Jump to content

Vodafone Giga WiFi on the spot


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βάλω ένα πακέτο των 40gb και ακριβώς πριν λήξει βάλω ένα 10gb θα μου μείνουν τα υπόλοιπα gb (αν και εφόσον έχω);Επίσης σε περιαγωγή παίζουν κανονικά τα πακέτα; Γιατί θα μπω φαντάρος και υπάρχει περίπτωση να πάω στην Κύπρο..

Edited by pavlos77
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλω ένα πακέτο των 40gb και ακριβώς πριν λήξει βάλω ένα 10gb θα μου μείνουν τα υπόλοιπα gb (αν και εφόσον έχω);Επίσης σε περιαγωγή παίζουν κανονικά τα πακέτα; Γιατί θα μπω φαντάρος και υπάρχει περίπτωση να πάω στην Κύπρο..
Θέλει το ίδιο πακέτο για να ανανεωθεί το υπόλοιπο. Και στην περιαγωγή έχεις μόνο τα 10 γιγα από τα 40. Και 5 νομίζω από τα 10 γιγα..

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε επιλογη
200 GB στα 19.9 € στα πακέτα του On the spot πέρα τα γνωστά που έχουν παγιωθεί (10GB 4.95€ και 40GB 9.95€) , νεα προσθήκη πρέπει να είναι δε το θυμάμαι από πριν.
Νέα. Και σε εμένα εμφανίστηκε.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ πολύ. Βρίσκομαι Ολλανδία και δεν μπορώ να βρω καν σήμα! Οπότε δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Έχω ανοιχτή την περιαγωγή. Έχω αλλάξει το APN σε internet. Τι άλλο πρέπει να κάνω; Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Να αναφέρω ότι έχω καιρό να χρησιμοποιήσω την κάρτα. Λέτε να παίζει κάποιο ρόλο αυτό; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pazu said:

Παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ πολύ. Βρίσκομαι Ολλανδία και δεν μπορώ να βρω καν σήμα! Οπότε δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Έχω ανοιχτή την περιαγωγή. Έχω αλλάξει το APN σε internet. Τι άλλο πρέπει να κάνω; Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Να αναφέρω ότι έχω καιρό να χρησιμοποιήσω την κάρτα. Λέτε να παίζει κάποιο ρόλο αυτό; Ευχαριστώ

Να επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση για ενεργοποίηση περιαγωγής

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ας μου θυμησει κάποιος πόσα gb από το κάθε πρόγραμμα χρησιμοποιούνται σε περιαγωγή;; ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ανακάλυψα το vodafone wifi on the spot. Αυτή την στιγμή έχω καρτοκινητό cosmote. Μπορώ να πάρω μια συνδεση wifi on the spot (η συσκευή μου είναι δίκαρτη) και με 5Ε όποτε θέλω να έχω 10GB για έναν μήνα χωρίς δεσμεύσεις;

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kgian said:

Τώρα ανακάλυψα το vodafone wifi on the spot. Αυτή την στιγμή έχω καρτοκινητό cosmote. Μπορώ να πάρω μια συνδεση wifi on the spot (η συσκευή μου είναι δίκαρτη) και με 5Ε όποτε θέλω να έχω 10GB για έναν μήνα χωρίς δεσμεύσεις;

Φυσικά!!!! Αρκεί να ακολουθήσεις τις οδηγίες για κάποιες ρυθμίσεις που έχουν αναφερθεί παλιότερα για να έχεις ίντερνετ στο κινητό! 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, thansof_7 said:

Φυσικά!!!! Αρκεί να ακολουθήσεις τις οδηγίες για κάποιες ρυθμίσεις που έχουν αναφερθεί παλιότερα για να έχεις ίντερνετ στο κινητό! 

Χμμμ, δεν τα είδα αυτά κάπου. Νομίζω θα πάρω την σύνδεση και θα δοκιμάσω να τα φτιάξω με τα 200mb δωρεάν που έχει κάθε μήνα. Εκτός αν υπάρχει κάπου εύκολο το ποστ με τις ρυθμίσεις. 

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2022 at 3:57 ΜΜ, zerokill said:

Τελικά το λάθος ήταν στο apn απλα αφαίρεσα το *vodafone.gr δηλαδή έμεινε μονο το internet και μπήκε κανονικά.Στην σελίδα εμπαινα με http και όχι με https το είχα διαβάσει το τρίκ τελικά μετά απο δεύτερη προσπάθεια στο τσατ το παλικάρι σε 1 λεπτό με έφτιαξε κανονικά
Ευχαριστώ και εσάς για την βοήθεια παίδες.

91864487c6f3c5ac6480a3982f4b63b0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

@kgian

Edited by thansof_7
Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα βγήκε επισημά το 200αρι αλλά γράφει limited time offer. Το έχει βάλει κανείς να μας πει πόσα από αυτά δίνει για roaming?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavlos77 said:

Από ότι είδα βγήκε επισημά το 200αρι αλλά γράφει limited time offer. Το έχει βάλει κανείς να μας πει πόσα από αυτά δίνει για roaming?

Σε εμένα δεν εμφανίζεται πουθενά αυτή η προσφορά πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Eπιτέλους, με την σημερινή αναβάθμιση της εφαρμογής μπορείς να αγοράσεις πακέτο μέσα από αυτή .

Να σημειωσω ότι εμφανίζει τα 2 γνωστά πακέτα, όχι αυτό των 200 gb το οποίο δεν εμφανιζεται κάπου

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάλι όμως από την εφαρμογή όταν έχεις ενεργό πακέτο δε σε αφήνει να βάλεις το ίδιο δεύτερη φορά.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σημερινή αναβάθμιση της εφαρμογής σε 4.11.6.1 και εμφάνιση του πακέτου των 200 Gb

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που τελειώσουν τα data και δεν το έχεις προσέξει, σταματάει η πρόσβαση στο internet, ή συνεχίζει η χρέωση?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobo said:

Σε περίπτωση που τελειώσουν τα data και δεν το έχεις προσέξει, σταματάει η πρόσβαση στο internet, ή συνεχίζει η χρέωση?

σταματάει η πρόσβαση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να το παρακολουθήσω πόσα data έχω ακόμη ; Γίνεται με εφαρμογή η κάποιο μήνυμα;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tolisfar said:

Δεν γίνεται να το παρακολουθήσω πόσα data έχω ακόμη ; Γίνεται με εφαρμογή η κάποιο μήνυμα;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

μέσα από την εφαρμογή  myvodafone μπορείς

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, tolisfar said:

Δεν γίνεται να το παρακολουθήσω πόσα data έχω ακόμη ; Γίνεται με εφαρμογή η κάποιο μήνυμα;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Απο την ίδια σύνδεση http://vodafonemobile.wifi/html/content.html#home

Link to comment
Share on other sites

μέσα από την εφαρμογή  myvodafone μπορείς
Απο την ίδια σύνδεση http://vodafonemobile.wifi/html/content.html#home
Σας ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...