Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι , μόνο blue board και IT6334 παίρνει Rom για blue board , όλα τα άλλα wifi chip παίρνουν green board Rom ανεξαρτήτως χρώματος Mainboard. Άλλαξε καταρχήν τροφοδοτικό και δώσε ρεύμα στην κανονική είσοδο τροφοδοσίας , όχι σε USB θύρα , τα ρεύματα και η τάση που θα πάρει το box σε USB θύρα δεν επαρκούν.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1772

58 minutes ago, Flipflames said:

Χρησιμοποίησα φορτιστή κινητού 5v/2a μέσω θύραςusb για να δω μήπως φταίει η τροφοδοσία του κουτιού.

Όσο για το  wifi chip πρέπει να το ανοίξω το κουτί;δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το τσεκάρο;

 

Καταρχας αν μπορεις κοιτα να διορθωσεις τις παραπανω...παραθεσεις!
Καλη η σκεψη σου παντως να χρησιμοποιησεις αυτον τον τροπο για να δοκιμασεις το μποξακι σου....γιατι λογικα ειναι ο ''πρωτος υποπτος'' !
Αλλα και επειδη υπαρχει και ενα αλλα ετσι δεν θα σου δειξει ...την αληθεια!
Θελει ενα τροφοδοτικο απο την ... κανονικη του τρυπα!
Ομως αυτο που ισως σου δειξει κατι ειναι να το δοκιμασεις και με τα 2 τροφοδοστικα ... συγχρονως!
Δηλαδη και με το ''κανονικο'' του τροφοδοτικο και με το αλλο του κινητου σου!
Εφ'οσον δεν φαινεται απο την περιγραφη σου βραχυκυκλωμενο (θα εκανε αλλα χαζα και δεν θα δουλευε καθολου!) λογικα ...κατι θα δειξει αυτος ο τροπος!
Οσο για το ανοιγμα του tv box σου δεν το γλυτωνεις αν θελεις να εισαι σιγουρος!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

1. Δοκίμασε άλλο τροφοδοτικό.

2. Δες και αυτή την Rom.

https://mega.nz/folder/5gglXSIZ#rQqeu_DWDRR79suUxKgJKg/folder/JxZFxawC

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Flipflames said:

 

1. Δεν υπήρχε λόγος να το ανοίξεις. Εφόσον χρησιμοποιούσες την "κανονική" μου έκδοση και όχι αυτήν για wifi module IT6334, ήταν προφανές ότι ΔΕΝ είχες IT6334 !! Άρα σου κάνουν όλες οι ρομ εκτός από εκείνες που γράφουν ΙΤ6334 στο όνομά τους !

2. Εγώ εδώ και 2 περίπου μήνες χρησιμοποιώ το H96 max X3 ακριβώς με τον τρόπο που είπες, δηλαδή με τροφοδοσία από την θύρα USB,  με ένα καλώδιο USB-A/USB-A που το έφτιαξα εγώ και με ένα τροφοδοτικό από Samsung. Μάλιστα είναι 5V/1,5A και όχι 2.0Α όπως θα ήταν το καλύτερο (και όπως είναι το αυθεντικό τροφοδοτικό), χωρίς όμως να έχει κανένα πρόβλημα κατά την λειτουργία του !! Άρα κάτι τέτοιο πρέπει να σε καλύψει εάν δεν έχεις κάποιο άλλο θέμα.

1645299783912.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Flipflames said:

 

Εκτος αυτης που σου ειπε ο @makis1024
σου εχω και αυτες για να δοκιμασεις...
https://disk.yandex.ru/d/bPOLwwym45nCmQ
https://disk.yandex.ru/d/0I-hiUFf_9onSg

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Εχω εδω και κατι μηνες ενα mi box S.

Το τελευταιο καιρο ,αν το βαλω σε sleep ,τοτε δεν ανοιγει με το χειριστηριο και αναγκαζομαι και βγαζω τη πριζα για να παρει μπροστα,οπου μετα συνδεεται μονο του και λειτουργει μια χαρα το χειριστηριο.

Εχω ενεργοποιησει το CEC αλλα και οταν το γυρναω σε HDMI,δε παιρνει μπροστα (δε ξερω κιολας αν υποτιθεται οτι πρεπει να ανοιγει ετσι).

