτ. ώρα, να μειώνεται η ένταση στο μίνιμουμ όταν το βάζεις σε sleep mode ή να κλείνει τελείως κλπ).

Εάν λοιπόν είσαι έτοιμος μπορείς να εγκαταστήσεις και την τελευταία έκδοση 0.5.4 από εδώ:

https://mega.nz/folder/351SEapL#Tf-WatjwLLO-kkQJyA33Ng/folder/S19HlTDR

Προσοχή: Πριν από κάθε προσπάθεια για εγκατάσταση άλλης ρομ κάνε το backup (DUMP EMMC) που έχω πει και θα είσαι απόλυτα εξασφαλισμένος σε κάθε περίπτωση 😎 https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7074447

 

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για ενημέρωση έκανα αναβάθμιση στο Χ96 Max+ULTRA στο λογισμικό 16.9  aosp του slimbox.

Σε πρώτη φάση χάθηκε ο έλεγχος του mouse από το τηλεκοντρόλ. Το ελέγχω μόνο με έξτρα ποντίκι.

Όσον αφορά τα κρυφά αρχεία με το X-Plore πήγαμε ένα βήμα παρακάτω βλέποντας στο kodi π.χ στα data 

μόνο τον φάκελλο του χωρίς να αφήνει να προχωρήσει κάποιος. Δεν έχει επιλογή root ή όχι. Αυτά με 

μια πρώτη ματιά. Το ψάξιμο συνεχίζεται. Δεν ξέρω που να του γράψω για την μη λειτουργία του ποντικιού

από το χειριστήριο.

 

 

 

 

Edited by realteam101
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, realteam101 said:

Καλημέρα. Για ενημέρωση έκανα αναβάθμιση στο Χ96 Max+ULTRA στο λογισμικό 16.9  aosp του slimbox.

Σε πρώτη φάση χάθηκε ο έλεγχος του mouse από το τηλεκοντρόλ. Το ελέγχω μόνο με έξτρα ποντίκι.

Όσον αφορά τα κρυφά αρχεία με το X-Plore πήγαμε ένα βήμα παρακάτω βλέποντας στο kodi π.χ στα data 

μόνο τον φάκελλο του χωρίς να αφήνει να προχωρήσει κάποιος. Δεν έχει επιλογή root ή όχι. Αυτά με 

μια πρώτη ματιά. Το ψάξιμο συνεχίζεται. Δεν ξέρω που να του γράψω για την μη λειτουργία του ποντικιού

από το χειριστήριο.

Τι εννοεις καλε μου συμφορουμιτη οταν λες :
Δεν έχει επιλογή root ή όχι...
Επισης ... εχουμε πει εδω στο νημα κατα καιρους οτι ολα τα μποξακια καλο ειναι να χειριζονται απο ενα air mouse για την απολυτη εμπειρια χρησης (και απλο remote με τον γνωστο σταυρο και το οκ ...αλλα και ποντικακι οπου χρειαζεται) !
Τελος...αν ειδες στην φωτο που εχω πιο πανω στα δεξια της εχει το λινκ και του xda και του chat στο telegram!
Εκει σιγουρα θα υπαρχει μεγαλυτερη ...βοηθεια στο project slimbox !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, gatos814 said:

Τι εννοεις καλε μου συμφορουμιτη οταν λες :
Δεν έχει επιλογή root ή όχι...
Επισης ... εχουμε πει εδω στο νημα κατα καιρους οτι ολα τα μποξακια καλο ειναι να χειριζονται απο ενα air mouse για την απολυτη εμπειρια χρησης (και απλο remote με τον γνωστο σταυρο και το οκ ...αλλα και ποντικακι οπου χρειαζεται) !
Τελος...αν ειδες στην φωτο που εχω πιο πανω στα δεξια της εχει το λινκ και του xda και του chat στο telegram!
Εκει σιγουρα θα υπαρχει μεγαλυτερη ...βοηθεια στο project slimbox !

Καλημέρα. Ομολογώ ότι δεν ξέρω να εκμεταλλευτώ όλες τις δυνατότητες αυτών των λογισμικών.

Όταν έκανα αλλαγή στο X96MAX+  το aosp μου έδωσε επιλογή να γίνει root ή όχι. Στο X96max+ultra δεν έχει την αντίστοιχη επιλογή. Τέλος πάντων δοκίμασα σήμερα και την άλλη αναβάθμιση ATV και εδώ τα ίδια με τα κρυφά αρχεία. 

Δεν μπορούμε να δούμε στο σκληρό του πέρα από τον αρχικό φάκελλο.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, realteam101 said:

Καλημέρα. Ομολογώ ότι δεν ξέρω να εκμεταλλευτώ όλες τις δυνατότητες αυτών των λογισμικών.

Όταν έκανα αλλαγή στο X96MAX+  το aosp μου έδωσε επιλογή να γίνει root ή όχι. Στο X96max+ultra δεν έχει την αντίστοιχη επιλογή. Τέλος πάντων δοκίμασα σήμερα και την άλλη αναβάθμιση ATV και εδώ τα ίδια με τα κρυφά αρχεία. 

Δεν μπορούμε να δούμε στο σκληρό του πέρα από τον αρχικό φάκελλο.

Ξαναβαλε την AOSP αν θελεις και σου αρεσει καλυτερα...
Το μυστικο αγαπητε μου ειναι το ...magisk!
Αυτο ειναι το root της συσκευης!
Και κανει ....ενα σωρο πραγματα!
Οταν μπεις σε περιβαλλον Android μετα το φλασαρισμα η και τωρα στην ATV βερσιον απλα τρεξε το magisk και κανε οτι σου ζηταει!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gatos814 said:

Ξαναβαλε την AOSP αν θελεις και σου αρεσει καλυτερα...
Το μυστικο αγαπητε μου ειναι το ...magisk!
Αυτο ειναι το root της συσκευης!
Και κανει ....ενα σωρο πραγματα!
Οταν μπεις σε περιβαλλον Android μετα το φλασαρισμα η και τωρα στην ATV βερσιον απλα τρεξε το magisk και κανε οτι σου ζηταει!

Θα το κάνω. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Απλά ήθελα και να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται για android 11

ότι προς το παρόν σε κρυφά αρχεία δεν έχουμε πρόσβαση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...