Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ROCKHIP το πιο δύσκολο φλασάρισμα custom ROM ήταν σε ένα παλιό tablet PIPO που είχαν βάλει δυο διαφορετικούς επεξεργαστές ROCKCHIP στο ίδιο μοντέλο με ρίσκο να το κάνεις brick.. πλέον κανόνας για custom rom επεξεργαστές σε μποξάκια am logic και σε κινητά snapdragon (το ΣΚ ανέστησα το παλιό Xiaomi Mi Max 2 βάζοντας του android 10 custom rom απο XDA develpers) :):):):):):):)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1772

σε ROCKHIP το πιο δύσκολο φλασάρισμα custom ROM ήταν σε ένα παλιό tablet PIPO που είχαν βάλει δυο διαφορετικούς επεξεργαστές ROCKCHIP στο ίδιο μοντέλο με ρίσκο να το κάνεις brick.. πλέον κανόνας για custom rom επεξεργαστές σε μποξάκια am logic και σε κινητά snapdragon (το ΣΚ ανέστησα το παλιό Xiaomi Mi Max 2 βάζοντας του android 10 custom rom απο XDA develpers) :):):):):):):)

Εγώ πάντως την προηγούμενη εβδομάδα ανέστησα το Xiaomi 9T Pro του γιού μου. Κυριολεκτικά όμως. Όχι με software, αλλά τοποθετώντας του την καινούργια οθόνη που ήρθε μετά από 1,5 μήνα.:D

Τέλος πάντων σταματώ εδώ γιατί θα μας εγκαλέσουν ότι είμαστε εκτός θέματος. Καλή συνέχεια και καλές θεάσεις με το H96 max X3:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@zacharis να υπενθυμίσω σε εσένα (εάν βέβαια δεν το ξέρεις ήδη) και σε όσους ακόμα έχουν rockchip και Android 4.4.2 ότι χρησιμοποιώντας το mygicaMediaCenter2017413 μπορούν να εγκαταστήσουν και πιο καινούρια addons στο KODI.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974&page=562 Post#8421 https://ia802802.us.archive.org/35/items/mygicaMediaCenter2017413_201805/mygicaMediaCenter2017413.apk

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε εγκατάσταση του slimbox?

 

Με το usb burning tool μέσω windows ή με το Burn Card Maker?

 

Την default έκδοση του tanix tx3 που μπορώ να την βρω ώστε να κάνω επαναφορά αν δεν κάνω τη δουλειά μου με το slimbox?

Edited by JethroTull
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε εγκατάσταση του slimbox?

 

Με το usb burning tool μέσω windows ή με το Burn Card Maker?

 

Την default έκδοση του tanix tx3 που μπορώ να την βρω ώστε να κάνω επαναφορά αν δεν κάνω τη δουλειά μου με το slimbox?

 

Επειδη μολις πηρα και εγω στα χερια μου ενα tx3 με 1000ρι lan και επειδη δεν βλεπω την ιδια βερσιον μαμα να κυκλοφορει θα την κανω ενα backup για να υπαρχει....

Αν εχεις και εσυ την βερσιον που βλεπεις στην φωτο θα σε ... καλυψω!

Επισης μπορεις να εγκαταστησεις αυτην την εφαρμογη για να δεις αν εχεις 1000ρι lan για να προσδιοριστει ποιο λογισμικο μαμα θα χρειαστεις και ποιο slimbox....!

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.andr7e.deviceinfohw&hl=el&gl=US

 

0-02-05-d3262f909d67738899d5ffa4af0a8315c2175cdd99cb313d9450267de40e3bda-b334d803.jpg

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Με το TWRP γίνεται το backup?

 

Οχι εγώ το 100άρι LAN έχω.

Ισχύει ότι αυτό με το 100άρι LAN παίρνει την QZ έκδοση του slimbox και το 1000άρι την BZ;

Link to comment
Share on other sites

Με το TWRP γίνεται το backup?

 

Οχι εγώ το 100άρι LAN έχω.

Ισχύει ότι αυτό με το 100άρι LAN παίρνει την QZ έκδοση του slimbox και το 1000άρι την BZ;

 

Απ'οτι μου ειπε εμενα ο @alexx οταν τον ρωτησα ειναι το αντιθετο...!

Και ναι με TWRP γίνεται το backup !

Εχω ηδη βαλει και την απλη slimbox 9 για το 1000ρι και ολα φαινονται οκ!

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

@gatos814 το 4/64 έχεις? Απ όσο το έψαξα τα 4/64 έχουν 1000αρι LAN (QZ)

 

Οχι ενα 4/32 εχω...

