Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να έχω μία λίστα με αξιόπιστα boxάκια με άξονα τη σταθερότητα, χαμηλή θερμοκρασία και απροβλημάτιστο όσο γίνεται λειτουργικό;

Έχω διαβάσει όλο το νήμα και προτείνετε κατά καιρούς αρκετά...

Δε με ενδιαφέρει η χαμηλή ποιότητα του Netflix, είναι αποδεκτή.

Αν είναι δυνατόν και links, έστω και σε ΠM με κουπόνι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

Λοιπόν φίλε @pow είναι η τελευταία φορά που θα αναφερθώ στα H96 max X3 & ΗΚ1 Box. Για το 1ο ειδικά έχω γράψει και κάνει τόσα πολλά που είναι σχεδόν σαν διατριβή:lol: Από ένα σημείο και μετά θα γίνω κουραστικός. Πλέον και τα 2 τα έχουν αρκετοί χρήστες.

1. H96 max X3 Για εμένα είναι το απόλυτο Vfm σε S905X3 με εξαιρετικό για εμένα πλεονέκτημα ότι πάντοτε είχε εξ'ορισμού 1.000άρι LAN. Το έχω με προεγκατεστημένο magisk & TWRP κλπ από τον Μάρτιο. Μέχρι στιγμής κανένα άλλο δεν έχει αυτά τα χαρακτηριστικά.Πλέον δεν υπάρχει θέμα ακόμα και με οποιαδήποτε έκδοση Blue Board, εφόσον μόλις εχθές έφτιαξα μία επιτυχημένη έκδοση της custom rom μου για το "ιδιαίτερο" wifi chip IT6334 (που μάλλον πηγαίνει κυρίως Ρωσία μεριά με Aliexpress). Ήδη μάλιστα έφτιαξα και μία δοκιμαστική των ugoos 0.3.7 για το IT6334 και εάν χρειασθεί θα φτιάξω και για slimbox & Vortex. Άρα από software έχει παραπάνω από οποιοδήποτε άλλο.

2. HK1 Box Είναι ένας από τους κλωνους του H96 max X3 άρα κινείται στα ίδια πλαίσια και προδιαγραφές. Σε firmware απόλυτα τα ίδια με το H96 max X3. Μάλιστα μέχρις στιγμής έχει 1 μόνο έκδοση για το wifi chip (ίδια με το πράσινo Η96 MaxX3). Έχω γράψει για την τρύπα που φαίνεται να έχει στις καινούργιες παραλαβές. Το wifi το δοκίμασα (όμως πολύ κοντά στο ρούτερ) και φυσικά έπιασε την μέγιστη ταχύτητα που έχω. Πιθανόν ρόλο να παίζει και η διαφορετική θέση που πρέπει να έχει η κεραία του λόγω της τρύπας (εν σχέσει με προηγούμενες εκδόσεις που σύμφωνα με το feedback έπρεπε να της αλλάξεις θέση). Ένα πλεονέκτημα (?) είναι ότι η οθόνη του είναι πιο φωτεινή (μάλλον στο Η96 ξεχάσαν να βγάλουν την προστατευτική μεμβράνη).

 

Όποιο από τα 2 παραπάνω και να πάρεις ή κάποιο από τα υπόλοιπα δοκιμασμένα που σου έχουν προτείνει εδώ, δεν νομίζω ότι θα έχεις θέμα.

Βλέπεις διαθεσιμότητες στιγμής, τρέχουσα τιμή/προσφορές, χρόνο/τρόπο παράδοσης και αποφασίζεις.

Καλές αγορές:)

 

Ευχαριστω πολυ ath156 για την διεξωδικη αναφορα σου .

Καταληγω ποιο πολυ προς το h96 max x3 λογο οτι το προτιμουν πολοι περισσοτεροι κι αν ειχε προβληματα θα το ανεφεραν .Ετσι κι αλλιως απο το banggood ειναι αυτο με πρασινο bord (φωγο απο προσφατα review του banggood ).

