Jump to content

Vodafone Giga WiFi on the spot


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιω τη προσφορά free unlimited data κάθε ΣΚ ως 21/6 που εμφανίστηκε στο Vodafone app στο my offers? Έχω το WiFi on the spot κ η σελίδα των πακέτων έχει τα κλασικά 10gb/40gb και στο app δε βρίσκω πως γινεται.

 

Δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο.Δεν αφορά το wifi on the spot η προσφορά.

 

Παρατήρησα οτι οι τιμές είναι πλεον χωρις το 50% που είχε μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου, γιατί σε εμένα που δεν έχει λήξει ο χρόνος, έχει ακόμα τις τιμές -50% Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου, γιατί σε εμένα που δεν έχει λήξει ο χρόνος, έχει ακόμα τις τιμές -50%

Σεπτεμβρη το εκανα.

Ειναι η τιμη 9,95€ ακομα αλλά δεν αναφερει το -50%

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν αφορά τον αριθμό μου γιατί εμφανίστηκε στα my offers ως exclusively for you κ λέει τον αριθμό μου; Τόσο χαλί εφαρμογή έχουν που δε ξέρουν που εμφανίζουν τι; Έψαξα να βρω πληροφορίες για τη προσφορά, κάτι για το cu βρήκα μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Αφού στο βγάζει στις προσφορές (λανθασμένα), δεν αναφέρει και τους τρόπους ενεργοποίησης;

 

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου, γιατί σε εμένα που δεν έχει λήξει ο χρόνος, έχει ακόμα τις τιμές -50%

 

Το συμβόλαιο δεν έχει σχέση με τις τιμές των πρόσθετων πακέτων, τις οποίες μπορεί να αλλάξει η εταιρία ανα πάσα στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν αφορά τον αριθμό μου γιατί εμφανίστηκε στα my offers ως exclusively for you κ λέει τον αριθμό μου; Τόσο χαλί εφαρμογή έχουν που δε ξέρουν που εμφανίζουν τι; Έψαξα να βρω πληροφορίες για τη προσφορά, κάτι για το cu βρήκα μόνο.

 

Εχεις και άλλο νουμερο vodafone?

Σου εμφανίζει προσφορά στο https://www.vodafone.gr/my-vodafone/number/ukLtB-I1pQ09u_DeBtOxLQ

ή στο http://services.vodafone.gr/services/myvmb/landing.action ???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πότε λήγει το συμβόλαιο σου, γιατί σε εμένα που δεν έχει λήξει ο χρόνος, έχει ακόμα τις τιμές -50%
Να πως φαίνεται πλέον στο δικό μου01db7a64ddae3bb7163c72f3ea5f457c.jpg

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού στο βγάζει στις προσφορές (λανθασμένα), δεν αναφέρει και τους τρόπους ενεργοποίησης;

Όχι, έχει τη παρακάτω εικόνα όπως φαίνεται στην εφαρμογή, έχω σβήσει το νούμερο. Πατάω στο Learn more και με πετάει να κατεβάσω την εφαρμογή που έχω ήδη εγκατεστημένη. Στην ίδια την εφαρμογή δε βλέπω πουθενά αυτό το + που εχει πάνω δεξιά στον κύκλο.

 

EDIT: Δεν έχω άλλο νούμερο vodafone. Η προσφορά με πάει στο vodafone.gr όπως φαίνεται στην εικόνα.

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Πιθανως εμφανίζεται για όλα τα κινητά Vodafone, και εγώ το βλέπω στη σύνδεση κινητού μου.
Link to comment
Share on other sites

Βάζω ανελλιπώς εδώ και κάτι μήνες κάρτα και είχα 250GB και τα μάζευα για τις καλοκαιρινές διακοπές και εχθές ξεχάστηκα και πάνε όλα....

 

Απλά ήθελα να πω κάπου τον πόνο μου

Link to comment
Share on other sites

Από λάθος βγάζει την προσφορά. Κι εμένα εμφανίστηκε, αλλά πηγαίνοντας να δω πληροφορίες βγάζει αυτό :

de3c5a7eb78fbd3a078b1a88459c3b04.jpg

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιω τη προσφορά free unlimited data κάθε ΣΚ ως 21/6 που εμφανίστηκε στο Vodafone app στο my offers? Έχω το WiFi on the spot κ η σελίδα των πακέτων έχει τα κλασικά 10gb/40gb και στο app δε βρίσκω πως γινεται.

 

Δεν ενεργοποιείται σε giga wifi. Θεωρώ ότι το cu είναι πλέον καλύτερο από το giga wifi.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενεργοποιείται σε giga wifi. Θεωρώ ότι το cu είναι πλέον καλύτερο από το giga wifi.
Όχι γιατί δεν έχεις κάτι σίγουρο με το cu. Ποτέ θα έχει προσφορά κλπ . Ο συνδυασμός των δύο όμως είναι οκ. Πχ τώρα όλη την εβδομάδα το wifi και σουκου το cu.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάζω ανελλιπώς εδώ και κάτι μήνες κάρτα και είχα 250GB και τα μάζευα για τις καλοκαιρινές διακοπές και εχθές ξεχάστηκα και πάνε όλα....