Αλλα οπως βλεπεις ειναι 1000ρι!

 

Screenshot-20201021-001845.png

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την προηγούμενη εβδομάδα ανέστησα το Xiaomi 9T Pro του γιού μου. Κυριολεκτικά όμως. Όχι με software, αλλά τοποθετώντας του την καινούργια οθόνη που ήρθε μετά από 1,5 μήνα.:D

Τέλος πάντων σταματώ εδώ γιατί θα μας εγκαλέσουν ότι είμαστε εκτός θέματος. Καλή συνέχεια και καλές θεάσεις με το H96 max X3:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@zacharis να υπενθυμίσω σε εσένα (εάν βέβαια δεν το ξέρεις ήδη) και σε όσους ακόμα έχουν rockchip και Android 4.4.2 ότι χρησιμοποιώντας το mygicaMediaCenter2017413 μπορούν να εγκαταστήσουν και πιο καινούρια addons στο KODI.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974&page=562 Post#8421 https://ia802802.us.archive.org/35/items/mygicaMediaCenter2017413_201805/mygicaMediaCenter2017413.apk

 

ATH156 σε ευχαριστώ το είχα το mygica και επίσης ήταν κι ένα άλλο δεν θυμάμαι πιο, απλά να πούμε ότι παύει να υποστηρίζει kodi 19 εφόσον πάμε σε python 3 και το Android 4.4.2. είναι παλιό πλέον :):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις τελευταίες αναρτήσεις για το Tanix T3 και το Lan που έχει αναρωτήθηκα γιατί κάποιος να πάρει αυτό που συνήθως έχει 100άρι Lan και να μην πάρει π.χ. το H96 max X3 (ή το HK1 Box/X3) που έχουν εκτός των άλλων και 1.000άρι LAN.

Έκανα λοιπόν μία μικρή έρευνα αγοράς με τις εξής προυποθέσεις/κριτήρια:

- Επεξεργαστής amlogic S905X3

- Μνήμη τουλάχιστον 4/32

- LAN 100 ή 1.000

- Χαμηλότερη τελική τιμή (μαζί με μεταφορικά ή τυχόν PDM)

- Χρόνος παράδοσης

Είδα λοιπόν ότι στο Banggood εξακολουθεί και το φθηνότερο από όλα (και με 1.000άρι Lan) είναι το H96 max X3 (λίγο κάτω από 38 ευρώ & με PDM). Υπάρχει βέβαια με ελάχιστα μικρότερη τιμή το H9 X3, το οποίο δεν το συνιστώ σε κανέναν διότι θα δείτε ότι υπάρχουν πολλά κομμάτια με fake ram που αντί να είναι 4GB είναι είτε 2 είτε και 1 ακόμα GB !!! Υπάρχει και το Tanix T3 λίγο ακριβότερο, αλλά με 100άρι Lan.

Ο χρόνος παράδοσης είναι 15-20 ημέρες με PDM.

 

Στο Geekbuying δεν βρήκα να υπάρχει το H96 max X3 ούτε το HK1 Box και υπάρχει το Tanix T3 με αρκετά καλή τιμή (γύρω στα 40 ευρώ τελική) και 100άρι lan. Μάλιστα εμφανίζεται από τα πρώτα (λίγο πριν X96 X3 κλπ). Υπάρχει μάλιστα σε πολλαπλά σημεία με την ίδια τελική τιμή και διαφορετική αρχική:wacko::wacko: Ένα σημαντικό βέβαια που είδα εδώ είναι ότι ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου στην εβδομάδα. Άρα εικάζω ότι αυτό πιθανόν είναι κάτι πολύ σημαντικό στην επιλογή του κουτιού για κάποιους που βιάζονται.

Δεν έψαξα στο Ali γιατί ήθελα εγγυημένο τρόπο αποστολής (βέβαια πολλές φορές και εκεί υπάρχουν προμηθευτές με Ευρωπαικές αποθήκες, άρα χωρίς επιπλέον προβλήματα).

Υπάρχει κάτι άλλο που μου διαφεύγει? Υπάρχει κάποιο άλλο κατάστημα με εξίσου καλούς όρους/προυποθέσεις/εγγυήσεις? Μιλάω πάντα για τα low budget TVboxes (που κατά την γνώμη μου είναι συνήθως και vfm για τον μέσο χρήστη).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις τελευταίες αναρτήσεις για το Tanix T3 και το Lan που έχει αναρωτήθηκα γιατί κάποιος να πάρει αυτό που συνήθως έχει 100άρι Lan και να μην πάρει π.χ. το H96 max X3 (ή το HK1 Box/X3) που έχουν εκτός των άλλων και 1.000άρι LAN.

