Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, kalou13 said:

Μόλις έκανα hotspot από κινητό (4g+) και παραμένει σταθερό στα 72mbps

Είδες !!!!🙂

Κάνε με την εταιρία σου αυτό που είπα στο PM.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

16 ώρες πριν, kalou13 said:

Και ξαφνικά μου ρίχνει το σήμα wifi(h96 max x3).

Χωρίς να τραβάει καμία άλλη συσκευή ίντερνετ.

Δυνατότητα να αλλάξω σε 5ghz δεν έχω(speedport entry 2i)

Υπάρχει κάνα αξιόπιστο wifi adapter να δοκιμάσω ή άλλη λύση;

IMG_20220929_164703.jpg

Μπορείς να ζητήσεις και αντικατάσταση του ρούτερ με άλλο μοντέλο. Κατ' ελάχιστο δίνουν το Plus (κι αυτό έχει τα καλά και τα κακά του).

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, minast said:

Μπορείς να ζητήσεις και αντικατάσταση του ρούτερ με άλλο μοντέλο. Κατ' ελάχιστο δίνουν το Plus (κι αυτό έχει τα καλά και τα κακά του).

Και εγω με speedport plus και οπτικη ινα   απο wifi  χαλια ....Μαλλον τα ρουτερ που δινει ο παροχος ειναι του κιλού. Αναγκαστικα  κανω χρηση power lines με οτι επακολουθο εχει στην ταχυτητα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minast said:

Μπορείς να ζητήσεις και αντικατάσταση του ρούτερ με άλλο μοντέλο. Κατ' ελάχιστο δίνουν το Plus (κι αυτό έχει τα καλά και τα κακά του).

Αυτό ακριβώς πρότεινα και εγώ λέγοντας "Κάνε με την εταιρία σου αυτό που είπα στο PM.".

Όπως επίσης πρότεινα και την χρήση powerlines, όμως πιστεύω ότι έχει υποχρέωση ο πάροχος να δίνει κατάλληλο ρούτερ (και για τις 2 μπάντες) εφόσον ο πελάτης έχει ταχύτητα 50Mps ή μεγαλύτερη. Γιατί να επιβαρυνθεί ο πελάτης για κάτι τέτοιο? Έστω και με αύξηση του χρόνου δέσμευσης στο δίκτυο του παρόχου (εάν αυτό χρειασθεί/προταθεί).

***όπως είπα προσωπικά με οπτική ίνα kai ρούτερ του παρόχου, όλα τα μηχανήματα "πετάνε" στο 5G, σε σημείο που να το προτιμώ από τα powerlines (που δίνουν ένα κλικ χαμηλότερη ταχύτητα από το 5G !!!!).

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ath156 said:

***όπως είπα προσωπικά με οπτική ίνα kai ρούτερ του παρόχου, όλα τα μηχανήματα "πετάνε" στο 5G, σε σημείο που να το προτιμώ από τα powerlines (που δίνουν ένα κλικ χαμηλότερη ταχύτητα από το 5G !!!!).

Οπως εγραψα και ποιο πανω  σε μενα το ρουτερ του παροχου (speedport plus) οπτικη ινα  και με 5g δεν πεταει με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που μπαίνω σφήνα στη συζήτηση σας, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι ..
Ως γνωστών το TV Box της Cosmote ( https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/cosmote-cosmote-tv-v2/ ) για το ΟΤΤ, δεν παίζει Netflix. Όμως το δίδυμο αδερφάκι της Deutsche Telekom το MagentaTV ( https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/deutsche-telekom-magentatv-one/ )
έχει πιστοποίηση για Netflix.
Υπάρχει περίπτωση να λυθεί το πρόβλημα με αλλαγή ΡΟΜ από το Magenta?

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MeddlingMageGR said:

Παιδιά συγνώμη που μπαίνω σφήνα στη συζήτηση σας, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι ..
Ως γνωστών το TV Box της Cosmote ( https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/cosmote-cosmote-tv-v2/ ) για το ΟΤΤ, δεν παίζει Netflix. Όμως το δίδυμο αδερφάκι της Deutsche Telekom το MagentaTV ( https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/deutsche-telekom-magentatv-one/ )
έχει πιστοποίηση για Netflix.
Υπάρχει περίπτωση να λυθεί το πρόβλημα με αλλαγή ΡΟΜ από το Magenta?

