Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θερμοκρασία φτάνει 70-75 βαθμούς Όσο για τη Ρομ έχω τη Superceleron v 10

 

 

 

χρησιμοποιώ εφαρμογές Facebook Chrome Kodi Instagram ένα παιχνίδι το 8 ball και μόλις ζεσταθεί καθυστερεί λίγο ο ήχος λαγκάρει. ποια θεωρείται κατά τη γνώμη σας η καλύτερη Ρom για το Gt1. Εχω το 9377 2/32

 

Πάντως στο δικό μου ΤΧ92 με S912, κανένα θέμα με lag με Chrome, Kodi και παιχνίδια.

Μάλιστα το κουτί δουλεύει 24/7, οπότε δεν ανανεώνεται και με restart, όπως κάνουν άλλοι.

Στο KODI πάντως ισχύει ότι ανεβάζει θερμοκρασία. Είναι το μοναδικό που ζεσταίνει τόσο το κουτί, ακόμα και όταν ακούω ράδιο.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1241

  • makis1024

    547

  • ath156

    1754

Λοιπόν φίλε @varajohn τέτοια θερμοκρασία που γράφεις έχει εμφανισθεί σε εμένα μόνο το κατακαλόκαιρο όταν έξω είχε 40+ βαθμούς. Ποτέ άλλοτε και μάλιστα με βαριά πολύωρη χρήση είτε KODI είτε live αθλητικά (σε HD). Το μηχανάκι το έχω από τον Οκτώβριο 2016 και μόνο με τις 2 πρώτες ROM μπορεί να εμφάνιζε υψηλότερες θερμοκρασίες, μετά η ίδια η beelink το διόρθωσε (νομίζω ότι είναι και θέμα χρονισμού - θα δεις ότι σε libreelec σου δίνουν την ευκαιρία να ορίσεις εσύ τον χρονισμό της CPU).

Μετά από την εμπειρία του καλοκαιριού όμως (και χωρίς ΠΟΤΕ να έχει κολλήσει το μηχάνημα) αποφάσισα, όπως έχουν κάνει και άλλοι, να κάνω μια ιδιοκατασκευή με ανεμιστηράκι και USB καλώδιο). Έκτοτε το μηχάνημα δουλεύει με max θερμοκρασία έως 52 βαθμούς. Εδώ και πολύ καιρό χρησιμοποιώ την V11 του superceleron και δεν βρίσκω τον λόγο να δοκιμάσω κάτι άλλο.

Για το καλοκαίρι έχω έτοιμο και 2ο ανεμιστηράκι με μετασχηματιστή (στα 7.5 ή 12V - άρα και με κάποιο σχετικό θόρυβο). Κατά την γνώμη μου βέβαια ούτε τώρα χρειάζεται και πιθανόν ούτε και στο μεγαλύτερο μέρος του καλοκαιριού. Όμως κάποιοι έχουμε το "ψώνιο" να κάνουμε κάτι έξτρα για τα μηχανήματά μας.

Άρα για τυχόν κολλήματα, όπως σου λένε και άλλοι, μάλλον να ψάξεις το software που έχεις.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Youtube-Netflix-4K-Streaming-TV-Box-386510.html

 

Mecool M8s PRO plus.

Η δουλειά που θα κάνει είναι να παίζει όλη μέρα συγκεκριμένες σελίδες αποτελεσμάτων με στοίχημα μεσω chrome , opera κλπ. .

Είναι για κατάστημα Προπο για φίλο.

Πιστεύεται ότι θα έχει πρόβλημα;

Θέλει να δουλεύει απροβλημάτιστα χωρίς παγωματα και τέτοια.

Το ότι φορά Android tv version έχουμε θέμα;

Έχετε να προτείνεται κάτι άλλο σε αυτά τα χρήματα;

Θέλω να πάρω 4 tvbox

Η αγορά πρέπει να γίνει άμεσα.

Ευχαριστώ.

Μπάτζετ 170 -180 Ευρώ

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Ποιο απο τα παρακατω να προτιμησω για την ψυξη του tv box

https://www.e-shop.gr/esperanza-ea105-sirocco-notebook-cooling-pad-p-PER.572919

https://www.e-shop.gr/omega-omncpk16-156-laptop-cooler-pad-breeze-14cm-fan-usb-port-black-p-PER.212618

Θα κανει δουλεια τα παραπανω η τσαμπα αγορα ?

