Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Settings, security, εγκατάσταση από άγνωστες πηγές έχεις ενεργοποιήσει; 32bit εφαρμογή που σου έδωσε ο gatos814 κατέβασες , σωστά;

Κατέβασε το Es file explorer pro από Aptoide και τρέξε το apk από εκεί.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

Οταν λες ''δεν υποστηρίζει έξοδο dts'' τι ακριβως εννοεις ;
Όταν έχω μια ταινία με dts, περνάει δικαναλος ο ήχος

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω μια ταινία με dts, περνάει δικαναλος ο ήχος

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λοιπον για να τα ξεκαθαρισουμε...

Δεν υποστηριζει εξοδο dts εννοεις την τι βι ;

Mηπως εννοεις εισοδο dts ;

Παντως ειναι λογικο να περναει δικαναλος ο ηχος αν η τι βι δεν υποστηριζει dts !

Εκτος αν αναλυσεις ακριβως τι εννοεις!

Παντως τα μποξακια μπορουν να αποδικωποιηουν ιηχο dts αν αυτο ειναι το προβλημα σου!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Settings, security, εγκατάσταση από άγνωστες πηγές έχεις ενεργοποιήσει; 32bit εφαρμογή που σου έδωσε ο gatos814 κατέβασες , σωστά;

Κατέβασε το Es file explorer pro από Aptoide και τρέξε το apk από εκεί.

Τελικά είμαι χαζός.Αντί να κατεβάσω αυτή που είχε βάλει στο link , πήγα και κατέβασα την τελευταία πιο πρόσφατη.Την εγκατέστησα και παίζει.Υπάρχει κάπου που μπορώ να δω σε τι ανάλυση παίζει τις ταινίες; Δεν βλέπω κάποια info επιλογή.Φαντάζομαι δεν θα παίζει σε 1080 ε;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είμαι χαζός.Αντί να κατεβάσω αυτή που είχε βάλει στο link , πήγα και κατέβασα την τελευταία πιο πρόσφατη.Την εγκατέστησα και παίζει.Υπάρχει κάπου που μπορώ να δω σε τι ανάλυση παίζει τις ταινίες; Δεν βλέπω κάποια info επιλογή.Φαντάζομαι δεν θα παίζει σε 1080 ε;

 

Τελικα ποια εβαλες ;

Παιζει η τελευταια ;

Τεσπα ...

Μεσα στην εφαρμογη πας στην αναζητηση και ψαχνεις για ''Test Patterns''

Τρεχεις μια απο τις καλες αναλυσεις και βλεπεις πανω δεξια ποια ειναι η αναλυση σου!

 

 

Όταν έχω μια ταινία με dts, περνάει δικαναλος ο ήχος

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και για να ξεκαθαρισω τι εννοω με το εισοδο dts

να πω οτι εννοω αν μπορει η τι βι να αποδικωποιησει dts!

Οποτε περιμενω τις διευκρινισεις

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποια εβαλες ;

Παιζει η τελευταια ;

Τεσπα ...

Μεσα στην εφαρμογη πας στην αναζητηση και ψαχνεις για ''Test Patterns''

Τρεχεις μια απο τις καλες αναλυσεις και βλεπεις πανω δεξια ποια ειναι η αναλυση σου!

Την netflix-android-tv-7-3-0-build-3520 έβαλα και ναι δυστυχώς η ανάλυση είναι η χαμηλή (960x540) αν και φαίνεται σαν να είναι αρκετά υψηλότερη.Έβαλα κάτι ντοκυμανταίρ και ήταν σαν 720 τουλάχιστον.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Την netflix-android-tv-7-3-0-build-3520 έβαλα και ναι δυστυχώς η ανάλυση είναι η χαμηλή (960x540) αν και φαίνεται σαν να είναι αρκετά υψηλότερη.Έβαλα κάτι ντοκυμανταίρ και ήταν σαν 720 τουλάχιστον.

 

Μια χαρα ειναι..

Αυτη ειναι η καλυτερη δυνατη που μπορεις να εχεις σε τετοια κουτακια!

Το περιεργο εδω ειναι οτι παιζει βερσιον 7αρα του netflix!

Και λεω περιεργο γιατι εδω και λιγο καιρο παιζουν μονο η 6αρες και οχι οι 7αρες!

Ισως λογο του ρωσικου λογισμικου !

