Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας,

μου έκανε προσφορά η κοσμοτε με 5 ευρώ παραπάνω τον μήνα για να μου στείλουν το Android Box με τα entry κανάλια και σκέφτηκα να το πάρω για τον αδερφό μου που μένει στην γερμανία.

Ξέρει κανείς αν θα δουλεύει κανονικά από εκεί?

Ευχαριστώ :)

Sagem MW3020 -> Nokia 3330 -> Sony Ericsson K500 -> Sony Ericsson K750 -> LG Renoir -> Motorola RAZR-> Samsung Galaxy S4-> HTC One M8-> LG G5 -> Huawei Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1250

  • makis1024

    547

  • ath156

    1761

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος του A95x f3 εδώ και 4 μήνες και έχω, αν θυμάμαι καλά, σχεδόν από την αρχή το εξής θέμα. Όταν μπουτάρει και μπαίνει κανονικά στην αρχική οθόνη, μετά από ένα λεπτό, μπορεί και λιγότερο, η οθόνη της τηλεόρασης σβήνει στιγμιαία και μετά λειτουργουν όλα κανονικά. Να σημειώσω ότι αυτό το έκανε και πριν το τελευταίο update. Επίσης το κάνει είτε έχω συνδεδεμένο πάνω του σκληρό δίσκο είτε όχι. Έχετε καμιά ιδέα γιατί οφείλεται αυτό και πώς μπορεί να διορθωθεί;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος του A95x f3 εδώ και 4 μήνες και έχω, αν θυμάμαι καλά, σχεδόν από την αρχή το εξής θέμα. Όταν μπουτάρει και μπαίνει κανονικά στην αρχική οθόνη, μετά από ένα λεπτό, μπορεί και λιγότερο, η οθόνη της τηλεόρασης σβήνει στιγμιαία και μετά λειτουργουν όλα κανονικά. Να σημειώσω ότι αυτό το έκανε και πριν το τελευταίο update. Επίσης το κάνει είτε έχω συνδεδεμένο πάνω του σκληρό δίσκο είτε όχι. Έχετε καμιά ιδέα γιατί οφείλεται αυτό και πώς μπορεί να διορθωθεί;

 

Τσεκαρισε καποια πραγματακια....

Το τροφοδοτικο...

Το HDMI CEC αν ειναι ανοικτο (αν ναι κλειστο)...

Βαλε μια σταθερη αναλυση στο μποξακι σου και κανε επανεκκινηση να δεις αν αλαξε κατι...

Δοκιμασε το μποξακι σου και σε αλλη τηλεοραση !

Καλη τυχη!

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος του A95x f3 εδώ και 4 μήνες και έχω, αν θυμάμαι καλά, σχεδόν από την αρχή το εξής θέμα. Όταν μπουτάρει και μπαίνει κανονικά στην αρχική οθόνη, μετά από ένα λεπτό, μπορεί και λιγότερο, η οθόνη της τηλεόρασης σβήνει στιγμιαία και μετά λειτουργουν όλα κανονικά. Να σημειώσω ότι αυτό το έκανε και πριν το τελευταίο update. Επίσης το κάνει είτε έχω συνδεδεμένο πάνω του σκληρό δίσκο είτε όχι. Έχετε καμιά ιδέα γιατί οφείλεται αυτό και πώς μπορεί να διορθωθεί;

Εφόσον είναι κάτι που στο κάνει μόνο κατά το αρχικό μπουτάρισμα δεν θεωρώ ότι πρέπει να σε απασχολεί.

Μπορεί να ξεκινάει το firmware σε μια πιο safe ανάλυση και μετά να πηγαίνει οριστικά σε αυτή που πραγματικά σηκώνει η τηλεόρασή σου.

Μπορείς να κοιτάξεις στα Settings και εκεί που λέει Display-Screen resolution-Auto switch to best resolution (να τσεκάρεις ή να ξετσεκάρεις την επιλογή). Επίσης λίγο πιο κάτω στο Display Mode να επιλέξεις αυτό που πράγματι υποστηρίζει η τηλεόραση (π.χ. 1080p60hz ή 1080p50hz κλπ).

Επίσης εάν έχει εγκατεστημένη ή εσύ εγκατέστησες την εφαρμογή AFRD.

Τέλος πάντων μπορεί να είναι κάποιο από τα παραπάνω (ή ότι σου είπε ο @gatos814) όμως επαναλαμβάνω εφόσον είναι κάτι που γίνεται μόνο κατά την 1η εκκίνηση στη θέση σου δεν θα με απασχολούσε ιδιαίτερα.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν τα παρακάτω κουτιά και έχουν διάθεση για πειραματισμούς υπάρχει μία καινούργια ρωσική custom rom που εγκαθίσταται μάλιστα με σχετικά "πρωτότυπο" τρόπο.