Έκανα λοιπόν μία μικρή έρευνα αγοράς με τις εξής προυποθέσεις/κριτήρια:

- Επεξεργαστής amlogic S905X3

- Μνήμη τουλάχιστον 4/32

- LAN 100 ή 1.000

- Χαμηλότερη τελική τιμή (μαζί με μεταφορικά ή τυχόν PDM)

- Χρόνος παράδοσης

Είδα λοιπόν ότι στο Banggood εξακολουθεί και το φθηνότερο από όλα (και με 1.000άρι Lan) είναι το H96 max X3 (λίγο κάτω από 38 ευρώ & με PDM). Υπάρχει βέβαια με ελάχιστα μικρότερη τιμή το H9 X3, το οποίο δεν το συνιστώ σε κανέναν διότι θα δείτε ότι υπάρχουν πολλά κομμάτια με fake ram που αντί να είναι 4GB είναι είτε 2 είτε και 1 ακόμα GB !!! Υπάρχει και το Tanix T3 λίγο ακριβότερο, αλλά με 100άρι Lan.

Ο χρόνος παράδοσης είναι 15-20 ημέρες με PDM.

 

Στο Geekbuying δεν βρήκα να υπάρχει το H96 max X3 ούτε το HK1 Box και υπάρχει το Tanix T3 με αρκετά καλή τιμή (γύρω στα 40 ευρώ τελική) και 100άρι lan. Μάλιστα εμφανίζεται από τα πρώτα (λίγο πριν X96 X3 κλπ). Υπάρχει μάλιστα σε πολλαπλά σημεία με την ίδια τελική τιμή και διαφορετική αρχική:wacko::wacko: Ένα σημαντικό βέβαια που είδα εδώ είναι ότι ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου στην εβδομάδα. Άρα εικάζω ότι αυτό πιθανόν είναι κάτι πολύ σημαντικό στην επιλογή του κουτιού για κάποιους που βιάζονται.

Δεν έψαξα στο Ali γιατί ήθελα εγγυημένο τρόπο αποστολής (βέβαια πολλές φορές και εκεί υπάρχουν προμηθευτές με Ευρωπαϊκές αποθήκες, άρα χωρίς επιπλέον προβλήματα).

Υπάρχει κάτι άλλο που μου διαφεύγει? Υπάρχει κάποιο άλλο κατάστημα με εξίσου καλούς όρους/προϋποθέσεις/εγγυήσεις? Μιλάω πάντα για τα low budget TVboxes (που κατά την γνώμη μου είναι συνήθως και vfm για τον μέσο χρήστη).

 

To H96 max X3 από Banggood νομίζω πως δεν υπάρχει από ευρωπαϊκή αποθήκη παρά μόνο από Κίνα και USA (ετοιμοπαράδοτα) με όποια καθυστέρηση -και κίνδυνο από τελωνείο- αυτό σημαίνει.

Οπότε από Banggood αξίζει μόνο το TANIX TX3 (ευρωπαϊκή αποθήκη + ετοιμοπαράδοτο). Αν και πιστεύω σε χρόνους αναμονής παρόμοιους με αγορά από Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Να αποτυπωσω καποιες εντυπωσεις απο αυτο το 1000ρι Tanix X3 4/32 που εχω στα χερια μου αυτες τις ημερες ...

Φαινεται καλη κατασκευη με μια πρωτη ματια αλλα ειναι απο αυτα που εχοντας αναποδα την πλακετα τους ισως να ζεσταινονται λιγο παραπανω...

Και λεω ισως γιατι στην τελικη λογω και της πλακας που το συγκεκριμενο μποξ εχει στο επανω μερος για την απαγωγη της θερμοτητας δεν βλεπω και μεγαλες πολυ διαφορες με τα αλλα μου μποξακια...

Ισως να ειναι λιγο πιο ζεστο ας πουμε απο το Magicsee N5 Max που γενικα τα παει πολυ καλα σε αυτον τον τομεα...

Για θεμα συνδεσης να πω εδω οτι σε ολα μου τα μποξακια δεν εχω παρατηρησει καμια διαφορα μεταξυ αυτων με 100ρι λαν και αυτων με 1000ρι!

Ολα βγαζουν λιγο πολυ την ιδια αποδοση με τα ρωσικα λογισμικα που χρησιμοποιω...

Την ιδια περιπου αποδοση εχουν και στο wifi ολα αυτα ...

Οποτε σε αυτα τα πλαισια κυμαινεται και το Tanix X3...!