Ποιος ξερει...

Θα το δοκιμασουμε και αλλου να δουμε αν αλαξε κατι!

:rolleyes:

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Μπες στα Droid settings και ψαξε για το ''Powerkey definition''

Εκει μεσα αλλαξε σε shutdown και θα εισαι οκ!

 

Στήν επιλογή shutdown ήταν.

Τέλος πάντων δεν είναι κόπος να το κλείνω από το περιβάλλον coreelec,απλά μου φάνηκε λίγο περίεργο.

Ποιο boxaki θα μου πρότεινες με τιμή στα 40-50 ευρώ;

Προορίζεται για δωράκιχρήση kodi,YouTube κυρίως.

Link to comment
Share on other sites

Στήν επιλογή shutdown ήταν.

Τέλος πάντων δεν είναι κόπος να το κλείνω από το περιβάλλον coreelec,απλά μου φάνηκε λίγο περίεργο.

Ποιο boxaki θα μου πρότεινες με τιμή στα 40-50 ευρώ;

Προορίζεται για δωράκι������χρήση kodi,YouTube κυρίως.

 

Οποιοδηποτε s905x3 να παρεις θα ειναι μια καλη επιλογη...

Ακομα καλυτερα υπαρχει μια λιστα με τα μποξακια που χρησιμοποιουν λογισμικο απο τον SLIMBOX και ... απογειωνονται!

Αν θελεις διαλεξε ενα απο εδω και προχωρα!

SLIMBOX Supported TV set-top boxes

Magicsee N5 Max X3

Tanix TX3 X3

X88 Pro X3 (non-encrypted), X99 Max Plus, Transpeed X3 Plus (UBT)

X96 AirX3 P1 P2 P3 V2

X96Max Plus

T95Q, X96Max S905X2 (first revision)

HK1 Box, VONTAR X3, Transpeed X3 Air , H96 MAX X3

A95X F3, F3 Air, F3 Slim

Beelink GT1 Mini2 v204P0

Beelink GT1 Mini 007P0 lp (first revision)

Beelink GT1 Mini 007P0 nlp (second revision)

X88 King (UBT)

Εγω παντως εχω το 1 & 4 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος !

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Την netflix-android-tv-7-3-0-build-3520 έβαλα και ναι δυστυχώς η ανάλυση είναι η χαμηλή (960x540) αν και φαίνεται σαν να είναι αρκετά υψηλότερη.Έβαλα κάτι ντοκυμανταίρ και ήταν σαν 720 τουλάχιστον.

 

Ουπς....!

Τωρα συνειδητοποιησα οτι μαλλον εχεις βαλει την ATV βερσιον του SLIMBOX!

Και συνεχιζει να ειναι μυστυριο το οτι ανοιγει και παιζει ,αν ειναι ετσι, η ασπρη εφαρμογη του netflix !

Για διευκρινησε μας τι ακριβως γινεται...

Ποια βερσιον του SLIMBOX εχεις ...

Την ATV η την AOSP ;

Και εδω επισης να διευκρινισω οτι στην AOSP 3.0 του SLIMBOX που εχω ανοιγει και η μαυρη netflix 7.58 !

Αρα εχουμε επιστροφη και στις 7αρες ;

Τεστ και σε αλλα μποξακια και βλεπουμε!

:)

 

 

1 και 5 έχεις @gatos814

 

1=Magicsee N5 Max X3

4=X96 AirX3 P1 P2 P3 V2

Αυτα εχω τωρα σε s905x3!

:)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

 

Ουπς....!

Τωρα συνειδητοποιησα οτι μαλλον εχεις βαλει την ATV βερσιον του SLIMBOX!

Και συνεχιζει να ειναι μυστυριο το οτι ανοιγει και παιζει ,αν ειναι ετσι, η ασπρη εφαρμογη του netflix !

Για διευκρινησε μας τι ακριβως γινεται...

Ποια βερσιον του SLIMBOX εχεις ...

Την ATV η την AOSP ;

Και εδω επισης να διευκρινισω οτι στην AOSP 3.0 του SLIMBOX που εχω ανοιγει και η μαυρη netflix 7.58 !

Αρα εχουμε επιστροφη και στις 7αρες ;

 

Έχω βάλει την AOSP όχι την ATV

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει την AOSP όχι την ATV

 

Και σου ανοιγει η ασπρη εφαρμογη netflix του Android TV ... ; !