H96max X3 , HK1X3 , VontarX3 , N5maxX3 , X88proX3 , X99maxPlus , TranspeedX3 , X96maxPlus2X3 , X96AirX3, X96maxX2

 

Υπάρχει σε εκδόσεις ATV & AOSP και η εγκατάσταση γίνεται μέσω TWRP (είτε με αυτό που τυχόν έχετε μόνιμο ή με προσωρινό όπως έχω δείξει και σε προηγούμενο μου Ποστ).

 

[ATTACH]67346[/ATTACH]

Το κατεβάζετε από εδώ https://drive.google.com/drive/folders/17kfFWxfI-NKSv0r9B4qeiPHv8uVwbp0w και πρέπει να κατεβάσετε και το σχετικό patch για το κουτί σας. Κατεβάστε τις μεταφρασμένες οδηγίες https://mega.nz/file/o980SKBD#IADSbmp5ArzXykN3Q1rSs0lVnrobnZFqOtcBaJpCRts

Δεν το έχω δοκιμάσει και ούτε έχω διάθεση να το δοκιμάσω εφόσον η δική μου rom υπερκαλύπτει τις απαιτήσεις μου. Ότι κάνετε το κάνετε με δική σας ευθύνη.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

@ath156

Για vorke z6 plus υπαρχει καποια αλλη rom?

Αν και πιστευω οτι με τη μαμα rom ειναι αξιοπρεπεστατο.

Link to comment
Share on other sites

@ath156

Για vorke z6 plus υπαρχει καποια αλλη rom?

Αν και πιστευω οτι με τη μαμα rom ειναι αξιοπρεπεστατο.

Rule No.1 : Εάν κάτι δουλεύει τέλεια - ΔΕΝ το πειράζουμε.

Rule No.2 : Εάν μας προτείνουν κάτι άλλο (εκτός εάν πρόκειται για κάτι εξαιρετικό)---------------- Look Rule No.1:):):):)

******Όχι βέβαια ότι και το ακολουθούμε πάντοτε, εφόσον πολλές φορές τρωγόμαστε για περιπέτεια ..............:lol:

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρισε καποια πραγματακια....

Το τροφοδοτικο...

Το HDMI CEC αν ειναι ανοικτο (αν ναι κλειστο)...

Βαλε μια σταθερη αναλυση στο μποξακι σου και κανε επανεκκινηση να δεις αν αλαξε κατι...

Δοκιμασε το μποξακι σου και σε αλλη τηλεοραση !

Καλη τυχη!

;)

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το HDMI CEC είναι κλειστό και στο μποξ και στην τηλεόραση. Την ανάλυση την έχω άλλοτε στο auto (60 hz) άλλοτε την κατεβάζω στο 50hz για να παίζω καλύτερα βιντεάκια από βιντεοκάμερα. Θα το δοκιμάσω και σε άλλη τηλεόραση και βλέπουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εφόσον είναι κάτι που στο κάνει μόνο κατά το αρχικό μπουτάρισμα δεν θεωρώ ότι πρέπει να σε απασχολεί.

Μπορεί να ξεκινάει το firmware σε μια πιο safe ανάλυση και μετά να πηγαίνει οριστικά σε αυτή που πραγματικά σηκώνει η τηλεόρασή σου.

Μπορείς να κοιτάξεις στα Settings και εκεί που λέει Display-Screen resolution-Auto switch to best resolution (να τσεκάρεις ή να ξετσεκάρεις την επιλογή). Επίσης λίγο πιο κάτω στο Display Mode να επιλέξεις αυτό που πράγματι υποστηρίζει η τηλεόραση (π.χ. 1080p60hz ή 1080p50hz κλπ).

Επίσης εάν έχει εγκατεστημένη ή εσύ εγκατέστησες την εφαρμογή AFRD.

Τέλος πάντων μπορεί να είναι κάποιο από τα παραπάνω (ή ότι σου είπε ο @gatos814) όμως επαναλαμβάνω εφόσον είναι κάτι που γίνεται μόνο κατά την 1η εκκίνηση στη θέση σου δεν θα με απασχολούσε ιδιαίτερα.