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να παίρνεις ένα Android TV box και να μην λειτουργεί "out of the box", κλάφτα Χαράλαμπε. Αν χρειάζεσαι να ψάχνεις για ROMs, να κάνεις αλχημείες και να βάζεις ανεμιστηράκια, δώσε λίγα παραπάνω και πάρε ένα σωστό μηχάνημα.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να παίρνεις ένα Android TV box και να μην λειτουργεί "out of the box", κλάφτα Χαράλαμπε. Αν χρειάζεσαι να ψάχνεις για ROMs, να κάνεις αλχημείες και να βάζεις ανεμιστηράκια, δώσε λίγα παραπάνω και πάρε ένα σωστό μηχάνημα.

 

Πολυ σωστα τι προτεινεις?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να παίρνεις ένα Android TV box και να μην λειτουργεί "out of the box", κλάφτα Χαράλαμπε. Αν χρειάζεσαι να ψάχνεις για ROMs, να κάνεις αλχημείες και να βάζεις ανεμιστηράκια, δώσε λίγα παραπάνω και πάρε ένα σωστό μηχάνημα.

Μάλλον θα πρέπει να καταλαβαίνετε τι γράφουμε και τι πραγματικά σημαίνει το "out of the box".

Τα περισσότερα μηχανάκια δουλεύουν όπως έρχονται. Εάν όμως θέλεις να αξιοποιήσεις πλήρως τις δυνατότητές τους (μεταγλωτισμένα, live αθλητικά κλπ) κάτι πρέπει να κάνεις και εσύ (εγκαταστάσεις addons, apps κλπ). Εάν δε πιστεύετε ότι κάτι που θα πάρεις δεν εξελίσσεται ακόμα και στο software (άρα και ROMs) τότε τι να πούμε για τα Windows με τις διάφορες εκδόσεις τους και τα συνεχή fixes τους.

Ακόμα και μία super TV να πάρεις πρέπει να συντονίσεις τα κανάλια και πιθανόν να τα βάλεις με την σειρά που εσύ θέλεις.

Όσον αφορά τα ανεμιστηράκια κλπ. εάν προσέξεις τονίσθηκε ότι το κάνουν κάποιοι κυρίως από "ψώνιο" και όχι ίσως γιατί πραγματικά χρειάζεται.

Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει/επιλέγει και λέει ότι θέλει. Περί ορέξεως.....................................

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα πρέπει να καταλαβαίνετε τι γράφουμε και τι πραγματικά σημαίνει το "out of the box".

Τα περισσότερα μηχανάκια δουλεύουν όπως έρχονται. Εάν όμως θέλεις να αξιοποιήσεις πλήρως τις δυνατότητές τους (μεταγλωτισμένα, live αθλητικά κλπ) κάτι πρέπει να κάνεις και εσύ (εγκαταστάσεις addons, apps κλπ). Εάν δε πιστεύετε ότι κάτι που θα πάρεις δεν εξελίσσεται ακόμα και στο software (άρα και ROMs) τότε τι να πούμε για τα Windows με τις διάφορες εκδόσεις τους και τα συνεχή fixes τους.

Ακόμα και μία super TV να πάρεις πρέπει να συντονίσεις τα κανάλια και πιθανόν να τα βάλεις με την σειρά που εσύ θέλεις.

Όσον αφορά τα ανεμιστηράκια κλπ. εάν προσέξεις τονίσθηκε ότι το κάνουν κάποιοι κυρίως από "ψώνιο" και όχι ίσως γιατί πραγματικά χρειάζεται.

Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει/επιλέγει και λέει ότι θέλει. Περί ορέξεως.....................................

