Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1254

  • makis1024

    549

  • ath156

    1768

Ακόμα το σετάρω, αφού τελικά κατάφερα και δανείστηκα μέσα στο lockdown αυτό το καλώδιο!

 

Το πέτυχα μια χαρά με το κατσαβίδι και πέρασε με την μία η Android 9.0 Cho Amlogic S912 By DaivietPDA.

 

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που βοήθησαν :) :)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Α ήθελε και κατσαβίδι τελικά; Ωραίος!Τι λέει αυτή η rom;ATV είδα..Εχει αναβαθμίσεις μετά τον Ιούλιο;Καποιο link επίσημο;
Link to comment
Share on other sites

Α ήθελε και κατσαβίδι τελικά; Ωραίος!Τι λέει αυτή η rom;ATV είδα..Εχει αναβαθμίσεις μετά τον Ιούλιο;Καποιο link επίσημο;
Δεν ξέρω αν φταίει το κουτί μου αλλά έχει όλο κολλήματα. Για αυτό και αναβάθμισα από την." Nexus Android 7. Κάνει τυχαία κολλήματα ακόμα και στην καινούρια Ρομ..

 

Έβαλα αυτήν τώρα την Android 9, έπαιξα πόση ώρα με ρυθμίσεις, αλλαγή γλώσσας, πέρασμα Google account, εγκατέστησα Kodi,.Brave browser και μετά μπήκα στο Kodi και ξεκίνησα σεταρισμα. Βάζω 2 add-on και παγώνει. Κάνω ρεσταρτ και ξαναμπουταρω. Μετά ξεκίνησε να βγάζει μήνυμα μέσα στο Play store ότι δεν έχει ίντερνετ, ενώ έξω έμπαινα κανονικά στο ίντερνετ μέσω browser.

 

Κάνω ρεσταρτ, μόνο να μπω στο Kodi πρόλαβα. Από εκείνο το σημείο και μετά, όσα ρεσταρτ και να κάνω κολλάει στο λεπτό. Κάποιες φορές παγώνει και στο μπουταρισμα.

Να είναι θέμα θερμοκρασίας δεν νομίζω. Το άφησα κανένα 30λεπτο ήσυχο, ξαναμπουταρα πάλι κόλλησε αμέσως..

 

Επίσης, για να αγοράσω ένα δικό μου καλώδιο, αυτό κάνει; Λέει ότι κάνει για εκτυπωτή.

https://www.ebay.co.uk/itm/60cm-Quality-High-Speed-USB-3-0-A-Male-to-A-Male-Plug-Printer-Cable-Lead-EU/153087790611?hash=item23a4be4e13:g:fgoAAOSwtrJbPkXV

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε ένας φίλος το Tanix tx3 και δεν είναι ευχαριστημένος από το λειτουργικό. Ξέρει κανείς καμιά καλή Rom να του περάσω;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι Slimbox , βάζει από το playstore το device info hw και εάν έχει ethernet 10/100 έχει την έκδοση BZ εάν έχει gigabit lan port έχει το QZ , γιατί βγήκε σε δύο εκδόσεις. Μετά.....

https://forum.xda-developers.com/t/project-slimbox.4152049/

Συγκεκριμένα

https://yadi.sk/d/nPNKOVcGahm79g?w=1

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης, για να αγοράσω ένα δικό μου καλώδιο, αυτό κάνει; Λέει ότι κάνει για εκτυπωτή.

https://www.ebay.co.uk/itm/60cm-Quality-High-Speed-USB-3-0-A-Male-to-A-Male-Plug-Printer-Cable-Lead-EU/153087790611?hash=item23a4be4e13:g:fgoAAOSwtrJbPkXV

 

@junglist

€ 1,88 32%OFF | Vention USB to USB Extension Cable Male to Male 3.0 2.0 USB Extender for Hard Drive TV Box Laptop USB 3.0 to USB 3.0 Cable

https://a.aliexpress.com/_mP5DC0t

Αυτά έχω εγώ δέκα χρόνια και ποτέ δεν με κρέμασαν.