 

Όντως το κάνει μόνο στο αρχικό μπουτάρισμα. Σχετικά με το screen resolution το έχω κυρίως στο auto (1080p 60hz) και μερικές φορές στα 50hz, ενώ την εφαρμογή AFRD δεν την ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχει μπορέσει κανείς να συνδέσει controller PS4 σε Mi Box S;

Το controller αναγνωρίζεται, αλλά η σύνδεση δεν ολοκληρώνεται ποτέ... :(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το HDMI CEC είναι κλειστό και στο μποξ και στην τηλεόραση. Την ανάλυση την έχω άλλοτε στο auto (60 hz) άλλοτε την κατεβάζω στο 50hz για να παίζω καλύτερα βιντεάκια από βιντεοκάμερα. Θα το δοκιμάσω και σε άλλη τηλεόραση και βλέπουμε.

 

Αν σου το κανει και με μια αλλη αναλυση και οχι στο auto τοτε τσεκαρε το τροφοδοτικο αν υπαρχει η δυνατοτητα , τσεκαρε μια αλλα θυρα στην τηλεοραση , τσεκαρε το με μια αλλη τηλεοραση και τελος με ενα αλλο καλωδιο HDMI !

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ertflix παίζει κάπως σε κουτί;

 

Στο X96AirX3 παίζει μια χαρά !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Rule No.1 : Εάν κάτι δουλεύει τέλεια - ΔΕΝ το πειράζουμε.

Rule No.2 : Εάν μας προτείνουν κάτι άλλο (εκτός εάν πρόκειται για κάτι εξαιρετικό)---------------- Look Rule No.1:):):):)

******Όχι βέβαια ότι και το ακολουθούμε πάντοτε, εφόσον πολλές φορές τρωγόμαστε για περιπέτεια ..............:lol:

 

Δεν ξέρω αν όλα τα μποξάκια το κάνουν αυτό, αλλά το δικό μου X96Air X3με εξέπληξε ευχάριστα...

Ενώ έπαιζε στο νετφλιξ την εισαγωγή από μια σειρά, γύρισα την τηλεόραση στο hdmi1 της nova για να δω κάτι που ήθελα.

Τραγουδούσα μάλιστα την εισαγωγή για να ξέρω πότε θα αρχίσει η σειρά..

Γυρνάω στο hdmi2 του μποξ, και είχε μπει σε παύση.....:)

Τελικώς πολύ μου αρέσει αυτό το μποξάκι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα πιο χρήσιμα χαρακτηριστικά στα boxάκια μας είναι η σωστή χρησιμοποίηση του HDMI/CEC. Με αυτό μπορούμε να πετύχουμε τον χειρισμό 2 ή περισσότερων συσκευών με 1 remote control. Για να ενεργοποιηθεί σωστά πρέπει να επέμβουμε στις Ρυθμίσεις τόσο της Τηλεόρασης όσο και του TVbox.

**** TV*** Στην τηλεόρασή μας το σχετικό χαρακτηριστικό μπορούμε να το βρούμε κάτω από διαφορετικά ονόματα (π.χ. Samsung - Anynet κλπ). Εάν έχουμε παραπάνω από 1 θύρα HDMI μπορεί κάποια από αυτές να χαρακτηρίζεται HDMI/PC οπότε καλό εκεί καλό είναι να συνδέσουμε το PC. Επίσης εάν κάποια αναφέρεται ως HDMI/ARC εκεί μπορούμε να συνδέσουμε το ηχοσύστημά μας,ηχομπάρα κλπ για αμφίδρομη επικοινωνία ήχου.

****TVbox** Στο κουτί μας και στα "System settings-HDMI CEC" Υπάρχουν 3 επιλογές. Το "CEC switch" με το οποίο ενεργοποιούμε/απενεργοποιούμε τελείως το σχετικό χαρακτηριστικό. Το "One key play" που κάνει ότι λέει το όνομά του και το "One key power off" με το οποίο εάν το ενεργοποιήσουμε θα κλείνουν/ανοίγουν ταυτόχρονα οι 2 συσκευές. Η τελευταία επιλογή "Auto change language" συνήθως πρέπει να είναι απενεργοποιημένη.