 

Δεν έχω καμία αντίρρηση σε αυτό που λες, απλά η ερώτηση είναι αν υπάρχει κάποιο μηχανάκι που πληροί όσο το δυνατόν περισσότερο τις προδιαγραφές που ζητάμε έτσι ώστε να μην κάνουμε αλχημείες

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καμία αντίρρηση σε αυτό που λες, απλά η ερώτηση είναι αν υπάρχει κάποιο μηχανάκι που πληροί όσο το δυνατόν περισσότερο τις προδιαγραφές που ζητάμε έτσι ώστε να μην κάνουμε αλχημείες
Το ερώτημα είναι αν υπάρχει μηχανάκι που να μην τις πληροί. Επειδή όλα τα μηχανάκια δουλεύουν κομπλέ όπως έρχονται. Ίσως ακούγομαι υπερβολικός αλλά το πιστεύω αυτό που λέω και έχουν περάσει από τα χέρια μου όλα τα "γνωστά" box (beelink, h96, mecool, schision, xiaomi, alfawise, tanix) και όλα δούλευαν out of the box κανονικότατα. Μπορεί στα mecool και στα xiaomi να μην μου άρεσε ο launcher, μπορεί τα h96 να ανέβαζαν υψηλές θερμοκρασίες, μπορεί στα tanix να είναι λίγο περίεργο το μενού των ρυθμίσεων κλπ κλπ όμως σε κανένα δεν χρειάστηκε να κάνω κάποια επέμβαση είτε με αλλαγή rom είτε με τρύπες και ανεμιστηράκια κλπ. Θα είναι κατόρθωμα να βρεις μηχανάκι που να μη δουλεύει out of the box. Φυσικά δεν μιλάμε για ελαττωματικά κομμάτια που μπορεί να σου τύχουν.
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε.

Για να λαγκαρει κάποιο από το εργοστάσιο θα πάει να πει είτε ότι είναι γεμάτο bloatware, είτε ο χρήστης ότι το γέμισε με προβληματικές εφαρμογές.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο tanix tx9 pro που εχω,μου κανει ενα θεμα με καποια links στο terrarium.

Καταρχας εχω real debrid.

Ενω η εικονα παιζει μια χαρα,δεν εχω ηχο.Και μου πεταει μηνυμα αν αλλαξω την κωδικοποιηση απο HW decoder σε HW+ decoder ή SW decoder οτι το αρχειο ηχου δεν υποστηριζεται(ειτε AC3 ειτε DTS).Χρησιμοποιω Mx player.

Πρεπει κατι να κανω στον player για να παιζουν κανονικα;Φταιει το μποξακι ή εχει καποια ρυθμιση;

Αν κανω ανοιγμα με,και το ανοιξω με kodi παιζει ο ηχος μια χαρα.

 

Edit:Και με VLC παιζει μια χαρα οποτεθεμα του MX player ειναι...

Edited by panosfx

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Στο tanix tx9 pro που εχω,μου κανει ενα θεμα με καποια links στο terrarium.

Καταρχας εχω real debrid.

Ενω η εικονα παιζει μια χαρα,δεν εχω ηχο.Και μου πεταει μηνυμα αν αλλαξω την κωδικοποιηση απο HW decoder σε HW+ decoder ή SW decoder οτι το αρχειο ηχου δεν υποστηριζεται(ειτε AC3 ειτε DTS).Χρησιμοποιω Mx player.

Πρεπει κατι να κανω στον player για να παιζουν κανονικα;Φταιει το μποξακι ή εχει καποια ρυθμιση;

Αν κανω ανοιγμα με,και το ανοιξω με kodi παιζει ο ηχος μια χαρα.

 

Edit:Και με VLC παιζει μια χαρα οποτεθεμα του MX player ειναι...

Υπάρχει έκδοση του mx player (mod) που υποστηρίζει dts ,ac3 ... κάνε Google search

Καλό είναι να κάνεις εγκατάσταση την τελευταία έκδοση του mx player επειδή έχουν προσθέσει την δυνατότητα να βάζεις μαύρο background σε υπότιτλους ,αυτό είναι χρήσιμο όταν η ταινία έχει ηδη hardcore υπότιτλους και θέλεις να τους κρύψεις (νομίζω ότι είναι ο μοναδικός Android player που σου προσφέρει αυτό )

Εάν θέλεις μπορείς να κάνεις εγκατάσταση μόνο τους dts,ac3 driver από εδώ

https://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254

Link to comment
Share on other sites

Στο tanix tx9 pro που εχω,μου κανει ενα θεμα με καποια links στο terrarium.

Καταρχας εχω real debrid.