Όσον αφορά τώρα την Slimbox , αφού στο έκανε με nexus , στην τωρινή custom rom , πολύ πιθανό να συνεχίσει να στο κάνει και με Slimbox. Δοκίμασε όμως και ένα ανεμιστήρα γιατί στο kodi όσο και να το ξεκουράσεις το μηχάνημα , το kodi ανεβάζει τις θερμοκρασίες του box αστραπιαία , το άτιμο, σε περιβάλλον android , ενώ σε coreelec το μηχάνημα δείχνει άλλη συμπεριφορά , δεν το ξεζουμίζει τόσο σε cpu και ram.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Slimbox , βάζει από το playstore το device info hw και εάν έχει ethernet 10/100 έχει την έκδοση BZ εάν έχει gigabit lan port έχει το QZ , γιατί βγήκε σε δύο εκδόσεις. Μετά.....

 

https://forum.xda-developers.com/t/project-slimbox.4152049/

 

Συγκεκριμένα

 

https://yadi.sk/d/nPNKOVcGahm79g?w=1

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Επίσης, για να αγοράσω ένα δικό μου καλώδιο, αυτό κάνει; Λέει ότι κάνει για εκτυπωτή.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/60cm-Quality-High-Speed-USB-3-0-A-Male-to-A-Male-Plug-Printer-Cable-Lead-EU/153087790611?hash=item23a4be4e13:g:fgoAAOSwtrJbPkXV

 

 

 

@junglist

 

€ 1,88 32%OFF | Vention USB to USB Extension Cable Male to Male 3.0 2.0 USB Extender for Hard Drive TV Box Laptop USB 3.0 to USB 3.0 Cable

 

https://a.aliexpress.com/_mP5DC0t

 

Αυτά έχω εγώ δέκα χρόνια και ποτέ δεν με κρέμασαν.

 

Όσον αφορά τώρα την Slimbox , αφού στο έκανε με nexus , στην τωρινή custom rom , πολύ πιθανό να συνεχίσει να στο κάνει και με Slimbox. Δοκίμασε όμως και ένα ανεμιστήρα γιατί στο kodi όσο και να το ξεκουράσεις το μηχάνημα , το kodi ανεβάζει τις θερμοκρασίες του box αστραπιαία , το άτιμο, σε περιβάλλον android , ενώ σε coreelec το μηχάνημα δείχνει άλλη συμπεριφορά , δεν το ξεζουμίζει τόσο σε cpu και ram.

Φίλε δεν θέλω να αγοράσω από Κίνα και να περιμένω 2 μήνες.

Για αυτό ανέβασα λινκ από Αγγλία. Αν κάνει το παίρνω από εκεί.

 

Όσο για το Kodi, μα δεν φταίει εκείνο όταν και από κρύο το μηχανάκι κάνει συνεχώς πλέον κολλήματα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο πρώτο μποοτ πετάει και μετά κολλάει.

 

Όσο για την.slimbox, τα λινκς από το Ρωσικό site είναι νεκρά. Έχουμε κάτι άλλο;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να κάνεις λάθος , εμένα κατεβάζει μια χαρά την slimbox

, και γιατί δεν το παίρνεις από εδώ; Στο skroutz θα βρεις αρκετά στα 4-5€86c408e6790cfa6f2510dd6c286ec7cf.jpg

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έκανα factory reset στην παρούσα ρομ και ξεκίνησα από την αρχή με το CPY FLOAT να τρέχει.

 

Πρόσεξα καταρχήν ότι οι 4 πρώτοι πυρήνες ήταν κολλημένοι στα 1512Mhz και οι υπόλοιποι στα 1000.

Θερμοκρασία γύρω στους 60 βαθμούς απλά με εγκατάσταση εφαρμογών.

 

Κάποια στιγμή πάλι παγώνει το σύστημα αλλά πρόσεξα το εξής,

Το βελάκι κινείται αλλά δεν κλικάρει τίποτα, ούτε από τον σταυρό.

Και τα ρολόγια έπεσαν στα 100-500mhz για τους πρώτους 4 πυρήνες.. Η θερμοκρασία στους 51 βαθμούς, λογικό αφού είναι πολύ κάτω τα ρολόγια.

 

Θα δοκιμάσω και την slimbox αν και μάλλον είναι hardware το πρόβλημα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Φίλε @xloupas Καλημέρα.