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οχι γιατι δεν εχει αδεια απο την Netflix η συσκευη!
Και ... αυτο δεν πετυχαίνεται με την αλλαγη λογισμικου!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, jogatore said:

Οπως εγραψα και ποιο πανω  σε μενα το ρουτερ του παροχου (speedport plus) οπτικη ινα  και με 5g δεν πεταει με τιποτα.

Από ότι βλέπω οι πιο πολλοί έχετε cosmote....εγώ έχω WIND...δεν έκανα κάποια ειδική συμφωνία, απλώς το δικό τους ρούτερ που μου έδωσαν τα σπάει (τουλάχιστον για την χρήση που κάνω εγώ).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ath156 said:

Από ότι βλέπω οι πιο πολλοί έχετε cosmote....εγώ έχω WIND...δεν έκανα κάποια ειδική συμφωνία, απλώς το δικό τους ρούτερ που μου έδωσαν τα σπάει (τουλάχιστον για την χρήση που κάνω εγώ).

Τα παλιά ρούτερ του ΟΤΕ (Entry 2i, Plus) είναι διαβόητα για το WiFi τους. Τουλάχιστον το Plus έχει και 5GHz.
Τα νεότερα Η1600, Smart και όλα τα Fritz που δίνει έχουν αξιόλογο WiFi.

Link to comment
Share on other sites

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και στα 2.4GHz έχει πολύ καλή και σταθερή απόδοση (δεν έχω τα προβλήματα που έχει ο φίλος @kalou13), απλά στα 5GHz κτυπάει ταβάνι η 100άρα σύνδεση (ακόμα και σε απόσταση 7 μέτρων και την παρεμβολή ενός τοίχου).

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, minast said:

Τα παλιά ρούτερ του ΟΤΕ (Entry 2i, Plus) είναι διαβόητα για το WiFi τους. Τουλάχιστον το Plus έχει και 5GHz.
Τα νεότερα Η1600, Smart και όλα τα Fritz που δίνει έχουν αξιόλογο WiFi.

Το Η1600 εχει αλλα προβληματακια, οσο για τα Fritz  τα πουλαει ,δεν τα δινει ετσι, και ειναι πανακριβα για τον μεσο χρηστη.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, jogatore said:

Το Η1600 εχει αλλα προβληματακια, οσο για τα Fritz  τα πουλαει ,δεν τα δινει ετσι, και ειναι πανακριβα για τον μεσο χρηστη.

Εάν θέλεις να ακριβολογούμε, τα δίνει κιόλας. Πχ στις 1Gbps FTTH δίνει δωρεάν το fritz!box 5530, με WiFi 6, όπως από 200Mbps και πάνω δίνει δωρεάν το Smart, με επιπλέον mesh extender 😉. Στις χαμηλότερες ταχύτητες τα νοικιάζει και με τον μήνα, παρότι δεν θα το πρότεινα.
Αντίστοιχα, τα περισσότερα θεματάκια με τα οποία κυκλοφόρησε το H1600 αποκαθίστανται με ενημερώσεις.
Όπως και να έχει, δεν κάνουμε αναλυτικό review για routers, απλά ήθελα να επισημάνω ότι έχει καλύτερες επιλογές ακόμη και με συσκευή του παρόχου.

Link to comment
Share on other sites

Το entry σε σχέση με το plus έχει πολύ καλύτερο και σταθερο wifi(δοκιμασμένα) και ένας λόγος που δεν προέβει σε αλλαγή.

Sony Ericsson x8|root|cwm|cypress|overclock|ginderdx 2.3.7 v24|Jimdem Tweak v24.1

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Σε H96 max x3 (αυτό με το 🐬), δοκίμασα atv ugoos 0.5.3 και τώρα aosp και όταν κάνω shutdown μετά δεν ανοίγει με το remove control. Υπάρχει κάτι που δεν ρύθμισα;

Ανοίγει μόνο με βγάλε βάλε τροφοδοσία.

Ευχαριστώ!!!

Edited by paokaras45
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, paokaras45 said:

Σε H96 max x3 (αυτό με το 🐬), δοκίμασα atv ugoos 0.5.3 και τώρα aosp και όταν κάνω shutdown μετά δεν ανοίγει με το remove control. Υπάρχει κάτι που δεν ρύθμισα;

Ανοίγει μόνο με βγάλε βάλε τροφοδοσία.

