Jump to content

Vodafone Giga WiFi on the spot


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 minutes ago, panosss567 said:

Κανένα κόστος για την διατήρηση.

Viber μπορείς να έχεις , WhatsApp δεν ξέρω.

Οπότε την παίρνω κάνω την σύνδεση στις εφαρμογές και δεν δίνω ούτε ένα ευρό ποτέ; 

Πολύ δελεαστικό και καλό. 

Link to comment
Share on other sites

Οπότε την παίρνω κάνω την σύνδεση στις εφαρμογές και δεν δίνω ούτε ένα ευρό ποτέ; 
Πολύ δελεαστικό και καλό. 
Πρέπει να πληρώνεις τα πακέτα ίντερνετ.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bill33 said:

Πρέπει να πληρώνεις τα πακέτα ίντερνετ.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Προαιρετική είναι η αγορά του πακέτου ίντερνετ. Η Vodafone από μόνη της σου δίνει 200MB το μήνα με 0 πάγιο.

2 ώρες πριν, kostasw said:

Οπότε την παίρνω κάνω την σύνδεση στις εφαρμογές και δεν δίνω ούτε ένα ευρό ποτέ; 

Πολύ δελεαστικό και καλό. 

Ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, bill33 said:

Πρέπει να πληρώνεις τα πακέτα ίντερνετ.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Ωραία σάς ευχαριστώ και εσάς εδώ οπότε θα προχωρήσω στην απόκτηση της 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kostasw said:

Ωραία σάς ευχαριστώ και εσάς εδώ οπότε θα προχωρήσω στην απόκτηση της 

Πας γυρευοντας. Οκ. Και με δυνατοτητα συντηρησης εξοδων μαγαζου στην Ελλαδα.

Οκ. Και πες μας εξελιξη καθως περναν τα χρονια...!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αδαούς, και συγνώμη αν έχει απαντηθεί:
Τι γίνεται αν ξεχαστείς και ξεπεράσεις το μηνιαίο όριο των δωρεάν 200ΜΒ; Μήπως χρεώνεσαι δυσανάλογα μεγάλο ποσό;
Γιατί αν δεν υπάρχει αυτόματη χρέωση και έχεις δίκαρτο τηλέφωνο, παραγγέλνεις την SIM και την αξιοποιείς σε συνδυασμό με καρτοκινητό. π.χ. Frog
120 λεπτά ομιλίας με €3 το μήνα από τον Βάτραχο + 200 MB data εντελώς τσάμπα από τη Vodafone, δεν είναι καθόλου άσχημα...
Το ιδανικό βέβαια θα ήταν να προσέφεραν και πακέτα μικρότερου όγκου/χαμηλότερης τιμής.
Φανταστείτε π.χ. Giga Boost 1GB με €1. Θραύση θα έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση αυτήν η πλοήγηση θα διακόπτεται αυτόματα και θα πρέπει να ενεργοποιηθεί πρόσθετο πακέτο. 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που τό πέρασα τό όριο δεν με χρέωσε. Απλά δεν μπαίνει στο ίντερνετ

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minus21grams said:

Ερώτηση αδαούς, και συγνώμη αν έχει απαντηθεί:
Τι γίνεται αν ξεχαστείς και ξεπεράσεις το μηνιαίο όριο των δωρεάν 200ΜΒ; Μήπως χρεώνεσαι δυσανάλογα μεγάλο ποσό;
Γιατί αν δεν υπάρχει αυτόματη χρέωση και έχεις δίκαρτο τηλέφωνο, παραγγέλνεις την SIM και την αξιοποιείς σε συνδυασμό με καρτοκινητό. π.χ. Frog
120 λεπτά ομιλίας με €3 το μήνα από τον Βάτραχο + 200 MB data εντελώς τσάμπα από τη Vodafone, δεν είναι καθόλου άσχημα...
Το ιδανικό βέβαια θα ήταν να προσέφεραν και πακέτα μικρότερου όγκου/χαμηλότερης τιμής.
Φανταστείτε π.χ. Giga Boost 1GB με €1. Θραύση θα έκανε.

Συγνώμη αλλά με 200ΜΒ τι να κάνεις;Δεν φτάνουν για τίποτα,μια αναζήτηση για ενημερώσεις να γίνει έφυγαν

Εχει πακέτο με 10GB στα 5€.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, bill33 said:

Συγνώμη αλλά με 200ΜΒ τι να κάνεις;Δεν φτάνουν για τίποτα,μια αναζήτηση για ενημερώσεις να γίνει έφυγαν

Εχει πακέτο με 10GB στα 5€.

Λύση ανάγκης για να τσεκαρεις το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ας πούμε , έκανα αίτηση από το site και περιμένω την SIM. 