Tο a95x f3 θα το προτημουσα μονο για την χαμηλοτερη θερμοκρσια που εχει .Επειδη δεν θελω ν βαζω ανεμιστηρακι (εχω ενα) οταν παιζει το box .(Πες το κολλημα.οκ) .Θελω ναναι οσο το δυνατον ποιο "κρυο"χωρις το ανεμιστηρα.Το κλοκαιρι οκ το βαζω.(ξερω θα μου πεις οι το χειμωνα δεν χρειαζετε κι το λαμβανω πολυ σοβαρα υποψιν)

Link to comment
Share on other sites

Λογο της υψηλης θερμοκρασιας που αναπτυσει το κουτι κατα την χρηση (ειναι τελειος κλειστο)

https://androidpctv.com/review-x96-air-opinion/

 

Το έχω και δεν παρουσιάζει ιδιαίτερο πρόβλημα , 52-54 κανονική χρήση 62-67 kodi. Όλα είναι σχετικά , εάν η μαμά Ρομ δηλαδή είχε τους τέσσερις πυρήνες να δουλεύουν στους 1908 MHz μόνιμα φταίει το μηχάνημα; Αν και κάτι τέτοιο δεν παρατήρησα ούτε στην μαμά Ρομ. Ναι είναι πιο ζεστό από το magicsee N5 max αλλά δεν είναι και τόσο μεγάλη η διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενες κι ενα A95x f3 απο ευρωπαικη αποθηκη ....δεν εχεις νεα απο αυτο.?

 

Γενικα ειμαι αναμεσα ( τελικα) στο h96 max x3 κι το Α95x f3(ή slim .

Για το 1ο γραφτηκαν αρκετα εδω για το 2ο αν τοχει καποιος να πει την αποψη του ?

 

Δυστυχως κανενα νεο ακομα απο το A95X F3 AIR...

Μου εχει δωσει αριθμο με 11 νουμερα (!?) και απλα μπορω να επιβεβαιωσω οτι κατι ... υπαρχει μονο με το parcelsapp.com...

Δεν μπορω να ξερω ακομα τιποτα!

Παντως μην τρελαθουμε κιολας με/για ... καποια συγκεκριμενα μποξακια !!! :what:

Υπαρχουν και αλλα μποξακια που ειναι πολυ ''τιμια''.... και ισως και τιμιοτερα !

Για παραδειγμα το X96 Air που αναφερει και ο @makis1024 ...

Και μαλιστα και χωρις να το ανοιξω τις τρυπες το μποξακι ειχε χαμηλοτερες θερμοκρασιες απο το HK1 !

Mε το ανοιγμα δε των τρυπων το μποξακι ηρθε στα ισα του!

Ειναι το μοναδικο με 3 usb με μεγαλη πλακα απαγωγης θερμοτητας και κλεινει και το ρευμα αν του βαλεις ανεμιστηρακι !!!

Εγω το χρησιμοποιουσα αφου το ανοιξα τρυπες με εναν ανεμηστηρα που απλα τον εβαζα απο κατω χωρις αλλες πατεντες και η θερμοκρασια του δεν ανεβαινε πανω απο 48-50 βαθμους σε 4k video!!!

Ενα αλλο μποξακι που εχει παρα πολυ καλες θερμοκρασιες ειναι το Magicsee ...

Και μαλιστα χωρις κανενα πειραγμα!

Ακομα ακομα και το EACHLINK X3 MINI ειχε καλυτερες θερμοκρασιες απο το HK1 !

Και μολις πηγε και αυτο στο club το ρωσικο αλλαξε εντελως και συμπεριφορα σαν μποξακι!

Απο την αλλη το x88 x3 εχει θεματακια με την θερμοκρασια...και αυτο !

Τελειωνωντας να πω πως το A95X που ειχα καναδυο μερες στα χερια μου για επαναφορα και σεταρισμα φαινοταν επισης πολλα υποσχομενο σε χαμηλες θερμοκρασιες γι'αυτο χτυπησα και εγω ενα για να το ... ''δω'' με τα ματακια μου!

:)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ένας φίλος ψάχνει box μόνο για netflix και youtube. Η τηλεόραση που έχει είναι η Turbo-X LED TV TXV-E2474 24

 

Δεν θεωρώ ότι πρέπει να πάει σε mi box s καθώς η οθόνη του είναι ελάχιστων προδιαγραφών. Αλλά δεν θυμάμαι κιόλας αν τα άλλα box παίζουν σε 480 ή 720p το netflix. Μπορεί να πάει σε κάτι πιο οικονομικό από Ελλάδα ή μονόδρομος το mi box s?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ένας φίλος ψάχνει box μόνο για netflix και youtube. Η τηλεόραση που έχει είναι η Turbo-X LED TV TXV-E2474 24

 

Δεν θεωρώ ότι πρέπει να πάει σε mi box s καθώς η οθόνη του είναι ελάχιστων προδιαγραφών. Αλλά δεν θυμάμαι κιόλας αν τα άλλα box παίζουν σε 480 ή 720p το netflix. Μπορεί να πάει σε κάτι πιο οικονομικό από Ελλάδα ή μονόδρομος το mi box s?