*****Tip*** Και ένα tip που "ανακάλυψα" πριν από κάποιο διάστημα. Έχοντας ενεργοποιήσει το "One key Power off" ήθελα κλείνοντας το TVbox μου (H96maxX3) να κλείνει ταυτόχρονα και η TV/monitor μου. Αυτό όμως δεν γινόταν και άρα θεώρησα ότι δεν λειτουργούσε σωστά το χαρακτηριστικό αυτό. Για να κλείσω το κουτί μου χρησιμοποιούσα πάντοτε την εφαρμογή Power Menu που έχει όλες τις επιλογές. Η "ανακάλυψη" λοιπόν ήταν ότι εάν χρησιμοποιήσω το remote control για PowerOFF τότε πράγματι έκλειναν και οι 2 συσκευές.:rolleyes::rolleyes: Συμπέρασμα: έχει σημασία πως κλείνετε το κουτί σας όσον αφορά το CEC :):):)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Αν σου το κανει και με μια αλλη αναλυση και οχι στο auto τοτε τσεκαρε το τροφοδοτικο αν υπαρχει η δυνατοτητα , τσεκαρε μια αλλα θυρα στην τηλεοραση , τσεκαρε το με μια αλλη τηλεοραση και τελος με ενα αλλο καλωδιο HDMI !

:)

Η δοκιμή με διαφορετικό καλώδιο hdmi και θύρα στην τηλεόραση έχει γίνει χωρίς αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Η δοκιμή με διαφορετικό καλώδιο hdmi και θύρα στην τηλεόραση έχει γίνει χωρίς αποτέλεσμα.

 

Δοκιμασε το και σε αλλη τηλεοραση και τσεκαρε και το τροφοδοτικο (αν υπαρχει δυνατοτητα) !

Επισης μια καλη λυση δοκιμης θα ειναι και το factory reset αφου κανεις πρωτα ενα backup τα αρχεια σου με μια twrp recovery οπως αυτη στο ποστ #15193 που εδωσε ο @ath156

Αν εχεις κανει update μαλλον θα ηταν ota οποτε ενα factory reset παντα βοηθαει ( ακομα και αν το update εγινε χειροκινητα ) !

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το και σε αλλη τηλεοραση και τσεκαρε και το τροφοδοτικο (αν υπαρχει δυνατοτητα) !

Επισης μια καλη λυση δοκιμης θα ειναι και το factory reset αφου κανεις πρωτα ενα backup τα αρχεια σου με μια twrp recovery οπως αυτη στο ποστ #15193 που εδωσε ο @ath156

Αν εχεις κανει update μαλλον θα ηταν ota οποτε ενα factory reset παντα βοηθαει ( ακομα και αν το update εγινε χειροκινητα ) !

;)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σου. Επειδή δεν είμαι και πολύ power user δεν τολμώ να κάνω factory reset, αφού το μηχανάκι λειτουργεί κατά τα άλλα σωστά και δεν θέλω να το ξαναστήσω( Kodi, εφαρμογές κλπ) ούτε γενικά να το σκαλίσω πολύ. Σε άλλη tv όμως θα το δοκιμάσω από περιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το χρόνο σου. Επειδή δεν είμαι και πολύ power user δεν τολμώ να κάνω factory reset, αφού το μηχανάκι λειτουργεί κατά τα άλλα σωστά και δεν θέλω να το ξαναστήσω( Kodi, εφαρμογές κλπ) ούτε γενικά να το σκαλίσω πολύ. Σε άλλη tv όμως θα το δοκιμάσω από περιέργεια.

 

Οκ!

Παντως αυτος ειναι και ο σκοπος του backup στα αρχεια σου με μια twrp recovery ...

Θα τα εχεις για ... μια ζωη και θα τα επαναφερεις οταν τα χρειαζεσαι !

Anyway....

Προσωπικα πιστευω οτι η κατι εχει ''κολλησει'' στο λογισμικο σου η υπαρχει καποια ασυμβατοτητα με την τηλεοραση σου , πραγμα που το ''βιωνω'' και εγω με καποιον τροπο στην Android tv μου (για αλλον βεβαια λογο) !

Καλες τηλεθεασεις!

:)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Οκ!

Παντως αυτος ειναι και ο σκοπος του backup στα αρχεια σου με μια twrp recovery ...

Θα τα εχεις για ... μια ζωη και θα τα επαναφερεις οταν τα χρειαζεσαι !

Anyway....

Προσωπικα πιστευω οτι η κατι εχει ''κολλησει'' στο λογισμικο σου η υπαρχει καποια ασυμβατοτητα με την τηλεοραση σου , πραγμα που το ''βιωνω'' και εγω με καποιον τροπο στην Android tv μου (για αλλον βεβαια λογο) !

Καλες τηλεθεασεις!

:)

 

Έχω κολλήσει κάμποσα μηχανάκια όπου να μάθω....χαχα!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για χάρη σου σύνδεσα μία αρχαία μικρή USB camera που είχα από παλιά για PC (Labtec όχι HD)στο H96maxX3 και έβαλα Skype. Την αναγνώρισε αμέσως, αυτό όμως που κατάλαβα είναι ότι ήθελε Wifi και με ethernet δεν με άφηνε να συνδεθώ.