Υπαρχει καποια λυση,περα απο το να το ρυθμισω να μη μπαινει ποτε σε sleep?εννοειται οτι εχω κανει pair το χειριστηριο ενα σκασμο φορες.

Απλα χρησιμοποιεται σπανια και ειναι κριμα να το αφηνω μονιμα ανοιχτο για τις 1-2 φορες που θα λειτουργησει τη βδομαδα.

Εχω δει παντως οτι ειναι πολυ γνωστο προβλημα εδω και πολλα χρονια.Και νομιζω ειναι απαραδεκτο σε ενα tv box τοσο διαδεδομενο να μην εχει λυθει τοσο καιρο μετα.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, _Dante_ said:

Καλημερα,

Εχω εδω και κατι μηνες ενα mi box S.

Το τελευταιο καιρο ,αν το βαλω σε sleep ,τοτε δεν ανοιγει με το χειριστηριο και αναγκαζομαι και βγαζω τη πριζα για να παρει μπροστα,οπου μετα συνδεεται μονο του και λειτουργει μια χαρα το χειριστηριο.

Εχω ενεργοποιησει το CEC αλλα και οταν το γυρναω σε HDMI,δε παιρνει μπροστα (δε ξερω κιολας αν υποτιθεται οτι πρεπει να ανοιγει ετσι).

Υπαρχει καποια λυση,περα απο το να το ρυθμισω να μη μπαινει ποτε σε sleep?εννοειται οτι εχω κανει pair το χειριστηριο ενα σκασμο φορες.

Απλα χρησιμοποιεται σπανια και ειναι κριμα να το αφηνω μονιμα ανοιχτο για τις 1-2 φορες που θα λειτουργησει τη βδομαδα.

Εχω δει παντως οτι ειναι πολυ γνωστο προβλημα εδω και πολλα χρονια.Και νομιζω ειναι απαραδεκτο σε ενα tv box τοσο διαδεδομενο να μην εχει λυθει τοσο καιρο μετα.

Δεν το έχω αυτό το κουτί, αλλά φαίνεται να ισχύει αυτό που λες. Εφόσον δεν το χρησιμοποιείς συχνά, καλό θα ήταν να βάλεις έναν διακόπτη μπροστά (εγώ έχω βάλει έναν τύπου πορτατίφ, αλλά κυρίως επειδή έχω και Aνεμιστηράκι, ή μία λύση όπως στο λινκ που βάζω). Ταυτόχρονα με τον τρόπο αυτό το προστατεύεις (αυτό και το τροφοδοτικό του) από:

- Ζημιές σε καταιγίδες, κεραυνους κλπ.

- Ζημιές από ξαφνικές υπερτάσεις - διακοπές ρεύματος

- Να σου ανοίξει από μόνο του κατά την απουσία σου (και ταυτόχρονα να ανοίξει και την τηλεόραση εάν έχεις ενεργοποιημένο το CEC).....μετά από διακοπή ρεύματος ή σημαντική πτώση τάσης...

https://technowikis.com/11543/how-to-turn-off-xiaomi-mi-box-s

***Υποτίθεται ότι εάν πατούσες συνεχόμενα το power και μετά την εμφάνιση του μενού το ξαναπατούσες, έκλεινε τελείως, αλλά μάλλον πλέον δεν ισχύει....καλύτερα ο παραπάνω τρόπος που πιθανόν να σε γλιτώσει και από μπελάδες...

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, _Dante_ said:

Καλημερα,

Εχω εδω και κατι μηνες ενα mi box S.

Το τελευταιο καιρο ,αν το βαλω σε sleep ,τοτε δεν ανοιγει με το χειριστηριο και αναγκαζομαι και βγαζω τη πριζα για να παρει μπροστα,οπου μετα συνδεεται μονο του και λειτουργει μια χαρα το χειριστηριο.

Εχω ενεργοποιησει το CEC αλλα και οταν το γυρναω σε HDMI,δε παιρνει μπροστα (δε ξερω κιολας αν υποτιθεται οτι πρεπει να ανοιγει ετσι).

Υπαρχει καποια λυση,περα απο το να το ρυθμισω να μη μπαινει ποτε σε sleep?εννοειται οτι εχω κανει pair το χειριστηριο ενα σκασμο φορες.