Ο Vortex μόλις έβγαλε την ugoos 0.3.8.1 για το X88 King :) Εάν έχεις όρεξη για πειραματισμούς σου ανέβασα εδώ τόσο το 7z αρχείο, όσο και τις μεταφρασμένες οδηγίες εγκατάστασης.

https://mega.nz/file/xk1WCB4J#BfVKYB_uAmccv1Soeq0y-yyNq6uL59KzjAUYjmomCwI

https://mega.nz/file/Al9WyTjA#16XFBb294Iq0Pz_OtF086BJU-aht_uaxUoHxoTMdshM

Προσοχή θέλει εάν χρησιμοποιήσεις το UBT να αντιγράψεις τον καινούργιο φάκελο Licence Που υπάρχει έτοιμος μέσα στο 7z αρχείο. Επειδή ξέρω ότι προτιμάς με sd card υπάρχουν οδηγίες και για αυτό.;)

Το X88 King δεν το παρήγγειλα ακόμα επειδή το banggood συνεχώς μεταθέτει την "αναμενόμενη ημερομηνία αποστολής" και έχω αποφασίσει να το παραγγείλω μόνο εάν το δω "άμεσα διαθέσιμο" και με EU plug (εάν δεν αλλάξει κάτι ενδιάμεσα:lol:).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το δέχτηκες.

Σίγουρα γίνεται να το χειριστείς με αυτό της τηλεόρασης. Όμως είναι και θέμα firmware. Κοίταξε μέσα στα Settings και ενεργοποίησε στο μενού HDMI CEC όλα εκτός του "Auto change language".

Έτσι και αλλιώς αφού βεβαιωθείς ότι όλα είναι σωστά και δεν υπάρχει κάποιο θέμα καλό είναι να πας σε custom firmware;)

Επίσης πες μας κάτι. Όταν είναι ανοικτό και το βλέπεις από επάνω ακριβώς φαίνεται στο κέντρο ένα στρογγυλό πιο φωτεινό (γύρω στα 2εκ. διάμετρο)? Άρα έχεις την καινούργια έκδοση με την "τρύπα"?:rolleyes:

 

Καλημερα,

ευχαριστώ για την απαντηση μου. Με βοηθησες, με το HDMI CEC, τωρα λειτουργει κανονικά, οπως και στο beelink.

Τέλος ναι το μηχανάκι, εχει ένα αχνό φωτεινό κύκλο στο πάνω μέρος, στο κέντρο του.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

ευχαριστώ για την απαντηση μου. Με βοηθησες, με το HDMI CEC, τωρα λειτουργει κανονικά, οπως και στο beelink.

Τέλος ναι το μηχανάκι, εχει ένα αχνό φωτεινό κύκλο στο πάνω μέρος, στο κέντρο του.

Τίποτα. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε:) Και φυσικά έχεις την πιο καινούργια έκδοση με "τρύπα" κάτω από το λογότυπο (πιθανόν για καλύτερη απαγωγή θερμοκρασίας;)).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έκανα factory reset στην παρούσα ρομ και ξεκίνησα από την αρχή με το CPY FLOAT να τρέχει.

 

Πρόσεξα καταρχήν ότι οι 4 πρώτοι πυρήνες ήταν κολλημένοι στα 1512Mhz και οι υπόλοιποι στα 1000.

Θερμοκρασία γύρω στους 60 βαθμούς απλά με εγκατάσταση εφαρμογών.

 

Κάποια στιγμή πάλι παγώνει το σύστημα αλλά πρόσεξα το εξής,

Το βελάκι κινείται αλλά δεν κλικάρει τίποτα, ούτε από τον σταυρό.

Και τα ρολόγια έπεσαν στα 100-500mhz για τους πρώτους 4 πυρήνες.. Η θερμοκρασία στους 51 βαθμούς, λογικό αφού είναι πολύ κάτω τα ρολόγια.

 

Θα δοκιμάσω και την slimbox αν και μάλλον είναι hardware το πρόβλημα.

 

Δοκιμασε και αλλα παρεμφερη λογισμικα!

Και μην φοβασαι...