Ευχαριστώ!!!

Καταρχας ελπιζω να εχεις κανει ενα backup με την twrp για παν ενδεχομενο!!!
Κανονκα επρεπε να δουλευει μια χαρα το κοντρολ αν φλασαρες το σωστο λογισμκο για το μποξακι σου....!
Η ugoos παντως εχει μεσα στις ρυθμισεις να σεταρεις τα κουμπια για να κανεις την δουλεια σου...
Μπορεις βεβαια να δοκιμασεις και αλλα λογισμικα οπως αυτο του slimhouse (ugslimtv) που συνδιαζει και αλλα πραγματα δικα του εκτος της ugoos!
https://slimboxtv.ru/h96-max-x3/
Αρκει βεβαια να εχεις την βερσιον του μποξ που πρεπει για να κανεις το αναλογο φλασαρισμα!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, paokaras45 said:

Σε H96 max x3 (αυτό με το 🐬), δοκίμασα atv ugoos 0.5.3 και τώρα aosp και όταν κάνω shutdown μετά δεν ανοίγει με το remove control. Υπάρχει κάτι που δεν ρύθμισα;

Ανοίγει μόνο με βγάλε βάλε τροφοδοσία.

Ευχαριστώ!!!

Μην κάνεις τίποτα από αυτά που σου λέει ο γάτος !!!

Είναι τόσο απλό και χρειάζεται σε όλες τις ugoos ports 0.5.3, γιατί απλούστατα ο developer δεν κάθησε να το έχει έτοιμο σε κάθε κουτί. Εάν πήγαινες στα FAQ τους θα το έβλεπες αμέσως.

Άρα :

Settings-Device preferences-Power-Additional IR power-on button- Start scan

Αμέσως μετά πατάς παρατεταμένα το κόκκινο κουμπί του remote control - εμφανίζεται το μενού με τις επιλογές (Power off - Restart - Sleep - Screenshot) όμως εσύ δεν κάνεις τίποτα από αυτά αλλά πατάς το κουμπί "ΠΙΣΩ" (Return). Έχει εμφανισθεί ο κωδικός και απλώς τον κάνεις SAVE. Αυτό είναι !!!! Την επόμενη φορά θα ανοίγει κανονικά !!😎😎

Noname.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ath156 said:

Μην κάνεις τίποτα από αυτά που σου λέει ο γάτος !!!

Είναι τόσο απλό και χρειάζεται σε όλες τις ugoos ports 0.5.3, γιατί απλούστατα ο developer δεν κάθησε να το έχει έτοιμο σε κάθε κουτί. Εάν πήγαινες στα FAQ τους θα το έβλεπες αμέσως.

Άρα :

Settings-Device preferences-Power-Additional IR power-on button- Start scan

Αμέσως μετά πατάς παρατεταμένα το κόκκινο κουμπί του remote control - εμφανίζεται το μενού με τις επιλογές (Power off - Restart - Sleep - Screenshot) όμως εσύ δεν κάνεις τίποτα από αυτά αλλά πατάς το κουμπί "ΠΙΣΩ" (Return). Έχει εμφανισθεί ο κωδικός και απλώς τον κάνεις SAVE. Αυτό είναι !!!! Την επόμενη φορά θα ανοίγει κανονικά !!😎😎

Noname.jpg

Τι εννοεις ακριβως ... ''Μην κάνεις τίποτα από αυτά που σου λέει ο γάτος !!! ''
Τι ειπε δηλαδη ο γατος που ειναι ΛΑΘΟΣ ;
Το να δοκιμασει και την ugslimtv ;
Η το οτι :
''Η ugoos παντως εχει μεσα στις ρυθμισεις να σεταρεις τα κουμπια για να κανεις την δουλεια σου...''
Δηλαδη εσυ θα καθορισεις τι θελει και τι δεν θελει o συμφορουμιτης !!!!;
Μπραβο....!
Ωραιος!

 

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

On 21/9/2022 at 1:37 ΜΜ, gatos814 said:

Ενα ακομα update για το X96 X4 με τον Amlogic S905X4...οσον αφορα το Kodi για τα παιδια που ρωτανε ...
Οτι και να γινει με την σωστη μεταφορα του φακελου backup Kodi  πατωντας το να ξεκινησει ....(το γνωστο) κλεινει!
Φανταζομαι οτι εφοσον το backup εχει addons και περιβαλλον απο το Android 9 δεν προκειται ποτε να παιξει!
Και αυτο γιατι τα scriptακια του backup δεν εχουν τις γνωστες ...αδειες!