Απλα χρησιμοποιεται σπανια και ειναι κριμα να το αφηνω μονιμα ανοιχτο για τις 1-2 φορες που θα λειτουργησει τη βδομαδα.

Εχω δει παντως οτι ειναι πολυ γνωστο προβλημα εδω και πολλα χρονια.Και νομιζω ειναι απαραδεκτο σε ενα tv box τοσο διαδεδομενο να μην εχει λυθει τοσο καιρο μετα.

Να ρωτησω και εγω κατι ''χαζο''.... ;
Καλα ανοιξες τον διακοπτη CEC στο μποξακι σου...
στην τηλεοραση σου ομως το ανοιξες ;
Και κατι ακομα...υποστηριζει η τηλεοραση σου αυτην την λειτουργεια η ειναι...πολυ παλια ;!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, ath156 said:

Δεν το έχω αυτό το κουτί, αλλά φαίνεται να ισχύει αυτό που λες. Εφόσον δεν το χρησιμοποιείς συχνά, καλό θα ήταν να βάλεις έναν διακόπτη μπροστά (εγώ έχω βάλει έναν τύπου πορτατίφ, αλλά κυρίως επειδή έχω και Aνεμιστηράκι, ή μία λύση όπως στο λινκ που βάζω). Ταυτόχρονα με τον τρόπο αυτό το προστατεύεις (αυτό και το τροφοδοτικό του) από:

- Ζημιές σε καταιγίδες, κεραυνους κλπ.

- Ζημιές από ξαφνικές υπερτάσεις - διακοπές ρεύματος

- Να σου ανοίξει από μόνο του κατά την απουσία σου (και ταυτόχρονα να ανοίξει και την τηλεόραση εάν έχεις ενεργοποιημένο το CEC).....μετά από διακοπή ρεύματος ή σημαντική πτώση τάσης...

https://technowikis.com/11543/how-to-turn-off-xiaomi-mi-box-s

***Υποτίθεται ότι εάν πατούσες συνεχόμενα το power και μετά την εμφάνιση του μενού το ξαναπατούσες, έκλεινε τελείως, αλλά μάλλον πλέον δεν ισχύει....καλύτερα ο παραπάνω τρόπος που πιθανόν να σε γλιτώσει και από μπελάδες...

Αν κλεισω τη τηλεοραση,κλεινει και το box παντως,αλλα δε γινεται το αντιθετο.

2 ώρες πριν, gatos814 said:

Να ρωτησω και εγω κατι ''χαζο''.... ;
Καλα ανοιξες τον διακοπτη CEC στο μποξακι σου...
στην τηλεοραση σου ομως το ανοιξες ;
Και κατι ακομα...υποστηριζει η τηλεοραση σου αυτην την λειτουργεια η ειναι...πολυ παλια ;!

Ναι το εχω ανοιξει απο τη τηλεοραση και γινεται κανονικα και ο ελεγχος απο το χειριστηριο της τηλεορασης.

Αν ανοιγε με καποιο τροπο το box με το χειριστηριο της τηλεορασης,θα ημουν οκ.

Το θεμα ειναι οτι ανοιγει μονο βγαζοντας τη πριζα.

Ισως να δοκιμασω να του κανω κανα factory reset,μπας και στρωσει,αν και μαλλον προσωρινα θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, _Dante_ said:

Αν κλεισω τη τηλεοραση,κλεινει και το box παντως,αλλα δε γινεται το αντιθετο.

Ναι το εχω ανοιξει απο τη τηλεοραση και γινεται κανονικα και ο ελεγχος απο το χειριστηριο της τηλεορασης.

Αν ανοιγε με καποιο τροπο το box με το χειριστηριο της τηλεορασης,θα ημουν οκ.

Το θεμα ειναι οτι ανοιγει μονο βγαζοντας τη πριζα.

Ισως να δοκιμασω να του κανω κανα factory reset,μπας και στρωσει,αν και μαλλον προσωρινα θα ειναι.