Ενω η εικονα παιζει μια χαρα,δεν εχω ηχο.Και μου πεταει μηνυμα αν αλλαξω την κωδικοποιηση απο HW decoder σε HW+ decoder ή SW decoder οτι το αρχειο ηχου δεν υποστηριζεται(ειτε AC3 ειτε DTS).Χρησιμοποιω Mx player.

Πρεπει κατι να κανω στον player για να παιζουν κανονικα;Φταιει το μποξακι ή εχει καποια ρυθμιση;

Αν κανω ανοιγμα με,και το ανοιξω με kodi παιζει ο ηχος μια χαρα.

 

Edit:Και με VLC παιζει μια χαρα οποτεθεμα του MX player ειναι...

Δεν ξέρω τι διαφορές έχεις με το ΤΧ92, αλλά εγώ δουλεύω το MX PLAYER χωρίς κανένα θέμα στο TERRARIUM ούτε έχω ειδική έκδοση.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Θελω να παρω ενα android tv box και επειδη εχω διαβασει και ακουσει τοσα πολλα εχω μπερδευτει λιγο! Εχετε καποιο να μου προτεινεται εσεις?

ΤΙΜΗ: ΜΕΧΡΙ 60 ΕΥΡΩ max

ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΥΡΙΩΣ:

ΓΙΑ KODI

TAINΙΕΣ

ΑΠΛΟ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ

ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΟΤΕ ΤV GO

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ !ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Θελω να παρω ενα android tv box και επειδη εχω διαβασει και ακουσει τοσα πολλα εχω μπερδευτει λιγο! Εχετε καποιο να μου προτεινεται εσεις?

ΤΙΜΗ: ΜΕΧΡΙ 60 ΕΥΡΩ max

ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΥΡΙΩΣ:

ΓΙΑ KODI

TAINΙΕΣ

ΑΠΛΟ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ

ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΟΤΕ ΤV GO

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ !ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!

Σε τι έχεις μπερδευτεί;

Να σε ξεμπερδέψουμε.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε τι έχεις μπερδευτεί;

Να σε ξεμπερδέψουμε.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

 

Στο να διαλεξει μηχανημα. Εχεις κατι να του προτεινεις εσυ?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτε για μηχανακια που να φορουν τον RK3399 Hexa-Core..........πετανε.......:p

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτε για μηχανακια που να φορουν τον RK3399 Hexa-Core..........πετανε.......:p

Δεν έχουν καλή υποστήριξη από την εταιρεία ...έχει προβλήματα με kodi

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν καλή υποστήριξη από την εταιρεία ...έχει προβλήματα με kodi

Μια χαρα παιζει φιλε,ειδικα μετα το update σε 7.1.2.....τι καλυτερη υποστιρξη δλδ?7.1.2 εδωσαν.

Τρεχει τα παντα.....μα τα παντα......games-4k.kodi νερακι.....ουτε θερμοκρασιες ουτε λογκαρισματα τιποτα!!!

Τι σου κανει εσενα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιζει φιλε,ειδικα μετα το update σε 7.1.2.....τι καλυτερη υποστιρξη δλδ?7.1.2 εδωσαν.

Τρεχει τα παντα.....μα τα παντα......games-4k.kodi νερακι.....ουτε θερμοκρασιες ουτε λογκαρισματα τιποτα!!!

Τι σου κανει εσενα?

Αναφερομαι στην ιδια την rockchip ! Εχει καποια προβληματα με 4k webm/vp9 αρχεία , RKcodec Playback .Καλύτερη εμπειρία θα έχεις με FTMC

Είναι μεγάλη κουβέντα ,ψάξε το ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι διαφορές έχεις με το ΤΧ92, αλλά εγώ δουλεύω το MX PLAYER χωρίς κανένα θέμα στο TERRARIUM ούτε έχω ειδική έκδοση.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

 

Παω για μεγαλα αρχεια,ανω των 4gb να στριμαρω για καλυτερη εικονα και ηχο απο ροες του real debrid.