Αν δεν ειναι συμβατα δεν θα τελειωσει ποτε η εγκατασταση και θα εισαι σε θεση να το ξανα φλασαρεις!

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Βασικά η slimbox δεν μου μπαίνει με τίποτα.

Ξεκίνησε 3 φορές το φλασαρισμα και όλο βγάζει ένα 30403003 ερρορ για το aml_dtb.

 

Σε αυτές τις περιπτώσεις τι γίνεται;

Έχει περαστεί μέρος την καινούριες και άρα χάνεται και η παλιά; φορμάτ πότε γίνεται στην παρούσα εγκατάσταση;

Με το που ξεκινάει το φλασαρισμα;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Φίλε @xloupas Καλημέρα.

Ο Vortex μόλις έβγαλε την ugoos 0.3.8.1 για το X88 King :) Εάν έχεις όρεξη για πειραματισμούς σου ανέβασα εδώ τόσο το 7z αρχείο, όσο και τις μεταφρασμένες οδηγίες εγκατάστασης.

https://mega.nz/file/xk1WCB4J#BfVKYB_uAmccv1Soeq0y-yyNq6uL59KzjAUYjmomCwI

https://mega.nz/file/Al9WyTjA#16XFBb294Iq0Pz_OtF086BJU-aht_uaxUoHxoTMdshM

Προσοχή θέλει εάν χρησιμοποιήσεις το UBT να αντιγράψεις τον καινούργιο φάκελο Licence Που υπάρχει έτοιμος μέσα στο 7z αρχείο. Επειδή ξέρω ότι προτιμάς με sd card υπάρχουν οδηγίες και για αυτό.;)

Το X88 King δεν το παρήγγειλα ακόμα επειδή το banggood συνεχώς μεταθέτει την "αναμενόμενη ημερομηνία αποστολής" και έχω αποφασίσει να το παραγγείλω μόνο εάν το δω "άμεσα διαθέσιμο" και με EU plug (εάν δεν αλλάξει κάτι ενδιάμεσα:lol:).

Να σαι καλά φίλε θα την τιμήσω κάποια στιγμή αλλά όπως ξέρεις εγώ θα προτιμήσω με την καρτούλα, και σε μένα τα ίδια κάνανε μη νομίζεις μέχρι που αναγκάστηκα και τους είπα στείλτε το μου με us psu

Αλλά η ουσία είναι ότι δεν με απογοήτευσε η αγορά αυτή και πάντα μιλάω μετά την αλλαγή της Ρομ σε custom στη δική μου περίπτωση με την slimbox, μακάρι να ήσουνα Θεσσαλονίκη να στο εδινα το δεις πιο μπροστά

Πριν το αγοράσεις, είμαι και λίγο πιο μεγάλο σε μέγεθος από το GT king αλλά και τα δύο είναι πολύ καλά για τα χρήματα που ζητάνε.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

.......... μακάρι να ήσουνα Θεσσαλονίκη................

εδώ κάνεις τεράστιο (100%) λάθος .....................:lol::lol::lol:

Άσε που έχω και την εντύπωση ότι και κάποιοι "γάτοι" μπορεί επίσης να είναι Θεσ/νίκη:lol:

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

εδώ κάνεις τεράστιο (100%) λάθος .....................:lol::lol::lol:

Άσε που έχω και την εντύπωση ότι και κάποιοι "γάτοι" μπορεί επίσης να είναι Θεσ/νίκη:lol:

 

Ωραία οπότε αν θέλεις να το δοκιμάσεις κανένα πρόβλημα στείλε ένα μηνυματάκι και το κανονίζουμε να περάσεις μία και καλή και τη vortex :lol:

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο άσχετος και έχω εδώ και πολύ καιρό μια πολύ απλή ερώτηση, αλλά ίσως το ψάχνω με λάθος τρόπο και δεν έχω βρει άκρη :O

 

Έχω Wind Vision και με βόλευε αφάνταστα που το android box έχει RF-in διότι η τηλεόρασή μου δεν έχει ενσωματωμένο αποκωδικοποιητή για τα ψηφιακά κανάλια. Τον τελευταίο καιρό έχω εκνευριστεί με το Wind Vision (διότι δεν σε αφήνει να βάλεις τα κανάλια με την σειρά που θέλεις και έφερε στις πρώτες θέσεις τα πανελλαδικής εμβέλειας Standard Definition κανάλια και έχει βάλει σε τυχαίες θέσεις τα High Definition κάπου ανάμεσα σε τοπικά κανάλια και ραδιοφωνικούς σταθμούς) οπότε ψάχνω να βρω αν υπάρχουν android boxes με RF-in και αποκωδικοποιητή MPEG-4 για τα επίγεια κανάλια της Digea?