Τσεκαρε ξανα τις διαδικασιες στο μποξακι σου και στην τηλεοραση...
Αλλαξε ενα αλλο καλωδιο HDMI...
Αν δουλευε κανονικα πριν τσεκαρισε μηπως καποια εφαρμογη που εβαλες τελευταια η που αναβαθμιστηκε προσφατα ... σου κανει την ζημια...
Αν με τιποτα απ'ολα αυτα δεν βρεις ακρη ... και ειναι οντως θεμα software που το προκαλει ολο αυτο ενα hard reset λογικα θα το κανει να λειτουργησει ...σωστα!
Καλη επιτυχια!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Coreelec για H96 max X3, HK1 Box & κλώνους τους (Εύκολη Εγκατάσταση-όλα λειτουργούν αμέσως)

Ακολουθώντας τις οδηγίες στο αρχείο PDF, θα κάνετε εύκολα μια εγκατάσταση Coreelec στην οποία:
- μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το στοκ τηλεχειριστήριό σας
- Η μπροστινή οθόνη θα λειτουργεί σωστά και η θερμοκρασία θα εμφανίζεται σε αυτήν. Μπορείτε να έχετε άλλες επιλογές μέσω του πρόσθετου OpenVFD (ώρα + θερμοκρασία, ημερομηνία + θερμοκρασία, φωτεινότητα μπροστινής οθόνης κ.λπ.)
- θα μπορείτε να ενεργοποιείτε και να απενεργοποιείτε το κουτί χρησιμοποιώντας το στοκ τηλεχειριστήριο.

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------------- ------------------------------------
Οφέλη από τη χρήση του Coreelec

1. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ εξωτερικό adaptor Wi-Fi USB. Αυτό είναι πολύ χρήσιμο εάν η εσωτερική σας μονάδα Wi-Fi είναι κατεστραμμένη/ελαττωματική. Ακόμα κι αν το εσωτερικό Wi-Fi σας λειτουργεί, ένας εξωτερικός προσαρμογέας USB Wi-Fi μπορεί να σας προσφέρει πολύ καλύτερη απόδοση!
2. Μπορεί να έχετε σύστημα διπλής εκκίνησης (Coreelec+Android). Η εγκατάσταση Android θα παραμείνει αμετάβλητη.
3. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα έτοιμο build KODI (υπάρχουν πολλά στο Διαδίκτυο) και να παρακολουθήσετε ταινίες, σειρές, τηλεοπτικά κανάλια, ζωντανές μεταδόσεις όπως ποδόσφαιρο κ.λπ.
4. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μια κάρτα SD ή μια μονάδα μνήμης USB. Μπορείτε ακόμη να έχετε διαφορετικά builds σε διαφορετικές κάρτες SD!
5. Όταν αφαιρείτε την κάρτα SD ή τη μονάδα USB, παραμένει μόνο το Android.
6. Υπάρχει πρόσθετο Emuelec για Coreelec (για ρετρό παιχνίδια).

**Σημείωση. Όταν κάνετε πρώτη λήψη του αρχείου Coreelec από το Διαδίκτυο, επιλέξτε H96 max X3 ως το TVbox σας.

**Σημείωση2: Αρχικά μπορείτε να παραλείψετε το βήμα 7. Δοκιμάστε το ON/OFF με το κοντρόλ. Εάν λειτουργεί και έτσι δεν απαιτείται το βήμα 7. Ούτως ή άλλως το βήμα 7 ενεργοποιείται/απενεργοποιείται από το ίδιο Μενού.
 

How to Install Coreelec to H96 max X3 and Clones_21022022.pdf

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum, χρειάζομαι τη συμβουλή σας. Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box που προορίζεται για χρήση σε samsung tv πενταετίας, για θέαση netflix - youtube χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οικονομικό και ει δυνατόν από Ευρώπη για αποφυγή τελωνείου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι αξιόπιστο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, asxetossss said:

Καλησπέρα στο forum, χρειάζομαι τη συμβουλή σας. Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box που προορίζεται για χρήση σε samsung tv πενταετίας, για θέαση netflix - youtube χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οικονομικό και ει δυνατόν από Ευρώπη για αποφυγή τελωνείου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι αξιόπιστο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