 

Οποιοδηποτε μποξακι με Amlogic S912 , S905X2 η S905X3 βρεις φτηνο χτυπατο!

Για netflix και youtube (και οχι μονο) δεν θα υπαρξει κανενα μα κανενα θεμα!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Οποιοδηποτε μποξακι με Amlogic S912 , S905X2 η S905X3 βρεις φτηνο χτυπατο!

Για netflix και youtube (και οχι μονο) δεν θα υπαρξει κανενα μα κανενα θεμα!

 

Οπότε παραμένουμε στα γνωστά μοντέλα. Από τι βλέπω όλα από τα 40 - 50€ ξεκινάνε, οπότε θα του πω για το mi box s αν είναι που έχει και καλύτερη ανάλυση.

Από την άλλη βλέπω και αυτό https://www.skroutz.gr/s/21602968/A95x-F3-Slim-Amlogic-S905x3-2GB-16GB-16GB.html αλλά με τόσο λύγο ram και τόσο μικρό αποθηκευτικό χώρο ίσως να έχει θέματα. Αυτά τα box παίζουν σε 480p το Netflix ή 720p? Μάλλον 480 απλά ρωτάω για να σιγουρευτώ.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε παραμένουμε στα γνωστά μοντέλα. Από τι βλέπω όλα από τα 40 - 50€ ξεκινάνε, οπότε θα του πω για το mi box s αν είναι που έχει και καλύτερη ανάλυση.

Από την άλλη βλέπω και αυτό https://www.skroutz.gr/s/21602968/A95x-F3-Slim-Amlogic-S905x3-2GB-16GB-16GB.html αλλά με τόσο λύγο ram και τόσο μικρό αποθηκευτικό χώρο ίσως να έχει θέματα. Αυτά τα box παίζουν σε 480p το Netflix ή 720p? Μάλλον 480 απλά ρωτάω για να σιγουρευτώ.

 

Για την δουλεια που το θελει και αυτο ειναι μια χαρα!

Και Netflix απο 480p ως 560p !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Για την δουλεια που το θελει και αυτο ειναι μια χαρα!

Και Netflix απο 480p ως 560p !

 

Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενες κι ενα A95x f3 απο ευρωπαικη αποθηκη ....δεν εχεις νεα απο αυτο.?

 

Γενικα ειμαι αναμεσα ( τελικα) στο h96 max x3 κι το Α95x f3(ή slim .

Για το 1ο γραφτηκαν αρκετα εδω για το 2ο αν τοχει καποιος να πει την αποψη του ?

 

Σημερα τελικα ηρθε και το A95X ... με την ''κοκκινη'' courier και χωρις οπως ειπα καποιο αλλο σημαδι ελεγχου και παρακολουθησης της αποστολης !

Σαν πρωτες εντυπωσεις φαινεται λιγο πιο στιβαρο απο το HK1 (το πιο στιβαρο απ'ολα αυτα που ειχα στα χερια μου ηταν το X96 X3) αλλα σαν λογισμικο και εδω μετρια πραγματα οπως το συνολο αυτων των κουτιων !

Το μαμα λογισμικο εχει πανω κατω μπαρες αλλα η πανω δεν κατεβαινει καθολου (με μια πρωτη περιηγηση) και δειχνει εσφαλμενα διπλο σημα στο wifi !

Ωραιο φαινεται και το συστημα με τα led και το ευχαριστο ειναι οτι κλεινει κιολας...

Και λεω ευχαριστο γιατι δεν ξερω αν τα led το επιβαρυνουν με περισσοτερη θερμοκρασια!

Αυτα τα ολιγα και περισσοτερα οταν αλλαχτει το λογισμικο του !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον τυχόν αναποφάσιστο, βλέπω στο forum της slimtv παινεύουν ιδιαίτερα το Ugoos Tox1.Μπηκα λιγο το είδα και όντως είναι τούμπανο με τιμή χώμα!! Ελπίζω να βοήθησα κάποιον
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον τυχόν αναποφάσιστο, βλέπω στο forum της slimtv παινεύουν ιδιαίτερα το Ugoos Tox1.Μπηκα λιγο το είδα και όντως είναι τούμπανο με τιμή χώμα!! Ελπίζω να βοήθησα κάποιον

 

Βαλε ενα συνδεσμο για την τιμη και για το το φορουμ αν δεν επιτρεπετε με p.m

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον τυχόν αναποφάσιστο, βλέπω στο forum της slimtv παινεύουν ιδιαίτερα το Ugoos Tox1.Μπηκα λιγο το είδα και όντως είναι τούμπανο με τιμή χώμα!! Ελπίζω να βοήθησα κάποιον

 

Το θέμα είναι ότι το βρίσκεις μόνο στο ali γύρω στα 40 € και καλά άντε θα ΄΄σφυρίξει΄΄ ο τελώνης, το θέμα είναι ότι με την περιρρέουσα κατάσταση θα φας και την αναμονή της ζωής σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μη μου λες τέτοια για τελωνεία! Παρήγγειλα το X888 king με priority direct mail λες να φάω τελωνείο;

Εδώ το link για το Ugoos.