Βέβαια και αυτό ξεπερνιέται εύκολα εφόσον υπάρχει τρόπος να το ξεγελάσεις και ενώ έχεις καλώδιο να νομίζει ότι έχεις WiFi:lol::lol:

Πως ξεπερνιέται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεπερνιέται αυτό?

Υπάρχουν διάφοροι τρόποι άλλοι πιο απλοί και άλλοι πιο σύνθετοι.

Ο φίλος που αναφερόμουν δήλωσε ότι θα πάρει το ίδιο με το δικό μου (H96maxX3), άρα όταν με το καλό το πάρει θα του πω να κατεβάσει την δική μου rom που έχει εξ' ορισμού magisk. Από αυτό θα εγκαταστήσει το xposed και εκεί υπάρχει ως module το "fake wifi":cool::cool:

Άσε που μπορεί και να μην το χρειαστεί εάν δεν έχει παροχή ethernet δίπλα στην τηλεόρασή του:rolleyes:

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα box ποιός είναι ο απλούστερος τρόπος?

Όπως ίσως κατάλαβες με την προηγούμενη ανάρτησή μου ο πιο απλός τρόπος είναι εγκαθιστώντας το magisk, το οποίο άλλωστε μπορεί να σου φανεί χρήσιμο και αλλού.

Άρα εάν πραγματικά ενδιαφέρεσαι βρίσκεις με ποιον τρόπο το εγκαθιστάς στην περίπτωσή σου (ανάλογα το κουτί, έκδοση android κλπ) ή βρίσκεις μία κατάλληλη rom που τυχόν το έχει προεγκατεστημένο.

Κάποια εργαλεία του xposed υπάρχουν και στο Google Play (για rooted συσκευές). Απλώς με το magisk είσαι ταυτόχρονα rooted & unrooted.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα αργησες να το κατεβασεις και εληξε το λινκ!

Λοιπον μπαινεις εδω :

https://netflix.en.uptodown.com/android/download/2129495

και το κατεβαζεις απο το πρασσινο μπανερακι που γραφει download...

Tο ριχνεις σε ενα στικακι και το βαζεις στο μποξακι σου

Απο εκει με τον file manager το βρισκεις και το τρεχεις για να κανεις την εγκατασταση!

Λογικα θα το παρει κατευθειαν πανω απο το αλλο...

Αν οχι σβησε το παλιο και εγκατεστησε απο την αρχη αυτο το νεο 6αρι!

Τελος για την τι βι κοιτα αυτο που σου ειπε ο @ath156!

Καλη τυχη!

:)

Υπάρχει κάποιος λόγος που κατεβάζουμε την έκδοση 6.ΧΧ ή μπορούμε να πάμε και σε 7.ΧΧ ???

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα box ποιός είναι ο απλούστερος τρόπος?

 

Η αληθεια εδω ειναι οτι δεν υπαρχει απλουστερος τροπος !

Η αληθεια επισης ειναι οτι αν δεν υπαρχει στα καλουδια του λογισμικου μας αυτη η δυνατοτητα τοτε μονο με το xposed που εχει διαφορες ''τετοιες'' μοντουλες γινεται η δουλεια !

Το magisk επισης ειναι ... προεραιτικο !

Και η αληθεια ειναι οτι δεν μπορει να εγκατασταθει σε πολλα νεα λογισμικα / μποξακια ... !

Αν ομως το μποξακι μας ειναι καλα ρουταρισμενο αρκει και το xposed θα ... κανει δουλεια !

Και εδω για να διευκρινησω τα πιο πανω με τα λογισμικα που ειπα , κυκλοφορουν εδω και καποια χρονια μποξακια που κανουν ''τετοιες δουλειες'' με τα λογισμικα τους οπως τα minix , τα ugoos και καποια tanix (και λοιποι συγγενεις) ...

Δεν ξερω αν ξεχναω παντως και κανενα αλλο μποξακι αλλα ... ετσι εχουν τα πραγματα...!

;)

 

 

Υπάρχει κάποιος λόγος που κατεβάζουμε την έκδοση 6.ΧΧ ή μπορούμε να πάμε και σε 7.ΧΧ ???

 

Η 7.ΧΧ πλεον δεν δουλευει στα Amlogic μποξακια ... !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κάποιο Box για εφαρμογές γραφείου, Skype κλπ σαν μίνι pc, χωρίς προβλήματα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...