Στο X96 Air με την AOSP 3.0 η ασπρη δεν δουλευει...

Βγαζει σφαλμα!

Εσυ ποια βερσιον AOSP 4 εχεις ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να τα ξεκαθαρισουμε...

 

Δεν υποστηριζει εξοδο dts εννοεις την τι βι ;

 

Mηπως εννοεις εισοδο dts ;

 

Παντως ειναι λογικο να περναει δικαναλος ο ηχος αν η τι βι δεν υποστηριζει dts !

 

Εκτος αν αναλυσεις ακριβως τι εννοεις!

 

Παντως τα μποξακια μπορουν να αποδικωποιηουν ιηχο dts αν αυτο ειναι το προβλημα σου!

Αυτό είπα από την αρχή.. Δεν υποστηρίζει έξοδο dts η TV... Οπότε ρωτάω αν συνδέοντας τον σκληρό πάνω στο box, το box στην τιβι και μετά με hdmi στο ηχοσυστημα θα έχω dts... Thanks!!

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είπα από την αρχή.. Δεν υποστηρίζει έξοδο dts η TV... Οπότε ρωτάω αν συνδέοντας τον σκληρό πάνω στο box, το box στην τιβι και μετά με hdmi στο ηχοσυστημα θα έχω dts... Thanks!!

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φυσικα...!

Αφου υπαρχει και ηχοσυστημα δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα!

Δεν το διευκρινησες ομως απο την αρχη !

Τεσπα...

Υπο προϋποθεσεις τα περισσοτερα μποξακια ιδιως με συνδεση hdmi αποδιδουν σχεδον ολα τα ''συνηθισμενα'' φορματ ηχου (οπως και dts) !

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Και σου ανοιγει η ασπρη εφαρμογη netflix του Android TV ... ; !

Στο X96 Air με την AOSP 3.0 η ασπρη δεν δουλευει...

Βγαζει σφαλμα!

Εσυ ποια βερσιον AOSP 4 εχεις ;

Δεν θυμάμαι ποιά είχα εγκαταστήσει.Πάντως ήταν η τελευταία AOSP από το link που μου δώσατε πριν κάτι σελίδες.

Όσον αφορά το netflix , είχα κατεβάσει αρχικά αυτήν από το play store και δεν έπαιζε.Μετά κατέβαζα κάτι apkm από το λινκ που μου είχες δώσει (προσπαθούσα να εγκαταστήσω την 7.60.0 που είναι bundle), δεν κατάφερα να την εγκαταστήσω με τίποτα και μόλις κατάλαβα την πατάτα που έκανα κατέβασα την 6.26.1 build 15 31696.Είχα 2 συνομεύσεις Netflix , μια λευκή και μια μαύρη.Τώρα ποια ήταν του playstore και ποια αυτή που εγκατέστησα από το λινκ δεν ξέρω.Πάτησα στη λευκή , δεν μου έπαιξε και μετά πάτησα την μαύρη και έπαιζε κανονικά οπότε απεγκατέστησα τη λευκή.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι ποιά είχα εγκαταστήσει.Πάντως ήταν η τελευταία AOSP από το link που μου δώσατε πριν κάτι σελίδες.

Όσον αφορά το netflix , είχα κατεβάσει αρχικά αυτήν από το play store και δεν έπαιζε.Μετά κατέβαζα κάτι apkm από το λινκ που μου είχες δώσει (προσπαθούσα να εγκαταστήσω την 7.60.0 που είναι bundle), δεν κατάφερα να την εγκαταστήσω με τίποτα και μόλις κατάλαβα την πατάτα που έκανα κατέβασα την 6.26.1 build 15 31696.Είχα 2 συνομεύσεις Netflix , μια λευκή και μια μαύρη.Τώρα ποια ήταν του playstore και ποια αυτή που εγκατέστησα από το λινκ δεν ξέρω.Πάτησα στη λευκή , δεν μου έπαιξε και μετά πάτησα την μαύρη και έπαιζε κανονικά οπότε απεγκατέστησα τη λευκή.

 

Οκ!

Αρα τωρα εχεις την 6.26 ...

Σωστα ;

Αν εχεις αυτην παντως ενδεχομενως να παιζει και η τελευταια 7αρα ''περνωντας'' την απο επανω !