Το συγκεκριμενο μποξ ηρθε πολυ γρηγορα απο Ευρωπη και απο το Geek και οπως ειπα και πιο πανω ειναι 1000ρι το λαν του και μαλιστα χωρις να λεει κατι τετοιο στο σαιτ τους γι'αυτο !

Τελειωνοντας εδω να πω πως η 9αρα slimbox του δινει μια απιστευτα smooth αισθηση και σε καθημερινη χρηση νομιζω δεν θα εχει κανενα ... σοβορο θεμα!

:):up::)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Στο H96 max x3 υπάρχουν περιπτώσεις ασυμβατότητας με τις custom rom του slimhouse, @gatos814 παρατήρησε σε παρακαλώ θερμότητα slimbox pie και Tanix tx3 , στο x96 air τσιμπάει λίγο σε θερμοκρασία σε σχέση με magicsee N5 max.
Link to comment
Share on other sites

To H96 max X3 από Banggood νομίζω πως δεν υπάρχει από ευρωπαϊκή αποθήκη παρά μόνο από Κίνα και USA (ετοιμοπαράδοτα) με όποια καθυστέρηση -και κίνδυνο από τελωνείο- αυτό σημαίνει.

Οπότε από Banggood αξίζει μόνο το TANIX TX3 (ευρωπαϊκή αποθήκη + ετοιμοπαράδοτο). Αν και πιστεύω σε χρόνους αναμονής παρόμοιους με αγορά από Κίνα.

Όταν παίρνεις με Priority Direct Mail η αντίστοιχο EU από το Banggod ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ τέτοιο. Μην λέμε λοιπόν ανακρίβειες.

Για το θέμα του χρόνου το είπα από την αρχή (άλλωστε το γράφει στους όρους 15-20 ημέρες).

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο H96 max x3 υπάρχουν περιπτώσεις ασυμβατότητας με τις custom rom του slimhouse, @gatos814 παρατήρησε σε παρακαλώ θερμότητα slimbox pie και Tanix tx3 , στο x96 air τσιμπάει λίγο σε θερμοκρασία σε σχέση με magicsee N5 max.

Πολύ θα ήθελα να βάλεις links που να επαληθεύουν αυτό που λες για το H96 max X3 (είτε με slimhouse είτε με Vortex).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Στο H96 max x3 υπάρχουν περιπτώσεις ασυμβατότητας με τις custom rom του slimhouse, @gatos814 παρατήρησε σε παρακαλώ θερμότητα slimbox pie και Tanix tx3 , στο x96 air τσιμπάει λίγο σε θερμοκρασία σε σχέση με magicsee N5 max.

 

Συμφωνω και εγω με αυτο...!

Απλα στο x96 air που εχω εγω το εχω ανοιξει τρυπες και παει λιγο καλυτερα απο οταν ηταν κλειστο!

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Να αποτυπωσω καποιες εντυπωσεις απο αυτο το 1000ρι Tanix X3 4/32 που εχω στα χερια μου αυτες τις ημερες ...

Φαινεται καλη κατασκευη με μια πρωτη ματια αλλα ειναι απο αυτα που εχοντας αναποδα την πλακετα τους ισως να ζεσταινονται λιγο παραπανω...

Και λεω ισως γιατι στην τελικη λογω και της πλακας που το συγκεκριμενο μποξ εχει στο επανω μερος για την απαγωγη της θερμοτητας δεν βλεπω και μεγαλες πολυ διαφορες με τα αλλα μου μποξακια...

Ισως να ειναι λιγο πιο ζεστο ας πουμε απο το Magicsee N5 Max που γενικα τα παει πολυ καλα σε αυτον τον τομεα...

Για θεμα συνδεσης να πω εδω οτι σε ολα μου τα μποξακια δεν εχω παρατηρησει καμια διαφορα μεταξυ αυτων με 100ρι λαν και αυτων με 1000ρι!

Ολα βγαζουν λιγο πολυ την ιδια αποδοση με τα ρωσικα λογισμικα που χρησιμοποιω...

Την ιδια περιπου αποδοση εχουν και στο wifi ολα αυτα ...

Οποτε σε αυτα τα πλαισια κυμαινεται και το Tanix X3...!

Το συγκεκριμενο μποξ ηρθε πολυ γρηγορα απο Ευρωπη και απο το Geek και οπως ειπα και πιο πανω ειναι 1000ρι το λαν του και μαλιστα χωρις να λεει κατι τετοιο στο σαιτ τους γι'αυτο !

Τελειωνοντας εδω να πω πως η 9αρα slimbox του δινει μια απιστευτα smooth αισθηση και σε καθημερινη χρηση νομιζω δεν θα εχει κανενα ... σοβορο θεμα!