Εάν το netflix είναι η βασική σου απαίτηση, χρειάζεσαι πιστοποιημένο κουτί (για FullHD ή 4Κ), οπότε ίσως η πιο προσιτή λύση και από Ελλάδα (άρα γρήγορα και χωρίς προβλήματα) είναι το mi box s...χωρίς αλλαγές ρομ κλπ......

https://www.skroutz.gr/s/16594393/Xiaomi-TV-Box-Mi-Box-S-4K-UHD-με-WiFi-USB-2-0-2GB-RAM-και-8GB-Αποθηκευτικό-Χώρο-με-Λειτουργικό-Android-8-1-και-Google-Assistant.html?from=best_sellers_tag

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, asxetossss said:

Καλησπέρα στο forum, χρειάζομαι τη συμβουλή σας. Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box που προορίζεται για χρήση σε samsung tv πενταετίας, για θέαση netflix - youtube χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οικονομικό και ει δυνατόν από Ευρώπη για αποφυγή τελωνείου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι αξιόπιστο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

Ολα τα μποξακια παιζουν netflix & youtube...!
Αν θελεις να εχει το netflix καλη ποιοτητα ομως πας σε καποιο μποξακι πιστοποιημενο απο την netflix με Android ΤV λογισμικο...!
Αν οχι τοτε παρε οποιοδηποτε Amlogic S905X3 tv box με 4/32 (και πανω ram) και θα εισαι οκ ακομα και με το μαμα λογισμικο!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum, χρειάζομαι τη συμβουλή σας. Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box που προορίζεται για χρήση σε samsung tv πενταετίας, για θέαση netflix - youtube χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οικονομικό και ει δυνατόν από Ευρώπη για αποφυγή τελωνείου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι αξιόπιστο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 
Αν το θες για χρήση media player (Netflix, YouTube, kodi) εκτός από το Mi box που πρότειναν τα παιδια, δες και το amazon fire tv stick. Ότι πιο αξιόπιστο και οικονομικό για εμένα για media player.

https://www.skroutz.gr/c/2528/Smart_TV_Stick/m/8326/Amazon.html?from=autocomplete&keyphrase=fire&o=amazon+fire+tv+stick
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum, χρειάζομαι τη συμβουλή σας. Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box που προορίζεται για χρήση σε samsung tv πενταετίας, για θέαση netflix - youtube χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, οικονομικό και ει δυνατόν από Ευρώπη για αποφυγή τελωνείου. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι αξιόπιστο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 
Amazon fire stick και τέλος.
Πολύ καλή τιμή και δεν ασχολείσαι με Ρομ, πειράγματα και άλλα ψαξιματα που θέλουν πολλά κινέζικα μποξακια.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, makis1024 said:

Armeabi-v7a

Ευχαριστώ. 

Πληροφοριακά ρωτάω,  Αν περάσω την Arm64-v8a δεν θα δουλέψει;

Και κάτι ακόμα ποιος νομίζεις ότι είναι ο καλύτερος iptv player για android 

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2022 at 9:07 ΜΜ, junglist said:

Amazon fire stick και τέλος.
Πολύ καλή τιμή και δεν ασχολείσαι με Ρομ, πειράγματα και άλλα ψαξιματα που θέλουν πολλά κινέζικα μποξακια.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Ερώτηση: Έχει browser για να μπορώ να σερφάρω στο internet ή/και να δω π.χ. επεισόδια σειρών ιδιωτικών ελληνικών καναλιών από την ιστοσελίδα τους?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έχει browser για να μπορώ να σερφάρω στο internet ή/και να δω π.χ. επεισόδια σειρών ιδιωτικών ελληνικών καναλιών από την ιστοσελίδα τους?
Σαφώς και έχει, αλλά υπάρχει εναλλακτική από το να κάνεις κάτι τέτοιο.
Βάζεις Kodi και βλέπεις ο,τι επιθυμείς.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, junglist said:

Σαφώς και έχει, αλλά υπάρχει εναλλακτική από το να κάνεις κάτι τέτοιο.
Βάζεις Kodi και βλέπεις ο,τι επιθυμείς.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Σωστά, απλά θέλω να το χρησιμοποιήσω και για σερφάρισμα. Και κάτι τελευταίο: μπορώ να χρησιμοποιήσω ασύρματο ποντίκι ή το remote control είναι έτσι κι αλλιώς εύχρηστο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...