Η μαλλον ακομα καλυτερα εχουν τις αδειες που χρειαζεται το Android 9 !
Φανταζομαι οτι με καθαρη εγκατασταση ενος Ελληνικου build (και οχι μονο) θα ειστε οκ!
Αν καποιος το εχει ηδη δοκιμασει ας μας πει...!

Το έχω στα χέρια μου 2 μέρες,το kodi παίζει μια χαρά,το μόνο πρόβλημα που έχω με αυτό είναι ότι δεν σβήνουν τα λεντάκια εντελώς.

Android 11

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gatos814 said:

Καταρχας ελπιζω να εχεις κανει ενα backup με την twrp για παν ενδεχομενο!!!
Κανονκα επρεπε να δουλευει μια χαρα το κοντρολ αν φλασαρες το σωστο λογισμκο για το μποξακι σου....!
 

Δεν είναι το "κανονικό" αυτό που του είπες για τις 0.5.3.

Ωραία δεν το ήξερες, γιατί όμως να τον "προβληματίσεις" άδικα ότι ίσως δεν έβαλε το σωστό λογισμικό ή ότι εάν δεν έκανε backup με TWRP θα έχει θέμα? Εφόσον όλα του λειτουργούν και το μοναδικό του θέμα ήταν αυτό?

Η λύση είναι πασίγνωστη, υπήρχε στα FAQ και τέλος. Και γιατί πρέπει να πάει κατευθείαν σε άλλη ρομ λόγω αυτού του "προβλήματος"??? 

Φυσικά και να δοκιμάσει όλα τα λογισμικά που υπάρχουν.....δώσε του όμως πρώτα την απλή λύση για το "πρόβλημα" που τώρα ανέφερε!!

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, tasose said:

Το έχω στα χέρια μου 2 μέρες,το kodi παίζει μια χαρά,το μόνο πρόβλημα που έχω με αυτό είναι ότι δεν σβήνουν τα λεντάκια εντελώς.

Android 11

Πες μου αν θελεις ποια βερσιον αγορασες...
Την 1000ρα η την 100ρα ;
Αν πας τερμα κατω στην εφαρμογη για τα led δεν εχει να τα κλεισεις;

0-02-05-1f71ddfdedd8bb970d49689fc8fa9052c94047b004cf41139ad07c87ea4e4c55_68ae2653d22e6a19.thumb.jpg.bc37a2552110ea94b3df5fffbdb3a8f9.jpg

Aν οχι θα βαλεις slimbox και ολα θα ...γινουν!
Πες ομως πρωτα αυτα που σου γραφω....

 

 

3 ώρες πριν, ath156 said:

Δεν είναι το "κανονικό" αυτό που του είπες για τις 0.5.3.

Ωραία δεν το ήξερες, γιατί όμως να τον "προβληματίσεις" άδικα ότι ίσως δεν έβαλε το σωστό λογισμικό ή ότι εάν δεν έκανε backup με TWRP θα έχει θέμα? Εφόσον όλα του λειτουργούν και το μοναδικό του θέμα ήταν αυτό?

Η λύση είναι πασίγνωστη, υπήρχε στα FAQ και τέλος. Και γιατί πρέπει να πάει κατευθείαν σε άλλη ρομ λόγω αυτού του "προβλήματος"??? 

Φυσικά και να δοκιμάσει όλα τα λογισμικά που υπάρχουν.....δώσε του όμως πρώτα την απλή λύση για το "πρόβλημα" που τώρα ανέφερε!!