 

https://m.banggood.com/TOX1-Amlogic-S905X3-4GB-RAM-32GB-ROM-2_4G-5G-WiFi-Bluetooth-1000M-LAN-4K-HD-Smart-Android-9_0-TV-Box-Set-top-Box-Support-Youtube-Netflix-p-1725625.html?rmmds=search&act_poa=POA7347486&cur_warehouse=CN

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μη μου λες τέτοια για τελωνεία! Παρήγγειλα το X888 king με priority direct mail λες να φάω τελωνείο;

Εδώ το link για το Ugoos.

https://m.banggood.com/TOX1-Amlogic-S905X3-4GB-RAM-32GB-ROM-2_4G-5G-WiFi-Bluetooth-1000M-LAN-4K-HD-Smart-Android-9_0-TV-Box-Set-top-Box-Support-Youtube-Netflix-p-1725625.html?rmmds=search&act_poa=POA7347486&cur_warehouse=CN

 

Με PDM δεν έχεις τέτοιο θέμα:)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μη μου λες τέτοια για τελωνεία! Παρήγγειλα το X888 king με priority direct mail λες να φάω τελωνείο;

Εδώ το link για το Ugoos.

 

https://m.banggood.com/TOX1-Amlogic-S905X3-4GB-RAM-32GB-ROM-2_4G-5G-WiFi-Bluetooth-1000M-LAN-4K-HD-Smart-Android-9_0-TV-Box-Set-top-Box-Support-Youtube-Netflix-p-1725625.html?rmmds=search&act_poa=POA7347486&cur_warehouse=CN

 

από banggood και με pdm δεν ανησυχείς κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό !

ΑΤV είναι ? Νetflix έως 540p ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

από banggood και με pdm δεν ανησυχείς κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό !

 

ΑΤV είναι ? Νetflix έως 540p ?

Δε ξέρω..Αλλα δε μας νοιάζει εφόσον έχει υποστήριξη slim rom!Λογικα ναι..Αλλα με ενα coreelecακι άνετα θα σηκώνει Netflix 1080p!
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω..Αλλα δε μας νοιάζει εφόσον έχει υποστήριξη slim rom!Λογικα ναι..Αλλα με ενα coreelecακι άνετα θα σηκώνει Netflix 1080p!
Εγώ ugoos θα έπαιρνα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Πλέον από εχθές το βράδυ και ο Slimhouse/Slimbox ανέβασε ειδική ρομ για τα H96 max X3 με Blue Board και wifi chip IT6334:)

Άρα εάν τυχόν κάποιοι το έχουν παραλάβει έτσι (παρόλο που φαίνεται ότι τέτοια έχουν πάει κυρίως από aliexpress σε Ρωσία) μπορούν να την/τις κατεβάσουν από εδώ:;)

https://yadi.sk/d/edGeeXzFnIRe9Q?w=1

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους , θα χρειαστεί να αγοράσω android box , τώρα με την τηλεκπαίδευση έχει γίνει κατάληψη και στους δύο φορητούς υπολογιστές ταυτόχρονα και σκέφτηκα την οικονομική λύση του android box για αντικατάσταση του ενός εκ των δύο φορητών υπολογιστών σε συνδυασμό με ασύρματο πληκτρολόγιο με ποντίκι που ήδη έχω,ένα logitech που δουλεύει άριστα σε ένα mecool k6 για netflix με ανάλυση SD, Κodi και youtube.

Είμαι ανάμεσα στο TOX1-Amlogic-S905X3-4GB-RAM-32GB 40.58 ευρω και στο

Magicsee-N5-Max-Amlogic-S905X3-4GB-RAM-32GB 44.81 ευρώ και τα δύο από το Banggood

Οι διαφορές απ΄ότι βλέπω είναι μικρές. το tox1 έχει 1000 δίκτυο και το magicsee μια θύρα usb περισσότερο. Τώρα στην υποστήριξη για ρομ δεν γνωρίζω , πιθανόν το Tox1 να υπερτερεί, εννοείτε ότι όταν και εφόσον τελείώσει η τηλεκπαίδευση θα ασχοληθώ περισσότερο . Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μερικες ερωτησεις στους ειδημωνες εδω για αυτα που διαβασα κατα καιρους :

1) Αν η συνδεση ειναι με wifi εχουμε μεγαλυτερη θερμοκρασια στη μοναδα ιδιος αν το σημα δεν ειναι καλο ,σε σχεση με συνδεση με ethernet ?