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου είπαν οτι δεν γίνεται ούτε ηλεκτρονικά ούτε τηλεφωνικά μόνο σε κατάστημα έτσι και έγινε πήγα και σε 5 λεπτά πηρα την κάρτα και ενεργοποιήθηκε λίγη ώρα μετά.
Τώρα εσένα πως έγινε remote δέν ξέρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ηλεκτρονικα την πήρα σε 3,4 εργάσιμες

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, blizard said:

Νομίζω την παίρνεις αμέσως στο κατάστημα , δεν υπήρχε και έκανες αίτηση ή εννοείς θα στην φέρουν σπίτι ? με τι κόστος ?

Μίλησα σήμερα με το κατάστημα στο Ίλιον και μου είπε ο υπάλληλος ότι αφού η αίτηση έγινε ηλεκτρονικά τότε θα στείλουν την SIM στο σπίτι δωρεάν ( δεν υπήρχε η επιλογή χθές που έκανα την αίτηση από το vodafone.gr για παραλαβή από κατάστημα ). Έστειλαν σήμερα στο email ότι πρέπει εντός 7 ημερών να στείλω λογαριασμό που αναφέρει την διεύθυνση ( ΔΕΚΟ ) καθώς και φωτοτυπία της ταυτότητας. 

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γνωρίζει κάποιος σε κάθε πακέτο πόσα είναι τα διαθέσιμα gb για roaming ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Tα δωρεάν ΜΒ του προγράμματος και τα Giga Boost πακέτα μπορούν να καταναλωθούν σε κατάσταση roaming. Για χρήση σε κατάσταση roaming σε Ευρωπαϊκή Ένωση, Ισλανδία, Λιχτενστάιν και Νορβηγία, ισχύει Πολιτική Ορθής Χρήσης 5GB για το πακέτο Giga Boost 10GB και Πολιτική Ορθής Χρήσης 10GB για το πακέτο Giga Boost 40GB. Για τον υπόλοιπο κόσμο, ο συνδρομητής μπορεί να χρησιμοποιήσει όλα τα διαθέσιμα MBs, εφόσον είναι ενεργοποιημένη η υπηρεσία Vodafone Surf Away

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, blizard said:

https://www.vodafone.gr/files/1490684786646-giga-wifi-on-the-spot-Vodafone_Giga_WiFi_onthe_spot.pdf

Ηταν πάντα 200 mb τα δωρεάν ? νόμιζα ότι ηταν 200 kb και το κορόιδευα 😉  με τα 200 mb κάτι κάνεις δεν είναι καθόλου άσχημο.

Τόσα είναι,τουλάχιστον κοντά 2 χρόνια που το έχω.Τώρα που βάζουμε το πακέτο με τα 200GB όμως δεν τα καταναλώνει.

 
 
 
 
Πακέτα
Από το πρόγραμμά σου
Ημερομηνία λήξης: 15 Αυγούστου 2022
Υπολείπονται
 
 
 

 

200

από 200 MB

 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ήρθε sms σε ένα νούμερο giga wifi on the spot ότι το συμβόλαιο μου λήγει 30/9 και να μπω στην εφαρμογή για να δω τις διαθέσιμες επιλογές. Στα άλλα 2 που έχω δεν ήρθε ποτέ μήνυμα ότι λήγουν.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε sms σε ένα νούμερο giga wifi on the spot ότι το συμβόλαιο μου λήγει 30/9 και να μπω στην εφαρμογή για να δω τις διαθέσιμες επιλογές. Στα άλλα 2 που έχω δεν ήρθε ποτέ μήνυμα ότι λήγουν.
Πότε το είχες αγοράσει αυτό;

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε το είχες αγοράσει αυτό;

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk


Ένα χρόνο πριν. cb5c228ae6f66f7f4fb8b4a757b41dfc.jpg
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, scream said:
54 minutes ago, bill33 said:
Πότε το είχες αγοράσει αυτό;

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk


Ένα χρόνο πριν. cb5c228ae6f66f7f4fb8b4a757b41dfc.jpg

Δεν μου έχει έρθει κάτι,το έχω 2 χρόνια τον Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, scream said:

Μου ήρθε sms σε ένα νούμερο giga wifi on the spot ότι το συμβόλαιο μου λήγει 30/9 και να μπω στην εφαρμογή για να δω τις διαθέσιμες επιλογές. Στα άλλα 2 που έχω δεν ήρθε ποτέ μήνυμα ότι λήγουν.

Ενημερωσε μας τι επιλογες σου βγαζει. 

Εχει 2 χρονια που ξεκινησε. Τυχαιο? Δε νομιζω να το αφηναν "δωρεαν συμβολαιο" χωρις να αποβλεπουν καπου σε βαθος χρονου εγκλοβιζοντας πολλους μεσα σε 2 χρονια.

Ενημερωσε μας για τις επιλογες που σου δινει.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το τσατ, μου είπαν ότι η συγκεκριμένη ημερομηνία είναι ενδεικτική και δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα. Το πρόγραμμα συνεχίζει κανονικά. Στις επιλογές ενώ έχει ειδοποίηση, μου βγάζει σφάλμα.

64c5feaddb50b5f92e9a18bd3046b2c2.jpg1573a4865f6b4f224003a15841037890.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...