Τωρα για κατι εφαρμογες Android τυπου apkm η xapk χρειαζονται και την αναλογη εφαρμογη τους για την εγκατασταση !

Π.χ οπως : apkm = APKMirror https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apkmirror.helper.prod

xapk = APKPure https://apkpure.com/apkpure-app.html?icn=aegon&ici=image_home

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Για όσους μου ζήτησαν ή θα κατεβάσουν από το Post 15554 την custom rom μου για το H96maxX3, θα διαπιστώσουν ότι έχω προεγκατεστημένη την εφαρμογή POWER SHADE ως notification bar. Για την καλύτερη χρήση της μπορούν να κάνουν τα εξής:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Αρχικά πρέπει να δώσουμε όλες τις άδειες που θα μας ζητήσει η εφαρμογή.

Για να δούμε την notification bar πρέπει να πάμε πάνω-πάνω και να σύρουμε γρήγορα προς τα

κάτω. Το ιδανικό όμως είναι να δημιουργήσουμε ένα shortcut στον launcher μας ως εξής:

Στον launcher “Square Home 3” πατάμε το σύμβολο “+” και μετά κατά σειρά:

Application

Power Shade

Open Notification Shade

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Την εφαρμογή βέβαια αυτή μπορούν να χρησιμοποιήσουν όλοι, οποιοδήποτε μποξάκι και να έχουν (κατά προτίμηση με root).Όπως δε έχω ξαναπεί είναι εξαιρετικά παρόμοια με την MATERIAL SHADE (απεγκαθιστώντας την 1 μπορούν να βάλουν την άλλη):happy:

edit:ή και τις 2 ταυτόχρονα (ενεργοποιώντας/απενεργοποιώντας την άλλη)!!!:dance:

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μπες στα Droid settings και ψαξε για το ''Powerkey definition''

Εκει μεσα αλλαξε σε shutdown και θα εισαι οκ!

 

ΤΟ έψαξα λίγο ακόμα......

Όταν κάνει εκκίνηση η απενεργοποίηση με το nova launcher δεν ανοίγει,κλείνει σωστά.

Όταν κάνω εκκίνηση η απενεργοποίηση με το μαμίσιο launcher ανοίγει,κλείνει σωστά.

Δεν κλείνει σωστά εννοώ πως δεν ανοίγει ξανά με το remote και πρέπει να το βγάλω από το ρεύμα για να εκκινήσει ξανά.

Μόνο το μαμίσιο file manager αναγνωρίζει την διαδικασία μεταφοράς αρχείων από εξωτερικό μέσο αποθήκευσης!!!!!!!

Για τον χαμηλό ήχο τα είπαμε..αλλά δεν κατέβασα την εφαρμογή που που έδωσες.

Κατά τα άλλα πάει σφαίρα σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ έψαξα λίγο ακόμα......

Όταν κάνει εκκίνηση η απενεργοποίηση με το nova launcher δεν ανοίγει,κλείνει σωστά.

Όταν κάνω εκκίνηση η απενεργοποίηση με το μαμίσιο launcher ανοίγει,κλείνει σωστά.

Δεν κλείνει σωστά εννοώ πως δεν ανοίγει ξανά με το remote και πρέπει να το βγάλω από το ρεύμα για να εκκινήσει ξανά.

Μόνο το μαμίσιο file manager αναγνωρίζει την διαδικασία μεταφοράς αρχείων από εξωτερικό μέσο αποθήκευσης!!!!!!!

Για τον χαμηλό ήχο τα είπαμε..αλλά δεν κατέβασα την εφαρμογή που που έδωσες.

Κατά τα άλλα πάει σφαίρα σε όλα.

 

O nova launcher ειναι ο αγαπημενος μου και ενας απο τους πιο παραμετροποιησιμους του ειδους !

Ομως εκτος αν εχω χασει κατι δεν ειναι πληρως λειτουργικος ακομα σε Android 8 & 9 !

Ομως για το προβλημα που λες δεν νομιζω να ευθυνεται αυτος !

Εκτος αν υπαρχει καποια ρυθμιση γι'αυτο!

Τεσπα...