2) Το firmware( λογισμικο) παιζει ρολο στη θερμοκρασια του μηχανηματος ?

 

Οντος το tox1 εχει θετικες κριτικες ,(αν κι καποιοι παραπονιουνται για 80αργια στη μιση ωρα παιξιματος 4κ κι παιχνιδιων).

- Εχει εξωτερικη κεραια (καλυτερο σημα wifi)

- Εχει τον καλυτερο εξαερισμο απο ολα τα μποξακια (τρυπες πανω κατω κι στο πλαι)

- Παιζει κι αρχεια που δεν παιζουν τα αλα μποξακια s905x3 (dts hd..)

- Exei μνημη ram ddr4

- Εχει 3 θυρες usb

- Εχει 1000 lan

-Εχει υποστηριξη ugoos

- Περνει την sleembox

 

Η τιμη του 40.5 € + μεταφορικα 4€ pdm banggood

Σε σχεση με το h96 max x3 που ειναι 32.8 € + μεταφορικα .εχει διαφορα 8€ Αξιζει ?

Edited by pow
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο λιγα τεσταρισματα μπορω να πω με σιγουρια οτι αυτο το A95X F3 Air που εχω στα χερια μου ειναι πιο ζεστο απο το A95X F3 που ειχα ξεμπλοκαρει και σεταρει πριν απο λιγο καιρο !

Και μαλλον πρεπει να εχει να κανει με την ποιοτητα κατασκευης του συγκεκριμενου κουτιου!

Με το smart ytbe beta παιζει τα 1080 γυρω στους 63 βαθμους και τα 4κ και μαλιστα σε 60fps στους 72 !

Η διαφορα του με το αλλο μου μποξακι το HK1 ειναι οτι αυτο παει πιο ''ομαλα'' τις θερμοκρασιες ενω το αλλο οχι!

Μαλλον αυτο εχει να κανει με την ψυκτρα που εχει το ενα και το αλλο και ποσο καλα εφαπτεται πανω στο τσιπακι!

Με την πρωτη ευκαιρια ισως ανοιχτουν για περεταιρω μελετη και διορθωσεις...

Μια διορθωση τωρα στον @kte...

To Magicsee N5Max δεν εχει 3 θυρες usb αλλα οπως ολα 2

Το X96 Air εχει 3!

Και κατι για τον @pow...

Αφου εχει την υποστηριξη official της ugoos το tox1 γιατι να πας σε κατι αλλο που το 90-95% των custom λογισμικων του (οπως ολων αλλωστε) βασιζονται και αυτα σε ugoos ; ! ;)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

@pow to Tox1 έχει DDR3, 1 θήρα usb 2 και μια 3, συνολικά δύο δηλαδή.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=1001668

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Και ξαναζούμε μέρες Φεβρουαρίου 2020. To απόλυτο deja vu δηλαδή. Όπου υπάρχει το απόλυτο μηχάνημα, στην καλύτερη τιμή και με τις καλύτερες επιδόσεις, όχι επειδή το πήραμε και το δοκιμάσαμε, αλλά επειδή έτσι διαβάσαμε σε κάποια sites, είδαμε σε κάποιο κανάλι κλπ.

Μάλιστα ως απόδειξη τότε είχαμε και την παρουσίαση του youtuber "TV box Stop" που ως γνωστόν είναι απόλυτα αξιόπιστος όταν αναφέρεται στα ugoos, ενώ εντελώς αναξιόπιστος εάν αναφερθεί σε άλλο κουτί και σε ρομ του ath156.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7975313#post7975313

Και βέβαια δεν αναφέρομαι μόνο στην συγκεκριμένη ανάρτηση (την βάζω μόνο για τον youtuber) εφόσον και τότε υπήρξαν διάφορες εκατέρωθεν απόψεις, η κάθε μία με τα δικά της επιχειρήματα.

Όμως νομίζω ότι η σωστή σειρά είναι να παραγγείλεις ο ίδιος ένα μηχάνημα, να το δοκιμάσεις και να πεις τα συμπεράσματά σου και πιθανόν να το προτείνεις τότε και στους άλλους.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...