:):up::)

 

Το κοντρόλ του είναι οκ? Στο δικό μου έχω την εντύπωση ότι δεν "καλοδουλεύει" με τήν έννοια σκαλώνει η δεν πιάνει καμία φορά.

Απο την 8αρα slimbox μπορώ να πάω στην 9αρα χωρίς να χάσω ότι έχω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομάδα! Κανείς ακόμα με Vorke Z6; Θα ήθελα κάποια πρόταση custom rom η κάποιο fix για να λύσω το θέμα του συχνού Bluetooth disconnection!!
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Πολύ θα ήθελα να βάλεις links που να επαληθεύουν αυτό που λες για το H96 max X3 (είτε με slimhouse είτε με Vortex).

 

Γιατί διαψεύσεις ότι στο 97% το ubt κολλούσε στο H96 max x3 στην slimbox;

Στην έκδοση 4.3 slimbox σε h96 max x3 , συγκεκριμένα και από εσένα , δεν ξέρω εάν αυτό διορθώθηκε στις επόμενες εκδόσεις.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8030170#post8030170

Πάρε και link.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Πολύ θα ήθελα να βάλεις links που να επαληθεύουν αυτό που λες για το H96 max X3 (είτε με slimhouse είτε με Vortex).

Γιατί διαψεύσεις ότι στο 97% το ubt κολλούσε στο H96 max x3 στην slimbox;

Αναφέρεσαι σε παλιά δική μου ανάρτηση (προ μηνών) που προφανώς δεν ισχύει πλέον εδώ και καιρό? (έχουν βγει από όλους ένα κάρο εκδόσεις έκτοτε). Εάν είναι αυτό προφανώς είναι "last year".:lol:

Αλλιώς περιμένω τα λινκς. Ευχαριστώ.

edit: Το πήρα το λινκ !!! 31 Μαίου 2020 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εξαιρετικά επίκαιρο.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Για τότε μιλάω , δεν έχω το boxάκι για να ξέρω συμπεριφορά στις μετέπειτα εκδόσεις , εάν δεν υπάρχει θέμα τόσο το καλύτερο...
Link to comment
Share on other sites

Για τότε μιλάω , δεν έχω το boxάκι για να ξέρω συμπεριφορά στις μετέπειτα εκδόσεις , εάν δεν υπάρχει θέμα τόσο το καλύτερο...

Δεν έχω καμία διάθεση αντιπαράθεσης, όμως το να υποστηρίζεις κάτι ανενδοίαστα και ειδικά όταν δεν έχεις το κουτί νομίζω είναι λάθος.

Δεν έχω κανένα λόγο να υποστηρίξω ρομς άλλων (ειδικά όταν έχω την δική μου), όμως δεν είναι δυνατόν να λέμε ανακρίβειες, ούτε να στηριζόμαστε σε δεδομένα που ίσχυαν 4 & 5 μήνες πριν !!

Νομίζω ότι έχει λυθεί το θέμα.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μα ούτε εγώ έχω την διάθεση αντιπαράθεσης και ειδικά με εσένα , είπα την ******* μου για κάτι που νόμιζα ότι θα μπορούσε να βοηθήσει κάποιο νέο μέλος υποψήφιο που θέλει να αγοράσει ένα νέο tv box που θα ήθελε να το συνδιάσει με slimbox. Από μεριάς σου θα ήταν αρκετό να πεις ότι, ναι ίσχυε μέχρι την έκδοση την 4.3 από εκεί και πέρα το θέμα διορθώθηκε και όλα καλά. Πλέον δεν υπάρχει θέμα ασυμβατότητας και να αφήσεις τις άλλες σάλτσες απ' έξω που είναι μη παραγωγικές.
Link to comment
Share on other sites

έχει βρει κανείς το κατάλληλο TWRP για το Tanix TX3 amlogic?

 

https://telegra.ph/Temporary-TWRP-09-12

https://yadi.sk/d/9biqgCMI7RMuRA

Ειναι προσωρινες recovery που δουλευουν μια χαρα σε ολα τα S905X3 Android 9 και οχι μονο....!

Δηλαδη μπαινεις πρωτα στην μαμα recovery και κανεις install απο ext διαλεγεις το στικακι σου ας πουμε που την εχεις μεσα και την κανεις εγκατασταση...!

Οταν τελειωσεις επανερχεσαι στη μαμα κα ολα ειναι οκ!

Αν θελησεις να την χρησιμοποιησεις ξανα ακολουθεις την ιδια διαδικασια!

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...