Εγω χρησιμοποιω τον ADW Launcher 2 που ειναι παρα πολυ καλος και παραμετροποιησιμος (θελει λιγο προσπαθεια στην αρχη ομως μεχρι να εξοικειωθεις στην παραμετροποιηση) σε Android 8 & 9 και δεν εχω κανενα τετοιο η αλλα ''γενικα'' προβληματα !

Τωρα για τον file manager εγω χρησιμοποιω τον ES File Explorer και μαλιστα τον Pro ο οποιος δουλευει μια χαρα!

Τελειωνοντας θα επανερθω στους launcher και θα σου δωσω να δοκιμασεις και αυτον τον old time classic Launcher 3 που ειναι ''φτιαγμενος'' εδω για τα Android 8 & 9 και ειναι ''φανταστικος'' !

https://mega.nz/file/mZ9hGLAb#sydz_KKmY9QLdvWTveh4qxEkbwTYTOyER90l4IK4MEY

;)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

O nova launcher ειναι ο αγαπημενος μου και ενας απο τους πιο παραμετροποιησιμους του ειδους !

Ομως εκτος αν εχω χασει κατι δεν ειναι πληρως λειτουργικος ακομα σε Android 8 & 9 !

 

Στο κινητό (Huawei) με android 10, δεν έχει κανένα θέμα ο nova, όπως και πριν που είχα android 9 πάλι δεν ειχα κανένα θέμα...

Έχει διαφορά αν είναι στο tvbox ή το κινητό ?

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό (Huawei) με android 10, δεν έχει κανένα θέμα ο nova, όπως και πριν που είχα android 9 πάλι δεν ειχα κανένα θέμα...

Έχει διαφορά αν είναι στο tvbox ή το κινητό ?

 

Ναι γιατι οι αδειες και η ''διαδρομη'' που χρησιμοποιει ενα μποξακι ειναι διαφορετικες!

Ενα μποξακι εχει ενα ''ερμαφροδιτο'' λογισμικο το οποιο ειναι κατι απο τηλεφωνο κατι απο ταμπλετ και κατι απο Android Tv !

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα...!

 

Αφου υπαρχει και ηχοσυστημα δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα!

 

Δεν το διευκρινησες ομως απο την αρχη !

 

Τεσπα...

 

Υπο προϋποθεσεις τα περισσοτερα μποξακια ιδιως με συνδεση hdmi αποδιδουν σχεδον ολα τα ''συνηθισμενα'' φορματ ηχου (οπως και dts) !

 

;)

Thanks!!

Έχεις καμιά πρόταση;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Thanks!!

Έχεις καμιά πρόταση;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπαρχει μια λιστα με μποξακια που χρησιμοποιουν λογισμικο απο τον SLIMBOX και ... απογειωνονται!

Καποια S905X2 και καποια με S905X3...

Αν θελεις διαλεξε ενα απο εδω και προχωρα!

--SLIMBOX Supported TV set-top boxes--

Magicsee N5 Max X3

Tanix TX3 X3

X88 Pro X3 (non-encrypted), X99 Max Plus, Transpeed X3 Plus (UBT)

X96 AirX3 P1 P2 P3 V2

X96Max Plus

T95Q, X96Max S905X2 (first revision)

HK1 Box, VONTAR X3, Transpeed X3 Air , H96 MAX X3

A95X F3, F3 Air, F3 Slim

Beelink GT1 Mini2 v204P0

Beelink GT1 Mini 007P0 lp (first revision)

Beelink GT1 Mini 007P0 nlp (second revision)

X88 King (UBT)

Και εδω θα αναφερω το παραδειγμα του @tarantules ο οποιος εχει ενα x96 air s905x3 και με το λογισμικο του SLIMBOX δουλευουν ολα πολυ καλα (ενω πριν με το μαμα οχι) αλλα δυστυχως οχι το dts απο optical...

Αν και στα τεστ ομως λεει οτι και με το μαμα ''παιζει'' dts !!!

Με hdmi ομως θα λυνοταν σιγουρα το προβλημα του...!

Εδω βεβαια υπαρχει και το θεμα αντιγραφης της αντιγραφης στο hardware αρκετων απο αυτα τα κουτακια!

Παρακατω ειναι σε review τα δυο S905X3 που εχω εγω...

Αλλα οπως ειπα οτι υπαρχει στην λιστα ειναι 100% οκ!

https://androidpctv.com/review-x96-air-opinion/

https://androidpctv.com/review-magicsee-n5-max-opinion/

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...