Αν κι εσυ κανεις το ιδιο τοτε κατι δεν εχει το TX9 pro και εχει το Tx92.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Εχω μπερδευτει στο να διαλεξω μηχανημα! εκει που ειμαι ετοιμος να παρω καποιο μηχανημα ολο κατι διαβαζω απο χρηστες και αλλαζω γνωμη!χα χα :D (ειμαι και λιγο ασχετος) Για αυτο ρωταω εσας που σιγουρα θα εχετε καποια παραπανω εμπειρια !δεν ειναι και εποχη να πεταμε τζαμπα λεφτα :confused:

Δεν το θελω και για τρελη χρηση οπως ειπα και πιο πανω..

ΓΙΑ ΚODI,καμια ταινια,απλο σερφαρισμα και αν μπορεσω και γινεται καποια στιγμη να περασω το ote tv go!

ειμαι αναμεσα σε αυτα :

https://www.geekbuying.com/item/MX10-RK3328-4GB-32GB-TV-Box-Tronsmart-TSM01-393681.html

https://www.geekbuying.com/item/Bundle-MECOOL-M8S-PRO-Plus-4K-TV-Box-E-Element-Keyboard-388830.html

https://www.geekbuying.com/item/Bundle-TANIX-TX3-MINI-S905W-2GB-16GB-4K-TV-Box-H1-Backlight-Keyboard-388276.html

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-W-S905W-2GB-16GB-TV-Box-Tronsmart-TSM01-393678.html

https://www.geekbuying.com/item/A5X-MAX-4GB-16GB-TV-Box-387397.html

ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ :p

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-S912-KODI-17-0-4K-HDR10-3GB-DDR4-16GB-eMMC-TV-Box-391154.html

 

ΥΓ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ ΚΟΝΤΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ:lol:

Ευχαριστω εκ των προτερων και παλι οποια απαντηση καλοδεχουμενη

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μπερδευτει στο να διαλεξω μηχανημα! εκει που ειμαι ετοιμος να παρω καποιο μηχανημα ολο κατι διαβαζω απο χρηστες και αλλαζω γνωμη!χα χα :D (ειμαι και λιγο ασχετος) Για αυτο ρωταω εσας που σιγουρα θα εχετε καποια παραπανω εμπειρια !δεν ειναι και εποχη να πεταμε τζαμπα λεφτα :confused:

Δεν το θελω και για τρελη χρηση οπως ειπα και πιο πανω..

ΓΙΑ ΚODI,καμια ταινια,απλο σερφαρισμα και αν μπορεσω και γινεται καποια στιγμη να περασω το ote tv go!

ειμαι αναμεσα σε αυτα :

https://www.geekbuying.com/item/MX10-RK3328-4GB-32GB-TV-Box-Tronsmart-TSM01-393681.html

https://www.geekbuying.com/item/Bundle-MECOOL-M8S-PRO-Plus-4K-TV-Box-E-Element-Keyboard-388830.html

https://www.geekbuying.com/item/Bundle-TANIX-TX3-MINI-S905W-2GB-16GB-4K-TV-Box-H1-Backlight-Keyboard-388276.html

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-W-S905W-2GB-16GB-TV-Box-Tronsmart-TSM01-393678.html

https://www.geekbuying.com/item/A5X-MAX-4GB-16GB-TV-Box-387397.html

ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ :p

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-S912-KODI-17-0-4K-HDR10-3GB-DDR4-16GB-eMMC-TV-Box-391154.html

 

ΥΓ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ ΚΟΝΤΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ:lol:

Ευχαριστω εκ των προτερων και παλι οποια απαντηση καλοδεχουμενη

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ!

Καλημέρα είμαι στην ίδια κατάσταση για αγορά αλλά έχω καταλήξει ή τανιχ Χ92 ή beeling GT1 3/32 ... και μάλλον θα χτυπήσω σήμερα το 2ερο....από Ελλάδα βαριέμαι να ρισκάρω και να περιμένω /τελωνεία/ κινέζο / ΕΛΤΑ κτλπ.. το θέμα είναι πως θα φτιάξουμε μετα το κουτι να παιζει νερο υποτιτλους να βαλουμε πηγες κτλπ

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Στο να διαλεξει μηχανημα. Εχεις κατι να του προτεινεις εσυ?
Σαν τι μπερδεμα να υπάρχει, όταν έχουμε προτείνει 4-5 μηχανάκια παντού στις τελευταίες σελίδες;

Όποιος ψάχνει τα βρίσκει.

 

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...