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο άσχετος και έχω εδώ και πολύ καιρό μια πολύ απλή ερώτηση, αλλά ίσως το ψάχνω με λάθος τρόπο και δεν έχω βρει άκρη :O

 

Έχω Wind Vision και με βόλευε αφάνταστα που το android box έχει RF-in διότι η τηλεόρασή μου δεν έχει ενσωματωμένο αποκωδικοποιητή για τα ψηφιακά κανάλια. Τον τελευταίο καιρό έχω εκνευριστεί με το Wind Vision (διότι δεν σε αφήνει να βάλεις τα κανάλια με την σειρά που θέλεις και έφερε στις πρώτες θέσεις τα πανελλαδικής εμβέλειας Standard Definition κανάλια και έχει βάλει σε τυχαίες θέσεις τα High Definition κάπου ανάμεσα σε τοπικά κανάλια και ραδιοφωνικούς σταθμούς) οπότε ψάχνω να βρω αν υπάρχουν android boxes με RF-in και αποκωδικοποιητή MPEG-4 για τα επίγεια κανάλια της Digea?

 

https://www.banggood.com/MAGICSEE-C500-PRO-S2X+T2-Amlogic-S905X3-4+32GB-5GHz-WiFi-BT4_2-Android-9_0-4K-Smart-TV-Box-DVB-T2-DVB-S2X-or-S2-Satellite-TV-Receiver-p-1755453.html?cur_warehouse=CN&ID=47184&rmmds=search

 

https://www.banggood.com/Mecool-K7-S905X2-4GB-DDR4-RAM-64GB-ROM-1000M-LAN-5G-WIFI-bluetooth-Android-9_0-4K-H_265-VP9-TV-Box-DVB-S2-or-T2-or-C-Signal-Receiver-p-1594763.html?cur_warehouse=CN&ID=533601&rmmds=search

 

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-K7-Amlogic-S905X2-4GB-64GB-DVB-TV-BOX-421421.html

 

Το 2 & το 3 ειναι τα ιδια απο αλλο μαγαζι!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Ωραία οπότε αν θέλεις να το δοκιμάσεις κανένα πρόβλημα στείλε ένα μηνυματάκι και το κανονίζουμε να περάσεις μία και καλή και τη vortex :lol:

Ευχαριστώ για την προσφορά, αλλά δεν είναι απαραίτητο:):)

Άσε που κάθε μέρα μεταθέτουν την αναμενόμενη παράδοση κατά 1 ακόμα ημέρα:lol: Δεν πρόκειται βέβαια να βάλω παραγγελία εάν δεν δω ταυτόχρονα "Eu plug" & "άμεσα διαθέσιμο".

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, εχω ενα κουτακι zidoo H6pro με 2γβ ΡΑΜ και 16 γβ εχει ανδροιντ 7 και είχα βαλει το Κοντι 17,6 δεν το εχω χρησιμοποιήσει για μηνες/χρονια ισως και θελω να αρχισω παλι...ετσι λοιπον θα ήθελα λιγο βοηθεια με το θεμα μπας και μπορεσω να δω παλι τιποτα απο ο κουτακι...θα τα καταφερω ή πρεπει να παω για νεο κουτι;ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

8.1 , 8.3 , 10.2 σε όλες τις άλλες το ίδιο σου βγάζει; Την 10.4 δοκίμασες από ότι κατάλαβα.
Τίποτα πάει κόλλησε στο ίδιο λάθος. Μια στο 7%, μία στο 43% και μία στο 89%.

 

Πήγα να περάσω πάλι την προηγούμενη ρομ που είχε δουλέψει και τώρα βγάζει και για εκείνη το ίδιο λάθος.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...