 

Απλά ήθελα να πω κάπου τον πόνο μου

 

Δεν μπορείς πίσω να τα πάρεις; Ούτως η αλλιώς όριο στα 100gb έχει

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί δεν έχεις κάτι σίγουρο με το cu. Ποτέ θα έχει προσφορά κλπ . Ο συνδυασμός των δύο όμως είναι οκ. Πχ τώρα όλη την εβδομάδα το wifi και σουκου το cu.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

 

Οι προσφορές είναι ένα επιπρόσθετο μπόνους, το κυρίως είναι τα 100gb του bigbang με τα 10 ευρώ 9.000 κρυστάλλους.

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο το πιο πιθανό ειναι προσφορά και θα πάει πάλι στους 30000 κάποια στιγμή. Αλλά μέχρι τότε μπορείς να μαζεύεις για να έχεις για όταν πάνε τόσο
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το chat της Vodafone και μου έδωσαν δώρο ένα πακέτο των 40 γιγα. Οπότε και ένα που έβαλα 80. Από το ολότελα είμαι κομπλέ. Σαν να μη τα έχασα νιώθω
Link to comment
Share on other sites

Είσαι συνδεδεμένος με δίκτυο κινητής ή με κωδικούς My Vodafone;
Αν ρωτάς εμένα, με κωδικούς. Την κάρτα την έχω παρατήσει στο συρτάρι από το περασμένο καλοκαίρι..

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Την είδα και εγώ την προσφορά. Μίλησα μέσω chat για την ενεργοποίηση της προσφοράς αλλά δεν γίνεται μου είπαν είναι μόνο για κινητή συμβολαίου, καρτοπρογράμματος & καρτοκινητού ωστόσο εμφανίζεται γιατί έχουμε κάνει εγγραφή στο myvodafone ως συμβόλαιο κινητής

 

 

Εμένα δεν μου έδωσαν τίποτα και ας σκάω 20ευρώ το μήνα μόνο για αυτό που όταν ενεργοποιώ πακέτο κατευθείαν το πληρώνω και έρχονται μηδενικοί λογαριασμοί

Edited by user3365
Link to comment
Share on other sites

Ποιά εταιρία δίνει 80γβ τον μήνα με 20€, χωρίς δέσμευση (να πάμε όλοι τώρα) και 200μβ δωρεάν αν δεν αγοράσεις πακέτο.

Εννοείται ότι αυτά τα ψευτοδωρα είναι στάχτη στα μάτια, για τα θύματα των συμβολαίων και καρτοκινητών για να συνεχίσουν να πληρώσουν χαρούμενοι που πήραν κάτι τζάμπα, ενώ τα σκάνε κανονικά τον υπόλοιπο καιρό.

Να μην απαντήσει κάποιος για κρυστάλλους κλπ :lol:, ούτε ότι το τζάμπα είναι καλοδεχούμενο.:lol:

 

Μπορείς να το πληρώνεις αργότερα χωρίς προσαύξηση. Δεν υπάρχει δώρο για προπληρωμή.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

.

Να μην απαντήσει κάποιος για κρυστάλλους κλπ :lol:, ούτε ότι το τζάμπα είναι καλοδεχούμενο.:lol:

Ε ναι τι να λεμε τώρα... Ο χρόνος είναι χρήμα. Οι κρύσταλλοι θέλουν 15'/εβδομάδα δηλαδή 1 ώρα το μήνα. 12 μήνες ο χρόνος είναι 12 ώρες. Αν πάρουμε ένα βασικό ωρομισθιο πχ 5€/ώρα όχι μόνο κερδισμένος δεν βγαίνεις αλλά στον χρόνο θα χάσεις 60€ και στα 10 χρόνια έναν ολόκληρο βασικό μισθό!!!

Τι να λέμε τώρα.. καλύτερα giga wifi και δύο πιτόγυρα δώρο!!!

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν βάζεις και τα λεφτά για τη συντήρηση του αριθμού? Τα λεπτά ομιλίας? Η έχεις Voip?:lol: Εχεις σκεφτεί ότι ίσως να είσαι μόνο εσύ, που χρησιμοποιείς 100 Γκίγκα τον μήνα ούτε πάνω ούτε κάτω, κάθε μήνα ανελλιπώς και χωρίς ομιλία?

Που σημαίνει ότι ταΐζεις και δεύτερη ή και τρίτη κάρτα.

Γιατί με τις παροχές που έχω στην κιού δεν μου λείπει τίποτα και απλώς το χρησιμοποιώ σαν έξτρα με το χάλια σήμα που έχει. Και στο ξαναλέω, το home boost της πράσινης δίνει απεριόριστα με 7€ τον μήνα. Γιατί επιμένεις?:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος σου είπε ότι δεν έχω Q? :lol: Η voip? Αφού και εσύ έχεις 2η κάρτα. Tώρα για το home booster. Πως είναι 7€/μηνα αφου πρέπει να συνδυαστει κατ ελαχιστο με μια adsl?

Kαι επίσης εσύ έχεις

1.Q

2. giga wifi και

3.adsl σύνδεση + home booster

και λες εμένα ότι ταϊζω έξτρα κάρτες? :lol:

Αν και έτσι και αλλιώς η μοναδική μας διαφωνία είναι ότι εσύ υποστηρίζεις το giga wifi και εγώ το cu bigbang. Το μόνο επίσης σίγουρο είναι ότι και από τους 2 μας, οι πάροχοι λαμβάνουν χρήματα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...