Λοιπον ...να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους....
Ποιο δεν ειναι ''κανονικο'' ακριβως ;
Και που ειναι ακριβως το ΛΑΘΟΣ ;
Και πως ακριβως προιβληματισα καποιον που η πρωτη συμβουλη ειναι το twrp;!
ΠΡΕΠΕΙ Η ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ  ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣΑΡΙΣΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ BACKUP ΜΕ ΤΗΝ twrp ;
Αυτος ειναι ο αγραφος νομος στα φλασαρισματα!
Απορω που σε βρισκει ...ενοχλημενο!!!
Οσο για την λυση...
Αναφερθηκα στην λυση και εγω χωρις ομως λεπτομερειες!
Πραγματικα ομως εδω θελω να πω οτι χαιρομαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ που πριν απο λιγα χρονια οταν ακουγες ugoos εβγαζες ...σπυρακια (μιας και τα γραπτα μενουν οπως λες και εσυ) και τωρα οχι μονο εχεις στα μποξακια σου ugoos λογισμικο (και το καθαρο οχι το αλλο του slimhouse) αλλα εχεις γινει και ο ''εξπερ'' που αγαπαμε ολοι!!!
Μονο ...ΜΠΡΑΒΟ εχω να σου πω!
Ειδες και εσυ εστω και αργα το ...φως το αληθινο!!!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, paokaras45 said:

Σε H96 max x3 (αυτό με το 🐬), δοκίμασα atv ugoos 0.5.3 και τώρα aosp και όταν κάνω shutdown μετά δεν ανοίγει με το remove control. Υπάρχει κάτι που δεν ρύθμισα;

Ανοίγει μόνο με βγάλε βάλε τροφοδοσία.

Ευχαριστώ!!!

Κάνε και εγκατάσταση το αρχείο που σου δίνω εδώ, για να έχεις μόνιμα την θερμοκρασία στην μπροστινή οθόνη του😎

Το πως το βλέπεις από εδώ: https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7093853

**έχω και έκδοση με 5 δευτερόλεπτα θερμοκρασία και 5 δευτερόλεπτα ώρα, εάν το προτιμάς αυτό....προσωπικά πιστεύω ότι το να έχεις συνεχώς την τρέχουσα θερμοκρασία είναι το πιο χρήσιμο.

 

 

LCD_Clock_Only.Temperature.v3_No.NM_min.Sleep.zip

H96maxX3_Temperature_Mod2.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gatos814 said:

Πες μου αν θελεις ποια βερσιον αγορασες...
Την 1000ρα η την 100ρα ;
Αν πας τερμα κατω στην εφαρμογη για τα led δεν εχει να τα κλεισεις;

0-02-05-1f71ddfdedd8bb970d49689fc8fa9052c94047b004cf41139ad07c87ea4e4c55_68ae2653d22e6a19.thumb.jpg.bc37a2552110ea94b3df5fffbdb3a8f9.jpg

Aν οχι θα βαλεις slimbox και ολα θα ...γινουν!
Πες ομως πρωτα αυτα που σου γραφω....

 

 

Έχω την 1000 αν δεν κάνω λάθος.

Στην εφαρμογή δεν έχει να τα κλείσω.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, tasose said:

Έχω την 1000 αν δεν κάνω λάθος.

Στην εφαρμογή δεν έχει να τα κλείσω.

Ανεβασε μια φωτο των λεπτομερειων του tv box σου οπως αυτην...

0-02-05-87fcc3421a9c9b48a45476b1035bde6f4c88374918acab64b5353d8745ad0dce_370d0aaf8c50dd09.thumb.jpg.f2cba51ad459b2752361cc37f9c97094.jpg

και θα σου πω αν θελεις ποια slimbox να βαλεις και θα εχεις ενα εντελως διαφορετικο μποξακι ...συμπεριλαμβανομενου βεβαια και του κλεισιματος των led!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gatos814 said:

Ανεβασε μια φωτο των λεπτομερειων του tv box σου οπως αυτην...

0-02-05-87fcc3421a9c9b48a45476b1035bde6f4c88374918acab64b5353d8745ad0dce_370d0aaf8c50dd09.thumb.jpg.f2cba51ad459b2752361cc37f9c97094.jpg

και θα σου πω αν θελεις ποια slimbox να βαλεις και θα εχεις ενα εντελως διαφορετικο μποξακι ...συμπεριλαμβανομενου βεβαια και του κλεισιματος των led!

100%είναι ίδια με αυτή την φωτογραφία που έχεις βάλει.

Να μην βάλω τζάμπα φωτογραφία.

Edited by tasose
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, tasose said:

100%είναι ίδια με αυτή την φωτογραφία που έχεις βάλει.

Να μην βάλω τζάμπα φωτογραφία.

Οκ!
Για να μην ''ταλαιπωρούμε'' το νημα στειλε μου π.μ αν θελεις να αλλαξεις το λογισμικο και θα την ... βρουμε την ακρη!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...